Capital Service S.A.

Opinie o Capital Service S.A.

Neutralny

Ja uważam że niezależnie od tego czy firma ma swoje wady czy też zalety, zawsze powinniśmy zachować je dla siebie. Tylko prawdziwi frustraci szukają zrozumienia w internecie.... Jeżeli pracujesz tu, tak jak większość z nas uszanuj chociaż w niewielkim stopniu swojego pracodawce, który dba o to żebyś do miesiąc miał wynagrodzenie na swoim koncie. Jeżeli już nie pracujesz, uszanuj możliwość podejmowania swoich decyzji przez innych ludzi, nie narzucaj im swojego zdania, jest to strasznie egoistyczne. Pracuje w Capitalu kilka lat, były momenty lepsze i gorsze, zostawiam je dla siebie, zwykłą życiową niesprawiedliwością jest chodzić i szukać poklasku za frustracje którą ma się w sobie.

@Neutralny

Swoje zdanie zachowaj zatem również dla siebie, ten serwis służy właśnie temu, by wyrazić swoje zdanie na temat pracodawcy. Skoro tego nie akceptuje xx, to po co tu wchodzisz i się udzielasz?

@Jjju

Udzielam się bo mam do tego takie samo prawo jak Ty ;) a to że moje opinie nie plują jadem jak np. Twoje to nie moja wina.

@Neutralny

No więc dziwne, że nie stosujesz się do własnych rad. Innym każesz być cicho, a sam się udzielasz. Podziękowałeś już szefom, że wypłatę wypłacają do dziesiątego? xD

@Jjju

Mam nadzieję że czujesz się dobrze ze swoim chamstwem i złośliwością ;) bo naprawdę musisz być smutnym człowiekiem...ale jak to mówią KARMA... ;) i powiem Ci jeszcze że przy najbliższej okazji podziękuję żebyś się zdziwił ;)

@Neutralny

Przy okazji przeproś, że w ogóle muszą na ciebie tracić pieniądze, a najlepiej zaproponuj wolontariat. Oczywiście ty będziesz opłacał koszty utrzymania biura.

Ole
@Neutralny

Widzę, że jesteś z pokolenia, które cieszy się, że wypłata na dziesiątego wpływa. :) czasy się zmieniły.

Jadźka
@Neutralny

Poniosło Cię, wdzięczność za wynagrodzenie? pracujesz ...nikt Ci za darmo nie płaci ...(usunięte przez administratora)

Szyderka
@Neutralny

No, no. Firma może być dumna, że posiada tak wiernego i oddanego pracownika. (usunięte przez administratora)

@Szyderka

Firma to ma w (usunięte przez administratora) pracowników

@Szyderka

Firma to ma w (usunięte przez administratora) pracowników

Jadźka

PochwaLony
@maciek

Buk zapłać :D

Anon69

(usunięte przez administratora) Każdy powinien moc wyrazić na takim forum swoją opinie...czy to negatywna czy to pozytywna.

Zaskoczony

I jak tam po zmianach? Trzeba było pisać (usunięte przez administratora) w ankietach? To mamy teraz dobra zmianę..... Tego się nie spodziewałem (usunięte przez administratora)

Ciekawska
@Zaskoczony

Jaka zmiana?

Blod
@Ciekawska

Jak nie jesteś pracownikiem to Cię nie powinno interesować. A jak jesteś i nie wiesz to lepiej się zwolnij

