logo Family Life Poland sp. z o.o.

Family Life Poland sp. z o.o.

Poznań

Opinie o Family Life Poland sp. z o.o.

Crisu 2015-01-29 17:25:30
ale można traktować tą pracę jako dodatkową?
Ronki 2015-01-29 22:38:31
pewnie że można
Izabelka 2015-01-29 23:00:13
taka praca może byc nawet ciekawa,Kiedyś próbowałam sprzedawać kosmetyki ale nie zabardzo mi szło, tak myslę może w tym sprzątaniu bym się sprawdziła
Patryk 2015-01-30 14:39:39
ups Izabelko pomyłka to nie firma sprzatająca :) :) :)
Czytelnik 2015-02-02 20:33:16
Tak czytałem te 11 stron i się zastanawiałem, że nikt nie napisał nic konkretnego. Te wpisy pozytywne są b. mało konkretne "super", podoba mi się", najlepsza praca" - trochę zdeka sekciarsko brzmiące, albo jak by dzieciom mózgi wyprano i jedno co potrafią robić to wpadać w zachwyt!

Napisz no który/a raz a konkretnie, co robisz i na jakich zasadach, jaki wymiar, albo ile czasu no i orientacyjnie "+-" za ile a nie, że "warto"
Jandolnośląski 2015-02-03 01:35:18
oki co konkretnie robie? Jestem Przedstawicielem Handlowym/Konsultantem Hyla jak zwał tak zwał - sprzedaję Hyla, na jakich zasadach? ja akutrat mam swoją firmę, bo mi się to bardziej opłaca, ale możesz być zatrudniony jak chcesz, jak bedziesz zatrudniony to bedziesz miał "wymiar" i te inne pierdoły przy etacie, mnie tam taki układ nie pasuje, moje prawo, ile czasu? znaczy co ile? ile lat parcuję ? czy ile dziennie pracuje? czy ile tygodniowo czy jak, bo nie kumam , a orientacyjnie "+-" za ile.. wybacz :) :) :) bawią mnie ludzie którzy którzy zadają takie pytania, weź się rozejrzyj nawet jeśli twoje CV jest imponujące jak nie masz pleców to zdychasz z głodu przyjmujesz robote za grosze i modlisz sie żeby cie nie zwolnili , na twoje miejsce jest zawsze 10 innych, ale nie martw sie w chinach mają gorzej, jak tam coś robisz to tam jest milion innych którzy chca to zrobic lepiej od ciebie i zając twoje miejsce, więc spoko w polsce nie jest tak źle tylko 10-ciu, napisałeś "wpisy zdeka sekściarsko brzmiące" ja mam świra na punkcie Hyla o i zrymowało mi sie mam świra i nie wstydze się tego, jestem sprzedawcą luksusu i dobrze mi z tym, dobrze mi ztym i emocjonalnie i finansowo a ty rób co chcesz tylko nie jęcz że jest trudno i źle i że kryzys i że nie ma roboty i sie nie da, a właściwie po co ja ci to wszystko pisze rób co chcesz
blabla 2015-02-03 17:10:15
kolejne pierdu pierdu nie wiele co wnoszące. Kurcze jest to serwis opiniotwórczy. Jak nie chcecie pisać konkretniej, bo uważacie że jest tak zajefajnie i nie chcecie kolejnych osób w interesie to nie piszcie wcale.
Nikt nie napisał jak wygląda rekrutacja, na jakich zasadach się to odbywa, kontakty do spotkań dostajecie od firmy czy sami sobie szukacie gdzie popadnie itd.
zenobiusz 2015-02-03 18:01:46
przyjdź i przekonaj się sam przestań marnowac czas przed kompem od tego twojego pierdu pierdu kasy ci nie przybedzie szukasz dobrej roboty , czy dziury w całym zastanów się, a chyba by kto głupi był jakby ci dokałdnie napisał rusz tyłek i przejedź sie do najbliższego biura to się wszystkiego dowiesz mądralo tylko nie zapomnij sie umówić bo jak zdążyłeś się pewnie zorientowaćpracujemy w terenie nie siedzimy na tyłku w biurze
wyślij cv 2015-02-03 18:07:08
Praca w Hyla nie jest dla wszystkich.
wyślij cv 2015-02-03 18:08:53
Jeśli jesteś osobą o optymistycznym usposobieniu, dyspozycyjną, komunikatywną oraz lubiącą pracę z ludźmi, posiadasz doświadczenie zawodowe lub myślisz o zdobyciu pierwszych doświadczeń w sprzedaży – prześlij do nas swój życiorys i list motywacyjny.
- pełną wyzwań i możliwości pracę w jednej z największych firm na świecie
- stabilne zatrudnienie, bardzo atrakcyjne warunki finansowe i najwyższe premie od wyników
- bezpłatne, skuteczne narzędzia pracy,
- środowisko pracy oparte o partnerskie relacje uwzględniające indywidualność pracowników,
- bardzo duże wsparcie oraz innowacyjne i stabilne rozwiązania dzięki którym z powodzeniem można zdobywać rynek,
Poszukujemy osób:
- dynamicznych i ambitnych - wyższe wykształcenie mile widziane choć niekonieczne,
- osób posiadających zdolności organizacyjne,

