Logowanie dla kandydatów/kursantów

Nowe zasady dotyczące cookies

Jesteś pracodawcą?
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o Bank PKO BP

Pracowałeś w firmie Bank PKO BP i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
petent - 2009-10-22 21:58:39 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Marnota,pozostał tam zaduch poprzedniej epoki.
Kolejki,czynna połowa okienek,a personel obsługuje jak by robił łaskę.
Każdy komercyjny bank tylko nie Pko i Bgż.
zdjecie uzytkownika
kopll - 2015-12-14 02:19:32 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
firma taka 50/50, sporo jest firm bankowych, ta firma niczym specjalnie się nie wyróżnia. no ale zarobki są solidne tak samo jak i zatrudnienie więc raczej warto.

Otrzymuj powiadomienia o nowych wpisach o firmie Bank PKO BP!

Udostępnij na:

Zostaw swoją opinię
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bank PKO BP

Wyraź opinię o innych firmach z tego miasta

Twoj email:
Wiadomość: