Novo-Pak Sp. z o.o.

Opinie o Novo-Pak Sp. z o.o.

office worker

Pracowałam w Novopaku (w biurze) przez dłuższy czas i gdyby nie fakt, że musiałam zmienić miejsce zamieszkania, bym zapewne wciąż tam pracowałam. Fajne miejsce i ludzie! Dzięki firmie z jednej strony mogłam ukształtować się jako specjalista, jednocześnie miałam możliwość przyczynić się osobiście do rozwoju firmy. Zaczynałam pracę kiedy Novo pak dopiero budował swoją pozycję na rynku, mieszcząc się w malutkim budynku w innej części miasta, teraz zaś jest to duża, nowoczesna fabryka z imponującym zapleczem produkcyjnym, jest jednym z liderów na rynku opakowań z tworzyw sztucznych, z długoletnim doświadczeniem w branży, solidne i dobrze prosperujące przedsiębiorstwo. Mam kontakt z koleżankami z biura, miło wspominam pracę tam i cieszę się że mogłam być częścią tej wspaniałej historii.

@Alicja

Każdemu Pracownikowi przysługuje urlop, więc jeśli człowiek nie wykorzysta urlopu wcześniej ;) to podczas przerwy urlopowej firmy (termin ustalony jest z dużym wyprzedzeniem), człowiek wykorzystuje urlop płatny :)

ghfcjdyvr

Jestem pracownikiem na produkcji. Mam do pracy wszystko co potrzeba, ubrania robocze i środki ochrony osobistej. Wynagrodzenie na koncie mam regularnie. Pracuje, robię swoje i nie narzekam. Kierownik czasami ma swoje humory, jak to kierownik, ale nie powiedział bym że się czepia ciągle i bezpodstawnie, jak tu niektórzy komentują. Narzekają zawsze ci, którym się nie chcę pracować, lub ci co się nie nadają do pracy. Ale to już jest kwestia człowieka a nie firmy. W firmie działa system rejestracji czasu pracy pracowników, i łatwo można zweryfikować kto, ile czasu i kiedy pracuje i za to ma płacone.

M.a
@ghfcjdyvr

Dokladnie.

pracownica

Pracuje w firmie od kilku lat i mogę powiedzieć że dobrze mi się tu pracuje. Jest to jedna z najlepszych firm w okolicy, stabilna i rozwijająca się. Nie planują zwijać interesu, jak to niejedna w obecnej sytuacji, nie planują zwolnień, są wypłacalni i dostaje swoją wypłatę zawsze mam na koncie na czas. Dużo inwestują w infrastrukturę i rozwiązania mające na celu polepszyć procesy w firmie. Polecam!

UQ

Mam pytanie. Przeczytałem w komentarzach, że nowy pracownik może liczyć na tyle samo, co dotychczasowy pracownik, naprawdę tak jest? Tzn. jaka podstawa na start? Czy po czasie, dajmy na to po kilku miesiącach, można liczyć na coś więcej?

EN Nowy wpis

A to jesteś w stanie przywołać, jakie wynagrodzenie otrzymuje dotychczasowy pracownik? Bo ciekawe jestem, ile dostanę na start. Czy oprócz tego w grę wchodzi jakaś premia? A może jakieś benefity pozapłacowe? Napisz.

RW Nowy wpis

Hej:) Tu u was w firmie faktycznie jest premia świąteczna? To jakaś konkretna kwota? Jakieś inne premie np za wyniki czy uznaniowa również jest możliwa? Przepraszam, ze dopytuje, ale jestem kandydatem do pracy w firmie, po nowym roku chce złożyć tu cv. Mam nadzieje, ze twój wpis to nie sarkazm. Pozdrawiam i Wesołych Świąt!

Nowy wpis

Ooo jak miło... :) Dziękujemy bardzo za ten wpis i jeszcze raz życzymy radosnych Świąt, odpoczynku oraz Szczęśliwego Nowego Roku:) pozdrawiamy serdecznie

Czy pracodawca Novo-Pak Sp. z o.o. motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

@pracodawca Dzień dobry, czy zatrudniacie Państwo obcokrajowców bez języka polskiego z zakwaterowaniem? Pozdrawiam

Novo-Pak Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko Specjalista / Specjalistka ds. obsługi klienta. Dostałeś zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną? Jakie warunki oferuje pracodawca? Opowiedz o przebiegu spotkania z rekruterem.
K

Ciekawe, że nadal wisi u nich na stronie ogłoszenie dla specjalisty ds. obsługi klienta. Czym to może być spowodowane? Warunki jakieś słabe czy po prostu ktoś może zrezygnował i tyle? Bo nie wiem czy warto aplikować. Proszę o informację o ewentualnych zarobkach na tym stanowisku. Czy z uwagi na konieczność znajomości j. angielskiego firma organizuje dodatkowe kursy?

