Opinie o Tomasz Fus Bud-Dach w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Tomasz Fus Bud-Dach. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Tomasz Fus Bud-Dach na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - demontaż, rozbiórka i burzenie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tomasz Fus Bud-Dach w Wrocław

edzio Nowy wpis

a wiecie ile u was zarabia kierowca magazynier teraz?

obserwer Nowy wpis

Cały system podwykonawczy sypię się bo jest coraz mniej chętnych jeleni. Pozostają jeszcze bracia ze wschodu jako tania siła robocza

ha Nowy wpis

Jeśli podwykonawca działa u podwykonawcy to już tu nie ma zarobku ale czyste cwaniactwo

ekonom Nowy wpis
@ha

ostatniego podwykonawce wydymaja w kakao i to jest caly zysk z inwestycji

wuł

Dzieje sie robią cały czas byłem wczoraj na jednej budowie oni sie juz nie bawia w zatrudnianie biorą podwykonawców właśnie rozmawiałem wczoraj z jednym nie narzekaja na kase i podwykonawcy szukają kolejnych podwykonawców itp

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Tomasz Fus Bud-Dach? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Konstruktor
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
maniut

no no coś się dzieje skoro przez taki długo okres czasu nikt się nie wypowiada. Przecież firma funkcjonuje na wrocławskim rynku nieruchomości nieprzerwanie od czerwca 1986 dlaczego więc nie ma aktualizacji od pracowników, a przeciez wielu się przz tę firmę przewinęło na pewno. Ponawiam pytania moich poprzedników i bede zagladał czy sa odpowiedzi :)

x-men

za informację? a bezinteresownie się nie da? tak dla potrzeb zainteresowanego.

arni

siema chlopy powiem tak co bylo to bylo nie bylo tak zle byly upadki i wzloty i jeszcze jedno pieniadze byly na czas ja nie narzekam na DACH-BUD bo wszyscy sie znalismy i to sporo czasu to byla jedna rodzina trudno sie mowi zyje sie dalej ale jezeli mialbym mozliwosz wrocic na starych zasadach to bym wrocil

ccccccccccccccccc

a ja pozdrawiam wszystkich tych, którzy niestety wrócić do dach budu nie wrócą, bo jednym słowem są za ciency w te klocki. skończyły się czasy opierdzielania i jechania na cudzej (usunięte przez administratora) ie.

waldek

Co prawda to prawda. Niestety są tacy co jeszcze trzymają rekami i nogami [usunięte przez administratora]dach budu. Wszyscy wiedza o kim mowa pozdrawiam tych co odeszli i nie wracaja

tr

dzisiaj nadszet ten dzien co wiekszosc czekała zegnamy sie z tym syfem budowe to skończa za trzy lata a moze dłuzej a pan wruci do pgr-u tam jest jego miejsce dla takiego prostaka

tr

przechodzac koło waszej budowy nic tam sie nie dzieje jakby nikt tam nie pracował to ciekawe czy podwykonawcy do konca roku skoncza strop pan[usunięte przez administratora] bedzie niezadowolony i czyjas głowa poleci wiecie czyja

rob

podli sie bo nie poszło po jego mysli wielki chrzescijanin nic mu nie pomoze ze stawia pomniki boga sobie nie kupi

nik

teraz nie macie nic do stracenia jawnie możecie olac robote a on bedzie wam płacił za podpisanie listy wy go [usunięte przez administratora] byłego pracownika pgr-u

nik

czesc dach budowcy widze ze pan prezes zwalnia powinien zaczac od góry pana dyrektora bo to on namieszał a przezto wy cierpicie pan prezes wielki chrzescijanin a tak ludzi traktuje dlamnie to on jest zwykłym prostakiem a pdwykonawcami to bedzie budował ze trzy lata jak firma wczesniej nie zbankrutuje a wy nie dajcie sie za tą kase nie róbcie nic

dostali puszki i klopsiki . poprawiam bo sie nie wydrukowało. Chłopaki nie dajcie sie , chyba nie zabronił Wam tykać taczek .

po pro stu ludzie pracowicy fizyczni po 10 latach pracy w dach bud nagle nic nie umjeja , stalj sie nie potzebnj . A sw . mikolaj , co paczki rozdawał zmienił się w ............. , praconików bierze na wytrzymałość , zniżył wypłaty o 60 procnt , wypowiedzeń nja bo nie ypłacj odpraw , ae z głodu nie pomrom , DOSTALI ZKI I KLOSIKI .PA.

swojak

lulek - 2012-01-26 19:42:53 wiem ,słyszałem od jednego że ta inwestycja dach bud ma wykończyć ,ktoś staremu nie tak doradził tyle betonu i stali poszło w ten wykop że prezes nie może się odkręcić a odbija się to na dobrych i życzliwych pracownikach .kiedyś się mówiło /jest to wasz dom drugi a nawet pierwszy a teraz to fora ze dwora .a dochodzi do tego że prezes pod płotem ludzi podsłuchuje co mówią i jak pracują .a mówi się że robią wa akordzie .szkoda gadać narkamasz racje stary masz racje szkoda gadać

lulek

a widzisz

jest jak jest jak jest nie jest dobrze ,prezes oszalał rozwala firmę wyrzuca starych pracowników co do jednego a przyjmuje podwykonawców co on se myśli że my se rady nie damy gdzie indziej .a sam kłopotów może sobie narobić a widzisz ha ha.

xxx

panowie dach bud pomału sie sypie i gdzie pujde lizusy nie bedzie mleczka jajeczka i tego typu [usunięte przez moderatora] wszyscy wiedza o kogo chodzi!!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Tomasz Fus Bud-Dach - Wrocław

Tomasz Fus Bud-Dach
2.2/5 Na podstawie 63 ocen.

Tomasz Fus Bud-Dach