Ha
@Blod

Hahahaha śmieszni jesteście ;) Powodzonka

Ewka
@Blod

Masz absolutną rację.Powinnam zwolnić się

Danielek

Nie będę narzekać na firmę czy pracę, ponieważ nadal tutaj pracuje, gorzkie żale wylewam mojemu przełożonemu. Jednakże ten portal służy do zostawiania opinii dla przyszłych pracowników spółki, dlatego zdobyłem się na odwagę aby pokazać jak wygląda praca w capital Service s. a.. A więc: firma (usunięte przez administratora)proponuje doradcom z oddziału działania Windykacyjne(usunięte przez administratora)(przyszły karty paliwowe, ale chyba na własny samochód, bo firma nie daje do dyspozycji dla doradców samochodów służbowych) . (usunięte przez administratora) Druga sprawa: pracuje tutaj dłuższy czas i mogę obiektywnie stwierdzić że jest ciężko zdobyć premie- wskaźniki mijają się z realną możliwością jej uzyskania. (usunięte przez administratora) Jedyne co jest dużym plusem to kierownicy, dyrektorzy--bardzo mili ludzie z którymi możesz porozmawiać na każdy temat. Ale jak wiemy, to że "kierownik/czka jest miły/a" nie ma wpływu na wysokość wynagrodzenia. Dużo pracy, marne pieniądze, zero socjalu,-(usunięte przez administratora) zastanów się dobrze zanim umowisz się na rozmowę o pracę, bo praca sama w sobie nie jest zła, ale wynagrodzenie to naprawdę śmieszne pieniądze. (usunięte przez administratora)

Też tu jestem
@Danielek

Danielek świetnie to ujołeś, tak masz szczęście że trafiłeś na fajnego kierownika, albo po prostu nie należysz do ludzi którzy marudza, ale fakt jest taki że to kwestia dyskusyjna. Owszem praca nie jest ciężka, ale sprzedaż ubezpieczeń która teoretycznie nie jest obowiązkowa... No cóż sami wiecie jak to wygląda..(usunięte przez administratora) Ale z drugiej strony nikt tu nikogo na siłę nie trzyma. Ja racowalam około 3lat(usunięte przez administratora)

Tammy
@Danielek

Uważam, że niepotrzebnie używasz określenia gorzkie żale. Każdy niezadowolony chyba już dzielił się swoją opinią z przełożonymi, nie tylko bezpośrednimi, ale i tymi ze szczebla zarządczego. Tutaj nie potrzeba żadnej odwagi, po prostu mówimy jak jest. A jest fatalnie, obiecana dobra zmiana okazała się (usunięte przez administratora) dalszym pogorszeniem warunków pracy. Głosy niezadowolenia są ignorowane przez zarządzających, pozwalają sobie oni wręcz na propagandę, jak przy omawianiu wyników ankiety. Na ten moment nie polecam nikomu pracy w tej firmie. Doradcy zostali upokorzeni, sprowadzeni do roli telemarketerów i windykatorow, którzy w zamyśle decyzyjnych mają udostępniać firmie własne auta. To wszystko za pensję ledwo ponad minimalną. Możesz dawać z siebie absolutnie wszystko, ale polityka firmy w żaden sposób cie za to nie wynagradza. Uważam, że każdy szanujący się człowiek powinien zrezygnować z pracy w tej instytucji.

Mówię prawdę
@Tammy

W punkt

Ali
@Danielek

Kierownicy mili!!!??? To chyba pomyłka jakąś... Jedna już została zdegradowana z 16 oddziałów na dwa - KARMA ZACZĘŁA DZIALAC, ale... Czekamy jeszcze na więcej hihi :-)

Doo
@Ali

Totalna ściema. Nikt nie mial 16 oddziałów. Widac że piszę jakis sfrustrowany były pracownik który o niczym nie ma pojęcia

Teresa
@Tammy

Z Twojego wpisu wynika, że w Capital Service nie dzieje się dobrze. Wspominasz o niskich zarobkach i niedocenianiu pracowników. Nie macie żadnego systemu motywacyjnego?

Zawiedziony
@Teresa

Był swietny system motywacyjny-zainwestuj swoje pieniądze na pozysk nowego klienta to moze dostaniesz dodatkowe pieniądze i może Ci się zwróci to co zainwestowałeś

Proboszcz
@Teresa

Cześć Tereska. Chyba nie jesteś pracownikiem firmy skoro pytasz co takie Fugazi jak system motywacyjny. W ogóle treść twojej wypowiedzi skłania mnie do myślenia że jesteś jednym z administratorów serwisu. Co do systemu motywacyjnego... oczywiście jest(usunięte przez administratora)

Fugazi
@Proboszcz

czuć na kilometr,że sztuka elokwencji i manipulacji opanowana do perfekcji...