Rafz

Witam na forum .Chciałbym zapytać czy firma Novo-Pak szuka nowych pracowników do swojej narzędziowni .Pozdrawiam

@Rafz

Witam, tak, poszukujemy pracownika do narzędziowni - frezer CNC oraz tokarz CNC. Zapraszamy do kontaktu: praca@novopak.com.pl Pozdrawiamy

Mary
@Novo-Pak Sp. z o.o.

Ooo, to super, jeśli prowadzona jest rekrutacja! Powiedzcie, jak wygląda forma zatrudnienia w takim miejscu? Czy można również prosić o wskazanie widełek zarobków? :) W jakich godzinach pracuje się na tych stanowiskach?

@Mary

Dziękuję za odpowiedź, firma daje 2 tygodnie urlopu. Dla najbardziej zasłużonych nawet premię i drzewo.

Bartek
@Kasia

O to spoko nawet. Możesz napisać, co trzeba dokładnie zrobić, aby kwalifikować się do otrzymania tej premii? W sensie tak mniej więcej, jak trzeba się wykazywać i po jakim czasie od zatrudnienia można o to się ubiegać, aby była premia? No i premia co miesiąc, czy w jakimś określonym czasie?

@Bartek

Wystarczy być pracowitym, uczciwym i oddanym, jak pan Tomasz. Wzór do naśladowania. Zawsze ma premię.

Firma Novo-Pak Sp. z o.o. dodała ofertę pracy na stanowisko Frezer. Warto składać swoje CV?

Olga

Jest praca dla specjalisty ds. obsługi klienta. Trzeba znać angielski. W jakim stopniu? Kontakt jest też z zagranicznymi kontrahentami i trzeba mówić biegle? Ktoś był już na rozmowie i napisze?

Witam jaki jest system pracy w zakładzie i na jakie można liczyć miesięczne wynagrodzenia i czy są możliwości dorobienia sobie 100%

@Paweł

Dzień dobry, w Novo-Paku Pracownicy produkcyjni pracują w systemie zmianowym. Kwota wynagrodzenia uzależniona jest od stanowiska pracy. Zapraszamy do kontaktu

Olga
@Novo-Pak Sp. z o.o.

Dzięki za informacje. Na ile zmian się pracuje? Dwie czy są też noce i trzecia zmiana? Grafik można ułożyć elastycznie czy konkretne zmiany są narzucone odgórnie i nie można nic negocjować?

Boss
@Olga

Witam mam pytanie kto jest opisany na głównej stronie. Życzę miłego pracowania.

Mam pytanie czy opłaci się chodzić na zwolnienia. L4 jak są płacone. Czekam na odpowiedź.

Anonim w przeręblu

Firma godna polecenia , gdy ktoś mnie pyta o opinie zawsze polecę. Ale !! Jeżeli ktoś nie zrobi porządku z tym fitnesiarzem w dresach który poniża każdego i wyklina bo ktos go zawoła do awarii itp... To Firma nie będzie miała dobrej opini. Ta zimna woda robi Ci sieczkę z mózgu.

@Anonim w przeręblu

Brednie wszystko jest w należytym porządku.

Dhhdjjsi

Jakie warunki panują na kontroli jakości? Jakie zmiany Jakie pieniadze?

Scyzoryk w tuszu.

Praca ok Pieniądze na czas Firma czysta zadbana rozwijająca się. Tylko...... Nie rozumiem jednej rzeczy . Nowy pracownik przychodzi i zarabia tyle samo pensji co taki z 7 letnim stażem . ZA KTOREGO WSZYSTKO TRZEBA ROBIĆ NAWET DO 2 LAT !!!! BO JEST TĘPY I NAWET NIE CHCE SIE NAUCZYC !!!!! NAWET PODSTAW ! TEGO NIKT NIE WIDZI.?! To jest przykrę. Naprawdę odechciewa się pracować ..

@Scyzoryk w tuszu.

Przypominamy że w firmie Novo-Pak Pracownicy ze stażem oprócz pensji otrzymują dodatek stażowy, którego wysokość jest uzależniona od ilości przepracowanych lat. Pozdrawiamy

Całka
@Scyzoryk w tuszu.

Odpowiedź jest prosta bo pracownik z 7 letnim stażem nigdzie nie pójdzie, a o nowego trzeba dbać. Firma się rozrasta i potrzeba jest ludzi. Dodatek to fakt jest 100zł za rok przepracowany. Co z tego jak nowy pracownik dostaje na dzień dobry 3500 na rękę, a stary ma 3900 jak złapie dwie niedzielę. Miłego dnia.

