Opinie o Tad - Met sp. z o.o. sp.k. w Kościerzyna

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Tad - Met sp. z o.o. sp.k.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Tad - Met sp. z o.o. sp.k. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja artykułów BHP, PPOŻ i środków czystości

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tad - Met sp. z o.o. sp.k. w Kościerzyna

Administrator Nowy wpis

Firma Tad - Met sp. z o.o. sp.k. szukała pracownika na Pracownik Budowlany. Czy ktoś może był tam zatrudniony i opowie o swoich doświadczeniach?

Roman Nowy wpis

Tak to prawda , pozory potrafią stwarzać jak nikt inny ,wszyscy jak jeden tacy sami, Oni tylko potrafią brać z dawaniem to już inna bajka. Jak mają się rozliczyć , wtedy zaczynają się schody dla wielu nie do pokonania . Nikomu nie polecam, szkoda życia, jest dużo wiarygodniejszych firm i Szefów godnych polecenia z sercem i szacunkiem do drugiego człowieka. To pozoranci nie polecam tej firmy.

Jolanta Nowy wpis
@Roman

Zaciekawiło stwierdzenie odnośnie tych schodów, które podobno są nie do pokonania.... W jakim to kontekście, oznacza to, że wszystko na spokojnie można sobie wywalczyć tylko trzeba wiedzieć, jak? np., poprzez dobrą pracę?

Obecny pracownik Nowy wpis
@Roman

Wypisujecie złośliwe i nieprawdziwe komentarze. Pracuje 8 lat i zawsze wypłata jest na czas i bardzo uczciwie wypłacona. Który z byłych kolegów takie bzdury wypisuje ? Ostatnio kilka osób wyleciało , więc łatwo się domyśleć.

Tak jak w opisie Osób, które pracowały w tej firmie.Ci 4 panowie potrafią tylko omamić kogoś,jak czegoś od danej Osoby ,Firmy potrzebują,sa grzeczni ,mili , sympatyczni. Jeżeli wolasz o swoje wynagrodzenie zmieniają się nie do poznania, bezpodstawne oskarżenia różnego typu ,robią wszystko by tylko nie zapłacić , przeciągać w nieskończoność płatności. Mają wszystko i wszystkich za nic ,wiec z Nikim się nie liczą, ponieważ tylko ci 4rej sie liczą i ich dobrobyt czyimś kosztem i zawsze tak samo z każdym postępują , ponieważ mają sprawdzoną metodą , która zawsze działa na ich korzyść,bo przecież na tym Świecie tylko oni 4rej się liczą ponieważ stać ich na wszystko. Kasa rządzi i (usunięte przez administratora) a człowiek nikim. Oto cała prawda.Nikomu nie polecam nie warto, życie piękniejsze omijając tych 4tech którzy mają wszystkich za nic a siebie uważają za tych lepszych.

A może po prostu zabrakło komuś chęci do pracy stąd narzekanie? Firma jest dobrym pracodawcą!!

@Andrzej

Nie, nie jest. Gdyby była dobrym pracodawcą to rotacja pracowników nie byłaby w niej najwyższa w całym powiecie.

Obecny pracownik

„Były pracowniku” miej odwagę się ujawnić :) napisz odważnie imię i nazwisko

Obecny pracownik

@Były pracownik - Nie siej fejków. Ekipa jest stała o wielu lat. Napisz poprostu prawdę, że zostałeś zwolniony bo kompletnie nic nie ogarniałeś. Jeśli pracowałeś na magazynie to łatwo Ciebie namierzyć Mateusz. Wiesz dlaczego ? Ponieważ nikt się nie zmienił od wielu lat po za Tobą

@Obecny pracownik

No i wpadła śliwka w kompot.xd Czyli rotacja poziom niemalże 0, dobry wynik. A serio miał powód, żeby tak jego kariera tutaj się potoczyła?

Wojtek
@Andrzej

Chyba nie wiesz co mówisz. To(usunięte przez administratora) pracy za friko być (usunięte przez administratora). Być wyzywany od najgorszych od ojca całej tej rodziny to norma. Nie polecam.

glen
@Obecny pracownik

Jaki bol (usunięte przez administratora) xd Jak u was pracowalem to ten typ ogarnial najwiecej z magazynierow i sam rzucil kwitem nikt go nie zwolnil. Zawsze jak bylo trzeba to zdjal mi towar sztaplarka bez gadania albo pomogl przy rozladunku. Napisal prawde i po prostu was to boli jak widac .

@glen

No to teraz kolejna śliwka wpada w kompot... Niezależnie już od tej sytuacji to wiadomo jak obecnie z warunkami stoją? Sugerujesz, że ktoś tu nie był do końca doceniony? A na dzień dzisiejszy to jak się tu pracowników za dobrą pracę docenia? Są premie albo jakieś nagrody?

