Opinie o Ruigrok

DLUGI RR

SUPER !!!

Niestety firma masakra, a Pan (usunięte przez administratora), którego nikt nawet nie zna nazwiska, a uważa się za Dyrektora to już nie wspomnę. Uważa się za Boga, a pracowników Agencji za swoich (usunięte przez administratora). Nikomu nie peca. Jeśli chce się odejść z firmy to potrafi nawet zablokować wypłatę. Masakra i jedno wielkie nieporozumienie.

Nazwisko
@Tomek

Tomek jesli chcesz nazwisko podam na @ Gerard G pochodzi z wioski pod opolem mieszkam pare wiosek dalej

Chętnie skorzystam z oferty

Jak możesz to skorzystam

Bis
@Nazwisko

To po nim widać że z wioski nie obrażając ludzi z wioski

Security

Ja bym też poprosił

wenuss88

Witam chciałam wyjechać do Holandii w celach zarobkowych polecono mi ta agencje że jedyną która przyjmuje bez znajomości języka holenderskiego. Czy ktoś pracował przez tą agencje czy polecacie? A może znacie inna dobrą agencję? Pozdrawiam ????

Zapowiadam ze niedługo pojawi się dokument w Polskiej telewizji oraz na niezależnych portalach społeczniowych Holederskich na temat jak traktują pracowników. Praca Free Trade nie dla Polaka.

Pracownik Fizyczny

Pani wchodzi w słowo, nie pozwala zadać pytań, woli tłumaczyć niż słuchać

Żadne z nich nie jest istotne tak bardzo, jak pytanie o szczegóły związane z umową. Odpowiedź jaką dostałem mnie rozwaliła na łopatki: muszę na własny koszt dojechać do Holandii, żebym w ogóle mógł się zapoznać z treścią umowy. Wszystko inne można załatwić za pomocą poczty elektronicznej, Whatsappa, rozmowy telefonicznej i sms-a, ale żeby przeczytać umowę, musisz pojechać 1000 km i tam podjąć decyzję, czy zostajesz, czy wracasz do Polski.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Karina

Czy jak zajadę wczesniej wyplaca mi za przepracowany tydzień jak będę już w Polsce? jeśli wszystko mam uregulowane

Grazyna
@Karina

Do Kariny powinni Ci wypłacić jak zjedziesz wcześniej tylko nie zapomnij oddać żółtej kartki tydzień wcześniej

Izabela

Dzien dobry, czy moglby mi ktos DOKLADNIE WYTLUMACZYC jak pobierane sa oplaty za mieszkanie w tej agencji? Na stronie jest tyle sprxecznych informacji ze szok. Pobierane tygodniowo z wyplaty czy moze pracownicy sami placa przelewem po dostaniu smsa? A co z blokowaniem wyplat po niezaplaconym "czynszu"? Jest to jedna stala kwota? JAK TO DZIALA?? Mozna sie pogubic, a jest to dla mnie wazne bo rozwazam prace w agencji.

Xyz
@Izabela

Nigdy nie jest jedną i ta sama kwota. Dowiedz się najpierw ile za mieszkanie i ubezpieczenie powinno Ci wyjść, wtedy dodawaj czy na pewno tyle płacisz(usunięte przez administratora). Panie z biura powiedzą ze one nie odpowiadają za system płatniczy i to z góry jest narzucana kwota przez system. Wstrzymają wypłatę jeśli masz powyżej 100euro niezaplacone. Ubezpiecz się na własną rękę, bo ciągną pieniądze a nie masz tam polisy. Dopiero jak ci się coś stanie wykupują jednodniową

Izabela
@Xyz

Xyz dzieki! Tylko wlasnie w tym rzecz- JAK mam sie dowiedzec ile powinno wyjsc?? O co tu chodzi, tzn dlaczego to nigdy nie jest ts sama kwota? W KAZDEJ znanej mi agencji w nl jest to tygodniowe STALE, w zalezmosci od agencji, 75-105euro. To skad jest brana ta kwota? Z kosmosu?

