Opinie o Poland Forest ApS w Odense

Zatrudniamy Polaków na terenie Danii

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Poland Forest ApS w Odense

kamil

zarobki są dobre, można pracować w wieli misjcach wiele bardzo duzo godzin, w wiekoszsci akordy ale jak ktos na wakacje nie przyjechał to moze zarobic duzo. 9 ,5 euro na start za godzinę, doswiadczeni maja wiecej. na akordach mozna wiecej zarobic. ogolnie polecam

zdziszek

wypłata na czas, polecam

patrycja

firma pierwsza klasa i zajebisci ludzie

pati

zarobki dobrze, jak ktos chce to moze badzo duzo godzin pracowac, mieszkania tez sa spoko kierownicy ok

logo firmy Elektryk przemysłowy
Odense
Epcido Sp. z o.o.
logo firmy Spawacz - spawanie ultradźwiękami. Atrakcyjne warunki!
Odense
Jobwise Łukasz Frankowski
marek

zarobki sa dobre, w niektorych pracach bardzo dobre. najwazniejsze zeby nauczyc se wykonywac prace , potem mozna juz zarabiac bardzo dobrze. sa premie, i inne rzezy jak konkursy. firma ułozina

romek

ludzia sie w głowach popierdolilo i narzekaja na wszystko, po co robic jak kaczynski 500 zyka da za dziecko. gowniarze po 19 lat chca zarabiac po 10000 pln, a jak ktos w normlanej pracy bez jezyka znajomosci i wiekszego doswiadczenia zarobi na łąpe 5-6 koła to marudzenie. jak sie nie chce pracowac to dzieci robcie na nie narzekajcie. roboty sa wporzo, ludzie tez tylko jak wiedze tych co narzekaja ze deszcz pada albo plewienie ze niby ciezka praca to rece opadaja. powiem wam, ze jest dobrze w pf , jak narazie wszystko dobrze. pozdro

wrr

hahaha, to adrian to ty byles ten co nawet plewic nie umiał ? kolesiostowo buhaha. chyba tobie cos sie pomieszalo jak myslisz ze ktos kto jest pierszy raz to bedzie mial lepiej platne prace od osob co sa kilka lat. prace spoko, klimat tez

mocny

Kolego drogi "Adrianie", to że byłeś najsłabszym ogniwem zespołu i nikt nie chciał z tobą pracować i twoimi 3 przydupasami to zawdzięczaj sobie buhaha , tutaj nie ma ściemy lewusie. nie kolesiostwo tylko najlepsi gracze frajerze. A poza tym, nie pracowałem w Poland Forest. W Poland Forest pracują najlepsi i doświadczeni więc nie pisz bzdur bo sam jesteś dnem

Adrian

Praca jest w porządku lecz ta firma to jest jedno wielkie dno. Można powiedzieć że jedno wielkie kolesiostwo. Nie polecam współpracy z tą firmą na dłuższy okres niż 1-3 miesięcy.

karo

polecam

nick

nie wiem jak było wcześniej , czy ktoś mieszał czy nie ale teraz sa konkretne oferty pracy ze wszystkimi iforrmacjami. wszystko sie zgadza, godzin nikt nie ucina . warunki konkretne.. jak ktos jedzie na prace szkolkarskie na polu a potem placze ze deszcz pada i on to (usunięte przez administratora) to zawsze lamuy beda narzekaly polecam

nikt

do kamila też jestem w szoku jak szybko z tej strony usuwane są prawdziwe informacje

kamil

jestem w ogromnym szoku jak z firmy która miała srednia opienie sylwkowi tylko w kilka miesiecy udało sie wszystko tak zmienic, ze jest to jedna z najlepszych firm o jakich słyszałem które organuzja prace dla polaków za granica. ten gosc ma pojecie o zarzadzaniu i innych sprawach. teclaw napewno sie cieszy :) wiecie co starzy pracownicy tacy jak augystynski , mentel , emilia porabiją ? pracuja w dani ?

szop

O Siemanko... fajnie czytać, jak zmieniła się firma na plus... pewnie na dniach czeka mnie wyjazd:)

Asia

Przydałyyby się trochę lepsze mieszkania. Są w porządku , ale czasami nie są najnowsze.

marcin

powiem wam ze troche europy zwiedzilem i tak naprawde to najelpsza firma z jaka mialem kontakt, wszystko jest jasme, dbaja o pracownikow , kontakt super. podobno kiedys było słabo ale teraz maja jakis super system . ja polecam

witek

bzury pisza ci co pracowali niby i bnyło coś zle. kazdy dostaje swoja kase co do korony io wszystko gra. konkurencja ktora ma problem z ludzmi bo oszukuja pisze bzdure komy albo...ja wiem polecam

Artur

Potwierdzam, jak sie komus robic nie chce to bedzie ciagle narzekal. Jezeli ktos ma ochote popracowac to i barrdzo dobrze zarobi, dzisiaj wyplaty i wszystko sie zgadza :D

ozon

tez mysle ze zajebista, i kazdy znajdzie cos dla siebie, bzdury pusza ci co robic sie chujom nie chce

oczko

ja tez pracuje od jesieni i super jest, godziny podaje sie przez system i tam wszystko jest kto ile zarobil. polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Poland Forest ApS - Odense

• Jak się pracuje w Poland Forest ApS?

Zobacz opinie na temat firmy Poland Forest ApS tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Poland Forest ApS?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Poland Forest ApS?

Kandydaci do pracy w Poland Forest ApS napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Poland Forest ApS