SPB Polska sp. z o.o.

Opinie o SPB Polska sp. z o.o.

No ja nie mogę...

Ja widzę to inaczej. Jak w każdej firmie jest lepiej, czasem gorzej. Pracuje tu już kilka lat , miałem do czynienia z każdym prezesem i managerami i moge powiedzieć że jak dotąd to z obecna wladza dzieje się dobrze. Wszystko ma jakiś sens i jest od razu tłumaczone. Mogą narzekać tylko nieroby i ludzie którym jest gorzej bo nie można się odbijać. Miałem możliwość się rozwijać, mam dobrego szefa i mam perspektywy. Są benefity i premie. Na co narzekać?

Elżbieta

@user, każdy ma prawna tym forum do wyrażenia swojej opinii pozytywnej lub negatywnej. Ty masz inne zdanie niż @Nieważne. Jesteś zadowolony z pracy i relacji ze współpracownikami. Czy kontakty z przełożonym są też satysfakcjonujące? Z wynagrodzenia jesteś zadowolony, a czy możesz liczyć na dodatki typu premie lub pakiet socjalny? Poleciłbyś tą firmę innym osobom poszukującym pracy?

@Elżbieta

Wynagrodzenia są lepsze niż na śmieciową umowę z PZU z której zrezygnowałam... W SPB chodzi o atmosferę pracy, podejście do Klienta i profesjonalizm - tego wszystkiego tu brak. Tak jak było napisane wcześniej jak przyszedł nowy Prezes to czuło się zmianę - niestety na chwilę bo wróciła beznadzieja i kolesiostwo. Brak wiedzy, knucie po kątach i brak jakiegokolwiek pomysłu i nadziei na lepsze jutro!

@anonymous

Czytam te wszystkie wpisy i tak się zastanawiam @anonymous skąd Ty się urwałaś albo jak wielkie klapki masz na oczach... byłego „prezesa” MK o ile w ogóle można go tak nazwać, przedstawiasz jako „poważnego” i „czułaś zmianę”???? Śmiech na sali. Człowiek, który nie miał pojęcia o firmie, baaa nawet o branży, prześlizgujący się z firmy do firmy fartem, ściągający za sobą swoją świtę, również nie mająca pojęcia o niczym, liczący tylko na to żeby nikt za szybko nie odkrył jakim jest pozerem to jest dla Ciebie wzór? Czym sobie zaskarbił Twoją wdzięczność i opinię? Ciastkiem z jakiejś durnej okazji?? Może w takim razie biegnij za nim i współpracuj dalej... ups przepraszam, zapomniałem ze cała branża już się na nim poznała i nikt go nie chce. Tak to właśnie Twój wzór prezesa, który w ciągu 2-3 miesięcy był w stanie zdemolować roczny budżet firmy, nie przeznaczając go w żaden sposób na pracowników, na podwyżki, na premie, na integracje a jedynie na swoje własne i swojej świty korzyści. Więc przepraszam Cię bardzo, ale jeśli nie potrafisz dostrzec takich podstaw jego funkcjonowania, to ta i za pewne każda kolejna firma będzie Ci wdzięczna za Twoje wypowiedzenie... Jezeli bardziej pasowała Ci atmosfera w PZU, to lepiej tam wróć i dopraszaj się nie wiadomo ile, żeby Ci pozwolili wyjść do kibla, albo na papierosa - obojętnie co wybierzesz, masz na to 5 minut. Poponuję też przybliżyć sobie pojęcie „mobbing” bo kilka korpo już przeżyłem i gdzie jak gdzie, ale w SPB takie coś nie istnieje. No chyba, ze dla Ciebie mobbingiem jest to, ze ktoś Ci zwróci uwagę żebyś pracowała zamiast się obijać, ale....to już odsyłam do słownika pojęć i własnego sumienia. Sorry, ale znam dobrze tą firmę jak i inne duże korpo i nie lubię jak ktoś wciska taki kit. Generalnie Twoje wypowiedzi plują jadem i nie mają odzwierciedlenia w rzeczywistości - podsumowując-zwykły hejt i to mało inteligentny..

Ludwiczek
@Elżbieta

Zgadzam się z przedmówca, praca dająca satysfakcję a i ludzie w pracy przyjaźni przynajmniej jak to tak odczuwam. Nie jestem konfliktowy z każdym mam sztamę , kasa się zgadza a to najważniejsze. Ogólnie na plus.

