Capital Service S.A.

Opinie o Capital Service S.A.

To ona...

Ludzie, nie róbcie tej (usunięte przez administratora) co inni i między innymi ja. (usunięte przez administratora)

Zwolniony

Najgorsza, najgorsza i najgorsza. Tak można podsumować tą firmę w trzech słowach. Zostałem zwolniony i to 4 dni przed Wigilią od tak po 5 latach pracy za stawkę pańszczyźnianą. Za najniższą stawkę masz obowiązków jak za średnią krajową, albo i lepiej. Za lidera oddzialu żadnej bonifikaty, zero, tylko upierdliwych rks i dyrektorów(usunięte przez administratora). Kompletnie pozbawiona jakichkolwiek wartości firma.(usunięte przez administratora) Niepozdrawiam

KTOŚ

Nie polecam pracy w tej Firmie(usunięte przez administratora)Wielki nacisk na sprzedaz,każdy doradca jest obciazony wieloma zadaniami oraz brak jakiegokolwiek socjalu.Praca w tej Firmie to porażka. Pozdrawiam przyszlych pracowników...powodzenia.

Zdegustowany

Jakaś masakra. Dostajesz plan za który jest premia a nie możesz go robić bo masz robić jakąś windykacje. Zatrudnilem się na doradcę!!! A teraz mam jeździć, najlepiej swoim samochodem do jakiś ludzi z którymi od miesięcy nie ma kontatu i robić windykacje. Przecież mamy od tego dział windykacji. Zarząd nagle się obudził że ma problem?(usunięte przez administratora) Ludzie nie chcą Tego robić, nie do tego nas zatrudniani!!!!! Czy właściciele zdają sobie z tego sprawę co wymaga się od nas?

wieloletni pracownik
@Zdegustowany

(usunięte przez administratora) zarząd wysyła maile cytuje :"Zależy mi na pracy w takim środowisku, w którym dobro Klienta (jego potrzeby, zaufanie jakim nas darzy, wzajemne relacje) są zawsze na pierwszym miejscu. Kluczową rolę w kontakcie z Klientami pełnicie WY jako Doradcy Klienta w Oddziałach Terenowych, od których oczekuję: uczciwości, rzetelności oraz obsługi Klienta na najwyższym poziomie.()Często słychać tłumaczenia, że poprzedni przełożony to akceptował lub inne tego typu. Proszę wyłączyć tego typu tłumaczenia i myślenie, bo to nic nie da. Szczerze, nie interesuje mnie to " (usunięte przez administratora) i nawet jesli po godzinach jeździł do klienta,(usunięte przez administratora),czesto swoim samochodem to niestety może zostać zwolniony bo np pozyczył pani Kasi (klientka od wielu lat) 20 zł .bo zarzad stwierdzi że nieuczciwie zrealizował plan monitoringu "Nie do zaakceptowania są również spłaty rat klientów przez pracowników z własnych środków." bez tłumaczeń, w takich przypadkach jestes oszustem .szkoda że (sadząc p wpisach innych osób) że coraz więcej osób traci szacunek do tej firmy

Recepcjonistka

Oj Kaziu, Kaziu... Dałeś im pracę, a oni chcą jeszcze wynagrodzenia

....

Droga Kadro Zarządzająca jak i Regionalni Kierownicy otóż pamiętajcie jedno. Dyrektorem, Kierownikiem, Prezesem ,Szefem się bywa, ale człowiekiem zostaje się przez całe życie...

Ktos

Nie nie nie i jeszcze raz nie. (usunięte przez administratora) Zarząd raczej się tym nie przejmie, ale może przyszli pracownicy, przeczytają i zastanawia się nad praca w tej firmie(usunięte przez administratora)

Proboszcz

Ale to jest niewiarygodne! Jak tak można? 20lecie firmy a zarząd sobie robi imprezę w najlepsze. Jak można oficjalnie napisać że pracujemy za bóg zapłać? Jak można śmiać się w twarz doradcom, bawiąc się w najlepsze na imprezach? To my doradcy zasuwamy i z nas się robi chłopca do bicia. Tak się nie robi, wyzyskiwacze. Miłej imprezy droga kadro zarządzająca.

Pracuje 2 miesiące. Super ludzie, pomocni. Premie realne do wyrobienia. Najsłabszy element to szkolenia. W innych firmach chcą cię dobrze przygotować. Tutaj sam musisz o to zadbać

Xxx

Firma w tym miesiącu nawet nie ma takiego ciśnienia na sprzedaż tylko żeby erki byly zrobione.(usunięte przez administratora)Nie jestem windykatorem tylko doradca, doradca przede wszystkim sprzedaje. (usunięte przez administratora)

Wer
@Xxx

Nie ma ciśnienia na sprzedaż ale plany i tak podnieśli

Xxx
@Wer

Bo nie chcą dać grosza na premie.

Pffff

(usunięte przez administratora) PS. Można by było pisać...

Sebix

Żenada. Musimy anulować bo przegramy...

