Grupa Farmacol (nieczynne)

Opinie o Grupa Farmacol (nieczynne)

Svta

Sanepid powinien zamknąć ten bajzel. W toaletach ciągły brak mydła lub papieru toaletowego. Wypłata to żenada. Miejsce na kilka tygodni i tylko dla tych, którzy mają nóż na gardle. Ciężko znaleźć coś jeszcze gorszego.

@Doradca
@Svta

Zgłoś do odpowiednich służb A nie wylewasz żale na forum. Co to znaczy wypłata żenada? Jeśli jest akord to zakasac rękawy i do roboty aby wypłata była lepsza....

Svta
@@Doradca

Bredzisz panie doradco od siedmiu boleści. Odradzam ten oddział firmy. Szkoda czasu i zdrowia.

PRO

Nie polecam pracy w tej firmie. Zarobki są niskie. Dyrekcja traktuje pracowników jak najgorsze zło, któremu trzeba płacić. Nie docenia się tam nikogo. W tej firmie ludzie tracą chęci i aspiracje. Oszczędności na wszystkim. Dziwię się że to funkcjonuje.

Stefcio

A jak tam zakompleksiony komunista Stefek jeszcze wpada i ubliża wszystkim na każdym kroku jak mu coś nie pasuje, ale dla wszystkich innych udaje dobrego wujka i co on nie załatwi i za każdym razem na ten sam temat mówi co innego? Może chociaż pozwolił Wam radio włączyć? Wstyd, że po tylu latach nie znalazło się parę osób, które by to zgłosiło tylko wszyscy chowają głowę w piasek. pozdro dla tych co tam zostali i dalej się męczą

Pracownik szczęśliwy
@Stefcio

To był najlepszy kierownik z jakim pracowałem. Świetnie pomysły ,błyskotliwe ,analityczny umysł. Rozwiązania wprowadzane zawsze były trafne i rozwiązywały zaistniałe problemy. Więcej takich ludzi a firma będzie jeszcze lepiej funkcjonować i walczyć z innymi na ciężkim rynku farmacji. Haba Haba Haba

@Pracownik szczęśliwy

To super, że dobrze pracowało Ci się z przełożonym. Nadal pracujesz w Farmacol S.A.? Jeśli tak, to powiedz, czy poleciłbyś firmę i dlaczego. Będę wdzięczna za każdą informację!

Czesiek

Ja chciałbym się wypowiedzieć na temat byłego już kierownika komory. Człowiek strasznie zakompleksiony i z wielce przerośniętym ego. Na szczęście nie miałem z nim bezpośredniej styczności ale z codziennych kontaktów wzrokowych lub werbalnych można było odnieść wrażenie że koleś jest strasznym gburem i jest wiecznie zły i obrażony. Za każdym razem jak się weszło na komorę to on siedzi przy biurku ze skwaszoną miną i z nosem w telefonie. Właśnie tacy ludzie powodują złą atmosferę w pracy. Ogólnie nie jest źle tylko żeby centrala bardziej dbała o pracowników i zaplecze socjalne

Pracownik szczęśliwy
@Czesiek

W 100%w sedno. Ja też sie bardzo cieszę iż tego typa nie ma. Wielki ,gruby ,brzydki jak noc listopadowa...jak Sie na niego patrzyło jeść i żyć się nie chciało. Całym światem byl tylko telefon ,bo tam swojej szpetnej ,nazwijmy to "twarzy "nie musiał pokazywać. Bardzo dobrze że go nie ma. Tak masz rację ,świniarnia mogła by lepiej wyglądać. Pozdrawiam bardzo gorąco. Haba Haba Haba

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Grupa Farmacol (nieczynne)? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.

Niestety idola będą kryć że względu że nie mają kogo innego dać na kierownika oni to pewnie widzą ale jedyna opcja to jest zadzwonić na policję i może w końcu oczy otworzą przez takich głupich kierowników nie ma atmosfery

wyrobnik

brygadzista na nocnych zmianach chodzi pijany, wszędzie kamery, widzi to centrala i nikt z tym nic nie robi. Czekają, aż coś się wydarzy? Jakiś wypadek? No i wisienka na torcie, pan brygadzista wskazuje ludzi do badania alkomatem, dobry dowcip?