@HatersGonnaHate

Mam nadzieje dla byłej firmy że nie jesteś z kadry kierowniczej bo fundusze i budżet na rozdaniem "Ciastkiem z jakiejś durnej okazji??" nie idą w parze z tym o czym piszesz... "który w ciągu 2-3 miesięcy był w stanie zdemolować roczny budżet firmy, nie przeznaczając go w żaden sposób na pracowników, na podwyżki, na premie, na integracje a jedynie na swoje własne i swojej świty korzyści..." Moi koledzy wszyscy przy podpisywaniu kontynuacji umów dostali podwyżki wynagrodzenia. Po tej wypowiedzi już nie skomentuje... "Jezeli bardziej pasowała Ci atmosfera w PZU, to lepiej tam wróć i dopraszaj się nie wiadomo ile, żeby Ci pozwolili wyjść do kibla, albo na papierosa - obojętnie co wybierzesz, masz na to 5 minut."... Wole się w PZU prosić aby wyjść do kibla niż w SPB podlizywać sie nieudacznikom aby za nieróbstwo brać kasę i tolerować mobing i patrzeć jak firma rozpada się z braku profesjonalizmu i obsadzeniu ludzi bez pojęcia na stołkach managerskich...

Zgadza się w 100%

@anonymous

„Pluj świni w oczy, a ta powie, że deszcz pada” - znasz takie powiedzenia? Bo ono idealnie opisuje Twoje podejście... Tak ślepo wierzysz i idealizujesz poprzedniego prezesa MK, ze tłumaczenie Ci jak to rzeczywiście funkcjonowało nie ma sensu. Zastanawia mnie tylko jedno - skoro jest tak, źle w tej firmie, to czemu pracowałaś/pracujesz tam tyle czasu? Skoro mówisz, że przerzyłaś trzech prezesów, to nie był to miesiąc czy dwa Twojej pracy, gdzie po takim czasie już chyba jasno można stwierdzić, że coś jest nie tak? Jest sporo osób w firmie, które pracują po kilka lat i nawet nie zastanawiają się nad zmianą pracy. Jak to wytłumaczysz, skoro jest tak źle? Jakoś nie widzę aby firma się rozpadała, a wręcz przeciwnie :) Cały czas piszesz o mobbingu, braku profesjonalizmu, podlizywaniu się etc.. Ja rozumiem krytykę, ale konstruktywną a Tobie po prostu zacięła się płyta, zafiksowałaś się na kilku prostych słowach i próbujesz wcisnąć ten kit innym, nie podając nawet żadnych przykładów sytuacji, które mogły by poprzeć Twoje opinie. A jednak pomimo Twoich negatywnych opinii, pojawiało się tez sporo pozytywnych. Mam nadzieje, ze w dobie takiego zła ze strony wszelkich pracodawców, udało Ci się znaleźć Twoją idealną pracę czy firmę, mlekiem i miodem płynącą...

@anonymous

Tragedia, zero kultury i wniosków HatersGonnaHate. Czego mozna było sie innego spodziewać jak Pani Dyrektor miała problemy za mobing w innych firmach. Super firma Spb to była przed jej przyjściem.

Kali
@Elżbieta

Ja jestem zadowolony i polecam

@anonymous

„Tragedia, zero kultury i wniosków„ - zgadza się, takie są wszystkie Twoje wpisy, począwszy od pierwszego, który jest tego kwintesencją :) Miłego dnia :)

@HatersGonnaHate

Chyba Pani anonymous jest strasznie niezadowolona, że już nie pracuje w firmie, skoro tyle czasu poświęca na jej szkalowanie :D Zastanawiam się po co ta wojenka. Na pewno nie otwiera to możliwości ewentualnego powrotu :D

Elżbieta

@Zadowolony, dzięki za opinię. Piszesz o benefitach do wynagrodzenia. Co do nich należy? Możesz liczyć na premie lub pakiet socjalny? Czy firma dba o pracownika, pozwala mu się rozwijać i awansować? Czy pracodawca podpisuje z pracownikiem umowy długoterminowe? Piszesz, że jesteś zadowolony z pracy w firmie. Czy poleciłbyś tego pracodawcę innym osobom poszukującym pracy?

@Elżbieta

Ja pracuję w tej firmie relatywnie niedługo bo ok 1,5 roku. Jestem mega zadowolony. Mili ludzie, wynagrodzenie na czas, premie kwartalne, benefity dodatkowe jak Multisport i Medicover. Dyrekcja moze i wymagająca ale w każdej kwestii mozna sie dogadać, a mobbing to jakaś bzdura. Jeśli ktos pracuje w tej firmie i nie jest zadowolony to niech sobie poszuka innej pracy! Może gdzies są pracodawcy, którzy płacą za przychodzenie do pracy! Generalnie polecam tego pracodawcę!!!!

