Opinie o P.P.U.H MOLEX w Dębica

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie P.P.U.H MOLEX. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w P.P.U.H MOLEX na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Restauracje i catering - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o P.P.U.H MOLEX w Dębica

Karola

do xxx bardzo dobre podsumowanie. Pozatym nie siedzimy w biurach calymi dniami i nie obmyslamy jak oskubac pracownika.

ulalula

Nikomu nie ubliżam a to że pracuję w mojej obecnej firmie to wyłączenie moja sprawa i nic ci do tego co robie i jak robie. Ale skoro pytasz to robię to tylko i wyłączeniu dla pieniędzy. Przecież 95% opinii na tym portalu jest negatywnych z czego połowa nieprawdziwych. Znajdź sobie atykuł na temat tego poratlu a popatrzysz na to wszystko inaczej. Poprotu uważam że troche szacunku się należy dla osób które nas zatrudniają. Czy firma Molex nie ma żadnych plusów? Mogłabym wymienić ich kilka jak i oczywiście minusów tylko że nikt nic innego nie napisze tylko narzekanie, oczernianie itd. Życzę Ci droga Pani swojej firmy a napewno wszyscy będą o Tobie pisać jako najlepszy pracodawca na świecie.

ulalula

Ja u nich pracowałam ponad rok temu. Biorąc pod uwagę iż pracowałam wcześniej w 3 firmach a teraz w kolejnej mam porównanie. Kokosów nie było ale chyba to oczywiste że na takim stanowisku nie będzie. Czytają powyższe negatywne wypowiedzi osobiście nie podzielam wszystkich. Ale sam fakt ile tutaj was napieprza na swojego byłego lub obecnego pracodawce jest dla mnie szokiem. Z takim podejściem zycze powodzenia w waszej karierze zawodowej. A wpis ze firma DNO mnie rozwialił już całkowicie. Wanda zapraszam do mojej obecnej firmy to zobaczysz prawdziwe dno :) Domniemam że jesteś 20 - letnią siską która która chciała przesiedzieć na stołeczku cały dzień obsłóżyć 4 klientów i pierwszego dnia miesiąca mieć kasę na koncie. Może firma nie ideał ale ideałów nie ma. Pozdrawiam wszystkich skrzywdzonych przez Molex i życzę sukcesów zawodowych no i oczywiście nie narzekajcie tyle bo od tego zmarszczki pojawiają się :)

@ulalula

Skoro swoją obecną firmę nazywasz "dno" to po co tam pracujesz ?? Ubliżasz innym, że narzekają na swoich pracodawców, ale sama robisz dokładnie to samo.... A co do Molexu zdania nie zmieniam - UNIKAĆ !

:))

Pracowalam w tej firmie przez blisko dwa lata na 3 stoiskach. Nie bylo tak zle :) moja kariera sie skonczyla ze wzgledu na zamkniecie stoiska. Ale generalnie nie jest zle :) jedyny minus - brak stalej pensji. Tylko procent od utargu. Ale nie mozna az tak narzekać... Bez przesady...

Sprzedawca

krótko,zwięzlie na temat

pytania na temat:doświadczenia,czy posiada się aktualną książeczkę sanepidowską,czy umie się obsłużyć kasę fiskalną,czy zna się język obcy

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
była pracownica

Umowa śmieciowa. Fakt zarabia się w tej firmie 10 zł na godz, ale BRUTTO. Jak kto pracuje rok - kierownik oczywiście.... Wyzysk, wyzysk, wyzysk i jeszcze raz wyzysk !!! Najpierw trzeba podpisać rachunek, a dopiero potem dostaje się wypłatę. Wypłata między 15 a 20 i to czasami jeszcz trzeba przypominać, żeby raczyli w biurze rozliczyć stoisko. Odciągają za każdy połamany lizak. Nawet jak zrobił to klient. Jeśli na Twojej zmianie to Twój problem. W wolny dzień przychodzisz ZA DARMO na rozliczenie wpłat. Wszystkie dokumenty drukujesz sobie sama na własny koszt i jeszcze musisz przesłać do firmy, też na własny koszt. Telefony i smsy w wolny dzień z duperelami. Nigdy nie wiedziałam ile dni będę miała do przepracowania w miesiącu. Zdecydowanie nie polecam pracy w tej firmie. Wyzysk!

