Opinie o ATM GROUP Sp. z o.o. Sp. k. w Marklowice

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy ATM GROUP Sp. z o.o. Sp. k.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w ATM GROUP Sp. z o.o. Sp. k. o rekrutacji.

Branże: Naprawa i konserwacja maszyn

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ATM GROUP Sp. z o.o. Sp. k. w Marklowice

Lila Nowy wpis

Widać, że informatyk-programista-wdrożeniowiec ze znajomością C++ nie ma benefitów niestety. To może przynajmniej stawka wyższa niż rynkowa, kto wie? Obiecują za to pracę w grupie doświadczonych pracowników, jak tam macie, dogadujecie się? Zdalna wchodzi w grę może..

Nareszcie Nowy wpis

Okazało się, że jedną z najpiękniejszych chwil w życiu jest właśnie przysłowiowe "rzucenie papierami" w takiej firmie jak ta ;) Pozdrawiam :)

Co wchodzi w socjal ATM GROUP Sp. z o.o. Sp. k.?

Alleluja Nowy wpis

Kolego czy masz jakąś maszynę z ATM ? Zgłoszenia serwisowe pod innym adresem .

Brałeś udział w rekrutacji do ATM GROUP Sp. z o.o. Sp. k.. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
Bylypracownik

Z całego serca odradzam ta firme, pracodawca z gory nastawieni na (usunięte przez administratora)pracownika i miłe traktowanie póki nie odezwiesz się o swoje, brak organizacji i jakiejkolwiek logistyki w firmie,(usunięte przez administratora) Aż dziw bierze że takie firmy jeszcze funkcjonują w XXI wieku,

Alleluja

Kolego skoro pracowałeś, jak to sam piszesz to pewnie zostałeś zwolniony, więc skąd masz takie informacje ? pewnie byłeś słaby jako pracownik .

Tig

Czy obecnie poszukujecie ślusarza lub spawacza ?

Lili

Czy to jest firma zajmująca się produkcjami telewizyjnymi czy to tylko zbieżność nazw?

@Lili

Caryca Katarzyna
@Lili

zbiezność nazw, ta telewizyjna jest z Warszawy, wystarczy zapuscić googla i wpisac Atm Group Marklowice i widać czym się zajmuje, takich nazw jest trochę,

Lol

Zajebiści współpracownicy,????

@Lol

tak

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w ATM GROUP Sp. z o.o. Sp. k.?

b

Stefan

Czy faktycznie nic dobrego nie dzieje się w firmie?

wolny

Tak , masz rację o wypłatach nie ma co mówić., bo zawsze są punktualne . Ale zawsze można narzekać .

Zuzanna

@sweea, czy możesz napisać, jak wyglądały podstawowe warunki zatrudnienia w firmie ATM GROUP? W swoim komentarzu nie napisałeś nic na ten temat, dlatego chciałabym, abyś to sprecyzował i uzupełnił swój komentarz. Podziel się z nami szczegółami pracy w tym miejscu.

Nic

Zuzanna

@ja czyli firma zmieniła nazwę? Czy oprócz nazwy zmieniło się w niej coś jeszcze?

dalsze opinie co do tej firmy są pod zakładką firmy techmar

Zuzanna

Obecnie firma prowadzi wiele rekrutacji na stanowisko KONSTRUKTOR MASZYN. Co jako obecni pracownicy firmy możecie powiedzieć na temat tego czego mogą oczekiwać aplikujący? Jak wygląda praca na tym stanowisku? Jak oceniacie firmę jako pracodawcę? Wasze doświadczenie może mieć duże znaczenie dla osób, które szukając opinii na temat ATM GROUP trafią właśnie na ten wątek.

Zostaw merytoryczną opinię o ATM GROUP Sp. z o.o. Sp. k. - Marklowice

• Jak się pracuje w ATM GROUP Sp. z o.o. Sp. k.?

Zobacz opinie na temat firmy ATM GROUP Sp. z o.o. Sp. k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

ATM GROUP Sp. z o.o. Sp. k.