Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Family Life Poland sp. z o.o. w

kos

gdzie ta firma w końcu sie mieści ? ja byłem na Starołęcka 129 Poznań to też oni ?

citizen

chodzi ci o (usunięte przez administratora) ? a jak ma być ? normalnie, mija mi 3 mies i nie narzekam

kola

pracuje ktoś we wrocku jak tam jest ?

angelina

medical system prince lion forum pracowników ma bardzo duże tam pracuje sporo ludzi ja złozyłam cv na pracę biurową jeszcze nikt sie nie odezwał pewnie jest dużo zgłoszeń słyszałam że bardzo dobrze płacą mam nadzieję że mnie przyjmą

Akwizytor

Byłem bardzo spięty ,cały się trząsłem myślałem, że potrzebują kierowce.

Pytanie czy ma Pan prawko? tak. czy ma Pan samochód .Tak to zostanie Pan AKWIZYTOREM

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Kompletowanie zamówień internetowych Bielany Wrocławskie
Bielany Wrocławskie
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit
artur

nie wymagają ale wyliczyłem sobie że lepiej na tym wyjdę

dork

czy trzeba założyć działalność wymagają tego ?

artur

ja mam stałe, ale zastanawiam się czy nie zmienić, w tym mies gdybym miał działaność wyszedłbym lepiej o 550 zeta + 900 na zus, a miesiąc się jeszcze nie skończył, podobno jest jakiś niższy zus dla tych co zaczynają działalność jeszcze nie wiem jak to wygląda, jak byś nie liczył kasa jest dobra i uczciwie zarobiona trzeba się tylko przyzwyczaić do pracy popołudniu i wieczorem miałem z tym problem bo jestem tzw rannym ptaszkiem

bob

a wynagrodzenie jakie jest, stałe?

matyns

z natury jestem osobą bardzo dociekliwą, po rozmowie kwalifikacyjnej poszedłem na kurs i dokładnie sprawdziłem sobie wszystkie informacje na temat pracy w prince lion. Rozmawiałem tez z wieloma pracownikami co już tam są od lat dziś podpisałem umowę jutro zaczynam pracę

spoko

Robota w firmie Prince Lion jest bardzo spoko i ciekawa, polecam wszystkim to przedsiębiorstwo .Ci którzy chcą tam pracować mogę powiedzieć że nie mają się nad czym zastanawiać.

radkoliv

a kto ma się wypowiadać ? przecież tylko ci co pracują w Prince Lion lub kiedykolwiek pracowali moga cokolwiek powiedzieć na ten temat , ja pracuję w Prince Lion już kilka lat i jestenm zadowolony, bardzo zadowolony ! A negatywy o nas to wypisują powermedy sprzedają chiński szajs co się rozwala i jest bez atestów, a o nas i naszych szefach wypisują bzdury wyssane z palca. Lion jest najwyższej jakości, klienci zadowoleni i polecają znajomym, sprzedaż stale rośnie, firma płaci bez zarzutu czego więcej chcieć :)

sEbA

Prince Lion jest naprawde świetny, ale nie w tym rzecz, sprzedawać można różne rzeczy najważniejsze jest to żeby firma była rzetelna i terminowo płaciła a ta firma taka jest płaci terminowo i jest fajna atmosfera; kończ kurs i zacznij jak najszybciej pracować sam zobaczysz, pracuję jako Przedstawiciel Medyczny Prince Lion od 3 lat i wiem co mówię

sEbA

jest naprawde świetny, ale nie w tym rzecz, sprzedawać można różne rzeczy najważniejsze jest to żeby firma była rzetelna i terminowo płaciła a ta firma płaci terminowo i jest fajna atmosfera; z jakiego miasta jesteś ?

łukaszo

Jestem po 1-szym dniu kursu we Wrocku i sprawdzam sobie własnie info w necie o Prince Lion i nurtuje mnie,czy ten Prince Lion jest naprwdę taki dobry jak mi powiedzieli? Dziś wygląda to wszystko ok ale jak jest naprawdę ?

boskilolo

ja pracowałem 2 lata - jest spoko, niedawno przeprowadziłem się i dalej pracuję w firmie tylko w oddziale poznańskim :)

romek

pracował ktoś w POLMED (usunięte przez administratora) ? co sądzicie ?

kimba

firma ok najważniejsze, że płacą terminowo

Zostaw merytoryczną opinię o Family Life Poland sp. z o.o.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Family Life Poland sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Family Life Poland sp. z o.o. napisali 8 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Family Life Poland sp. z o.o.
3.3/5 Na podstawie 1036 ocen.

Family Life Poland sp. z o.o.