kompol

Brzeszcze

Opinie o kompol

Wioletka 2016-01-24 16:41:53
Prace w firmie kompol nie polecam,praca na akord,ciezko trzeba sie nameczyc aby zarobic 1200zl.,na umowe o prace niema co liczyc,tylko umowa zlecenie ciagnaca sie w nieskonczonosc,dziewczyny pracujace tam,pracuja w takiej formie zatrudnienia nawet 5lat.Od strony szefa tylko nakazy i zakazy,nawet palic nie mozna ,piluje godzin pracy od 6do 13.30 tak jak by przyjmowal na umowe o prace.
olka 2016-01-25 13:51:49
nie dodalas jeszcze ze bardzo brudno,wszedzie kurz mozna nabawic sie astmy.
baśka 2016-02-01 18:40:28
tez tam pracowalam,porazka,zwolniono mnie nie podajac przyczyny,nie rowne traktowanie pracownikow,szef wiecznie niezadowolony,odzywa sie do pracownika gdy tylko chce na niego nakrzyczec.ja pracowalam bez zadnej umowy i wychodzilam na miesiac okolo 1000ca,nawet na swieta nic nie daja.nie polecam.
asd 2016-02-04 16:54:21
co to za praca?ze zarabiasz 1200 bez umowy?czysty wyzysk.zglosic to do PIPu,niech sie tym zajma.wspolczuje takiej pracy.
AM 2016-02-09 19:43:07
Witam
Praca w firmie bardzo ciężka od 6 do 14, szef zabiera 10% z wypłaty na radio Maryja niestety nic nie możemy powiedzieć wszystkie chcemy pracować, jak tak można robić !!!!!!!!!!!!!!!
Dlatego też wypłaty mamy takie mały niestety, zakaz palenia jest dużym problemem nie wolno palić w ogóle.
zx 2016-02-13 20:14:10
ksiegowa w tej firmie ma najlepiej;-)
a 2016-02-15 20:36:15
zarobki w tej firmie jak ja tak mozna nazwac sa ponizajace.praca na akord za 17groszy za kilogram.rzeczywiscie jak zauwazyla wczesniej osoba,jest problem nierownego traktowania,ksiegowa pracujaca na caly etat pracuje jak na umowe zlecenie,a dziewczyny ktore pracuja tam na umowe zlecenie to sa pilnowane tak jak przy umowie o prace.dodatkowo dziewczyny w ramach pracy na akord musza 'sobie'posprzatac szatnie,jadalnie,ubikacje,bo jak "szef"stwierdzil zamknie kibel i bedziecie zalatwiac sie na zewnatrz.w lecie na hali skwar,o wodzie do picia mozna zapomniec,jak poprosisz to powie ze woda jest w kranie.porazka.
a 2016-02-15 20:39:56
o co chodzi z ta radio maryja?;)
nie 2016-03-01 18:11:21
pracujesz od 8 do 14,masz umowe zlecenie a na umowie kwota 150 zlotych,ze niby tyle zarobisz,co to ma byc.
zdziwiony 2016-03-31 19:50:10
nie rozumiem tej umowy,jak pracujac od 6 do 14,pięć razy w tgodniu,czyli 20 dni w miesiacu,czyli 40 godzin tygodniowo,czyli 160 godzin w miesiącu,godzicie się na taką umowę.trzeba się zając takimi"pracodawcami"
tomek 2016-05-17 11:51:22
heh, to dosć zabawne, bo sam firmą się interesuję, ale wiem, że aktualnie ofert brak. Jak więc się nimi zainteresowałaś Janino, jeśli mogę zapytać? ze słyszenia może :)
Zostaw swoją opinię o kompol - Brzeszcze
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie kompol