Hyla Poland zapewnia ciągłe wsparcie, dzięki czemu będziesz mógł doskonalić swoje umiejętności i osiągać zamierzone cele. Jeśli jesteś nastawiony na sukces, jesteś właściwym kandydatem na Managera. Wyślij do nas CV już teraz!
Peny. 2015-02-27 16:45:13
Hej mam rozmowę we wtorek 4marca
jak sie przygotować..
dep 2015-02-27 16:57:33
Jesli rozumien to taki odkurzac koszyuje 8tys gdzie ja znajde takiego chetnego na to cudo..?
manter 2015-03-02 12:22:49
ubierz sie elegancko i odpowiadaj rzeczowo i konkretnie na pytania pamietaj umyj auto zwracają na to uwage jak podjedziesz brudnym to nie masz szans powodzenia
podirytowanabezrobociem 2015-03-04 20:50:23
Chyba praca w tej firmie należy do najfajniejszych skoro ludzie wypowiadający się powyżej tam pracują.
wyślij cv 2015-03-05 10:01:43

pribył 2015-03-10 10:46:56
Hejka, polecam prace w Poznaniu, swietna atmosfera, świetne zarobki, przemili, profesjonalni ludzie,stabilizacja zawodowa.Zaloze sie ze wplynelo już setek ofert od poszukujacych pracy odśiew duży ale warto próbowac
Hyla Poland 2015-07-06 16:13:56

praca 2015-08-18 01:07:27

stary 2015-08-20 23:36:21
No przyznajcie się wreszcie, że poszukujecie akwizytorów.
praca 2015-09-03 21:29:18

praca 2015-09-03 21:57:41

praca 2015-09-09 16:13:06

praca 2015-09-15 16:40:22

Bartek 2015-09-29 12:47:48
Widzę, że firma ciągle i ciągle poszukuje przedstawicieli handlowych. Zastanawiam się skąd w nich taka determinacja.. czyżby ludzie się tak zwalniali, czy po prostu firma ma tyle pracy, że potrzebują co raz to dodatkowych par rąk do pracy. Może koś z handlowców mógłby podać stawki, jakie Family Life proponuje
praca 2015-09-30 23:12:36

deen 2015-10-15 01:19:21
Plusy:
-wysoka prowizja za sprzedaż
-możliwość samodzielnego planowania czasu pracy
-nie wnikają jak ci idzie na reklamie:)
Minusy:
-brak
polecam
praca 2015-10-15 01:20:55

