KOLORAMA

Piła

Opinie o KOLORAMA

Andrzej 2016-03-31 09:20
Chyba wszyscy się boją pisać coś o tej firmie. Ja słyszałem niezbyt dobre opinie ale nie będę pisał co tylko może w końcu ktoś się odważy kto tam pracowal
ted 2016-04-26 14:16
niskie zarobki (usunięte przez administratora)nie polecam
waldi 2016-05-22 10:48
a ana jakim stanowisku pracowałeś w KOLORAMIE @ted, słyszałem , że poszukują monterów żaluzji poziomych i zastanawiam się nad aplikowaniem do nich, ale nie wiem czy była by to praca na umowę czy tylko na zlecenie?? Bo mnie potrzebne jest stałe zatrudnienie
Były pracownik 2017-05-08 09:49
Jakiś czas temu miałam okazję pracować w koloramie z tym, że przy ulicy Wawelskiej. W ogłoszeniu przez nich zamieszczonym była mowa o umowie o pracę, lecz na początku każdy i tak dostaje zleceniówkę. Siedziałam tam prawie dwa tygodnie i nie dostałam żadnej umowy, teraz obawiam się czy w ogóle dostanę jakieś wynagrodzenie za mój zmarnowany tam czas. "Pani kierownik" krótko mówiąc nie ma podejścia do pracownika najlepiej, żeby ludzie zastąpić robotami. Serdecznie nie polecam.
MT 2017-06-08 22:04
Nie mogłam trafić gorzej.... właściciel niczym dyktator.... głuchy na sugestie innych, taki co to musi mieć rację ZAWSZE i za wszelką cenę, powoli, ale sukcesywnie wykańcza psychicznie... Szacunku do swoich pracowników nie ma za grosz! Radzę omijać SZEROKIM łukiem!!!!!!!
Zostaw swoją opinię o KOLORAMA - Piła
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie KOLORAMA