Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Family Life Poland sp. z o.o. w

sulp

świetna firma i ludzie hyla mspl jest spoko

krynicz

wiadomoże podejmując taką prace jak nasza trzeba mieć predyspozycje nie każdy się nadaje , a mi odpowiada kontakt z klientami mam dobry czuje się w takiej roli i zarabiam nieźle

Someone

Sprzęt bardzo dobry - czy drogi zależy kto jak ma kasę. Co do pracy : PRACA popołudniami - żeby zarobić musisz zrobić min 20 spotkań w miesiącu są tacy co robią więcej to więcej zarabiają. praca nie ciężka ale jak to w sprzedaży trzeba mieć predyspozycje nie każdy nadaje się do takiej pracy trzeba mieć dobry kontakt z ludźmi i dbać o klientów jak ktoś łatwo nawiązuje kontakty to sobie spoko daje rade i dobrze zarabia Co do sprzętu to choć dobry to mógłyby być tańszy ale nie można mieć wszystkiego

cytrus

kurs jest bezpłatny i nikt ci żadnych kosztów z wypłaty nie ściągnie jak masz maszynę w domu to szkolenie będzie króciutkie bo tj tylko kwestia obsługi sprzętu

Akwizytor

Byłem bardzo spięty ,cały się trząsłem myślałem, że potrzebują kierowce.

Pytanie czy ma Pan prawko? tak. czy ma Pan samochód .Tak to zostanie Pan AKWIZYTOREM

logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Komisjoner bez języka
Niemcy
HR Navigator
leonsub

Witam byłem na rozmowie kwalifikacyjnej, zostałem zaproszony na kurs zastanawiałem się czy warto ale dobrze że tu trafiłem mam tylko pytanie czy ten kurs jest faktycznie bezpłatny ? żeby później się nie okazało że mi ściągna z wypłaty ?

cytrus

pracuje (usunięte przez administratora) od kilku lat i mogę powiedzieć jedno - ZAWSZE MOGE NA NICH LICZYĆ !!! mamy to szczeście że oni zawsze myślą w pierwszej kolejności o firmie i o ludziach co w niej pracują a dopiero pózniej o całej reszcie moze będe patetyczny ale powiem wam jedno ta ostatnia zmiana na HYLA MSPL to dla mnie i dla wszystkich nas MISTRZOSTWO!!! Skok w NADPRZESTRZEŃ !!! solidna niemiecka jakość i niska logiczna cena ! wcześniej nigdy nie widziałem u klientów tego "błysku" w oku przy zakupie, a teraz on jest !!! i wcale mnie to nie dziwi bo teraz maszyna jest naprawdę super wypasiona !!! najlepsza firma i praca jak trafiła mi sie w życiu !

zibin

HYLA MSPL jest świetnym sprzętem i fajni ludzie są

natali

świetny sprzęt firma też spoko, mam spore doświadczenie jako handlowiec w różnych firmach bywało różnie a w MSPL pracuję już ponad rok i nie narzekam

mirtum

zy może ktoś wie na temat firmy MEDICAL CO oddział w Bydgoszczy, czy sprzedają oryginalnego liona czy może chińszczyznę

jandzia

w MSPL pracuje się zadziwiająco fajnie a to dzięki ludziom pozdro dla wszystkich

pestka

ja pracuję w tele już 5 lat, mam umowę o pracę , system 2-u zmianowy tydzień na tydzień, ale mam takie koleżanki które pracują tylko na ranna zmianę, co masz na mysli pytając o warunki pracy ? Firma cały czas prowadzi nabór do telemarketingu bo jest coraz więcej Przedstawicieli a że pracujemy od poniedziałku do piątku to muszą zatrudniac dodatkowe osoby bo Przedstawiciele chcą mieć pokazy też w wekendy, weź pod uwagę że nie kazdy sie do tej pracy nadaje trzeba poprostu lubić rozmawiac z ludźmi. Teraz jest spore bezrobocie to wybierają najlepsze osoby nie zatrudniają byle kogo, atmosfera super, firma płaci terminowo, jak chcę urlop to mam jak robisz to co do ciebie należy to nie ma na co narzekać pozdrowienia dla wszystkich których mam na tabliczce :) Pestka

Tekla

Wypowiadają się tu sami przedstawiciele handlowi, a gdzie opinie z telemarketingu. Jakie tam są warunki pracy, jakie wynagrodzenie, jakie godziny pracy a umowa zlecenie czy o prace

kazik

gdzie odkurzacz co ty gadasz regenerator powietrza a sprzatanie to przy okazji

synor

MSPL odkurzacz wodny coprawda klasowy, ale odkurzacz

wojciech

można wysłać opinie do firmy załączyć swoje zdjęcie i wtedy umieszczą na (usunięte przez administratora) tam jest duzo opinii o sprzęcie można poczytać

Barbara Z Poznań

wiem ze jest to forum dla pracowników, ale chciałam zapytać gdzie znajdę forum dla klientów ? chciałam napisać jak bardzo jestem zadowolona z zakupu MSPL ktoś mi pomoże ? Kiedy kupowaliśmy nie byłam tak do końca przekonana czy faktycznie będzie urządzenie pomocne dla mojej 2 - letniej Asi która jest alergiczką. pozdrawiam tu pana Łukasza miał pan rację Asia przestała kaszleć i przesypia całe noce spokojnie ! polecam urzadzenie komu moge

jacko.p

wszyscy są zadowoleni i znowu Medical System Prince Lion powalił innych na kolana hihihi

palen

Swobody dali czadu fakt !!! ale jestem zadowolony !!!!!!! a wy ?

Ajcar

Medical system prince Lion w najnowszej wersji jest odlotowy !!!!!!!!!!!!!!!!

jagoda

pracuję od niedawna ale jest świetnie polubiła medical system natychmiast

Zostaw merytoryczną opinię o Family Life Poland sp. z o.o.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Family Life Poland sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Family Life Poland sp. z o.o. napisali 8 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Family Life Poland sp. z o.o.
3.3/5 Na podstawie 1036 ocen.

Family Life Poland sp. z o.o.