zuza

Zgadzam się w zupełności. Firmy MOLEX należy unikać !!!!! Już dawno powinien się tam zjawić SANEPID i US !!!! Nie dajcie się wykorzystywać !!!

wanda

Firma DNO. Zdecydowanie unikajcie !!!

scdvf

skoro tak DOBRZE wam sie tam pracuje to czemu co chwile sa inne dziewczyny zatrudniane? I niby ktos mowi ze pracuje pol roku czy rok??

xxx

Do autora: anonim - 2014-12-20 16:51:03 Zgadzam się, ludzie pracują za tak marną stawkę i szanują swoją pracę. Natomiast szacunek powinien wypływać również z firmy do pracownika. A firma Molex ma gdzieś swoich pracowników. Dla nich liczą się tylko zyski i to, o ile więcej wciśniesz klientowi orzeszków na wagę... Popieram Jolę !

ciekawa

pracuję w tej firmie od 3 miesięcy i jak na razie jest ok.nie przesadzajcie z tymi telefonami,zadzwoni raz na dzień albo i nie,nie ma się nikogo nad głową i jeszcze przeszkadza telefon z biura.co do smsow sa,ale to chyba normalne że w pracy wykonuje się polecenia.nie ma mowy o zadnym przeterminowanym towarze,nikt go nie karze sprzedawać,po prostu jest oddawany.Stawka godzinowa jak dla mnie ok,praca może być.

2013-2014

Z całego serca odradzam. Lepiej poczekać i znaleźć jakąś solidną pracę niż godzić się na takie warunki. Wynagrodzenie z utargu to bujda. Pracowałam tam rok i tylko raz mi wyszło nieco więcej niż z godzin (chyba o 20 zł). Najlepsza była podwyżka w zeszłym roku. Godzinówkę podnieśli bodajże o 0,12 gr. Najgorsze było to, że kierownictwo sądzi, iż jeżeli zapewnia ci pracę za marną wypłatę to może od ciebie wymagać niewiadomo jakiej staranności o stoisko. Ach po roku dostałam stażowe 10 zł na miesiąc. Zaniemówiłam z wrażenia. W biurze to wiecznie udawali, że nic nie wiedzą, nie dostali, pewnie nie było zamawiane, rachunek nie dotarł itp. Ciągle przychodziły nowe dziewczyny. Dobrze, że już tam nie pracuję..... PS. Ewidentnie można rozpoznać pozytywne komentarze kierownika, który dość często podszywa się pod pracowników. Kto miał tam możliwość pracować lub nadal pracuje nie napisałby takiego "wychwalającego" komentarza. Dla jasności zwolniłam się, ponieważ otrzymałam normalną pracę.

do autorki xxx: jeżeli nie chce Ci się pracować, to siedź na garnuszku rodziców ... wypisujesz głupoty jak nic, nie mając o niczym pojęcia. Ludzie pracują na stawce 5 lub 6 zł / h (a nawet na niższej stawce)i potrafią szanować pracę.

jola

Moim zdaniem ta firma wcale nie oszczędza na pracownikach, a zarabia!!!! 17 stoisk, minimum dwie dziewczyny. Każdej trzeba byłoby wydrukować dwustronną umowę w dwóch kopiach plus rachunek. Po co to robić. Niech same sobie drukują. Zawsze to tusz do drukarki, blok papieru na plusie. Przepraszam nie policzyłam kosztów poczty.... To nie prawda, że zarobi się 10 zł na godz. Dziewczyny często się zwalniają. Wtedy zanim przyjmą kolejną, trzeba chodzić parę dni pod rząd, bo nie ma komu. Dodam nikogo nie obchodzi, że to np 3 - 4 dni po 12 godz. W rezultacie przepracujesz 170 - 180 godz w miesiącu i wypłata nie przekroczy najniższej krajowej.....

