Wirthwein Polska Sp. z o.o.

Opinie o Wirthwein Polska Sp. z o.o.

chudy

praca ok zarobki ok atmosfera jak najbardziej ok negatywy brak

młody konstruktor

A który z inzynierów jest największym fachowcem i jak ma się do fachowości kierownika produkcji? Czy jak młody inzynier mam szanse awansu w firmie? Czy projektuje się w tej firmie formy wtryskowe? Czy łazienki są czyste? Czy wypłaty na czas? Jaka jest stawka godzinowa na produkcji?

kto tam pracuje wie jak jest nalepiej maja koledzy moga cały dzien nie robic nic bo najlepiej jest zeby ktos robił za niego wszyscy powinni byc równo traktowani a nie tak ze jedni maja lepiej a nie którzy gorzej.

pracownica

Hej! Trochę się uśmiałam czytając te wszystkie posty :))) Od razu piszę, że nie jestem żoną, córką, bratową ani w żaden sposób spokrewniona z kierownictwem zakładu WIRTHWEIN. Piszecie tu o konfidenctwie... hmm.. cóż to chyba jakiś pracownik zgrzewarek, który chciał uciec z pracy przed czasem. WSZYSCY PRACUJEMY 8 GODZIN mamy stawki godzinowe, więc nie dziw się, że komuś nie pasuje jak wychodzisz 1,5 godziny wcześniej. [usunięte przez moderatora] pracuje tak jak inne dziewczyny czyli codziennie ma inną maszynę, więc zarzut, że udaje pracę jest nie na miejscu. Reszta postów dotycząca wykształcenia i prywatnych spraw poszczególnych osób to już po prostu wieśniactwo, ale cóż taka jest polska wieś ... pozdrawiam

Firma Wirthwein Polska Sp. z o.o. w ostatnim czasie przeprowadzała rekrutację na stanowisko Młodszy/a specjalistka ds. analiz i systemów zarządzania produkcją. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Jaki rodzaj umowy oferuje pracodawca? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania w sprawie pracy.

Widzę,że ludzie się rozpisali na temat tego zakładu a szczególnie jednej zmiany. Nie wiem tylko po co te opinie skoro administrator usunął połowę prawdy i wypowiedzi straciły sens. Najwyraźniej wszystkie mega-gwazdy i ważne postacie tej firmy poczuły się urażone,że prawdę o nich napisano!!!

Masta

W końcu ktoś napisał prawdę o tym co się tam dzieje. Ale to dopiero początek góry lodowej. O każdym z nich można by (usunięte przez administratora) napisać. (usunięte przez administratora) Wielkie POZDRO.

Troche przesada z tymi nazwiskami to pisze ktoś co ma albo miał za dobrze w pracy...

GRUBY

Panie "USTAWIACZU". Faktycznie nie trzeba używać nazwisk żeby wiedzieć który(usunięte przez administratora) a który nie .

nie zgadzam sie z tym co piszecie (usunięte przez administratora) jest spoko tylko (usunięte przez administratora) przejdzie obok i cie nie zna tam to na zmianach to naokrągło (usunięte przez administratora) im w głowach ale zeby sie wziąść do roboty to nie ma komu(usunięte przez administratora) i na zmianie wchodzi na okrągło w (usunięte przez administratora) jak by mogła to by mu(usunięte przez administratora)

mirek kiero

Uważajcie na kierownik(usunięte przez administratora) jest konfitura dobrego kierownika tylko gra a tak naprawdę to (usunięte przez administratora) nie jednego dobrego chłopaka kazał zwolnić niby nie on ale każdy wie!!!!!!!!(usunięte przez administratora)

anonimowa

A ja moge powiedziec tylko same dobre rzeczy o firmie to ze sa 3 zmiany to kazdy jest powiadomiony przy zatrudnieniu jak dla kogos to ciezka praca doga wolna nikt tam sila nie bedzie trzymal produkcja to produkcja tam nie ma lezakowania zeby zarobic trzeba sie narobic troszke..atmosfera super.Klotnie i zgrzyty to normalna sprawa wsrod ludzi,pracownikow..Ato ze rodzina ze brat i zona? Komu to przeszkadza ?Robic co swoje a nie sie rozgladac na kogos..Koordynatorzy naprawde fajni i kompetentni ludzie na swoich stanowiskach..Jak dla mnie moge z czystym sumieniem powiedziec ze firma jest godna tego by wypowiadac sie dobrze o Niej. Niewiem jak jest na hali(usunięte przez administratora) jest naprawde spoko.Wiadomo ze nie zawsze jest kolorowo owszem ale nie ma powodow do negatywnych opini.

ja też....

