Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Family Life Poland sp. z o.o. w

opinii

a co w tym takiego dziwnego ? są tacy co dłużej niektórzy się śmieją że powinni dostawać premię za zasiedzenie :) przyjmują też nowych, ale przebierają

ciekawski

10 lat ? niemożliwe w jednej firmie ?

ja wychodzę średnio z premią pow 3 ki , nie mam działalności nie wymagają tego, ale są tacy co wychodzą więcej ja pracuję dopiero kilka mies a niektórzy już od kilku lat jeden koleś ostatnio opijał 10 lat pracy

wikh

witam. Dzisiaj byłem na rozmowie w tej firmie i na jutro zostałem zaproszony na szkolenie. Powiedzcie mi ile się tam zarabia bo piszecie że płacą ok ale tak konkretnie. I czy ktoś jest na własnej działalności i jak wychodzi winansowo? Pozdrawiam

Akwizytor

Byłem bardzo spięty ,cały się trząsłem myślałem, że potrzebują kierowce.

Pytanie czy ma Pan prawko? tak. czy ma Pan samochód .Tak to zostanie Pan AKWIZYTOREM

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Social Media Specialist
Beso Lux Sp. z o.o.
opinio

a pewnie i to od lat jest ok! gdyby było coś nie tak to dawno by mnie tam nie było

sos

Tomed Gdynia praca ta sama czy to inna firma ? Jakie macie opinie o Tomed Gdynia? pracuje ktoś ?

MARCOS

Witam nowego , odpowiem Ci tak - jeśli jesteś osobą, która nie boi się bezpośrednich kontaktów z klientami, wierzysz w swoje umiejętności to pewnie sprawdzisz się w tej pracy. Jeśli szukasz \\\"ciepłej posady\\\" co to \\\" czy sie stoi, czy się leży ...\\\" to nie w Prince Lion. Tak naprawdę podejmując pracę niczym nie ryzykujesz chyba, że swoim czasem. Znam ludzi, którzy nie wyobrażają sobie innej pracy i pracują w Family Life już kupę lat. Można dobrze zarobić i atmosfera w pracy jest naprawdę dobra. POLECAM

frank12

Prince Lion Poland to opinie ma super odemnie też, byłem już w wielu firmach i zawsze kończyło się na obiecywankach a jak przychdziło do konkretów to było zupełnie inaczej a w Family Life tego nie ma, pracuje mi sie świetnie, firma płaci i o to chodzi !!! pozytyw !!!

nowy

Jestem po pierwszym dniu kursu i uważam że Prince Lion jest ciekawy nie jestem natomiast pewien czy faktycznie ta praca jest dla mnie zastanawiam się czy będę umiał te wszystkie medyczne kwiestie popamiętać ??? nie wiem jaka jest atmosfera byłem dopiero 1 dzień więc trudno na razie cokolwiek mówić ogólnie wygląda dobrze

gregorio

Ludzie co pracują w Prince Lion są poprostu konkretni i dlatego są ok pozdrawiam wszystkich z Prince Lion Medical System jestem Przedstawicielem Medycznym z Poznania, pracuję w Prince Lion już kilka lat i wiem co mówię ekipa spoko, sprzęt rewela, płatności na czas, czego więcej chcieć ?

amigo

a mnie ta robota kręci niesamowicie, mam nienormowany czas pracy niezłą kasę, nikt mi nie truje a Lion Prince Lion praktycznie sam się sprzedaje Family Life to pierwsza firma w której mi się tak dobrze pracuje i ludzie są ok

gringo

kupuja ludzie kupują nawet nie masz pojęcie ilu prince Lion jest świetny i daltego sie tak super sprzedaje

magnat7

ten cały medical system prince lion cieszy się faktycznie takim zainteresowaniem i tak go kupują czy to jakaś ściema?

chubt1

a mnie ta robota odpowiada :)

rolko2378

a ja pracowałem 2 mies i mi nie pasowało zwolniłem się teraz rowoże pizze i jest ok

dariomił23

pracowałem kilka miesięcy w 2011r nawet nieźle mi szło wyjechałem do anglii na załatwioną robote, ale sie skończyło i teraz wróciłem do kraju i wróciłem do Liona gdzie ja znajde w Polsce lepszą robote pracujesz zarabiasz , nie pracujesz nie zarabiasz proste

Rafał

wszystkie negatywne opinie o Prince Lion praca są fałszywe ! konkurencja sprzedająca chińskie badziewne podróbki pada na twarz i usiłuje zdyskredytować jedną z najlepszych firm na tym rynku Family Life !

zelnik

pewnie Prince Lion jest najlepszy !!!

major

ta stronka o Prince Lion forum (usunięte przez administratora) nawet ciekawa tylko czy to prawda ?

urbikon

tak a co ? byłeś i jak ? nie wzięli cie ? nie wszystkich zatrudniają, Prince Lion ma kilkadziesiat oddziałów praca ok i kasa ok

Zostaw merytoryczną opinię o Family Life Poland sp. z o.o.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Family Life Poland sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Family Life Poland sp. z o.o. napisali 8 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Family Life Poland sp. z o.o.
3.3/5 Na podstawie 1036 ocen.

Family Life Poland sp. z o.o.