Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Family Life Poland sp. z o.o. w

rambo

chodzić od drzwi do drzwi????????? oszalałeś ? hyla to maszyna z półki premium terminy na zamówienie i tyle, asystentka ustala z ludźmi szczegóły, zarobki ? wyślij swoje cv do firmy jak przejdziesz weryfikacje to sie dowiesz nie wiem czy w tej chwili przyjmujemy, ale spróbować zawsze możesz powodzenia

jacol

Coś za pięknie to wygląda. Ile trzeba sprzedać tego ustrojstwa by zarobić min 3 tyś w miesiącu. Umawiają cię z klientem telefonistki czy musisz chodzic od drzwi do drzwi?

Benek

hyla cena pozornie wysoka ale to Genialna Maszynka, stosunek ceny do jakości idelany, bardzo fajnie radzi sobie zarówno na mokrej jak i suchej powierzchni, bardzo fajny wybór dla osób, które nie mają zbyt dużo czasu na porządki w domu

nowy Hyluś

Hej- Dziewczęta i Chłopięta!! Dodajcie mi sił i wiary że nie zwiodę się na płacy w HYLA MSPL! Zacząłem 3-dzień szkolenia i nie mam pewności czy firma mie nie oszuka , że zapłaci w terminie itp. Czy warto poświęcaj swój czas po południami?? Dziękuję za szczerw wypowidzi

?
@nowy Hyluś

Cześć zstanawiałem się co Ci odpowiedzieć .... Pracuje w tej firmie od 2008r i miałem podobne myśli , ale czas pokazał , że trafiłem w dziesiątke. Atmosfera w firmie to coś obecnie niespotykanego , jedna wielka rodzina. Szefowie są rewelacyjni , wyrozumiali i pomogą w kazdej sytuacji. Co do zarobków to jak myslisz dlaczego jestem tak długo.... to Ty decydujesz ile jeździsz i kiedy robisz sobie wolne. Sam jestes Sobie zeglarzem.... Fajnie że do nas dołączyłes. Życze samych sukcesów i radości z pracy. Jestem pewien że będziesz zachwycony.

answer
@

tyle tu piszecie i dobrze ale ktoś mi powie jak jest cena tego Hyla MSPL ? Hyla MSPL cena mnie interesuje

@answer

Hyla MSPL cena jest najlepsza z możliwych 1989 E czyli w złotówkach cena 8400 zł.

atrak
@nowy Hyluś

nie ma nad czym myśleć tylko trzeba się brac do roboty, płacą dobrze i terminowo

Akwizytor

Byłem bardzo spięty ,cały się trząsłem myślałem, że potrzebują kierowce.

Pytanie czy ma Pan prawko? tak. czy ma Pan samochód .Tak to zostanie Pan AKWIZYTOREM

logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
HR Navigator
krzych

rdestowa 51 gdynia tomed to firma medyczna

alan

a kogo interesują opinie żeby się przekonać czy firma dobra trzeba się po prostu zatrudnić i tyle ja też pracuje w Tomed Gdynia i wnerwiają mnie takie cwaniaki co to nic nie robić tylko siedza w necie i wypisują głupoty a warto nie warto a co robic zatrudnić się czy nie zatrudnić zamiast pisać do roboty się brac i kase zarabiać bo czas leci a rachunki trzeba płacic za internecik tez

prased

tak nie jestem pewien czy tam parcujesz cos za ładnie śpiewasz może cie opłacają za te ładniutkie opinie ?

bonkin

Tomed to świetna firma pracuje kilka lat i nie narzekam płacą terminowo i nie ściemniają a tj dziś bardzo wązne trzeba swoje zrobić ale jak wszędzie jak się nie postarasz to nigdzie się nie zatrudnisz

jan.d

tomed gdynia rdestowa 51 mam pytanie jakie macie opinie o tej firmie warto czy raczej nie ?

leksten

będziesz zadowolony

zento

opinie całkiem dobre o tej firmie szukam sobie info jestem umówiony w poniedziałek na rozmowe o prace to zobaczę co dokładnie oferują

leksten

ja jestem w HYLA MSPL od 2 miesiączków i powiem wam to jest to !!!! Praca mojego życia !!!

fredek

zależy ile cie interesuje, ale ja zarabiam w hyla więcej niż mój szfagier w anglii (usunięte przez administratora)

dinos

da się zarobić i to całkiem nieźle potwierdzam

rodii

fredek a powiedz jak płaca da się zarobić ?

fredek

jaki odkurzacz ? przecież Hyla mspl przede wszystkim dba o powietrze to prędzej regenerator powietrza , ma wprawdzie funkcje sprzątające, ale powietrze po oczyszczaniu hylą jest cacy ! jak nad morzem ! pracuje w Hyla Poland od 2 mies i jestem b zadowolony

sulp

a po co komu szkolenia sprzedażowe ? maszyna jest taka świetna że sama się sprzedaje wystarczy umieć obsługiwać i dobrze zaprezentować co potrafi a ludzie sami kupują

Lidka

dzięki, a czy początkujący w sprzedaży maja jakąkolwiek szansę? Czy są organizowane szkolenia typowo sprzedażowe? Czy tylko doświadczonych handlowców przyjmują? pozdrawiam

elka

trzeba zorganizować życie rodzinne wg trochę innych reguł wiele osób pracuje popołudniami i dają radę mi akurat to bardzo odpowiada

Lidka

Witam, Czytam, ze praca popołudniami, ok. Dajecie radę połączyć to z rodziną, czy coś za coś? Sprzedaż, zarabianie, wszystkie popołudnia zajęte a dzieci się nie widzi? Napiszcie proszę jak to u Was wygląda.. to nie atak, tylko szczera prośba o Wasze doświadczenia pracowniczo - rodzinne.

Zostaw merytoryczną opinię o Family Life Poland sp. z o.o.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Family Life Poland sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Family Life Poland sp. z o.o. napisali 8 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Family Life Poland sp. z o.o.
3.3/5 Na podstawie 1036 ocen.

Family Life Poland sp. z o.o.