Rozmowę kwalifikacyjną w Tad - Met sp. z o.o. sp.k. masz już za sobą? Jak oceniasz konieczność przygotowania się do spotkania? Czy pracodawca zwraca szczególną uwagę na konkretne aspekty profilu kandydata na stanowisko HANDLOWIEC- DYSTRYBUCJA DRUTU SPAWALNICZEGO WŁASNEJ MARKI?
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Poznań
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
logo firmy Asystent projektu
Katowice
CP Consulting Engineering Services
logo firmy Automatyk/Elektronik zmianowy
Kostrzyn nad Odrą
Sima Consulting Sp. z o.o.
Bożena

Trochę personalnej pyskówki na tym forum. Ale z niej też można coś wywnioskować. Myślę, że nikt nie odchodzi z pracy jak mu w niej dobrze. Odpowiedzialność finansowa za wszystko co się uszkodzi, brak rozliczenia nadgodzin i obowiązki za dwóch - nie brzmi zachęcająco. Nie dziwię się rotacji, o której piszecie. Ale są też tacy, którzy polecają a pracowali kilka lat. Może nie na każdym dziale jest tak źle?

Jolanta

O nie. :( I nie dowiem się jak na niego mówili. Da radę mniej wulgarnie?

Pracowałem na Kaplicznej 5 w Kościerzynie jako magazynier. Na wejściu umowa zlecenie na trzy miesiące, potem na nieokreślony. Na umowie najniższa krajowa, realnie wypłata do ręki u jednego z czterech (!) szefów. Stawka godzinowa, jej wysokość zależy od tego jak i z którym szefem się dogadasz. Moja stawka na początek 11 zł/h, po pół roku 12 zł/h, ostatnia 13 zł/h (podwyżka minimalnej krajowej). Niepunktualność wypłat, bieganie za szefem w celu dostania pieniędzy. Na magazynie pleśń, grzyb, wilgoć, dziury w dachu przez które woda leje się litrami. Brak komunikacji między ludźmi. Sprzeczne polecenia od szefów. Wiele poleceń wykraczających poza ustalone obowiązki (sprzątanie/przerzucanie śmieci komunalnych, budowlanych, złomu itp., prace konserwatorskie, rozklejanie plakatów wyborczych itd.). Presja psychiczna stosowana przez pracodawcę w przypadku krytykowania warunków pracy i nakładania obowiązków wykraczających poza kompetencje. W przypadku, gdy drugi magazynier jest na zwolnieniu chorobowym/urlopie i nie ma nikogo na zastępstwo, wymaganie stałej dyspozycyjności w tym czasie, w godzinach otwarcia (pn-pt: 6-17, sb: 7-14) do czasu powrotu zmiennika. Brak wypłat za godziny nadliczbowe. Podejście pracodawcy wobec pracownika w skrócie: "Co złego to nie on. Ty jesteś odpowiedzialny, Ty masz dać radę." Nie polecam.

Obecny pracownik

Jeśli pracowałeś jako magazynier na Kaplicznej to zapewne Mateusz bo cała reszta ekipy od lat jest stała. Mateusz, chłopie przecież ty kompletnie nic nie ogarniałes. Bardzo dobrze, że już Ciebie nie ma.

Creve
@Obecny pracownik

Ogarnąć to Wy powinniście się sami. Praca u Was w porównaniu z innymi zakładami w Kościerzynie to głębokie średniowiecze, szczególnie jeśli chodzi o magazyn.

Krzysztof
@Creve

Mógłbyś napisać coś więcej? Co to znaczy że praca tam to "głębokie średniowiecze"? Co masz na myśli? Czy sprzęt jest przestarzały?

Jola
@Obecny pracownik

Ile Ci zapłacili za ten komentarz? Za ile się sprzedałeś? Kierownictwo chyba dupka ściska.

@Jola

Myślisz, że serio by komuś płacili za takie coś? Po co.xd Nie mają tu w co inwestować?

Jarosław

Cześć. Szukam informacji na temat tego, czy praca w firmie Tad - Met jest pracą, która jest godna polecenia dla osób, które w pierwszej kolejności stawiają na rozwój zawodowy? Pracodawca dba o ten aspekt i wspiera rozwój zatrudnionych osób? Proszę o odpowiedź.

Igor

A czy tam dużo jest pracy?