Xyz
@Izabela

Dokładnie, z kosmosu. Ja płaciłam kiedyś 89 euro za pokój i wtedy 23 za ubezpieczenie, a nagle do zapłaty 60 euro pomimo ze na wypłacie wszystko odciagniete. Chłopak z kolegą przyjechali tego samego dnia, pracowali razem, wracali razem, taka sama wypłata, kolega zero do zapłaty, chłopak juz 100euro. Po odpowiedzi uslyszal ze panie nie zajmują sie systemem, ze to system ma wpływ na system. Ja wiedziałam ile place to bylam w agencji zanim wprowadzili caly ten portal

Luki
@Izabela

Oni sami nie wiedzą jak pobrać z mieszka od wezmą 100 i powiedzą że 50 masz dopłacić nie polecam agencji gorsza od AXidusa

Lila

Hej, czy ktoś się wybiera z Ruigroka na cebulki 25 lipca? Proszę o kontakt :) pracawakacje@intmail.pl

Kinia

Czy jak zajadę wcześniej wypłaca mi za tydzień przepracowany? I wakacje i wszystko mam opłacone?

@Kinia

Tak, nie maja prawa nie wypłacić ci pieniędzy.

Karina

Mam pytanie jesli zajadę wcześniej wypłaca mi za przepracowany tydzień jeśli wszystko mam uregulowane?

KTT

Ta firma to jakiś wałek .. dostaniesz wypłatę.. odciągną za mieszkanie I ubezpieczenie I jeszcze będziesz musiał oddać im pieniądze.. Nie polecam.

Pracownik pastorsl28

(usunięte przez administratora)praca na akord godzinowy nie polecam szczególnie firmy vd... Bardzo nie miła bandowa jednego dnia pomoże drugiego nogę podstawi kolega z wiaderek pan P ... Mózg sprany ziołem omijać z daleka traktowanie moralność godność nie znają tam takich słów jest się nikim maszynka ku uciesze góry premie bonusy po kilka euro brawo za głośny jesteś wywalą cię rowerownia powiadomi ???? w innych sprawach ciężko się dodzwonić ludzie zacznijcie odzywać do siebie szacunek to dużo nie kosztuje postawcie się a nie przyjmujecie baty ale lubią Polacy mieć nad sobą pana jest to tam zauważalne nie polecam nikomu z czystego serca sama agencji okrada na czym tylko się da zainteresowanie na poziomie 0% mobbing przez zastraszanie

Meryyy
@Pracownik pastorsl28

Brawo dokładnie myślę to samo, nie dość że firma proponuje naprawdę śmieszne stawki, to w firmach więcej kierowników niż pracowników (Polusy - sory inaczej nie idzie nazwać, którzy pracują więcej niż jeden sezon) pracowałam 2lata temu w kilku firmach i naprawdę nie polecam nikomu kto chce normalnie żyć i jedzie z myślą zarobić i normalnie funkcjonować. Po pierwsze w firmach jest mało ludzi pomocnych, każdy szefuje każdy wie najlepiej, plotki na porządku dziennym, po tygodniu już znają Twoje życie lepiej niż Ty sam, jak zauważa że jesteś mądrzejszy od nich (nie trudno o to) czyli znasz angielski, szybko się uczysz - to dawaja najgorsza pracę, nie wspomnę o tym że uwielbiają pracownicy na siebie donosic to taka normalka też, zarobki od 9.33 do 10??moze teraz już więcej, bądź co bądź za samą chociażby atmosferę w firmach odechciewa się pójść do pracy, a szanowny Pan Gerard informowany o mobbingu czy innych zachowaniach nic z tym nie robi bo po co??oczywiście omijając temat atmosfery kijowej w pracy również taka panuje na hotelach które są patologiczne (prócz kilku, naprawdę kilku spotykanych tam osób które zachowują się jak ludzie i przyjechali w jednym celu) większość to ludzie którzy żyją od wypłaty tygniowej do kolejnej, żyją cudzym życiem, kręcą afery a co weekend dawaja grubo w palnik, czasami aż strach było wyjść :/, porównując kilka biur pośrednictwa pracy Ruigrok wypada naprawdę bardzo nisko pod każdym względem, niestety straciłam kilka lat w tym (usunięte przez administratora) szanując p. Gerarda i biuro ale niestety P. GERARD W (usunięte przez administratora) Ma ludzi nie szanuje ich i traktuje jak przedmioty, słucha tylko ludzi i plotek i tak wyrabia o Tobie sobie zdanie... :/także to wszystko wróciło, i dotarło do mnie ze nie ma sensu stracić czasu i psuć sobie głowę i nerwy na tą firme, dzięki temu mam teraz dobra prace i warunki mieszkaniowe na wysokim poziomie i o wiele większe zarobki niż w Ruigrok i podziwiam tych co tam wracają co dwa lata po zasiłku ale w sumie zazwyczaj są to Ci co lubią się bawić i im nie przeszkadzają takie warunki pozdrawiam