Xxxx

Jeśli przyjmujecie się przez agencje tam to nie zdziwcie się jak zostaniecie zwolnieni z pracy jak jest mało roboty.

jeje

Farmacol to jedna wielka ściema, na początku obiecują że po 3 miesiącach umowa o prace będzie,po przepracowaniu 3 miesięcy ani widu ani słychu o umowie na stałe, zapierdzielasz przez pierwsze chyba 3 miesiące na stawce najniższej, a potem na akord, za każdy błąd zabierają kasę z wypłaty każą przychodzić w weekendy, i to czasami 3 razy w miesiąc, do tego praca po godzinach co prawda jak kto chce ale jak nie pójdziesz patrzą krzywo, jak pójdziesz nawet nie podziękują......Do tego jak ktoś z kontroli się uweźmie (a jest tam parę "miłych" Pań zwłaszcza na nockach) bo ciebie nie polubi to wpisuje błędy z zawiści,nawet jak nie możesz znaleźć leku na magazynie to ci błędy wpiszą....

Jo
@jeje

(usunięte przez administratora) prawda. Po 3 miesiącach mam umowę o pracę, nie na akord ale godzinowke

Xxx
@jeje

Popieram z tym weekendem. Z pracownikami agencyjnymi się tak obchodzą. Że nie wspomnę o tym, że nam się każe iść na dwór palić papierosa, a kierownik z fajką elektryczną po hali chodzi.

Xxxx

Praca zła nie jest. Tylko, że o pewnych rzeczach nie wiedzą ci co przyjmują się przez agencje jak umowy są konstruowane. - Kara umowna jak za póżno się poinformuje o nieobecności - Za szybkie rozwiązanie umowy - Jak nie przepracujesz w danym miesiącu 24 godzin Jak ktoś decyduje się na prace przez agencje tam to niech dopyta się o te szczegóły i dobrze zastanowi.

Krzysiek

Zastanawiam się czy to dobra praca jest przyczyną, że ostatnio tak rzadko tu zaglądacie?

Wójek

Mam pytanie czy znacie bylego kier magazynu ?Niejaki D.J.Jaki był?

Lolek
@Wójek

A co się nim tak interesujesz?

Bolek

Czy ktoś może się wypowiedzieć o dawnym kierowniku D.J.

aaszzzx

lipa na maksa nie polecam Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Dbac o ludzi a nie o swoje dobra tylko

@aaszzzx

Jak przedstawia się Twoje dotychczasowe doświadczenie z Farmacol jako pracodawcą? Możesz dokładnie je opisać na tym forum? Co wpływa na Twoją opinię o tej firmie? Twoja wypowiedź posłuży innym użytkownikom forum.

Iza

@Hwdp100%, rozumiem, że możesz czuć się zawiedziony zakończeniem współpracy z Farmacol po tak krótkim czasie pracy. Jednak to nie jest powód, aby na forum, które ma charakter publiczny, obrażać tę firmę. Zamieszczając taki wpis złamałeś jego regulamin. Czy pracodawca wyjaśnił Ci, dlaczego postanowił Cię zwolnić?

Daniel

Idealnych firm nie ma tylko ludzie wybierają sobie niewłaściwą pracę a później narzekanie na forum!!

Iza

Czy firma Farmacol prowadzi obecnie jakieś rekrutacje? Na stronie internetowej nie ma nowych ogłoszeń. A taka informacja byłaby przydatna dla osób zainteresowanych pracą w tej branży. Jak wygląda procedura rekrutacji w Farmacol? Jaka atmosfera panuje podczas rozmowy o pracę? Czy kandydat jest zapraszany na dni próbne?

Iza

@ww Twoje posty niezgodne są z zasadami określonymi przez Gowork. Regulamin jest dostępny pod tym adresem https://www.gowork.pl/regulamin Jest tam wyraźnie napisane, że na forum nie można nikogo w żaden sposób obrażać. Warto zapoznać się z regulaminem i go przestrzegać.

zakaz noszenia spodenek krótkich

ww

teraz przyjechała jakas (usunięte przez administratora) z katowic i zabroniła słuchac radia

@ww

nowy kierownik nad kierownikami

@ww

ww

(usunięte przez administratora) firma nie przychodzcie do pracy

Zostaw merytoryczną opinię o Grupa Farmacol (nieczynne) - Gdańsk

Grupa Farmacol (nieczynne)