Recepcjonistka

Oj Kaziu, Kaziu... Dałeś im pracę, a oni chcą jeszcze wynagrodzenia

....

xyz

Hej , co sądzicie o nowych zmianach i nowym systemie premiowania , który wszedł w życie z dniem 01.03.2020?

tommy
@xyz

Hej. Uważam, że nowy system jest bardzo słaby, jeszcze gorszy niż ten poprzedni. Teraz trzeba spełnić jeszcze więcej kryteriów, które są ustawione na szalenie wysokim poziomie, by dostać jakiekolwiek pieniądze. System jest skomplikowany, prawdopodobnie teraz jeszcze więcej będzie zależało od szczęścia. (usunięte przez administratora)

Dość
@xyz

Chłopie, ty już nie masz w pracy znajomych że tutaj musisz ludzi pytać? Zadzwoń do swoich kolegów, napisz wiadomość... Po co tutaj?

Nerwowy
@Dość

Typowy hejter albo hejtrka. Pewnie jak zapytasz go o konkrety to nie będzie mial pojęcia. Pajac

xyz
@Dość

Hahah chłopem nie jestem ,a do kolegów dzwoniłam ze swojego regionu aczkolwiek w Polsce są 103 oddziały i ze wszystkimi się nie znam dlatego pytam tutaj , masz z tym jakiś problem ? Jeśli tak to nie komentuj

(usunięte przez administratora)..Tak to można podsumować niestety

Hhhh

O których kierowników chodzi?(usunięte przez administratora)

(usunięte przez administratora) Generalny haos i dezorganizacja tak od kilku miesięcy. Tele na których pytań nie możemy zadawać coraz mniej ofert. Dzial wsparcia gdzie nikt nie odbiera. Pracuje 3 lata i tak źle jeszcze nie było. Zróbcie raz Jeszce ankietę to może zrozumiecie co za zmianę wprowadziliście. Czy wiecie że czasy się zmieniają to co kiedyś działało teraz już nie działa. Pół firmy ma się zwolnić abyście zrozumieli. Wtedy chyba będzie już za późno.

Ha
@111

A ja tam jestem zadowolona. Mam teraz normalna strefowa. Mam nadzieję że Pan dyrektor sprawdza się w nowej roli i życzę wszystkiego najlepszego. Wszyscy odetchneli....

Noticzek

Otrzymaliście Pity???

Xxxx
@Noticzek

Tak

Mala Ala

Jestem wieloletnim pracownikiem firmy... pracowali się tu dobrze, do czasu... Zmiany, które zostały wprowadzone nie wróżą niczego dobrego. Pamiętam czasy, gdy premie sięgały kwot 2-5 razy wyższych, niż podstawy. Dziś pozostało tylko wspomnienie. Zero pomocy z centrali, marketingu czy rks. Premia raz na jakiś czas śmieszne kilka stowek... (usunięte przez administratora)Za chwilę zostaną nowi,którzy są szczęśliwi że pracują za podstawę i 8 godzin... (usunięte przez administratora) ... szkoda

Jezeli ktos chce pracować za najnizsza krajowa, miec prace w stresie robic jako konsultant, call center, agent ubezpieczeniowy i windykator w jednym to polecam. (usunięte przez administratora) Zadnych dodatkowych benefitow o jakis dodarkach na swieta itd mozna zapomnieć. (usunięte przez administratora)

lolek

weźcie sobie ten "komntaktiz" wiecie gdzie ?to życzę udanej zabawy

Xxx
@lolek

Taki system jak całą firma.(usunięte przez administratora)

tomas

Firma dla zmyłki puszcza co chwilę nowe obietnice - nowy regulamin premiowania, lepszy scoring i tak dalej, ale to są tylko puste słowa, natomiast w rzeczywistości są podejmowane całkowicie odwrotne działania. (usunięte przez administratora) Nie wierzcie w ich puste obietnice, to wszystko jest zaplanowane i ma na celu jedynie ugranie czasu.

Mam dosc

Ja z koleżanką też. Mam dość obietnic że będzie dobrze. W grudniu że w styczniu, w styczniu że w Lutym itd. Nie jestem naiwna. Nie chcę windykować ani być telemarketerem. Zresztą gdyby dyrektory słuchały to by wiedziały ze wszyscy mają już dość i każdy roboty szuka. Do listopada jeszcze jakoś bylo. Teraz dramat.

