Opinie o LG w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy LG. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie LG o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż sprzętu i akcesoriów telekomunikacyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o LG w Warszawa

Wiemy kim jestes!

Tylko ludzie glupi i naiwni uciekaja sie do przemocy a Ty widocznie taki jestes burak i tyle idz dalej lizac tyłki bo tylko to potrafisz jak bys był taki cwany to powiedział byś tym osoba prosto w twarz co o nich myślisz a tutaj tchurz jakich mało... ustawki są dla bezmyslnych ludzi takich jak Ty pozdro żyj Sobie w Swoim pustym świecie pajacu:)

juzgdzieindziej

a co one niby miały zrobić? jeżeli wierzyliście, że mają jakiś wpływ na "masówkę" która się wydarzyła, to jesteście strasznie naiwni i właściwie to nie wiem na co liczyliście, skoro nawet inz lecieli, HR i ludzie z ochrony? :] Nikt nie miał nic do gadania, nawet te działy i ludzie, które/którzy do tej pory (patrz wyżej) byli nietykalni (mój dział również) nie dostali przedłużenia. Tak, masz rację, pracuję już gdzie indziej, Display dał mi możliwości, a ja to obecnie kontynuuje (nie, nie jest to produkcja) i tyle. Nie żałuję czasu w tej firmie, firma jest ok, problem leży w ludziach. Więc, pogódź się proszę z obecną sytuacją, bo i tak ludzie wyszli na tym bardzo dobrze, wierz mi, że mogli to rozegrać inaczej, a tak, nadal płacą, dostałeś/łaś bona i jeszcze możesz podjąć się pracy gdzie indziej i lecieć na dwa etaty, tak jak np ja (wiem jest ciężko trochę na zimę ze znalezieniem pracy, ale nie jest to niemożliwe!dla chcącego nic trudnego, sama miałam kilka tel. w sprawie pracy następnego dnia jak Display powiedział mi bye), więc o co właściwie chodzi ? :)

juzgdzieindziej

coś tam było o paniach z komunikacji, nie wiem jak tak można o kimś pisać, ale mi osobiście pomogły i zawsze były dla mnie miłe, dobrze je wspominam, też zdarzyło mi się ocenić kogoś z góry, kto tego nie zrobił, niech pierwszy rzuci kamieniem, ale jak się kogoś pozna, to to się okazuje, że jest to całkiem fajna, sympatyczna osoba, tak samo mam w nowej firmie, dziś już wiem, że super trafiłam :)

*********
@juzgdzieindziej

No to chyba niezabardzo ci pomogły te dwie miłe panie z komunikacji,bo jak piszesz pracujesz gdzie indziej???.A pro po jeżeli jusz ci w jakimś stopniu pomogą,to na górze masz jusz zaznaczoną grubą krechą,aby jak najszybciej zwolnić takiego niewygodnego pracownika,co domaga się jakiś praw i koło się zamyka,raczej teraz nawet strach o co kolwiek się i gdzie kolwiek zwrócić,lepiej jusz czekać cierpliwie na koniec końca,ewętualnie na wygaśnięcie swojej umowy,bo i tak nieprzedłużą bo nieba do czego.

Wiemy kim jestes!

Widze ze szaraka ponosi ambicja moze to Ty jestes konfidentem i obrabiasz wszystkim tyłki tak tak wiemy kim jestes dlatego nikt juz do Ciebie nic nie mowi zazdrosna sfera uczuc dobrze wiesz o co nam chodzi WSTYDZ SIE WSTYDZ i nie pisz o ludziach ktorzy Cie olali dlatego "chcesz ich zniszczyc" tak to Twoje słowa wiec morda w kubeł bo doczekasz sie zbiorowego linczu... pozdro

Technik utrzymania ruchu

Rozmowa z Panem z HR’u, typowe pytania: dlaczego LG? Dlaczego decyduje się Pan na tą pracę? Później rozmowa z szefem działu Ur

Rodzaje czujników, po co są w programach plc itp. Różnica między stycznikiem i przekaźnikiem, Jaki otwór pod M8 Jak zmieniać kierunek obrotów silnika

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
drugi człowiek

Pracownik nie jest winien swemu pracodawcy służalczości i posłuszeństwa. Jest mu jedynie winien usługę, za którą otrzymuje zapłatę, będącą nie łaską, lecz zasłużonym wynagrodzeniem. Ludwig von Mises