@Elżbieta

Są i premie i pakiet socjalny. Poza tym sporo osób które znam już awansowało i nikt nie narzeka, żeby był pomijany. Co do umów, już ktoś tutaj pisał, że nie ma zleceń (chyba że na własne życzenie). Gorąco polecam

Zadowolony

Cześć! Dorzucę swoje parę groszy. Pracuję w SPB od długiego czasu i nigdy nie spotkałem się z jakimś negatywnym nastawieniem szefów czy współpracowników. Jeśli chodzi o wypłatę - nie mam uwag, wg mnie odpowiednia do ilości pracy. Oczywiście znajdą się tacy, co oczekiwaliby złotych gór, ale ja do nich nie należę. Moim zdaniem firma dba o pracowników, są różne benefity i raczej czuć tutaj klimat mniejszej firmy a nie molocha. Dla mnie to na duży plus.

Czy po rozmowie w SPB Polska sp. z o.o. rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
Elżbieta

@Nieważne, rozumiem, że jesteś rozczarowany współpraca z firmą ale mobbing do bardzo mocne słowa. To bardzo poważne oskarżenie, które umieszczasz na forum publicznym. Według definicji mobbing oznacza działania lub zachowania dotyczące pracownika lub skierowane przeciwko pracownikowi, polegające na uporczywym i długotrwałym nękaniu lub zastraszaniu pracownika wywołujące u niego zaniżoną ocenę przydatności zawodowej, powodujące lub mające na celu poniżenie lub ośmieszenie pracownika, izolowanie go lub wyeliminowanie z zespołu współpracowników. Czy takie sytuacje miały miejsce w tej firmie? @user, masz do dodania jakieś informacje na temat firmy? Jesteś jej pracownikiem i mógłbyś dodać więcej konkretów na temat zatrudnienia? Jeśli tak czekam na Twoją opinię.

user
@Elżbieta

Cześć, tak, pracuję w tej firmie i nie mogę zrozumieć skąd ludzie biorą taki materiał do hejtu.. W skrócie - to jest dobre miejsce do pracy i masa fajnych ludzi. Kasa na czas i bardzo dobra (z resztą któryś niezadowolony nawet to przyznał). PS: nie spodziewałbym się odpowiedzi na temat mobbingu, bo to po prostu bzdura..

@Elżbieta

Niestety w tej pracy jest wszystko o czym Pani napisała. Mobing pełną......

Nieważne

Potwierdzam niestety. Dramat i mobbing, aż się odechciewa pracować, wszyscy którzy nie są "przyjaciółmi od fajka" Pani Dyrektor, która nie ma pojęcia o kierowaniu zasobami ludzkimi szukają pracy

To pracowałaś czy pracujesz? Bo ta wypowiedź jest dwuznaczna...

@ja

Ja proponuję wziąść jeszcze PESEL. Żenada, widać, że pracodawca się dokonał do opini.

Pogromca szczurków
@anonymous

Żenująca to jest Twoja gramatyka. Może lepiej zacznij pisać ze słownikiem w Wordzie, a potem zrób ctrl+c, a następnie ctrl+v.

@anonymous

Bylejakość, o której piszesz to właśnie takie wypowiedzi jak Twoja. Ortografia, interpunkcja i gramatyka. Tacy właśnie ludzie tworzą bylejakość i wątpię, aby mieli jakiekolwiek perspektywy na zmianę, bo bylejakości nikt u siebie nie chce.

user
@anonymous

Ja proponuję "WZIĄĆ" się do pracy - może wtedy się polepszy :) Powodzenia w walce z bylejakością.

stalowy

Jestem byłym pracownikiem jako konsultant . Nie mam pojęcia do jakich spraw przydaje się w tej firmie kierownik skoro i tak nic tam nie działa . obsługa klienta ze strony pracowników bez doświadczenia w zawodzie , brak jakiej kolwiek wiedzy o nowinkach technologicznych . Wypłata całkiem spoko za samo siedzenie . Praca dla osób mało ambitnych , leni oraz tych którzy lubią obgadywać po za plecami . Przemyśl zanim podpiszesz umowe

widać ktoś kasuje komentarze, generalnie nie polecam gdyż Pan M. rządzący w firmie sucha tylko swoich przydu, kierowniczka no coż... nie pomaga, siedzi tylko i tyle, o coś zapytać kogoś nikt nie odpowie, pierdo...k i tyle. nie polecam

admin

Czy zgadzasz się z opiniami na temat firmy SPB S.A. Oddział w Polsce? Zapraszamy na nasze forum.

Zostaw merytoryczną opinię o SPB Polska sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w SPB Polska sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy SPB Polska sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SPB Polska sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 0 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

SPB Polska sp. z o.o.