Barbara
@Całka

A wiesz może czy duże są widełki tej płacy? Jest pole do negocjacji?

@Barbara

Dlaczego nikt nie powie o przerwie świątecznej, i Mikołaju który wacha się od 300-1200 zł.

Kibel

To fajnie masz jak masz 1200zl xD

Czesław
@Kibel

Wiadomo od czego to zależy, czy kwestia uznaniowa? Bo chyba fajnie byłoby wiedzieć i mieć na to wpływ, jak na premię?

Bronek
@Czesław

Od niechodzenia na L4. I bardzo dobrej komunikacji z szefem. Czyli jak jest na terenie to trzeba chodzić za nim jak cień i szeptać. Wszyscy dostają.

Elżbieta
@Bronek

O tej premii wy nawiązujecie do tego Mikołaja tutaj? Bo gdzieś też pisali o premiach ale nie wiem na ile można byłoby liczyć

104a

Mam pytanie czy to prawda ,że firma novo nie zatrudnia już nowych pracowników. Podobno ma redukować załogę.

@104a

To nieprawda, firma Novo-Pak zatrudnia nowych pracowników, zapraszamy do kontaktu

@Novo-Pak Sp. z o.o.

Racja ogłoszenie jest cały czas aktualne. Ciekawe dlaczego, pewnie płacą grosze to mają braki .

@Kasia

Z takim podejściem to lepiej szukać pracy gdzieś indziej. Tam PEWNIE pieniądze leżą na podłodze;)

office worker

Alicja

te 4 tygodnie to bezpłatnie się urlopuje człowiek ?

Filmar

Wesołych świąt

@Filmar

Dziękujemy :) i odwzajemniamy życzenia - zdrowia oraz spokojnych i radosnych Świąt!

Szlaban

Pracuje już kilka dobrych lat . Praca jak wszędzie trzeba pracować nigdzie Cie nie posadzą. Warunki mam zapewnione dobre . Ubrania robocze itp. Ale jak to Polaczek on lubi ponarzekać ;) Ps . No mogli by dać trochę więcej $ :) Czekamy :)

Alicja
@Szlaban

Dokładnie ! Nikt nikomu nie płaci za leżenie, trzeba zapracować na swoją pensję, choć zmartwiło mnie info ze wynagrodzenie nie jest za dobre. No cóż, jak ktoś szuka czegoś pilnie to nie ma co wybrzydzać.

Sylwia
@Szlaban

No to skoro ci stawka nie pasuje to porozmawiaj z kimś o tym, negocjuj :) Próbować zawsze warto!

Trol
@Sylwia

Czego można oczekiwać człowiek co ledwo wie jak podpisać się. Ci co mają wykształcenie to pracują w biurze 8-16.

Elżbieta

Skąd ta pewność?

Tak trzymać firma robi dobrą robotę tylko niech Tadeusz nie powiększa parku maszynowego bo , jak przyjdą ludzie z miasta to zepsują klimat. A od nowego roku jest przewidziana podwyżka.

Piotrek

Mam pytanie czy firma zwraca uwagę na wykształcenie,i czy jest potrzebne świadectwo o nie karalności. Dziękuję za pomoc.

@Piotrek

Wystarczy że mało odzywasz się i dajesz radę czuwać 12h jak robót przy maszynie, nie jest wcale ciężko. Będziesz zadowolony. Premia wczasy pod gruszą urlop. Zapytaj się śledź co robią od początku. Była by kicha to by nie robili. Jak danka.t.r.z sąsiadka

Pracownik 1

zeby był lepszy to prace trzeba zmienic

Całowanie

To prawda że można zarobić 4.5 na rękę przy 200 godzinach, dzięki za info.

Wiktoria
@Całowanie

Tzn z nadgodzinami? Obowiązkowe są, czy nie?

@Wiktoria

Bez nadgodzin , bo nadgodziny są ale tylko do odbioru 1:1 nie warto chodzić na nadgodziny. Chyba, że ktoś jest chętny na niedzielę albo święta, bo wtedy płacą 100%. Miłego dnia.

Ile jest zmian w Novo-Pak Sp. z o.o.?

Czarna

Cztery jest zmiany. Polecam można zarobić 3200 netto, nawet wolny był weekend majowy.

Zostaw merytoryczną opinię o Novo-Pak Sp. z o.o. - Karczew

• Jak się pracuje w Novo-Pak Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Novo-Pak Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Novo-Pak Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 6 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Novo-Pak Sp. z o.o.