Cedrob

??????
@kurka

Co się dzieje?

Joanna

Aplikowaliście już może na stanowisko doradcy ds. żywienia drobiu? Czy warunki zatrudnienia zawarte w tej ofercie pracy powieliły się na rozmowie kwalifikacyjnej w Cedrob? Co sądzicie o pracy w tym miejscu w takim charakterze? Zachęcam Was do wypowiedzi na ten temat. Będą one ważne dla innych użytkowników zainteresowanych współpracą z tą firmą. Pozostałe rekrutacje znajdziecie pod tym linkiem: http://www.cedrob.com.pl/index.php?mnu=58

Igor

Czy firma potrzebuje pracowników?

Szukam

Witam czy są jakieś przyjęcia do cedrobu? Jaki czas pracy?? Do kogo trzęba się zgłosić?

Czy w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Cedrob padły pytania dotyczące Twojego poprzedniego zatrudnienia? Jeśli tak, to jakie? Podziel się swoimi wrażeniami z rekrutacji na stanowisko Mechanik/Elektryk/Elektromechanik w Zespole Utrzymania Ruchu.

Panna z końcówki klnąć to możesz w domu a nie nad starszymi kobietami gdzie jest kierownik ze Ci pozwolili tak się rządzić bo to jest ponizajace bo wszyscy jesteśmy na takim samym poziomie! !!! Nie ma ludzi i nikogo to nie interesuje każda nie stoi tyko pracuje a ty klnac możesz w domu bo stoisz i się smiejesz "kierowniczko"

PL

Witajcie chciałem się dowiedzieć jak to jest w firmie cedrob na stanowisku magazyniera może ktoś coś opisać Dzięki za info

@PL

No jest spoko.

Lp
@PL

A wogole są przyjęcia na magazyn ?

@Lp

Tak, są.

kurka

i co misia przestali się bać oj zdaje się że nie

Misia

Straszyć to sobie mogą dzieci witusiem Niech lepiej zaczną normalnie ludzi traktować a nie straszyć i zastraszyć ! A co do umów to bezprawnie zmieniają i nikogo zwolnić od tak sobie nie mogą! Muszą podać konkretny powód I od tego można się odwołać Jakby tak raz musieli zapłacić np. Komuś za 2 lata bo go zwolnili od tak sobie pensję(czyli siedzisz w domu 2 lata i czekasz na rozprawę to ci muszą zapłacić jakbyś pracował , ważne żeby pod bramę codziennie przyjść) I jeszcze sąd by tego człowieka do pracy przywrócił to by ich h....j szczelił. Ale ludziska tego nie wiedzą Nawet umów nie powinniście brać zmniejszonych i nikt by wam nic nie zrobił! Nie bójcie się !!!!! Prawo jest !!!!!

kurka

jak zwykle znowu jaja w cedrobie a to jeszcze nie koniec tej hecy

@kurka

Cedrob to jedna wielka heca, ciekawe co zrobią z tą ostatnią niespodzianką, straszyli prokuratorem tylko zapomnieli że do postawienia komuś zarzutów potrzebne są dowody a nagrania z kamer mogą sobie wsadzić razem z całą ochroną.

///

Co do szkoleń bhp na zakładzie to są podobno co miesiąc hahahaha A pani z 20 letnim stażem pracy Na pytanie radcy prawnej cedrobu Czy zna pani Wiesława Noska Odpowiada NIE pierwszy raz słyszę takie nazwisko!!!!!! Świadek po stronie cedrob nadmieniam ! Nie zna tego pana . Mina radcy prawnej cedrobu bezcenna Szkoda że my pracownicy nie możemy tego widzieć!!!! Druga pani nie wie kto ją szkolił z zakresu bhp chyba jakaś pani hahahaha Cedrob nie pogrążaj się przecież my wiemy i wiecie, że tutaj sie nikogo nie szkoli!!!!!!

Misia

Jadziu skoro już tak "rzekomo" myjemy te ręce i je odkażamy i zmieniamy rekawiczki (pewnie co 1 min musielibyśmy to robić) To może trzeba zrobić tak jedna osoba pracuje a druga niech tylko sprząta przynajmniej zaoszczedzicie na rękawiczkach płynach itp. Co ty na to Wituś? Jesteś mistrzem oszczędzania na wszystkim. No ubaw po pachy Już nie mogę się doczekać nowych informacji

Yyyyyyyy

Hehe dzisiaj dowiedziałem się że w cedrobie jak coś spadnie na posadzkę to jest to od razu sprzątane do odpowiedniego pojemnika po czym taka osoba idzie wymyc pożądanie ręce i odkazić je po czym zakłada nowe rękawiczki i dopiero wraca na swoje stanowisko hahahaha a i każdy na bieżąco sprząta kolo siebie hahahaha ciekawie kiedy jak nawet wy.......ć nie ma się kiedy bo tasma zap......a jak szalona To kiedy to sprzatamy jak ciągle flaki i (usunięte przez administratora) wszedzie sie wala co za debile !!!! Kupa śmiechu Tyle lat tu pracuję i w zyciu tego nie było Jakbym coś podniósł i poszedł umyć ręce to by mnie kierownik wyrzucił z roboty ze stanowisko opuszczam pracy

a o co chodzi z tym świadkiem

Xxxxx

Zygula swiadkiem po stronie cedrobu W sprawie M.B Ciekawe co powie może to , że laluś Ją wywalił z wielkim hukiem

stop

nie warto.

Waldi

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników? Warto starać się o pracę?

a czy bony na święta będą oto jest pytanie bo sądzę że nie

????
@/

Będą po 250 zł do realizacji w sklepie Silesia.

@????

????????????

????
@/

Nie sadzcie a nie będziecie sądzeni ????

om

Ciekawe czy pani Gożdzikowa będzie zmieniać umowy i kto jej to podpisze.Czasy się zmienily,a straszenie ludzi zwolnieniami jest śmieszne.Teraz nie pracują tylko ci którzy nie chcą.Rynek się zmienił.wolnych miejsc pracy nie brakuje,a jedyną osobą która tego nie widzi jest właśnie pani Gożdzikowa.

Kamil

Na stronie cedrob pisze o ofertach pracy

Kamil

Widziałem że szukają do pracy w dziale jakości. Ktoś coś wie? Jak to wygląda w cedrobie? Jak zarobki? I ogólnie czy warto?

Ciekawy
@Kamil

A gdzie pisali o tych przyjeciach bo ja dzwonilam I nie ma przyjec...tez mowilam ze slyszalam ze potrzeba do pracy wpisali na liste oczekujacych...

@Ciekawy

@ciekawy Na stronie cedrob pisze o ofertach pracy

Zostaw merytoryczną opinię o Cedrob - Ciechanów

• Jak się pracuje w Cedrob?

Zobacz opinie na temat firmy Cedrob tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Cedrob?

Cedrob