praca 2015-10-19 23:35:24

praca 2015-10-23 12:40:04
Dołączenie do Hyla Poland to najlepszy sposób za zaistnienie lub ustabilizowanie pozycji Twojej firmy na bardzo atrakcyjnym i dynamicznie rozwijającym się rynku sprzedaży. Hyla to produkt z półki Premium. Firma z 25- letnią tradycją na rynku międzynarodowym posiada dla Ciebie unikalną ofertę współpracy i rozwoju.
Zapraszamy do współpracy zarówno małe jak i duże firmy z rynku sprzedaży bezpośredniej posiadające doświadczenie w zakresie prezentacji domowych.
Oferujemy nawiązanie długoterminowej współpracy gwarantując atrakcyjne wyniki finansowe dzięki ciągłemu wsparciu ze strony Hyla Poland. Oferujemy obecnie najlepszy produkt w branży, szczególnie w kategorii jakość-cena. Jeśli sprzedajesz produkt hylopodobny, czas na oryginał.
Tylko w ofercie Hyla atrakcyjne warunki kredytowe dla klientów.
Utworzenie specjalnej linii kredytowej dla kupujących sprawiło, że nasza oferta dla Ciebie jest najatrakcyjniejsza na rynku.
Jako jedyny i bezpośredni importer Hyla w Polsce możemy Ci zaoferować najkorzystniejsze warunki współpracy.

praca 2015-10-23 13:01:40
Program Hyla Poland dla kogo?
Nasz program daje uczestnikom możliwość nawiązania długoterminowej współpracy, gwarantującej atrakcyjne wyniki finansowe, przy jednoczesnym wsparciu ze strony zespołu Hyla Poland.
Dla kogo jest ten program?
 Dla Przedstawicieli Handlowych mających lub chcących zdobyć doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej
 Dla kilkuosobowych zespołów sprzedażowych odnoszących sukcesy w sprzedaży produktów w kanale sprzedaży bezpośredniej.
 Dla menedżerów organizacji handlowych chcących otworzyć własne biuro handlowe i rozpocząć budować stabilny biznes.
 Dla ogólnopolskich i regionalnych organizacji sprzedażowych posiadających doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej.
 Dla firm zajmujących się sprzedażą w sektorze Premium AGD, chcących zmienić warunki współpracy na korzystniejsze.
 Dla wszelkich firm z doświadczeniem w sprzedaży produktów i usług w kanale B2C.
 Dla organizacji z mniejszym doświadczeniem w sprzedaży bezpośredniej chcących się specjalizować w sprzedaży produktów Premium AGD .
Jak to działa?
 Jesteśmy Generalnym Importerem i Dystrybutorem linii produktów Hyla w Polsce co gwarantuje najkorzystniejsze warunki finansowe dla Partnera.
 Już po 3-dniowym szkoleniu wstępnym nowi handlowcy mogą rozpocząć sprzedaż.
Dlaczego warto?
 Dołącz do najlepszych – Hyla to 25 lat doświadczenia na świecie i w Polsce.
 Wiedza i doświadczenie wspierają Partnerów - posiadamy unikalną wiedzę i narzędzia do wspierania i budowania sukcesu naszych Partnerów.
 Najlepsze produkty – Flagowy produkt Hyla MSPL wygrywa z całą branżą przede wszystkim w kategorii JAKOŚĆ-CENA.
 Atrakcyjne wynagrodzenie - w Hyla Polska wiemy, że kluczem do zadowolenia Partnera oraz długotrwałej współpracy jest jego wynik finansowy.
Aby poznać szczegóły finansowe współpracy w Programie Partnerskim Hyla Polska skontaktuj się z nami.
pozdrawiamy
Hyla Poland
praca 2015-10-26 09:13:19
Tylko w ofercie Hyla atrakcyjne warunki kredytowe dla klientów.
praca 2015-10-28 14:13:50
Program Hyla Poland dla kogo?
Dla kogo jest ten program?
Jak to działa?
 Już po 3-dniowym szkoleniu wstępnym nowi handlowcy mogą rozpocząć sprzedaż.
Dlaczego warto?
 Dołącz do najlepszych – Hyla to 25 lat doświadczenia na świecie i w Polsce.
pozdrawiamy
Hyla Poland
achas 2015-10-30 01:46:41
widać przyjmują, musza mieć duży zbyt skoro przyjmuja tylu przedstawicieli handlowych
"Hyla Poland jest częścią międzynarodowego Koncernu Hyla mającego swoje przedstawicielstwa w 65 krajach na świecie. Renomowana marka ciesząca się zaufaniem milionów klientów. Hyla to 25 lat tradycji i doświadczenia oraz ugruntowana pozycja Lidera sprzedaży nie tylko w Polsce, ale i w Niemczech, USA, Francji, Szwajcarii i wielu innych krajach.
- osób posiadających zdolności organizacyjne,

