Opinie o Kolorama

Czy firma Kolorama oddzwania po zakończonej rekrutacji nawet w razie negatywnej odpowiedzi?

Tak. Kontaktujemy się z każdym kandydatem, który bierze udział w procesie rekrutacji - nawet jeśli nie ma możliwości nawiązania z nim współpracy.

Jak wygląda rozmowa w Kolorama na stanowisko Specjalista Ds. Klienta? Z iloma osobami się rozmawia? 26 kwietnia pojawiło się ogłoszenie.

Dzień dobry. Jeśli chodzi o rekrutację na stanowisko specjalisty ds obsługi klienta zagranicznego, to rozmawia się zazwyczaj z dwoma pracownikami firmy. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod nr 575 844 860. Kolorama

Czy w Kolorama Adam Iwanowicz poza podstawowym wynagrodzeniem obowiązują jeszcze jakieś świadczenia dodatkowe?

A,,,

Praca powyżej 8h dziennie bez dodatkowej zapłaty oraz brak urlopu

@A,,,

Dziękujemy za komentarz. Nie możemy zgodzić się z tą opinią - pracownicy otrzymują dodatkowe wynagrodzenie za czas przepracowany ponad 8 godzin. Otrzymują także urlopy. Jeżeli w Pana/Pani przypadku było inaczej prosimy o kontakt z naszym działem kadr w celu wyjaśnienia tej kwestii.

Pomocna

Nie polecam wielkie zamieszanie nie zgranie na zmianach i niesympatyczna atmosfera

Gabi
@Pomocna

Zgadzam sie, brak szacunku wsrod pracownikow, totalny bram kultury, osoby ktore byly w porzadku mozna bylo policsyc na palcach jednej reki

Firma Kolorama prowadziła rekrutację na stanowisko Zastępca kierownika zakładu produkcyjnego. Podziel się swoimi wrażeniami. Daj znać, ile czasu trwała rozmowa kwalifikacyjna oraz z ilu etapów się składała. Co Cię pozytywnie, a co negatywnie zaskoczyło?
Dawid

A faktycznie kodeks pracy jest łamany?

Dawid odpowiedz
@Dawid

Brak rozliczenia nadgodzin. Brak urlopu. (usunięte przez administratora) To tylko początek góry lodowej.

@Dawid odpowiedz

Dziękujemy za Pana/Pani opinię, jednak nie do końca możemy się z nią zgodzić. Pracownicy otrzymują urlopy wg przygotowanych wcześniej planów urlopów. Dokładamy wszelkich starań się aby pracownik miał możliwość otrzymania urlopu we wskazanym przez niego terminie. W przypadku niezgodności z rozliczeniem Pana/Pani nadgodzin, prosimy o kontakt ze swoim bezpośrednim przełożonym w celi wyjaśnienia tej kwestii.

Czy pracownicy Kolorama Adam Iwanowicz chętnie uczestniczą w różnych formach integracji?

Obecnie z powodu pandemii Kolorama nie organizuje spotkań integracyjnych. Przed pandemią pracownicy spotykali się na wspólnej Wigilii oraz w ramach innych wydarzeń integrujących załogę.

Ilona

Podzielam zdanie, że z daleka od Koloramy. Tylko dzięki znajomej , która tam pracowała i opowiedziała o "zasadach bez zasad" w porę wycofałam się z zatrudnienia w tej firmie. Zastanawia mnie jak w tych czasach taki A I nie ponosi żadnych konsekwencji za łamanie kodeksu pracy.

Jaki jest wkład kierownictwa Kolorama Adam Iwanowicz w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

wielkie zero i jeszcze jedno coś takiego jak kodeks pracy lub bhp nie jest znany w tej firmie

Alicja Horn
@ja

A gdzie inspekcja pracy

Inspekcja
@Alicja Horn

W tej dziurze już kilka razy była Inspekcja i co ?Wlasciciel powinien codziennie płacić kary po 1000 zł to może by się czegoś nauczył przede wszystkim szacunku do pracy drugiego człowieka.Ale nie ten amator golfa ! Nogi na biurko i pomiatać innymi to mu najlepiej wychodzi.Taki pracodawca to wstyd na rynku!

