Opinie o Kompol w Brzeszcze

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Kompol. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Kompol o rekrutacji.

Branże: Odzież, galanteria, biżuteria - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kompol w Brzeszcze

Grażyna Nowy wpis

Jest możliwość przejścia na umowę o pracę ze zlecenia? Ktoś wspominał o sobotach, są chociaż dodatkowo więcej płatne? Co do negatywnych komentarzy próbuję się nie zrażać :P

Haha Nowy wpis
@Grażyna

Nie ma szans przejścia na umowę o pracę. Soboty dodatkowo płatne - do kilograma+2grosze :D

Dawid Nowy wpis

Czy trzeba uważać przy podpisywaniu z nimi umowy ?

Iza

Czy jesteście pewni, że nic pozytywnego o firmie nie można napisać? Nie ma idealnych firm.

Myśliciel Nowy wpis
@Iza

Myślę, myślę, myślę.... i nic pozytywnego nie mogę wymyslic

Polka

Ludzie, ta praca jest jakaś nienormalna. Jak tam weszłam to tak szybko wyszłam. Poczułam się jak w Chinach. Jakie mają tam wynagrodzenie - worek ryżu?? Jak tak można.

Chinka
@Polka

To znaczy jak tam jest????

Daj nam znać, jak oceniasz atmosferę na rozmowie kwalifikacyjnej w Kompol. Czy rekruter przedstawił Ci warunki zatrudnienia i opowiedział o systemie pracy na stanowisku SPRZEDAWCA?
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
Słupsk
logo firmy Kasjer/Sprzedawca Stoisko Piekarnicze
Bielsko-Biała
Kupiec Ge-Es Sp. z o.o.

Polka

@Co jaką masz umowę? Czy rozmawiałaś z pracodawcą czy jest możliwość dostania podwyżki? Czy są jakieś premie? @Mieszkaniec czy w firmie kompol nie ma możliwości awansu? Jeśli tak to po jakim czasie pracy?

Podwyzka
@Marta

Podwyżkę dostaniesz jak przyjdziesz w sobotę "według szefa"

Kaska

Praca w kompol jest ponizajaca, marne wypłaty, bez umowy przepraszam umowa zlecenie na 130zl,tylko z szefa można być dumnym istny sportowiec quadowiec człowiek z pasją.

Kaska

Nie zamknęli jeszcze tej budy. .

Stefan

Dawno nikt nie pisał. Disciplinarian wcześnie na pracę w firmie, czy coś się od tamtego czasu zmieniło? Warto mysleć o pracy w firmie?

Mieszkaniec

Dziewczyny tam pracują za grosze , no bo przecież szef musi mieć kasę na wyjazdy do różnych ciepłych krajów na kłada

Co

Stawka na umowie 130zł,a zarobisz ile zrobisz tj.19 gr.za kg to wychodzisz jak sie sprezysz 1200,chyba ze będziesz przychodzić z godzinę wcześniej do pracy to nadgonisz.a szef sie buja jeżdżąc na kladach.dziewczyny nie dawajcie się tak oszukiwać i wykorzystywać.jest naprawdę dużo pracy gdzie dają umowę i normalnie płacą.

@

Gdzie do tej firmy sklada sie CV?

H
@@

Nie musisz nigdzie zanosic CV,bo tam to nieobowiazuje:-)robisz na czarno,albo umowa zlecenie na 130zl,ale musisz pracowac 5razy w tygodniu od 6 do13.

@

Gdzie do tej firmy sklada sie CV?

!!!!

Przepracowalam tam 1 dzien,brudno i zimno,bez umowy.

kate

szef się bawi a głupie na niego pracują,też tam pracowałam,totalna klapa....

e

Przepracowałam w tej firmie długi czas,uważam go za stracony.Naiwnie licząc że zleceniodawca może w koncu zleceniobiorce docenić i dać mu umowę o pracę.ZASŁUŻONĄ według mnie i innych pracownic ,pracujacych tak jak ja przez tak dlugi okres czasu,nawet 5 lat.Naiwnie liczyłam, że z nowym rokiem z wejściem nowej ustawy tzn.13zł,brutto za godzine będziemy tak zarabiać.Ale jak zwykle się myliłam,zleceniobiorca stwierdził że pracujemy na akord i nam się nie należy 13 zł,a jak chce więcej zarabiać to muszę bardziej się starać.Od stycznia dostałyśmy nowe umowy zlecenia na 130zł miesiecznie,czyli w miesiącu przepracowłyśmy niby 10 godzin,a prawda jest taka że pracujemy od 6do 13,od pon. do pt. Na szczęście odeszłam,to nie na moje nerwy.Ta bezradność że jeden człowiek tak może wykorzystywać drugiego.

G

Przepraszam bardzo stawka wzrosla,jest20 gr,za kg,łaaaaał:-D z jedna sobota robocza,ten zaklad bawi sie w powazna firme,a nawet umow nie daja,wszyscy robia na czarno:-(

G

tomek

heh, to dosć zabawne, bo sam firmą się interesuję, ale wiem, że aktualnie ofert brak. Jak więc się nimi zainteresowałaś Janino, jeśli mogę zapytać? ze słyszenia może :)

Zostaw merytoryczną opinię o Kompol - Brzeszcze

Kompol
1.2/5 Na podstawie 14 ocen.
  • Lisowce 8
    32-620 Brzeszcze