O nie nie nie

Drogi Panie (usunięte przez administratora). Jeśli życzy Pan sobie abyśmy My DORADCY pracowali jako call center - ok. Ale poprosimy również większa podstawę o podstawę doradców z DCC.Proszę czasem wyjechać z Ostrołęki i zobaczyć ze Świat się rozwija i o pracowników się DBA. Dziękuje i pozdrawiam.

Dawny pracownik
@O nie nie nie

Nie spodziewaj się cudów a raczej znajdź swoje miejsce na ziemi (usunięte przez administratora)

Mistrz

Zwolnili mnie 4 miesiace temu i zrobili mi tym samym przysługę, bo teraz mam pracę z której jestem zadowolony, nie tam żaden prywatny... tylko państwowka. Ponadto nie musiałem się tutaj przejmować czy mi przedłuża, co miało miejsce w C. S.(usunięte przez administratora)

Hahha
@Mistrz

Panstwowka- szczyt ambicji ???????????? uważaj bo jak Cię tu zwolnią to już nic Ci nie zostanie

Dawny pracownik
@Hahha

Durny komentarz.... Widać perspektyw sam dla siebie nie widzisz żadnych. Smuteczek.

Abc

Jakiś dramat. Podsumowanie ankiety pracownika. Wszyscy zadowoleni. Żart. Zero konkretów. (usunięte przez administratora) Dodatkowo moja nowa ds, chyba będzie z deszczu pod rynnę. Do tej pory było chociaż konkretnie. Spadam stąd

Ciekawy
@Abc

(usunięte przez administratora) Jedna przysłowie szanuj szefa swojego bo możesz mieć gorszego jest prawdziwe.

Elka

Ciekawe czy będą wypłaty w tym miesiącu....

Eeeejjjjj
@Elka

Może i będą ale pewnie 10 o godzinie 20...

Bez przesady
@Eeeejjjjj

A co to za problem nawet jeśli są o 20 ? Ludzie pracodawca ma jasno podane ze ma czas na wypłatę do 10 wiec nawet jak wpłynie o 23 to ma dobrego prawo. Serio te kilka godzin robi Wam taka różnice ?! No ja rozumkiem ze jest wiele rzeczy o które możemy się do CS przyczepić ale nie róbmy gownoburzu o wypłacanie wypłat o 19 czy 20 ...

Mody
@Eeeejjjjj

Bzdury które aż rażą... Byłaś awaria ogólnopolska i stąd ostatnie wypłaty opóźnione były. Nie bronię firmy, ale te bzdety wasze musiałem skomentować

Ciekawski
@Elka

To jak, były wypłaty?

Bleblech
@Ciekawski

D sprawdź na koncie to będziesz wiedział

Ojej
@Ciekawski

10 jest dziś, siejecie zament... Dużo się dzieje, to fakt w ciągu czterech lat mojej pracy wynagrodzenie zawsze jest max 10, nigdy nie miałem później. Pytasz 9 czy były wypłaty, mogła być 7 ale nie musiała. Wynagrodzenie wypłacane jest do 10 dnia każdego miesiąca czy to jest godz. 8 czy godzina 21!!! I nie ma w tym nic dziwnego, z czym jak z czym ale jeżeli chodzi o tą kwestię to firma jest na tip top.

Miodek

Tyle razy ,aż nauczysz się, że poprawnie pisze się usuną a nie "usunął" pisz kolejny raz to może nie USUNO;)

ONA

Capital Service ...firma, której wiele zawdzięczam. Bardzo dużo się tu nauczyłam. Wielu mądrych ludzi tu poznałam, z którymi miałam przyjemność pracować. Czasem tylko jest mi po prostu tak po ludzku przykro, że chociaż darzę ogromnym szacunkiem moich pracodawców i daję z siebie naprawdę 100% to uważam, że honor i prawda tu niestety nie istnieją. Być może tak to musi funkcjonować w biznesie, nie wiem, nie znam się ale tego mi tu najbardziej brakuje. Nie mniej jednak uważam, że to dobry pracodawca.

Pedro
@ONA

Kpina

Zostaw merytoryczną opinię o Capital Service S.A. - Ostrołęka

• Jak się pracuje w Capital Service S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Capital Service S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 44.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Capital Service S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 27, z czego 5 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Capital Service S.A.?

Kandydaci do pracy w Capital Service S.A. napisali 25 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Capital Service S.A.