xxx

Firma Molex orzeszki, to porażka i strata czasu !! Z początku wszystko idealnie - miły kierownik, który w pierwszy dzień nie przekazuje Ci zbyt wiele informacji na temat pracy, aby Cię nie wystraszyć. Zaczyna się dopiero póżniej... Dowiadujesz się, że musisz przyjeżdżać w swój wolny dzień na stoisko, żeby policzyć ze swoją zmienniczką pieniądze z całego tygodnia (za darmo i w wolny dzień!), na 12 h pracy tylko 3 przerwy po 10 minut (nie wiem jak w ciągu 10 minut można spokojnie zjeść, napić się czegoś i skorzystać z toalety). 3 Kamery na punkcie obserwują każdy Twój ruch... telefon firmowy wydzwania ciągle. Wspomnę jeszcze, iż firma Molex ma w zwyczaju dzwonić o bardzo późnych godzinach wieczornych i ściągać pracownika do pracy, oczywiście bez możliwości odmowy... Kierowników od groma, każdy Cię uczy inaczej, nie wiesz kogo masz słuchać, podważają swoje kompetencje nawzajem. Co do obsługi klientów - również porażka. Szkolą, aby pracownicy oszukiwali klientów na produktach na wagę (dot. orzeszków w karmelu czy owoców w czekoladzie). Umowa zlecenie, mała stawka, cudy z wynagrodzeniem. Dostajesz na mejla rachunek z wypłaty, masz go wydrukować, podpisać i wysłać na swój koszt drogą pocztową do firmy ! (wiem, że koszt znaczka to nie majątek, ale ile to czasu zajmie zanim dostaną to pocztą i prześlą Ci wypłatę). Odliczają z wypłaty 60% ceny uszkodzonego towaru przez pracownika. Nawet w akcie desperacji omijajcie ta firmę szerokim łukiem ! Nie wypłacają pieniędzy za szkolenie (sami też nie wiedzą, czy szkolenie będzie trwało kilka dni, czy tygodni)jeśli się samemu zrezygnuje. Stanowczo przestrzegam przed tą firmą, która z pracownika robi niewolnika !!

kasia

Co ty piszesz i w jakim mieście pracowałaś? Ja pracuję u nich już ponad pół roku i jestem zadowolona, jak mam dobry miesiąc to zarobie 10zł na godzinę. To chyba na sprzedawcę nie zle chyba że tylko tak mi się wydaje...

basia

NAWET JEŚLI JESTEŚCIE ZDESPEROWANE TO UNIKAJCIE TEJ FIRMY!!!!!!!!!!!!!!!!

ciekawa

ja też mam nadzieję,że coś dostaniemy....przeważnie szefowie dają coś swoim pracownikom na święta....taki miły gest....no cóż zobaczymy

Frogg
@ciekawa

Nie ma na to co liczyć. Jak sama sobie kupisz to będziesz mieć. Ogólnie firma niestabilna, bo niektórzy ludzie chyba się nudzą z wymyślaniem zadań i innych pierdołów dla najniższych pracowników. Wtajemniczeni wiedzą o co kaman... Gdyby nie to... PZDR

Izaaa

Olu skąd wiesz??? nie oceniaj dnia przed zachodem słońca. Mam nadzieję że coś dostaniemy...

ola

PACZKI!!!!! nawet zyczeń nie bedzie......!!!!!!!!!!

ciekawa

a czy swoim pracownikom funduja jakąś paczke od Mikołaja z okazji świąt,wie coś ktoś:)?

Zostaw merytoryczną opinię o P.P.U.H MOLEX - Dębica

• Jak się pracuje w P.P.U.H MOLEX?

Zobacz opinie na temat firmy P.P.U.H MOLEX tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w P.P.U.H MOLEX?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy P.P.U.H MOLEX?

Kandydaci do pracy w P.P.U.H MOLEX napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

P.P.U.H MOLEX
2.9/5 Na podstawie 80 ocen.
  • ul. Drogowców 7
    39-200 Dębica