Basik
@Meryyy

A możesz polecić jakąś fajną agencje

Wiola
@Pracownik pastorsl28

To jest prawda ..

@Basik

To już lepszy jest FHS ale też zależy jak trafisz i Otto work force Albert Heijn Zaandam (Akurat ten oddział jest spoko) można ładnie zarobić ale trzeba się nazapierniczać ale przy najmniej warunki znośne. Nie pracowałem tam ale mam znajomych i dużo Polaków tam pracuje i polecają. Za to w Fhs pracowałem i dobrze trafiłem

M.Z.

Pracowałem ponad rok na Bloomines super ,zarobki dobre polecam!!!!!!!!!!!!

Wiktoria
@M.Z.

A z agencją Ruigrok można się spokojnie dogadać? W razie problemów za granicą są pod telefonem? Czy umywają ręce?

@Wiktoria

Zależy z czym. Tak jest w każdej agencji. Jak będziesz chciała zmienić pracę to może byc ciężko. Żeby ci zmienili musisz czekać koleżanka czekała 3 tygodnie a i tak jej nie zmienili+ w umowie było ze pracę można zmienić. 1 raz. Niby płacisz ubezpieczenie a do lekarza cię od razu nie zabiorą, babki z biura najlepsze... Konsultacja telefoniczna i diagnostyka ???? jak coś się Stanie to każą czekać kilka dni zanim do lekarza się pójdzie

XYZ

Nie polecam współpracy z tą agencją. Dojazd tylko przez ich busa, do Holandii mamy około 700 km A jechałam 3 przesiadkami i 14 h ich busem , więc tragedia. Obiecywali wspólny pokój 3 osobowy lub 2 osoby razem i 1 osoba z inna osoba w pokoju A okazało się że każda z nas miała pokój z innymi ludźmi w 4 lub 6 osób. Do tego to były starsze kobiety które bardzo się wydzieraly na nas... po dwóch dniach bycia w tej agencji ucieklysmy. Praca miala byc po 8 h a byla po 12/13 h dziennie.. Porażka. Nie można tego zaliczać jako nadgodziny więc nie jest to dodatkowo płatne.

Beata
@XYZ

Ja powiem tak ja pracowalam na serach i pracuje od wczoraj jak narazie pracuje po 4 h a mielismy pracowac po 12 nie wiem zabardzo co o tym myslec bo ja pezyjechalam zarobic a jest tragedia totalna

Leszek

Ruigrok banda złodziei i przydupasow byleby do siebie jak najwięcej a pracownicy niech pracują za pół darmo .

Fryc
@Leszek

Potwierdzam

Dorota

Witam w tą niedzielę wyjeżdżam do Holandii ja na cebulki mąż magazyn sporzwczy jak jest na cebulkach i na magznie sporzwczym opinie chcemy i czy są wyplacalni?

Bt
@Dorota

Na dziecko Ci przysięgam, wszędzie aby tylko nie tam.

Barbie

Witam pracuję przez agencję Ruigrok czwarty miesiąc na przekąskach z serów praca jest ok firma wyplacalna wypłaty na kąto na czas polecam

Normalna
@Barbie

Byłam tam praca spoko tylko ludzie masakra(usunięte przez administratora)

Adrian0906

Polecam firmę ruigrok pracowałem tam w tamtym roku i teraz w obecnym ze względu na wezwanie do jednostki musiałem zjechać. Wszystkie te negatywne komentarze to przeważnie ludzie którzy przyjechali chcieli lekko żyć i jeszcze wymagać od innych bo dużo tam jest takich. A co do gerarda to w porządku człowiek nigdy z nim problemu nie miałem więc nie wiem skąd są te opinie. Każdemu znajomemu co szuka pracy za granicą polecam ruigroka pojechało ode mnie kilka osób tam i nie narzekali.

