TAD-MET sj Teresa i Tadeusz Ostrowscy,

Kościerzyna

Opinie o TAD-MET sj Teresa i Tadeusz Ostrowscy,

Kaja 2015-03-15 11:50
Cześć, wiecie coś o tej firmie, jak traktują pracowników?
Rafi 2016-01-24 12:59
Nie polecam, nacisk psychiczny. Żąda więcej niż można zrobić.
Ala 2016-08-29 22:38
Dlaczego tak często zmieniają księgowych?
Adi 2016-10-22 08:03
Mój kolega pracuje tam już kilka lat, na zarobki nie narzeka. a szefostwo podobno wporządku.
Gowork 2017-02-09 13:55
Komentarz pisany na chłodno ponad rok od rozstania.
Za mojej kadencji:
1. naczęściej na start brak umowy, później najniższa krajowa czy jesteś magazynierem czy kierownikiem. Często jakieś dziwne umowy opiewające na kwoty kilkuset złotych. Kasa do ręki nigdy przelew.
2. Magazynierzy czesto pracują grubo ponad 200 godzin miesięcznie. Na sklepie praca dzień w dzień 10 h plus soboty.
3. Spora rotacja pracowników.
4. Brak profesjonalnych szkoleń i kursów
5 Socjal na poziomie 0, (na sylwestra szampan za 5 zł)
6. Wiele osób decyzyjnych co powoduję spore zamieszanie.
7. Zdezelowane samochody cięzarowe i dostawcze
8 Nie docenianie pracowników często pełno chamstwa
Znam historie handlowców którzy nie dostali swoich wypłat (za miesiąc pracy dostali 0 zł) mimo umówionej podstawy. Powód: niezadowolenie szefa z ich pracy. Handlowiec musi mieć wyniki, ale jeśli się jest niezadowolonym z jego pracy to chyba należy wypowiedźieć umowę.

Może coś się zmieniło pod moją nieobecność, opisane są zdarzenia i sytuacje sprzed roku.
Osobiście nigdy więcej Tad-Met
sprzedawca 2017-02-24 15:03
jeśli dla Ciebie zarobki koło 2700-3000zł za 250 h w miesiącu, to dobre zarobki to gratuluję.
Umowa na najniższą krajową reszta pod stołem, idziesz na chorobowe to masz problem :)
Adi 2017-03-07 11:54
Ktoś tu chyba przesadza delikatnie, w jaki sposób jesteś w stanie wykręcić 250h w miesiącu? skoro w niedziele są nie pracujące a soboty przeważnie ludzie tam pracujący mają wolne? a sklep czynny jest do godziny 14. Nikogo nie bronie, ale nawet gdyby ktoś był w stanie przepracować tyle h co mówisz to i tak wypłata jak na Kościerski rynek chyba ok? ja pracuje w innej branży, fizycznej na budowie i mam 12 zł na rękę bez umowy.
gość 2017-03-08 17:23
księgowi od x lat pracują tam bez zmian.
gal 2017-05-11 12:40
pracowałem, choć krótko to polecam, po powrocie z uk pewnie złożę papiery
Zostaw swoją opinię o TAD-MET sj Teresa i Tadeusz Ostrowscy, - Kościerzyna
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie TAD-MET sj Teresa i Tadeusz Ostrowscy,