Czy Kolorama Adam Iwanowicz zapewnia kartę multisportu?

Kolorama

Tak. Dla pracowników, którzy przepracują okres 6 miesięcy przewidziane mamy benefity w postaci Karty Multisport oraz systemu kafereryjnego.

Mateusz

Szef a zarazem właściciel firmy Adam człowiek którego lepiej nie spotkać na swojej drodzę. Wszystko co piszą poprzednicy pokrywa się z prawdą. Próbuje każdego wykończyć psychicznie i zawsze ma rację. Dodatkowo wymuszą na pracownikach nadgodziny za które nie ma rzetelnego rozliczenia. O urlopie możecie zapomnieć. Wszystko zależy od widzimi się wyżej wymienionego pana. Dodatkowo podczas pracy w tej firmie zauważyłem, że na każdym kroku jest naginane a nawet łamane prawo pracy. Nie rozumiem podejścia firmy do tego co się dzieje, ponieważ wszyscy widzą jaką są komentarze na tej stronie a kandydatą na rozmowach mówią, że w firmie jest super. Jakiś czas temu udało mi się uchornić przed pracą tam moją znajomą. Po odrzuceniu przez nią ofety pracy właśnie z powodu niepochlebnych opinii o pracodawcy na rynku pilskim Pan z działu HR zaprzeczył twierdząć, że opinie są nieprawdziwe. Warto tak kłamać ludzią prosto w oczy? Nie polecam pracy tam nikomu natomiast "Szefowi" życze powodzenia w dalszym prowadzeniu "biznesu"

spidi101

Podjąłem pracę w tej firmie na okres próbny, ze stawką najniższej krajowej na umowę zlecenie . Po okresie próbnym miałem dostać dużo wyższą stawkę ( tak mi obiecano) . Mimo moich wielkich starań i bardzo mocnego wkładu pracy i używania mojego prywatnego sprzętu do utrzymania wyglądu terenu dookoła biura, firmy i nie tylko , po przepracowaniu dwóch tygodni , ogłoszenie na moje stanowisko pojawiło się ponownie w internecie . Szef firmy , to wielki BUFON zadufany w sobie , który po przyjechaniu do swojej firmy nie potrafi żadnemu napotkanemu pracownikowi fizycznemu powiedzieć prostych słów DZIEŃ DOBRY , nie mówiąc już o tym , że nic a nic , nie interesuje go co się zmieniło w kwestii porządku i zmian na terenie zakładu . Dla szefa jest najważniejszy trawnik dookoła biura , bo prestiż firmy wg. słów szefa cytuję " to dobrze przystrzyżony trawnik przed biurem " . Nie ważne że ludzie muszą wchodzić na wysokość dwóch metrów po starych połamanych paletach , ułożonych niechlujnie w stos jak do palenia czarownic, najważniejszy jest trawnik . Śmiem twierdzić , że polityka tego Pana jest taka ,żeby zmieniać pracownika co miesiąc , bo po co dawać mu wyższe zarobki i umowę o pracę , co wiąże się z wydaniem odzieży ochronnej i wszystkich związanych z zatrudnieniem dodatkowych kosztów utrzymania pracownika na umowę . Ja tego doświadczyłem i jestem strasznie negatywnie nastawiony na szefa tej firmy i tylko na niego . Nie polecam tej firmy , komuś kto chciał by tam pracować jako tak zwany PRACOWNIK DO PRAC PORZĄDKOWYCH. Pozdrawiam szefa o którym tutaj piszę Pana Adama Iwanowicza . Czesław Spieczyński

Degustator
@spidi101

W tej firmie liczy sie stan konta(usunięte przez administratora)Ludzie traktowani źle.(usunięte przez administratora)Jak juz polak dostanie robote cudem to tylko zleceniowka na oplakanych warunkach. (usunięte przez administratora)

Byłem na rozmowie w styczniu 2 razy i nie dostałem nawet żadnego feedbacku co do decyzji. Dzwoniłem 3 razy do biura i nikt nic nie wie, po czym nowa oferta zostaje wystawiona na pracuj.pl już któryś raz. Właściciel tylko UDAJE, że prowadzi rekrutacje? Nieprofesjonalne podejście i brak szacunku. Nie polecam.