Q&A

Hmmm. Tak szczerze, 1 człowiek tam musi (usunięte przez administratora) za dwóch, człowiek coś uszkodzi, Np; kierowca lampę, to za nią płaci, ktoś w sztaplarce uszkodzi oponę to za nią płaci, spierdzielisz coś o czym dowie się szef- to poprawiasz to ale nie zapłaci Ci za czas który to poprawiałeś... jest bardzo duża presja w pracy, non stop jest cisnienie, i nikt mi nie powie ze NIE, Na umowie najniższa krajowa! A realnie stawki 15/18zl - h, klimat w pracy, na drugim placu ul Bazowa tragedia, i non stop (usunięte przez administratora) presja

Kamila

@eraz a jak reagują ? Możesz powiedzieć coś wiecej?

Stefan

Firma ma opinię bardzo dobrego pracodawcy i teraz patrząc na pustkę na forum nie dziwi mnie to zupełnie.

eraz
@Stefan

Lepiej zapytajcie się pracowników Urzędu Pracy jak reagują poszukujący zatrudnienia na nazwę w/w firmy.

SEBASTIAN

Zdecydowanie polecam pracę w tej firmie, pracowałem tam kilka lat, niestety z powodów rodzinnych musiałem zmienić pracę i miejsce zamieszkania. Z podstawowych rzeczy to: fajna atmosfera, wypłata na czas, uczciwe podejście do pracownika, szacunek, umowa o pracę. Pracodawca wymagający, ale przez to wiele rzeczy się nauczyłem i bardzo miło wspominam czas spędzony w tej firmie. Gorąco polecam!

Karol
@SEBASTIAN

Bardzo pozytywnie wyrażasz się o pracodawcy. Firma na swojej stronie pisze, że inwestuje w ludzi i pozwala im poszerzać swoje umiejętności. Czy w związku z tym pracując tam mogłeś brać udział w szkoleniach branżowych i kursach językowych, a pracodawca wspierał pracowników w rozwoju kariery? Napisz coś o tym.

Zbyszek

Możesz dodać więcej informacji o pracy, atmosferze i zarobkach?

Xzr

Polecam

Natalia

@zenek, usuwane przez administratora są tylko komentarze, które są niezgodne z regulaminem forum. Nawet te które są negatywne ale zgodne z jego postanowieniami zostają. Regulamin jest dostępny na stronie internetowej gowork.pl. Wklejam do niego link https://www.gowork.pl/regulamin Zapoznaj się z treścią regulaminu.

Eska

Bardzo dobra firma dla osób poszukujących stałego zatrudnienia! Do tego miejsce, w którym miło się spędza czas i chce się przychodzić.

Radek
@Eska

Potwierdzam - pracując tam miałem dokładnie takie same odczucia. Bardzo fajne miejsce pracy. :)

To praca, która stanowi wyzwanie i jest świetną szansą do rozwoju. Aby się zatrudnić wystarczyła mi podstawowa znajomość wyrobów hutniczych, narzędzi itp. Resztę nauczyłem się na miejscu. Umowa o pracę na stały etat i dobre warunki. Warto spróbować!

Aneta

Też ostatnio słyszałam o rekrutacji w sklepie... Szukam pracy od początku maja i chętnie dowiem się więcej na temat firmy. Interesuje mnie szczególnie opinia byłych lub aktualnych pracowników. ;)

Ja z kolei chciałbym pracować w dziale ogrodnika... Pracował ktoś z Was tam lub znacie kogoś kto pracował? Z góry dzięki za wszelkie opinie nt. atmosfery i jak wygląda tam praca.

Arek
@Tomek

Mój znajomy przed przeprowadzką do innego miasta tam pracował i zawsze sobie chwalił. Wypłata zawsze na czas i dobra atmosfera między pracownikami. Jest trochę pracy jak wszędzie, ale generalnie jest tam całkiem fajnie.

Natalia

@Eska @Froniu, @Miskon, napisaliście na temat samego zatrudnienia w Tad - Met. Natomiast czy możecie napisać coś na temat rozwoju zawodowego w firmie oraz benefitów? Na forum pojawiło się sporo pozytywnych opinii na temat pracy w firmie. Natomiast z tego co widziałam w aktualnych ofertach pracy firma poszukuje pracowników. Czy ktoś już był na rozmowie kwalifikacyjnej? W jaki sposób przebiega oraz jak są weryfikowane umiejętności kandydatów? Napiszcie też jak wygląda praca na konkretnych stanowiskach oraz atmosfera pracy.

Zostaw merytoryczną opinię o Tad - Met sp. z o.o. sp.k. - Kościerzyna

• Jak się pracuje w Tad - Met sp. z o.o. sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Tad - Met sp. z o.o. sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Tad - Met sp. z o.o. sp.k.
3.1/5 Na podstawie 29 ocen.

Tad - Met sp. z o.o. sp.k.