Człowiek

Pozdrowienia dla wszystkich którym obsmarowano dupę na tym forum.Nie przejmujcie się są jeszcze normalni ludzie na tym świecie niestety (usunięte przez administratora) zawsze będzie (usunięte przez administratora)

trzeci człowiek
@Człowiek

Po to jest to forum żeby ludzie mogli wyrażać swoje zdania,czasami wykrzyczeć co siedzi w nim,bo w oczy to niestety niema komu powiedzieć sam wiesz jerzeli tu jusz jakiś czas pracujesz człowieku a że niektóre wpisy są tak wulgare to świadczy jednostkowo o danej osobie niewszyscy tu co piszą są tak ograniczeni językowo że tylko same przekleństwa oczywiście usunięte przez cenzora,niewszystkich należy ocaniać jedną miarą,wkońcu żekomo nowy prezes ztwierdził,że kultura u nas jest na bardzo niskim poziomie,o czym o kim to świadczy tylko o zwykłym operatorze? napewno nie,a jak zachowują się nasi przełożeni,sabliderki,szift i ci żałośni skoczkowie,pozakładali co niektórzy te opaski przez "przypadek"i bogów udają nietykali i wszech władni ludźmi pomiatają jak tylko mogą,na wsze sposoby oczywiście niewszyscy,piszę tu wyłącznie o zmianie B oczywiście assy.

włodi

pamiętajcie karma działa !!!

xd

no, z tą ochroną to porażka :D no ale wiecie, dostali taki nie miły obowiązek i muszą to robić, tam gdzie pracuję, też są bramki, też jest ochrona, ale jak z nimi gadałam, to się w czoło pukają i takie coś powinno być jak jest naprawdę podejrzenie i przypadki wynoszenia czegoś, bo nie wiem jak wy, ale oni z góry założyli w display, że ty lub ja musimy koniecznie coś wynosić, nie dość że bramki (tu ok), to jeszcze wyrywkowa kontrola, kolegę to codziennie trzepali :) nie żeby coś wynosił, bron Boże, chyba im się jego twarz nie podobała :P

londyńczyk

a co tam na magazynach się dzieje ? dalej osrani chodzicie ? pozdrawiam z wyspy!!!

gość

Kurde na rance byłam i nic nie wiem o zwolnieniach ale że dziś 60 osób nie nie wierzę. To ludzie bardzo dyskretni byli bo w autobusie cisza nikt nic nie mówił na hali też nic nie było słychać więc pewnie to jakaś byjda

mozekiedyswroce

co tam kochany displeju? podobno znowu poleciało 60 osób? :o wszyscy na strefie już dawno wiedzą o problemach displeya oraz rzekomym przebranżowieniu, ale coś mi się wydaję, że tu trzeba czegoś na granicy cudu od przyszłego roku. Ja myślę, że displey rozpieszcza ludzi, zwłaszcza tych na nieco wyższym stołku jak i tym bardzo wysokim od operatora, zarabiajcie więcej, nic nie róbcie, lub tylko bałagan, o tak, to firmie z pewnością pomoże, a jak będzie problem to się wtedy obudźcie ! :D

Ekster
@mozekiedyswroce

poleciało 70 osób jak jurz, dostali wypowiedzenie po zmianie... zle sie dzieje !

rysiu_pusiu

Wiem, ze w roznyvh duzych firmach we Wrocławiu funkcjonuje taki pan kanapka, co chodzi raz w ciagu dnia ze świeżymi kanapkami i mozna je kupic. Przydaloby się cos takiego u nas. Ktos wie gdzie się cos takiego zgłasza?

operator
@rysiu_pusiu

U nas to jusz nic nieprzejdzie w tym całym bałaganie(na tej tonącej łodzi) to niewiem czy jest do kogo się zwrócić z taką propozycją,te z komunikacji latają jak poparzone bez sensu udają że niby coś działają jak niedawno sziftka ze zmiany B robiła wielkie szoł prużne babsko,tak one się terz zachowóją aby niwylecieć jak ona,żałosne to wszysko,chyba że jesteś z HR,tam dla was załatwią zaraz na pstryknięcie palcem katering(pana kanapkę).