Rozmowa
@123

Widać taki bardzo zły standard został przyjety w tej firmie żeby nie dawać feedback kandydatom. Zapraszają ludzi na rozmowę a później ciszaaaaaaa. A tak przy okazji pokazuje jak firma traktuje ludzi co potwierdza się z innymi wpisami z tej strony.

Olga
@Rozmowa

Na całkowity obraz Koloramy nie składa się jedynie brak feedbacku z ich strony. Jak śmiem twierdzić, czy też aplikowałeś do tej firmy i nie dostałeś odpowiedzi zwrotnej. Mam rację?

@123

Staramy się, aby każdy kandydat otrzymał od nas informację zwrotną co do procesu rekrutacyjnego. Zawsze otrzymuje potwierdzenie wpływu przesłanego CV. Zazwyczaj kontaktujemy się z kandydatami telefonicznie, a jeśli akurat nie może odebrać telefonu wysyłamy SMSa z prośbą o kontakt. Informację zwrotną staramy się podawać jak najszybciej i uzależnione jest to m. in. od ilości kandydatów.

@Kolorama

Bzdury. Byłem na 2 etapach. Strata czasu. Mialem otrzymać feedback w ciągu 2 tygodni. Sam musiałem dzwonić i pytać kilkukrotnie. Za każdym razem nikt nic nie wiedział. Strata czasu. Nie polecam tej firmy

Degustator
@Kolorama

Prawda. Jest info zwrotne.

Wiki

Latem chciałam złożyć w Koloramie swoje cv, zrezygnowałam. Niestety firma ma bardzo złą opinię na rynku pracy w Pile.

Obiektywny

W firmie nie przestrzega się kodeksu pracy. Pracownik jest narzędziem, który nie ma żadnych praw. Praca w nadgodzinach, obojętnie produkcja czy biuro - za nadgodziny premia zamiast rzetelnego rozliczenia za nadgodziny.

@Obiektywny

Zgadzam się. (usunięte przez administratora) na każdym kroku. To samo z urlopem.

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w firmie Kolorama Adam Iwanowicz?

Kolorama

Dzień dobry. Na początek zazwyczaj proponujemy umowę zlecenie, na okres 1,5 - 2 miesięcy. Po tym okresie w przypadku gdy pracownik sprawdzi się na tym stanowisku i będzie zadowolony z pracy, zawieramy umowę o pracę. Kolorama

@Kolorama

od pracownika wymagacie wiele choć jego stanowisko nie obejmuje takich czynności. Przynieś wynieś pozamiataj, a jak jest błąd to wtedy najlepiej zgonić na tego pracownika. Polecam czytać te formularze co się wypełnia- zero profesjonalizmu. Rotacja duża- zgadnijcie dlaczego!

No name
@Kolorama

Pracowałam na umowę zlecenie 6 miesięcy potem dostałam normalna, ale i tak był problem

Kobieta
@No name

Witam jaki problem?

Nie miałem pojęcia że w dzisiejszych czasach wciąż istnieją firmy w których łamie się prawo pracy na każdym kroku. Nie polecam.

123Niedaleko

Jest czy nie, ale to nie upoważnia nikogo do obrażania znieważania w sieci ...

Straszna firma...

Olga

@Najszczęśliwsza W jaki sposób firma Kolorama Adam Iwanowicz zapewnia swoim pracownikom rozwój? Czy można uczestniczyć w bezpłatnych szkoleniach albo podnosić swoje kompetencje w inny sposób? Jak oceniasz swoją rozmowę kwalifikacyjną, czy pamiętasz z ilu etapów się składała? Takie wpisy pomagają innym osobom w podjęciu decyzji.

@Olga

A ty podstępnie wypytujesz pracując tam i próbując wynająć co robicie nie tak? Z komentarzy wynika ze wszystko!

Żenada

Kobieta
@Adam

Dlaczego żenada moge się dowiedzieć?

Zostaw merytoryczną opinię o Kolorama - Piła

• Jak się pracuje w Kolorama?

Zobacz opinie na temat firmy Kolorama tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kolorama?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 3 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Kolorama?

Kandydaci do pracy w Kolorama napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.