Panta Plast Sp. z o.o.

Łódź

Opinie o Panta Plast Sp. z o.o.

sałatka 2012-05-24 21:08:38
Bardzo solidna rodzinna firma. Szefostwo traktuje pracowników jak własną rodzinę. Polecam wszystkim którzy chcą tu pracować.
bp 2013-03-09 16:30:45
To prawda niektórzy pracownicy moga przyjeżdżać do pracy po pijanemu pić w pracy a szefostwo będzie to tolerować nawet przez 10 lat.
personal obiect 2013-04-02 11:11:26
Pamiętam z czasów pracy w tej firmie, że można było zrobić jaką taką karierę nieco podlizując się, czy też donosząc. O ile donoszenie było szczere i faktycznie dotyczyło szkodliwości całego procesu pracy to donoszenie wyimaginowanych problemów w pracy również skutkowało awansem lub wkupieniem się w szersze sfery kadry. Pomijam tu nieświadomość prezesa bo w sumie to dobry człowiek i pewnie nie wiedział co się dzieje. Pamiętam też Panią [usunięte przez moderatora] która naprawdę próbowała być sprawiedliwa w kwestiach zwykłych pracowników.
[usunięte przez moderatora] Ciekawe jak jest dziś, pewnie podobnie.
Teraz sam dbam o własną firmę i doświadczenie zawodowe pozwoliło mi uniknąć podobnych sytuacji u mnie.
Pozdrawiam !
ncpa.cpl 2015-03-22 17:20:45
Prostactwo wśród pracowników -- nie polecam.
indor 2016-04-21 20:26:18
Można @ligelq także spróbować pracy w tej firmie na stanowisku handlowca, wiem, że robią szkolenia produktowe oraz handlowe, więc początki nie będą takie ciężkie
Zostaw swoją opinię o Panta Plast Sp. z o.o. - Łódź
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Panta Plast Sp. z o.o.