M.L. "C"

@Szarak A co Ty możesz wiedzieć? Zrobiłem "babola" to fakt, przyznałem się do tego bez czarowania, ale nikomu nie obsmarowuje (usunięte przez administratora) Po prostu przez wszystkie lata pracy człowiek się stara, robi swoje, pomaga i chodzi na nadgodziny, dostaje dobre oceny i potrafi pracować na każdej maszynie, a później coś takiego mnie spotyka i to jeszcze bez poszanowania dla tego, że stało się to gdy właśnie pomagałem i uczyłem się pracować w tym miejscu, na ktorym jeszcze nie potrafię. Zabierają Ci premię i jeszcze z pogardą w oczach każą Ci się tłumaczyć przed całą elitą i powtarzać co Ci za to zabierają. Dla mnie to brak szacunku i niedocenienie rzeczy które robię. Nie zdziwię się jeśli przepadnie mi również premia kwartalna, bo przecież taki ktoś jak ja nie zasługuje na nic, bo raz dał ciała, choć ponad 4 lata daje z siebie wszystko i chodzi nawet chory do pracy. Nie wypowiadaj się więcej, bo jak widać ch**a o mnie wiesz. Cześć jak czapka.

oj
@M.L. "C"

Jeżeli "przełożony" chce się pozbyć jakiegoś (lub jakichś pracowników) pracownika, zrobi to. Nie patrzy na jego wcześniejsze zasługi. Szuka jakiegokolwiek pretekstu, najmniejszego błędu czy potknięcia, które w normalnych warunkach mogą być podstawą do zwrócenia mu uwagi lub ewentualnie upomnienia na piśmie. Ale jeżeli chce się go pozbyć, to najmniejszy błąd staje się podstawą do nagany albo od razu do zwolnienia. Zobaczysz jak się to zakończy, na razie masz po premii. Ale to na pewno nie jest koniec. Inni niech uważnie obserwują rozwój wypadków, bo na pewno ich też to spotka. Tylko, że mogą mieć takie same problemy jak ty, bo np. nie będą mieli koszulki, albo ID. Każdy pretekst jest dobry, aby pozbyć się pracownika.

Szarak
@M.L. "C"

Jesteś konfident i tyle, tak jak Darek i paru innych z tej zmiany !

opr.
@oj

Tak masz rację szukają byle pretekstu wszędzie aby Cię udu.ić nawet teraz na portierni wyrywkowo trzepią,nie daj boże aby śrubkę znaleźli w kieszeni to jestem pewny że zaraz by zwolnili dyscypinarnie jeszcze,a może jusz były takie przypatki kto wie?ostatnio tego gbura czepali ze zmiany B szkoda że nic u niego nieznaleźli,gnębi tych ludzi,ostatnio żrą się tam jak psy ze swoją Walusią a ona odreagowuje i wyżywa się na ludziach,kiedy ten koszmar się skończy i tacy ludzie jak oni nieodpowiedzialni,niepanują nad swymi emocjami i zarządzają rzeszą ludzi???.Chyba się grunt pod nogami pali,kto wie,co łysego trapi???można się tylko domyślać,bo rużne wersje się słyszy tu i tam,wielu fajnym pracowitym ludziom"pomógł"się zwolnic jak ta tępa E.Z.i może jusz na niego przyszła by pora dość jusz tej udręki tyrana.

Sasza

Kiedy będą bony na święta ?? I czy wogole beda?

Samuel

Ten zakład się sypie i każdy o tym wie... Ci którzy uciekli w porę mają farta i tyle,szkoda tylko ze zwalniają ludzi uczciwie pracujących z dluuugim stażem:(np. Powinni zwalniać obibokow ze zmiany A z Cliningu!!! I tych S/Leader bo to są najgorsi lenie. A Hr wie i sciemnia wszystkich przecież nie powiedzą na głos ze Zamykają Fabrykę bo ludzie będą uciekać i kto będzie do zamknięcia pracowac???? Pracowałem LG display długo i nie żałuję bo fajni ludzie byli oczywiście nie wszyscy. Teraz pracuje w Firmie kurierskiej nie Amazon!!!! Bo to jest to samo co LG pozdrawiam wszystkich