Goku syn Batdocka

(usunięte przez administratora) wyznaczone soboty do pracy "dla chętnych"(usunięte przez administratora). Absurd

szukam nowej roboty

To musi w końcu upaść

Boss
@szukam nowej roboty

No ale nie chce upaść :)

Trol
@Boss

Hehehe „boss” , zapewne nie, bo boss by tego nawet nie czytał bo sie nie przejmuje nikim i niczym ;) Ale w końcu i przyjdzie na Was kres ;) ;) i wtedy będziecie musieli ubrudzić swoje ręce w nocniku...i stanąć na wszystkich stanowiskach jednocześnie bo nikt normalny nie będzie chciał tu pracować. Póki co cisza, wszystko jest dobrze i elegancko..firma się rozwija tralalalala, dyrdymały dla zamydlenia oczu.

Pracownik roku

Ta firma jest tak denna, że praca tutaj staje się upokarzajaca. Żadnych socjali. Inne firmy dbają o swoich pracowników, dostają paczki dla dzieci, nie wielkie premię świąteczne, ale zawsze coś... A tutaj? Kadra rks i dyrektorska to już nie powiem co..(usunięte przez administratora)

Czarna lista para banków

Czarna lista para banków (usunięte przez administratora)

pope

Z każdym kolejnym miesiącem praca w tej firmie staje się coraz większą katorgą. (usunięte przez administratora)Najpierw odbierają nam możliwości zarabiania premii, tworząc nowe zasady. (usunięte przez administratora) Ciągle tylko puste słówka i obietnice, że będzie lepiej, a następnie wprowadzane po cichaczu rewolucyjne zmiany(usunięte przez administratora) Wprowadzają jakieś absurdalne w realizacji akcje typu reklamodawca, a potem mówią "ale jak to, tam macie pieniądze, wystarczy się trochę postarać". Oczekują, że będziesz robił za sprzedawcę, windykatora, sprzątaczkę, marketingowca, agenta ubezpieczeniowego, pracownika punktu opłat, a teraz nawet jeszcze za infolinię. :D(usunięte przez administratora)

Bylejaki

Radzę omijać z daleka ta(usunięte przez administratora) instytucje finansowa. Chyba ze jesteś młody/a i chcesz zacząć swoją przygodę z finansami i szukasz stażu, to rzeczywiście dobra opcja, bo będziesz robić wszystko bez efektów oczywiście pieniężnych, i wszędzie gdzie późnniej pójdziesz będzie łatwo, bo tutaj jesteś ulotkarzem, windykatorem, sprzątaczem, reklamodawca firmy, marketingiem, call center, recepcjonista i na końcu sprzedawca w jednym itp....wiec po tej robocie kazda inna będzie lepsza. Prezesi firmy oszczędzają na czym się da, a „doradcy” chcąc pracować musza się dostosować... Za dokładanie obowiązków oczywiście „doradcy” nie dostają dodatkowych pieniędzy...No bo po co... Podwyższanie planów jest na porządku dziennym, a ciśnienie i parcie na wynik coraz większe. Szkoda ze oferty nadal kiepskie, ale przecież „dobry doradca sprzeda wszystko nawet gniot”.. Sam marketing firmy jest tak daleko w tyle porównując z realiami teraz. Praca dla osób z dużym pokładem cierpliwości, bo stres jest tu na porządku dziennym.

Sokrates

(usunięte przez administratora) a zachowują się jakby się uważali za Lloyds Bank... To jest śmieszne. Robią szkolenia z produktów, a potem umyją ręce od tego co tak naprawdę robią doradcy

Sokrates

(usunięte przez administratora) Kompletny brak kompetencji. To. Jest masakra, (usunięte przez administratora)

Gucio

Jeżdżą po ciepłych krajach. O takie imprezy sobie robi zarząd. Za chwile znowu mega impreza świąteczna, jak rok temu. A my? nawet nie dostaniemy czekoladowego mikołaja na święta, jedynie co niektórzy, jak tak dalej będzie jeden z dyrektorów straszył, to zwolnienia się posypią do końca roku. Pewnie kilka wakatów poleci "dla zasady" żeby pokazać że ON może. O tak pewnie chcę podbudować swoje ego.

Ktoś
@Gucio

Co Ty piszesz? To są nagrody w konkursach. Jak chcesz to możesz też jechać, jak wygrasz. Co do paczek to faktycznie lipa. Już od kilku lat nie ma nic na święta i teraz pewnie będzie podobnie

Ja nie
@Gucio

(usunięte przez administratora)Zobaczymy z takim podejściem kto będzie chciał tu pracować

Zołza
@Gucio

O którego dyrektora chodzi?

Zostaw merytoryczną opinię o Capital Service S.A. - Ostrołęka

• Jak się pracuje w Capital Service S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Capital Service S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 44.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Capital Service S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 27, z czego 5 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Capital Service S.A.?

Kandydaci do pracy w Capital Service S.A. napisali 25 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Capital Service S.A.