(usunięte przez administratora) to nawet za mało jak na taka fabrykę O jakich ty przerwach mówisz dziewczyno ???? Jedna strona sali miała przerwy jak tylko wyrobiła norme swoją,jak mieli ochote to Cie zamienili i cos (usunięte przez administratora) I tak tylko było na jednej zmianie a pozostałe dwie jadły podczas pracy. (usunięte przez administratora) tak sie nikt nie interesował,natomiast na pozostałych zmianach to dopiero(usunięte przez administratora)

gość

Pracuję 3 lata nie spotkałem się z chamstwem wręcz przeciwnie.Atmosfera jest zarąbista.Docinki owszem są ale odbieram to jako formę żartu i też sobie na to pozwalam.Zastanówcie się czy nie chodzi wam o to żeby przyjść do pracy posiedzieć ,a pensyjka żeby leciała i to ta najwyższa?,bo tak naprawdę jesteście zwykłymi leniami .I chyba jeszcze w życiu tak naprawdę nie dostaliście w dupsko od pracodawcy.Jak wam tak źle to czemu nie pójdziecie tam gdzie jest sielanka?

Potwierdzam (usunięte przez administratora) . (usunięte przez administratora) którym wolno robić co chcą. Nikt inny się nie liczy i lepiej żeby nie odważył się skarżyć. (usunięte przez administratora) to norma oczywiście dla wybranej grupy której wolno wszystko.

Ta firma to jeden (usunięte przez administratora) o bhp i kodeksie pracy nikt tutaj chyba nie słyszał,(usunięte przez administratora) Kierownictwo o tym wie ale ma to(usunięte przez administratora) brak możliwości podnoszenia kwalifikacji bo i czego tam się można nauczyć jak szybciej wkładać detal do zgrzewarki tu odgiąć tu zagiąć i podnosić i tak już wyśrubowane normy. Jak ktoś jest po szkole podstawowej lub ma nóż na gardle to pewnie niech tam idzie bo jaki ma wybór, pracowałem tam 4 m-ce ale znalazłem dobrą firmę-też fabryka i jak dzień do nocy umowa bezpośrednio przez pracodawcę, liczne szkolenia, ludzie ok,warunki płacy i pracy bardzo dobre. do potencjalnych kandydatów omijajcie ten kołchoz szerokim łukiem bo można tam stracić nerwy i zdrowie.

nie zgadzam sie z opinia pracowalam w prokter gamble w aleksandrowie lodzkim to dobiero zarobki

racja (usunięte przez administratora) kazdy mysli ze jest najwazniejszy , zero zrozumienia dla pracownika audyt ma pretensje ze podloga zakurzona , ze grzalki brudne ale jak maja byc czyste jak sie na nich robi norme do(usunięte przez administratora)

pracownica

Witam. Nie zgadzam się z wypowiedziami jakie tu przeczytałam.Pracuje w tej firmie już 4 lata i nie narzekam.co do przerw i hałasu to prawda ale to wiadomo już na samym początku wiec nie widzę problemu żeby zrezygnować i poszukać czegoś lepszego,co do wtryskarek to sa przerwy i odbywa się to tak że przychodzi inna pracownica która zmienia na przerwę.Zresztą nic na sile,u nas pracują ludzie z innych firm i z ich opowieści wynika ze i tam nie jest różowo.Jedno jest pewne nie oczekujmy od produkcji standardów biurowych bo to nie ten poziom biorąc pod uwagę fakt ze czasem do pracy zjawiają się takie ewenementy które nie potrafią dobrze pisać i sami nie wiedza co to higiena osobista a oczekują gwiazdki z nieba za minimum umiejętności których oczekuje się od nich a którym i tak niekiedy nie są w stanie sprostać.Pozdrawiam

marian

Byłem zatrudniony przez agencję, która oferowała inna stawkę przez telefon i na rozmowie niż później dostałem na umowie-kłamstwo w żywe oczy. W magazynie hałas jak nie wiem co, pracownicy jedzą na magazynie bo nie mają przerwy, (usunięte przez administratora) Nikt nie wytłumaczy Ci dokładnie co należy do Twoich obowiązków tylko jeździsz później i pytasz się wszystkich. Kierownik zmiany każe Ci robić zupełnie co innego, a wózkowi robią za(usunięte przez administratora) a na produkcji mają całe (usunięte przez administratora) zENADA. A jeśli chcesz zarobić jakieś godziwe pieniądze to musisz r(usunięte przez administratora)

Popieram to wszystko prawda.Firma rodzinna więc na awansik nie licz

Zostaw merytoryczną opinię o Wirthwein Polska Sp. z o.o. - Łódź

• Jak się pracuje w Wirthwein Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Wirthwein Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wirthwein Polska Sp. z o.o.?

Wirthwein Polska Sp. z o.o.