Zapewniamy ciągłe wsparcie, dzięki czemu będziesz mógł doskonalić swoje umiejętności i osiągać zamierzone cele. Jeśli jesteś nastawiony na sukces, jesteś właściwym kandydatem na Managera. Wyślij do nas CV już teraz!"
praca 2015-11-26 12:28:24

AKTOPs 2016-01-13 23:21:44
od jutra zaczynam prace w serwisie Hyla, ktoś pracował kiedyś , może pracujecie w serwis Hyla w innym mieście co w Poznaniu, warunki proponują bardzo dobre i oferują szkolenia i kursy specjalistyczne w Polsce i za granicą i to na ich koszt, odkurzacz Hyla serwis ma punkt w Poznaniu, kiedy byłem na rozmowie kwalifikacyjnej przysiadłem jak zobaczyłem siedzibe firmy luksus przyjęli mnie zaczynam jutro 8.00 rano zastanawiałem sie czy iść ale jak sprawdzałem opinie pójde jutro i bede wam pisał czy jest ok, czy nie
AKTOPs 2016-01-14 21:30:54
byłem dziś pierwszy dzień i powiem wam jest ok !
AKTOPs 2016-02-14 22:28:54
jest ok ok ok, ludzie spoko usmiechnięci, atmosfera rewela płaca więcej niż dobra i taki luz ogólny wystarczy robić co trzeba i jest gut
zalanda 2016-03-14 01:40:02
pracuje od jakiegoś czasu w call center, jest ok , pracy dużo więc zatrudniają kolejne osoby, atmosfera bardzo fajna i zarobki niezłe, nie wtrącają się zbytnio
Jędrula 2016-03-16 01:47:58
ostatnio moi znajomi dostali weekend z Hyla , czy pracownicy firmy tez dostaja taki weekend z Hyla w hotelu za darmo? jeśli tak to co jaki czas ma się taki weekend i komu przysługuje?
zalanda 2016-03-16 01:49:49
tak dobrze to nie ma, gratisowy weekend z Hyla jest tylko dla klientów , dla nas nie ma
suzana 2016-04-12 00:21:46
mnie pracuje się się bardzo dobrze choć byłam pełna obaw, a dziś jestem bardzo bardzo zadowolona, pracy sporo, ale płaca bardzo dobra, wymagają ale tak musi być żeby się działo dobrze to musimy wszyscy razem o to dbać i to mi się najbardziej podoba w Hyla wszyscy razem :) pozdrowionka dla całego zespołu :) a te żabki przed wejściem z bratkami cudniutkie :) tak sobie dziś i jutro moge poszalec mam urlopik :)
praca 2016-05-10 00:31:07

praca 2016-06-15 23:27:37

Hyla 2016-06-15 23:36:02
Chcesz osiągnąć w życiu sukces? Wystarczy, że zaopatrzysz się w figurkę trójnożnej żaby i ustawisz ją zgodnie ze wskazówkami. Chińczycy gwarantują, że trójnożna żaba zapewnia sukces. Sprawdź to!
pracaa 2016-06-16 14:28:35
świetna praca dla osób ceniących sobie komfort psychiczny i dobrą atmosferę w pracy jestem zadowolony
praca 2016-06-20 08:39:22

praca 2016-06-21 16:24:56
skontaktuj się z firmą mailowo to się dowiesz czy kogoś teraz poszukują
biura 2016-06-25 17:10:44
a do biura kogo?:)
praca 2016-09-22 19:25:46

takaprawda 2016-12-09 11:38:46
Telemarketerki są traktowane bez szacunku, zwalniane bez wyjaśnienia powodu zwolnienia w oczy. Wypłaty są częściowe, aby nie sprawiać wrażenia, że niby nie płacą. Gdy próbujesz udowodnić prawdę, nikogo za to odpowiedzialnego nie ma w firmie. Najgorsze miejsce w jakim pracowałam.
Zostaw swoją opinię o Family Life Poland sp. z o.o. - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Family Life Poland sp. z o.o.