Szczery

Problemy: 1 Hr kłamie - twierdzą że embargo, to dlaczego hosting robi na 5 liniach to co my mieliśmy robić a do nas trafiają odrzuty ibprzez to ciągle stoimy. 2 planowanie produkcji powinno się całe zwolnić bo patrząc na to co się dzieje to chyba nikt. Tam u nich nie ogarnia 3 panie zielone te od komunikacji. Szkoda.komentować kłamią i łoża ass w Hr 4 SL tepych niż na MF nie widziałem, nie.mają. Pojęcia o procesie a ta majsterkowanie z.C M.M lezba. Męża ma a łazi za rudą jak jakiś nastolatka K U R W A trochę profesjonalizmu jak juz cie.S/L zrobili 5 sub /L MF bez komentarza, większość tych pań nie ma pojęcia A zwalniają jak leci. Nie patrzą na staż i wyniki, ja to bym zwolnił lub zdegradowal całe Lqc oraz wszystkich tych Sub L funkcyjnych

szarak
@Szczery

Wstydź się M.L ze zm.C zrobiłeś babola i do wszystkich masz pretensje tylko nie do siebie.Taki jesteś szczery,że potrafisz tylko obsmarować ludzi z którymi pracujesz na forum?ŻENADA Wypowiadać się o rzeczach o których nie ma się pojęcia.Weź się lepiej za swoje dziecinne wierszyki znacznie lepiej Ci wychodzą:)

opr.
@Szczery

A te dwie z komunikacji to są tak puste one przez cały czas swojej kadencji nikomu jeszcze w niczym niepomogły bynajmiej zwykłemu operatorowi,jak by były za pracownikiem to by jusz dawno wyleciały,a tak płaszczą się przed tymi na górze aby niepodpaśc,a ta cała przew.Zw.Zawodowych co prezentuje wielkie NIC,terz wciska kit.Jakie żałosne prezenty ludzie dostają na święta,mój syn terz nalerzy do Zw.Zawodowych w sowim zakładzie odprowadzają mu te same składki on na każde św.przynosi do domu 10-cio kilową paczkę,są tam produkty z wyższej pułki,a tu dostaje się jakąć pierdułkę która nieprzekracza wartości 10zł.i jaka tu sprawiedliwość,nawet tam w związkach jej miema ,ta cała nasza M.ma się dobrze,ale ostatnio chodzi terz z nitęgą miną bo wie doskonale że to się nasze LGD kończy,gdzie taka "pracowita"osoba jak ona znajdzie taką ciełą posadkę,tak samo te 2 zielone obiboki one naprawdę są zielone to pują terz i one na zieloną tawę tam pasują,zwykły operator na zewnątrz da sobie radę,bo jest nauczony ciężkiej pracy a takie jak one,ciężko im będzie się odnaleźć w innej żeczywistości,o jakim embargu mowa na Rosję Elekrronixs robi największą produkcję dla nich i o czym tu mowa,kłamali i kłamią dalej niech im będzie,ten nowy prezes to niechyba jest tu w roli prezesa tylko raczej jak widać w roli likwidatora,żekomo stwierdził że u nas jest kultura na bardzo niskim poziomie.

dnwa

Wątpię, że były wśród tych osób pracownicy z 7-letnim stażem, ale były tam osoby, które pracowały 2,5 roku i to był najdłuższy staż o jakim mi było wiadomo. Osoby z dłuższym stażem dostawały po prostu umowy do końca marca 2016, nie grudnia. Jednak osobo qwerty, jeżeli zarzucasz innym wprowadzanie w błąd, to nie rób tego sam/sama. Piszesz, że umowy nie były przedłużane osobom z najsłabszymi ocenami, co jest po prostu nieprawdą. Znam osobę, która nie miała nigdy C (zazwyczaj B, raz A), czyli raczej dobry pracownik. Za to dwie panie które znam i które dostały w tym roku 3 razy C nadal są w zakładzie, bo mają umowy do końca marca. Nie jest tak, że zakład zrezygnował z osób z najsłabszymi ocenami biorąc pod uwagę wszystkich pracowników, ani nawet biorąc jedynie pod uwagę pracowników którym w grudniu kończy się umowa. Nawet wśród tych ostatnich nie przedłużono umów dobrym pracownikom. Zresztą jak już ktoś napisał, jeżeli ktoś twierdzi, że osoba z oceną C to zawsze zły pracownik to lepiej niech zostawi sobie te swoje klapki na oczach, bo rzeczywistość może go zmiażdżyć. Pamięta ktoś Maćka z TC1 z linii 102? Niedawno się zwolnił, miał swego czasu ocenę C za gadanie (oficjalnie nazwane to zostało "dezorganizacją pracy na linii"). Nikt inny na zmianie B nie dawał rady tak zap* sam na 55", chłopak zdecydowanie pozytywnie się tym wyróżniał. Tyle, że przełożeni chcieli się przyczepić, to się przyczepili. Sorry, ale zgodnie z polskim prawem pracodawca nie może pracownikowi zabronić rozmawiania. Nie jesteśmy w Korei. Jest naprawdę mnóstwo tego typu przypadków, gdy ktoś dostaje C bo Shift komuś dać C musi, a danego pracownika po prostu z jakiegoś powodu nie lubi. Jak to kiedyś powiedziała jedna z Sub Leaderek Assembly: "B mają Ci którzy piją, A Ci co stawiają". (Stawiają w domyśle wódkę na przystanku po pracy) Reszta ma C.

