Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Family Life Poland sp. z o.o. w

Anka

Strasznie dziwna ta firma, nie ma nigdzie konkretnych informacji jak wygląda praca. Komentarze są albo zbyt piękne albo zbyt krytyczne i ma się wrażenie jakby to ta sama osoba ze sobą pisała. Szkolenie trwało 1,5godz i nie idę na następne. (usunięte przez administratora) miało też być auto służbowe po okresie próbnym... i co? Firma ma tylko 2 auta służbowe. Przez te 1,5godz głownie czytano nam informacje z ich strony www dopiero na koniec pokazano urządzenie. Jak kupisz odkurzacz do prezentacji to dostajesz garnki gratis. Bosko. Pewnie i tak mój komentarz zostanie wykasowany, bo to chyba pierwszy, który mówi coś konkretnie o pracy w tej firmie.

Anka

Dlaczego w ogóle, aby zacząć tam pracować trzeba kupić najpierw odkurzacz do prezentacji? Skoro szukam pracy to raczej nie śpię na pieniądzach

triwag

nie ma za co drobiazg polecam się na przyszłość

robertboch

Lion działa bez zarzutu, zona i dzieci nim operują ostatnio chcieli coś sprawdzić w instrukcji i okazało się że gdzieś ją zapodziali stąd moje pytanie, z pewnościa znajdzie się jak juz jej nie będą potrzebowali dziękuję za radę byłem przekonany że będę miał z tym problem a okazuje się że nie

Akwizytor

Byłem bardzo spięty ,cały się trząsłem myślałem, że potrzebują kierowce.

Pytanie czy ma Pan prawko? tak. czy ma Pan samochód .Tak to zostanie Pan AKWIZYTOREM

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
logo firmy Travel Assistant
Szczecin
Eryk Sp. z o.o.
triwag

skan może być niewyraźny nie ma takiej potrzeby wystarczy napisać meila do firmy podać nazwisko imie telefon i wyślą instrukcje obsługi zaden problem . A jak sprawuje się maszyna ?

robertboch

mam pytanie jako klient zgubilismy instrukcje obslugi czy ktoś mógłby mi wysłać skan ? moje konto robertboch@o2.pl z góry dziękuję

triwag

Wejdź na (usunięte przez administratora) i sprawdź co sprzedajemy nie tak znowu trudno znaleźć weszłaś na pierwszą rzecz która znalazłaś bo zapewne zobaczyłaś napis opinie i nawet nie przeczytałaś o czym tu dyskutujemy. PRINCE LION to nowoczesne urządzenie do walki z alergią i astmą gdybyś jeszcze nie doczytała , ale skoro nie drążysz dalej to zakładam że już wiesz co ta maszyna potrafi i co sobą reprezentuje bo twój chłopak dostał się do pracy

jagula

a co wy właściwie sprzedajecie ? mój chłopak był dziś una rozmowie kwalifikacyjnej na Starołęcka 129 w Poznaniu, wrócił i nic nie mówi cały czas tylko \\\\\\\" mam nadzieje że mnie przyjmą \\\\\\\" tak wkólko i nic więcej, opłaca się ta praca , warto chociaż ???

sidikol

mam ten tzw nienormowany czas pracy co mnie osobiściepasuje robie sobie 20 pare spotkań z klientami w mies nie musze sie martwic o umówienie z nimi a to jest naważniejsza kwestia jak chce to pracuje sobie też w soboty jakie zarobki ? aleś ciekawy wymieniłem sobie ostatnio fure na nową to ci powinno wystarczyć ale powiedzmy szczerze jak ktoś myśli że czy się stoi czy się leży to niech nawet nie dzwoni do firmy bo nie ma po co , jak wszędzie promują tych najlepszych a nieefektywnych nie zatrudniają na sztuk, swoje trzeba zrobić , jeśli gdziekolwiek sie zatrudnisz i bedziesz udawał że robisz to predzej czy później cie wyhaczą i wywalą normalna rzecz najważniejsze jest że wiem za co pracuje długo szukałem takiej normalnej firmy wymagają ale są rzetelni

koleżka

dociekliwy bolo - 2012-08-16 22:54:02 polecasz pracę w prince lion, ale napisz coś więcej dlaczego ? co jest takiego szczególnego że polecasz? bo to dość dziwne (usunięte przez administratora) No właśnie .. coś tu nie gra chyba, bo same pozytywy, aż dziwnie .. napiszcie jakie zarobki itp., skoro jest tak super.

dociekliwy bolo

sidikol

polecam Prince Lion praca ok :)

seba

jestem dyspozycyjny i komunikatywny ! to dlaczego nie dzwonią ???

zetor

a na rozmowie nie dowiedziałeś się jakie sa wymagania ? pewnie dyspozycyjnoścc i komunikatywność jak wszędzie

seba

miełem dzis u nich rozmowe kwalifik poznan Starołęcka 129 ale nikt jeszcze nie zadzwonił i zastanawiam sie czy mnie wogóle przyjmą ktoś wie czy dużo ludzi potrzebują, jakie mają wymagania ?

normal

gdybyś poczytał to znałbyś odpowiedź na te swoje pytanka, gościu wszystko w jak najlepszym porządku działalności nikt nie każe zakładać bo po co? Praca z Medical System Price Lion jest legalna i opłaca się !

zorro

Family Life Poland opinie jakie macie są wiarygodne, dostałem propozycję pracy w Poznaniu od znajomego twierdzi że super firma i wogóle ale chciałbym wiedzieć coś więcej niż od niego, czy praca na czarno czy legal ? czy musze założyć firme? nie byłbym zainteresowany jak czeba założyć firme, szukam czegoś stabilnego legalnego z zusem etc mam dość naciągaczy którzy obiecywali mi cuda a potem jak mieli płacić nie odbierali telefonow !!!!!!!!!!

rigelin

ha ! jestem po 1-szym pokazie ! i sam jestem w szoku !!! Nie wierzyłem sam w to co widzę u ludzi kiedy zacząłem robic próby, ja w szoku, klienci w szoku !!! Lion jest EKSTRA !!! moja pierwsza prezentacja i sprzedaż !!! Pozdro dla wszystkich z Prince Liona !!!

co gadasz że przebierają, na rozmowie kwalifikacyjnej nie było tak źle, a że nie wszystkich firma przyjmuje to i dobrze że wybierają, widziałeś kiedyś firmę co by przyjmowała jak leci ? nienormalny jesteś czy jak ?

opinii

a co w tym takiego dziwnego ? są tacy co dłużej niektórzy się śmieją że powinni dostawać premię za zasiedzenie :) przyjmują też nowych, ale przebierają

Zostaw merytoryczną opinię o Family Life Poland sp. z o.o.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Family Life Poland sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Family Life Poland sp. z o.o. napisali 8 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Family Life Poland sp. z o.o.
3.3/5 Na podstawie 1036 ocen.

Family Life Poland sp. z o.o.