Opinie o P.P Polmozbyt w Legnica

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy P.P Polmozbyt. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie P.P Polmozbyt o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o P.P Polmozbyt w Legnica

Klient Polmozbyt Legnica Nowy wpis

Chętnie bym kupił nowego Poloneza. Trzeba wspierać rodzima gospodarkę, a nie sprowadzać złom z zagranicy. Te stare, wychuśtane graty z Niemiec to sprzedac Ukraińcom - dla nich to luksus. my powinnismy postawić na rodzimy przemysł motoryzacyjny. Fabryka na Żeraniu aż się prosi o zamówienia na produkcję Polonezów. Czesi mają Skodę, Rumuni Dacię, Rosjanie Ładę, a Polacy muszą wrócić do masowej produkcji polskiego samochodu dla ludu, czyli Poloneza. Nie może być tak , że zniewolona, okupowana, socjalistyczna Polska Ludowa była w stanie wyprodukować więcej aut, niż podobno nowoczesna, wolna, kapitalistyczna, goniąca Zachód, nieokupowana Polska w Unii Europejskiej. Budują się autostrady, stadiony, infrastruktura kolejowa, drogi szybkiego ruchu, a dlaczego Polak miałby nie potrafić budować dobrych, bezpiecznych, rodzinnych Polonezów i jak w Polsce Socjalistycznej eksportować je do Holandii, Wielkiej Brytanii itd. Wtedy potrafiliśmy, to teraz z Funduszami Europejskimi tym bardziej. Trzeba zamknąć granice przed napływem wraków z Zachodu, bo zaśmiecają środowisko i niszczą polską motoryzację. Mamy rzesze profesorów, inżynierów, innowatorów, zdolnych projektantów, pora postawić na krajową produkcję i pożegnać zużyte złomy wyrwane kasacji aut na Zachodzie. Ja wolałbym chodzić pieszo, niż jeździć telepoczącym się złomkiem, którego pozbył się Szkop z Bawarii aż mu ulżyło. Dziwił się, że Polak to posprzątał i jeszcze mu wręczył gotówkę. Pomyślał zapewne, że Polacy to dziwni ludzie - zbierają śmiecie, odpady i jeszcze rozdają za to gotówkę. Teraz rządzi PiS, który stawia na polski przemysł, a więc pora na polski przemysł motoryzacyjny. Tam na Ścinawskiej 5 w Legnicy, gdy byłem ostatnio była super miła obsługa, życzliwość wobec klienta i fachowe doradztwo. Uprzejmość niespotykana w innych salonach samochodowych. Dobre polskie i koreańskie auta, troska o zadowolenie klienta, ubezpieczenia, gwarancje, pakiety wyposażenia dodatkowego, oferta serwisu - wszystko na światowym poziomie. Nie mamy się czego wstydzić. Trzeba tylko zamknąć napływ szrotu, a polska myśl techniczna nabierze wiatru w skrzydła. Polak - Potrafi - to stare, sprawdzone porzekadło i tym razem się sprawdzi, gdy po ulicach znów będą pomykałe śliczne polskie auta, zamiast obcych powypadkowych, popowodziowych trupków ciemnego pochodzenia i wypadkowych!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Stawiamy na Poloneza. Polskie pieniądze niech zostają w kraju, a nie wypływają!!! Przemysł Motoryzacyjny jest kołem zamachowym gospodarki i baaardzo napędza wiele gałęzi przemysłu z nim współpracującego. To się opłaca - mieć swą markę i być z niej dumnym. Polacy Nie Gęsi i Swojego Poloneza Mają!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A z gratami starymi śmierdzącymi Volkswagenami, Audi, czy Renault Polak jeździć nie będzie. Dojrzaliśmy w końcu do chronienia tego, co nasze, bliskie, swojskie, krajowe, tak jak to robią inne kraje. Teraz pora na Poloneza także w wersji elektrycznej. W końcu polski rząd obecnie na to stawia.

admin

Jeżeli masz ciekawe informacje o firmie P.P Polmozbyt, to zachęcamy do podzielenia się nimi na naszym forum. Twoja opinia ma znaczenie.

Zostaw merytoryczną opinię o P.P Polmozbyt - Legnica

P.P Polmozbyt