operator CP

co za gadanie "jest i tak nas za dużo" skoro jest nas i tak za dużo a na CP idą wszystkie linie to ciekawe jakim cudem brakuje tu operatorów, wózkowych, a na pakowaniu cellbiz ludzie nawet nie mogą do wc wyjść bo nie ma ich kto zmienić O taka sytuacja przecież nas za dużo to niech zaczną zwolnienia od leserów z salek bo przecież nikt ich na CP do pomocy nie przyśle bo niby inny dział a jak ludzi na assach nie było to z CP mogli zabrać i nie przeszkadzało że inny dział sorry wymiękam przy waszych wypowiedziach !!!!

qwerty

Jakie to smutne.. Umowy nie byly przedluzone osobom z najslabszymi ocenami.. Moze trzeba bylo wczesniej skupic sie na pracy, a nie teraz lamentowac i wylewac swoje zale?

poprostu...
@qwerty

Co ty za bzdury piszesz nieprzedużano umów osobom nietylko z oceną C ale tym którym umowy się kończyły z końcem roku nawet tym z 7-letnim starzem z ocenami B i A.Z kąd by się nazbierało tyle osób ponad 300.A te oceny C to wiesz doskonale że w większości niesprawiedliwe dostawały te osoby które Sziftowi niepodobały się,albo za stare albo za grube tak jest na zmianie B,tej beznadziejnej tam mogą cię upir...ć za wszystko za to że poprostu jesteś,ta jedna Szitka co tak oceniała sama jusz wyleciała na zbity pysk za bramę tak się mądrowała tępa strzała a sama sobą nic nieprezentowała,szczyt głupoty,został jeszcze jeden postrach tej zmiany i te dwie beznadziejne sabliderki,które ludzi mają za nic,niewsz prawdy to się niewypowiadaj.

qwerty
@poprostu...

Brak slow.. to nie bylo ponad 300 osob i nie bylo wsrod nich osob z 7 letnim stazem.. No ale widocznie wiesz lepiej, szkoda tylko ze wprowadzasz innych w blad. A Tobie polecam jeszcze Slownik Ortograficzny Jezyka Polskiego..

takasytuacja

a ja skorzystałam na nie przedłużeniu umowy, bo mam już inną pracę :) i jadę na dwie pensję +dodatki, ale jestem młoda, a lg zdążył mnie wyszkolić, nie zazdroszczę innym np po 50+ nawet jeżeli macie doświadczenie i pracowaliście po 9 lat w display, to wolą wykształconą młódkę, wygrałam z dużoo bardziej doświadczonymi ludźmi. Ale nie ma co płakać nad tym, tylko nadal próbować znaleźć sobie pracę, przed display było mi ciężko, 300 cv+ listy motywacyjne wysyłałam jeszcze na początku roku, a dzisiaj to do mnie dzwonią w sprawie pracy ;) dnwa - chodzą słuchy, że poleciało 320+ i nie ma znaczenia kto, gdzie i ile pracował i czy był potrzebny w danym momencie (a są działy, gdzie taki ktoś był, np ja), statystyka nas dopadła i tyle. Nie martwcie się, w marcu podobno ma polecieć dużo więcej osób :))

Zostaw merytoryczną opinię o LG - Warszawa

• Jak się pracuje w LG?

Zobacz opinie na temat firmy LG tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w LG?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy LG?

Kandydaci do pracy w LG napisali 11 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

LG