Opinia

No w końcu ktoś o Tym napisał. Bankowi na Green P.... wyżej (usunięte przez administratora) noszą niż sr..... oczywiście są wyjątki ale na tych wszystkich którzy są bandowymi to 4 jest w porządku pomogą wytłumaczą A reszta zapomniała jak to oni kiedyś byli zwykłymi pracownikami jak my teraz .

Nic Den Heijer. Bandowa Patrycja podaje się za przykład idealnego człowieka. Ale coraz więcej ludzi mówi, że widziało ją pod wpływem używek i nie tylko. Mało tego.. Nie ma swojego życia i gada o innych. Non stop są problemy, które są rozwiązywane. Oczywiście na kogo wyszło? Na świetną bandową. Ale jak to ona, cały czas się wypiera wszystkiego. Pan Gerard mógłby się tym zająć. Bo tyle osób ile przez nią płakało i rezygnowało z pracy to niepojęte.

Anonimek

Zanim poszłam do pracy pierwszy dzień już słyszałam o niej tyle że odechciało mi się tam iść. Podobno nic z nią nie zrobią, bo mówi że jej szwagier czy tam brat dobrze z Gerardem żyją i chodzi i mówi że ma plecy. Na szczęście już tam nie pracuje. Osobiście słyszałam raz jak siedziała na palarni w hotelu Rijnsburg i mówiła o pracy o Gerardzie. Chyba za dużo wypila i zapomniała że z palarni wszystko niesie się do pokoi :D

Byłem słyszałam
@Anonimek

Ja proponuje pani (usunięte przez administratora) pilnować swojego nosa praca w tej firmie wcale nie jest zła.Na pierwszy odstrzał poszła bandowa Natalia i teraz znalazlyscie sobie kolejny cel.A może opiszecie swoje życie jak chodzilyscie na hotel robić awantury albo rozwalalyscie innym życie i jak to w końcu wasza miłość wygrała?Zajmijcie się swoim życiem a nie innym je niszczycie.Kazdy ma swoje życie prywatne i co robi w tym czasie nie powinno akurat was interesować.Jestscie śmieszne

@Byłem słyszałam

Niestety jesteś w wielkim błędzie. Zobacz ile osób Cię nienawidzi. Jest nas dużo więcej niż Ci się wydaje. Przychodzisz (usunięte przez administratora) liżesz a później nam ją(usunięte przez administratora). I tak samo robisz z innymi. I ty się dziwisz, że tyle osób nie chce mieć z Tobą nic wspólnego? Co do wytyczonych przez Ciebie osób... Pudło. Szukaj dalej może znajdziesz.

Sabina
@Byłem słyszałam

Właśnie kto tu jest śmieszny... na pewno nie my. A tak w ogóle właśnie.. dobrze napisane każdy powinien się zająć swoim życiem nie czyimś wiec to róbcie, a po za tym jeszcze jak piszecie o swojej bandowej czy tam o kimś mnie to nic nie interesuje wiec nie życzę sobie mieszania mojej osoby do takich afer koperkowych. Mam wystarczająco dużo spraw na głowie więc nie interesują mnie ludzie, którzy szukają wszędzie sensacji. A jeżeli ktoś ma problem z czytaniem to może się zgłosić do mnie osobiście i wtedy porozmawiamy. O ile się ten ktoś zbierze na odwagę by teraz spojrzeć w oczy i powiedzieć to samo co jest napisane powyżej. No ale cóż.. w internecie to każdy potrafi byc odważny.

Antek

Mówię że to (usunięte przez administratora) bo najpierw wpłacają Ci kasę na konto a potem dostajesz esemesa że masz im ją zwrócić z powrotem.Ta agencja pracy to jakaś paranoja trzymajcie siě od nich z daleka!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Ruigrok - Hillegom

• Jak się pracuje w Ruigrok?

Zobacz opinie na temat firmy Ruigrok tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 189.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ruigrok?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 152, z czego 32 to opinie pozytywne, 71 to opinie negatywne, a 49 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Ruigrok?

Kandydaci do pracy w Ruigrok napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.