Opinie o Poland Forest ApS w Odense

Zatrudniamy Polaków na terenie Danii

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Poland Forest ApS w Odense

kilk

najprostsze prace bez doswiadczenia, bez jezyka to minimum 5 tys. Jak ktos jest dobry , zna siee na pracy to smialo zarobi 7-10 tysiecy.

Tomasz

ja teraz dostałem oferte 65DKK CZYLI PO ODLICZENIU PODATKU I MIESZKANIA NA CZYSTO 5 -5,5 tyś zł 10 godzin dziennie ale przy zamówieniach nagłych nawet powyzej 10 zgadzam sie daleko od domu moim zdaniem mało to jest...ale potrzebuje kasy i jade.. jesli nastepny raz sie jedzie to stawka zwrasta(ja jade na kopanie drzewek szkółkarstwo itp.koniec wrzesnia , zobaczymy jak bedzie..

Zarobki

No wiem rozumiem. Ale srednio jakby ktos podal. Bo jesli to jest tak ze pracuje sie po 10h ciężko poza domem i dostanie sie mniej niż 5-6 tys za miesiąc to teoche lipa szczerze mówiąc. Na zbiorach owoców zarabia sie srednio 6 na miesiąc. Oczywiście chodzi mi o kwotę po odliczeniu zakwaterowania ktore pochalania masę pieniędzy i opodatkowania.

do ewka

Co dokladnie

do ewka

Ewka ile pracowaliscie i ile zarobiliscie? Ja teraz jade na nobilis i mnie odradzaja znajomi ze nie idzie wyrobic pieniedzy godnych.

Ptrrk

Ja jade na nobilis 15 pazdziernika. Jak ktos ma wolne miejsce w aucie to piszcie bo w grupie razniej. :) alexander77-1975@o2.pl

mela

Nie ma żadnej chętnej dziewczyny ?

ewka

pracowałam z chłopakiem przez wakacje, pieniadze dobre, mieszkania dobre, ludzie ok. prace jak na filmikach, nic skompikowaneog.o oglenie polecamy

Kamii

Szukam osób które jada na wycinke choinek do domu w terminie ok. 5-6 listopad.

Tomasz

Witam! ja teraz łatwie robote na Pracownik szkółkarski -kopanie drzewek itp.. mój pierwszy wyjazd zobaczymy jak bedzie...

mela

Hej. Ja bym pojechała do tej Danii. Jesteś ktoś chętny? Najlepiej dziewczyna. Napisz swojego e-mail to się odezwę. Gdzieś się tam wepchniemy

Ptrrk

Kamil wybacz ze tak pozno moze zobaczysz jeszcze . :D Email to alexander77-1975@o2.pl . Mam juz prace zalatwiona ale musialbym busem dojechac. :D Jak sie odezwiesz to podam Ci na maila swoj nr bo nie chce tutaj podawac. :D Bede codziennie sprawdzal emaila.

Darqus

A kto jedzie na 10 października do ścinki gałezi nobilis?

@Darqus

darquss
@Marcel

Z której części Polski jesteś?

@Marcel

Marcel a ile masz miejsc wolnych? Słuchaj jak coś to dzwoń(usunięte przez administratora)

Kamii

Szukam osób które jada na wycinke choinek ok. 4-5 listopada.

Mk

Dobra ekipa.pozdrowienia HD Zajebiscie ludzie i dobre zarobki

karol

nobilis nie jest jest latwa praca ale dobrze platna, mozna pracowac codziennie, najelpiej jednak auto miec. ogolnie polecam

Kamii

Do Ptrrk. Ja tez mam zamiar jechać w połowie poździernika, jestsem ze świętokrzyskiego. podaj mi numer lub maila to możemy razem jechac

@Kamii

Hej ja z warmińsko-mazurskie to i mnie po drodze możecie zabrać ogólnie to posiadam ałto

@Kamii

Kamii telefon komórkowy (usunięte przez administratora)

@Marcel

A na pomorskie tez zajedziecie bo bym sie zabrał?

Jaki rejon

To daj namiary

@Marcel

70 km od Gdańska czyli gniew

@Łukasz1

Lukasz1xxxx@wp.pl napisz do mnie to się z dzwonimy bo mam jechać na nobilis na początku października...

@Łukasz1

Nie przekręciłes coś z ty mejlem bo wiadomość wróciła

Lukasz1

Nie no jest dobrze lukasz1xxxx@wp.pl chyba ze ta duża litera coś zmieniła

Molo

Spoko firma. Mają dobra ofertę i w Dani zgadza sie wszystko. Zawsze trafia się jakieś oszolomy co potem problemy stwarzają, zgadzają się na 70 kr a jak przyjadą to wzywają wszystkich że za mało hahai Powiem wam że można zarobić i to całkiem sporo czasami, raz miałem prazie 20 tys koron, dużo godzin ale warto było

Ptrrk

Witam! Bardzo chcialbym wyjechac bo widze ze praca jest od pazdziernika ale nie za bardzo mam czym i z kim. Jest ktos z malopolski kto wybieralby sie na ciecie galezi nobilis?

kamil

zarobki są dobre, można pracować w wieli misjcach wiele bardzo duzo godzin, w wiekoszsci akordy ale jak ktos na wakacje nie przyjechał to moze zarobic duzo. 9 ,5 euro na start za godzinę, doswiadczeni maja wiecej. na akordach mozna wiecej zarobic. ogolnie polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Poland Forest ApS - Odense

• Jak się pracuje w Poland Forest ApS?

Zobacz opinie na temat firmy Poland Forest ApS tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Poland Forest ApS?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Poland Forest ApS?

Kandydaci do pracy w Poland Forest ApS napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Poland Forest ApS