Zakłady Mięsne NOWAK

Opinie o Zakłady Mięsne NOWAK

Ala

Pani kierowniczka sklepu przy ul. Kombatantów 4/10 ma się za kogoś lepszego. Klient nie może się o nic zapytać, ani wybrać towaru, który mu pasuje bo zaraz pani kierowniczka sprowadza klienta na ziemię. To klient w/g tej pani powinien zadbać o łaskę ekspedientki, a chyba powinno być odwrotnie. To nie komuna proszę pani. Pozostałe panie są bardzo miłe.

xxx

witam,chciałem sie zatrudnić na magazyniera do Jankowa jaka kasa i jaki jest klimat dzięki pozdrawiam.

Gutek

Zastanawiającą jest ta cisza, tak dobrze się teraz pracuje?

Daria

Idealnych firm nie ma. Może to gorszy czas w firmie?

Magazynier

Słaba rozmowa kwalifikacyjna na korytarzu przy klientach i pracownikach. Więcej obietnic niż możliwości. Niejasne zarobki.

Klientka

Co się dzieje że sklepem Zakladow Mięsnych Nowak na Karczemkach?Robiłam tam zakupy od początku istnienia sklepu,a teraz towar ma wiele do zyczeni,ceny wysokie ,bo podobno wysoko gatunkowe:(,robiłam zakupy we wtorek,mięso pieczone kwaśne i śmierdzące pleśnią,wędliny krojone również śmierdzące kwasem.Może pora zainterweniowac? Może sanepid?

Chcialbym rekrutowac na stanowisko machanika maszyn do parku maszynowego. Jaka jest atmosfera i kierownictwo?

julia

Pracowałam w ZM Nowak kilka lat temu. Niestety nie było fajnej atmosfery pracy... ogólny brak szacunku do pracowników , mobing. ... na umowie najniższa krajowa a reszta pod stołem (choć można powiedzieć że nad stołem gdyż wypłate dawali w gotówce) . W dniu wypłaty to całe kolejki sie ustawiały pod drzwiami(usunięte przez administratora)), Do wypłaty dostawało się bon w wysokości 50 zł na zakupy -taki dodatek ;) . z tego co mi wiadomo teraz jest niewiele lepiej (cały czas rotacja),, choc może coś się polepszyło. Może kupili w koncu zmywarkę i nie trzeba zmywać ręcznie sterty brudnych talerzy...Ja osobiście nie polecam pracy osobom o słabej psychice , ale być może zalezy gdzie się trafi i jakie są konekcje rodzinne..

Zawiedziony klient

Sklep mięsny na ul.Kalinowej 11,porażka, 20,02,2018 roku robiłem zakupy po raz pierwszy i ostatni,wchodząc ido sklepu czuć papierosy,raczej chyba nie powinno się palić w sklepie.Obsługiwała mnie pani która przed zwazeniem zawija towar w papier,i nie odlicza papieru przy kasowaniu,towar nie świeży,pierwszy i ostatni raz odwiedziłem ten sklep

Bercik

Jest tu kto? Jakie tam są warunki dla kierowcy na solówkę????

Bercik

Witam. Czy może ktoś wypowiedzieć się na temat stanowiska kierowca kat.C? Chodzi mi jak płacą? i ogólnie coś na ten temat.

Iza

@Normalny rozumiem, że jesteś pracownikiem firmy. Możesz powiedzieć coś więcej o warunkach pracy i zatrudnienia? Co masz na myśli pisząc o wysokiej rotacji? Jak dużo osób z firmy odeszło w ostatnim czasie?

Iza

@Olawidzę, że nikt do tej pory nie udzielił Ci odpowiedzi. Możesz powiedzieć jakie konkretnie stanowisko Cię interesuje? Możliwe, że wtedy pracownikom firmy będzie łatwiej odnieść się do Twoich pytań.

Ola

Firma ma obecnie mnóstwo ofert pracy na różne stanowiska. Jest to spowodowane faktycznie rozwojem czy dużą rotacją niezadowolonych pracowników ? Czy moglibyście napisać jak atmosfera i warunki pracy w Pruszczu i Jankowie. Polecacie ?

Normalny
@Ola

Unikaj :) jeden wielki chaos i reczne zarzadzanie. prostota i chamstwo. jest wiele ofert - bo jest wysoka rotacja.

Iza

@Nice co sprawia, że masz tak negatywną opinię na temat firmy? Piszesz o braku szacunku. Masz na myśli jakieś konkretne sytuacje?

Handlowy

Jak pracuje się w handlowym? podstawa i premia? jak ustalane są cele normalnie realnie?

Nice
@Handlowy

Jeśli chcesz być traktowany jak smiec to nie masz na co czekać. Kompletny brak szacunku dla pracowników, wyzysk i jeszcze potrafią Ciebie okraść.

Realista

oj słabo słabo (co widać w wynikach od wielu lat...a zmiana kadry nie pomaga bo wlasciciele ci sami i zarządzają ręcznie =nieudolnie), przykre, ale niestety. Najlepiej jak zrobią (taka moja skromna rada dla Właścicieli jako brokera) - niech poddadzą się do sprzedaży. Firma istnieje od 1991 roku (26lat na rynku????), czy możemy uznać, że osiągnęła sukces? ....no zdecydowanie nie, więc czas na radykalne działania.

PREZES

Wyciskają ludzi jak cytryny niezależnie od stanowiska i stażu pracy ,szczególnie polecam dział produkcji ze wspaniałym szefostwem.Najlepiej jakbyś na swojej zmianie pociągnął półtorej etatu.Jak dorwą kogoś słabego psychicznie to będzie za darmo robił to za co trzeba by zapłacić Ukraińcom .

Pracuś i były pracownik
@PREZES

jak to mówią ryba psuje się od głowy - jacy właściciele taka firma....

Polak Potrafi

kolejna żałosna polska firma, micro management na każdym poziomie. odradzam. a to co piszą o firmie w mediach to jedna wielka ściema, szczególnie wywiady Pana Zbigniewa Nowak - pseudo teorie sukcesu a 70% informacji to fikcja (kłamstwo). apeluję do właścicieli o skorzystanie w zarządzaniu ze standardów zachodnich (niemieckich, amerykańskich), naprawdę działają, stosuje je wiele polskich firm i odnoszą sukces w biznesie....naprawdę można bez oszustw i wyzysku. modne ciuchy i urządzenia apple to naprawdę za mało do skutecznego zarządzania.

monia

jak czytam te opinie to odechciewa mi się wszystkiego.W każdej pracy jest ciężko nie ma nic za darmo. Ja pracowałam 5 lat w lidlu i żyje.

agent

Jak warunki pracy w ochronie?

Zostaw merytoryczną opinię o Zakłady Mięsne NOWAK - Jankowo Gdańskie

• Jak się pracuje w Zakłady Mięsne NOWAK?

Zobacz opinie na temat firmy Zakłady Mięsne NOWAK tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Zakłady Mięsne NOWAK?

Kandydaci do pracy w Zakłady Mięsne NOWAK napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Zakłady Mięsne NOWAK