Economico

Mysłowice

Opinie o Economico

Sa 2014-06-24 10:35:32
Możecie coś napisać o pracy w sklepach z obuwiem economico?
Jak kształtują sie zarobki itd
Angelika 2014-12-17 11:05:56
Z pozoru buty ładne, chodź połka cenowa zawyżona parząc przez pryzmat skóropodobnych butów.
Skusiłam się zakupem - ok, buty ładne zaryzykuje i to był błąd
po użytkowaniu butów 3 tyg w sezonie suchym - posypały się. Dosłownie gorzej niż obuwie z tanich sklepów za 30 zł.
Zaniesione do reklamacji, reklamacja uznana - naprawione.
Po zobaczeniu produktu po naprawie można chwycić się za głowę.
obcas cały w kleju a but nie sklejony - odwołanie do reklamacji nikt nie wyszedł by w takich butach na ulicę.
Po kolejnych 2 tygodniach po rozpatrzeniu odwołania informacja" PO NAPRAWIE OBUWIE BEZ WAD." po raz kolejny złapałam się za głowę - buty nie zostały podejrzewam nawet obejrzane , nic się nie zmieniło.
kolejne odwołanie i telefon z informacją odnośnie dobrych stosunków z klientem oddadzą mi połowę kwoty z racji że buty były noszone.

Brak słów ze takie firmy są w naszych MIASTACH.
OSTRZEGAM I NIE POLECAM

BYTY POWYŻEJ 100 PLN powinny wytrzymać więcej niż 1 miesiąc za kontakt między firmą a Klienem powinien być rzetelny i elokwentny a przede wszystkim uczciwy.
Zostaw swoją opinię o Economico - Mysłowice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Economico