Opinie o LG w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy LG. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie LG o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż sprzętu i akcesoriów telekomunikacyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o LG w Warszawa

walek

fajnie napisales o tej matce ze ubija schabowe czolem bardzo mnie to rozwalilo smieje sie az mnie brzuch boli bardzo smiesznie napisales super A CO TO ZNACZY TAK NA MARGINESIE

Artur

Chyba jej telefon zajebales albo pijana była jakaś. Przecież żadna laska by nie spojrzała na Twoją mordę na trzeźwo xD prawda to że Twoja matka ubija schabowe czołem ?

operator

noi mam Arturku , pisalem do niej ciagle na facebboku, usmiechalem sie w pracy i dopialem swego :) teraz pora na kolejny kroczek :)

Artur

Tak, Ty masz... krzywe nogi jak srasz.

Technik utrzymania ruchu

Rozmowa z Panem z HR’u, typowe pytania: dlaczego LG? Dlaczego decyduje się Pan na tą pracę? Później rozmowa z szefem działu Ur

Rodzaje czujników, po co są w programach plc itp. Różnica między stycznikiem i przekaźnikiem, Jaki otwór pod M8 Jak zmieniać kierunek obrotów silnika

logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
operator

Artur mam nr do mojego koteczka Gosi :* ja mam nr a TY nie masz ha ha ha

obserwator

Daj sobie spokój menadżerowie,inżynierowie,technicy spieprzją z tąd o czym to świadczy a ty się pchasz.

obserwator

NIE TYLKO KOLEGO NA MAGAZYNIE???WSZĘDZIE NA KAŻDYM DZIALE.

;;;;;

zwolnienia pokazały zakłamanie ,fałsz ,obłudę i po prostu debilizm menadżerów i ich przydupasów ,przynajmniej na magazynie. Trudno (usunięte przez administratora) im w srake.

basia

Czy to prawda,ze trzeba tam robic jakies cwiczenia fizyczne,gimnastyka i klaniac sie do pasa jak idzie jakis kitajec?

widz

A na starej D potem C też było kumoterstwo ten od pontona i ta sub/l robili co chcieli nie musiałaś nic umieć ale jak byłaś z nimi to było ci dobrze

operator

Nie wszyscy ale dużo tam było naprawdę dobrych operatorów i dziwne że oni zostali wywiezieni tylko na jakiej podstawie nie mieli szansy tu zostać i pracować dalej,tylko dlatego że ich twarz ,osoba nieprzypadła do gustu przełożonemu??? tak to ma miejsce na zmianie starej B TYLKO KUMOTERSTWO I WDZIĘCZENIE SIĘ MIAŁO RACJĘ BYTU,bo innych powodów jest trudno znaleźć co do tych osób,których nie ma a szkoda ich nie których naprawdę.

obserwator

MASZ RACJE WYWIEŻLI FAJNYCH PRACOWITYCH LUDZI ZA TO ŻE BYLI UCZCIWI I NIKOMU NIELIZALI DLATEGO ICH NIEMA,SZKODA ICH.

wywieziony

Wywieziono 300 osób i dalej na asach niema co robić,co siedzą na salce?

gość

Co do nierobów i pracusiów przecież to nie jest wina ludzi z assów, że nie mają co robić tylko wina tylko i wyłącznie dostawców i planistów, którzy tworzą te plany produkcyjne. Fakt na CP mamy co robić jeżeli można nazwać to pracą 3 linie na tylu operatorów. Musimy się pogodzić z tym co dzieje się w tym momencie w firmie a nie na wzajem oczerniać się bo do niczego dobrego to nie prowadzi.

@gość

NA PRODUKCJI NADAL SĄ NIEROBY,PRZECIEŻ JUŻ ICH CHYBA WYWIEZIONO???.

byly
@obserwator

Bo wywieziono tych co pracowali a nieroby zostały.

Kok

W kazdej firmie bys powiedziala/dzial ze dostal premie to lizus, zostal w pracy to lizus. Czemu osadzasz ludzi nie znajac ich. To nie jest wina ludzi tylko panstwa ze pozwala na takie rzeczy. A skoro ty byles/as taki pracowity to w nastepnej firmie moze zostaniesz liderem. Kto to wie. Zobaczymy wtedy co bedzie dla ciebie wazniejsze, ludzie by cie lubili czy zarobek by utrzymac rodzine

saimon
@Kok

ale ty jesteś prostakiem ,typowy s/l lub menadżerski tuman . Każdej sytuacji trzeba być człowiekiem a nie idiotą bez mózgu i własnego zdania .

ktos

Ci co zostali w LGD dostali umowy na stałe czy czasówki?

mała

Przepraszam za błąd w wyrazie"fizyczną".Nara.

mała

Przepraszam,że się wtrącam.Pracuję w LG Electronics i u nas też jest kiepsko z kulturą osobistą jak i pracowników w stosunku do siebie jak też przełożonych do pracowników.Chociaż ja na swojego menadżera nie narzekam.On zawsze wita się pierwszy,ale mistrzowie wyżej nosz (usunięte przez administratora) niż srają.To przecież dzięki pracy takich ludzi jak my,pracującuch na linkach to wszystko się kręci,przecież to my odwalamy całą fizuczną robotę i jak najbardziej szacun największy należy się nam.

wywieziony

Ja już tu nie pracuję ale czasami wchodzę aby przeczytać co dzieje się w mojej byłej LGD i co jeden kanał,smarowali się i dalej smarują nawzajem,wyciągają jakieś osobiste brudy na forum,daj sobie gościu spokój z tą korporacją,zniszczą cię totalnie,to że firma na zewnątrz reprezentuje się okazjonalnie to powierzchowność nic po za tym.

NNN

Jeżeli dla ciebie okazywanie kultury jest płaszczeniem się... ;) to gratuluję. Trzymaj tę koronę, żeby przypadkiem ci z głowy nie spadła :) pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o LG - Warszawa

• Jak się pracuje w LG?

Zobacz opinie na temat firmy LG tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w LG?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy LG?

Kandydaci do pracy w LG napisali 11 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

LG