YAWAL S.A.

Opinie o YAWAL S.A.

jola

w jakiej kondycji jest obecnie yawal ? czy to prawda ze kryzys nie oszczedzil firmy i musia wejsc w tarcze ANTYKRYZYSOWA ?

yolo

Ile wniosków o rozwiązanie umowy o pracę złożyła administracja (usunięte przez administratora) W żadnej innej firmie nie ma tak rozbudowanej struktury organizacyjnej z czego słynie Yawal. Więc… nie ma co się szczypać tylko składać wypowiedzenie i wypłynąć na szeroki horyzont swoich marnych możliwości, a potem z płaczem wrócić jak uczyniło to wielu i to nie jeden raz.

kodak
@yolo

Kogo masz na myśli, lub na jakim stanowisku te osoby pracowały by tak potulnie wracać do bałaganu ?

kodak
@yolo

Rozwijasz temat i go nie kończysz, to niekonsekwencja(usunięte przez administratora)

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w YAWAL S.A.?

najpierw 3 miesiące próbnej potem rok albo dwa Umowa o pracę, a potem nieokreślony

Belzebub
@pracownik

Nie do końca :) mogą cię przytrzymać 33-36 miesięcy zanim dają ci na stałe tak jest w kodeksie pracy i tak niektórym zrobili, do ostatniego dnia trwania umowy dowiadywali się czy zostają czy też nie.

His

Wiadomo kiedy firma ma kończyć zdalną pracę ? I kiedy wracamy do normalnego funkcjonowania? Powiem wam, że masa firm zwalnia ludzi, a przyjęć zero. Stali się utrzymują, a świeżaki zwalniają. Chociaż na czas kryzysu człowiek nie będzie bezrobotny.

zbłakany
@His

Zamiast zdalnej pracy, to wprowadzona obniżka pensji o 20% z dnia na dzień i dziękuję. Tarcza antykryzysowa pełną parą- czy inne pokrewne firmy też wprowadziły (i to nie w całej firmie tylko administracja :()

Myszka
@zbłakany

Inne firmy po tej informacji wprowadziły akcja rekrutacja

jhjhjh
@zbłakany

Podobno paru osobą nie przedłużyli umów (tak najprościej), ale dalej rekrutują

@jhjhjh

Konkurencja tez rekrutuje a w Yawalu nastroje i atmosfera paskudna. Obawiam sie ze beda niedlugo kolejne transfery.

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej w firmie YAWAL S.A.? Które pytanie uznajesz za najciekawsze, a które za najtrudniejsze? Które z zaproponowanych warunków na stanowisku Konstruktor wydawały Ci się najkorzystniejsze?
Aluprof

Co to w Yawalu nie ma pracy zdalnej, że pod budynkiem lakierni stoi więcej samochodów niż pod niejednym supermarketem?.

marek

czy już mamy pierwszy przypadek wirusa na zakładzie ?

Ona

Jak Ci się nie podoba to zmień pracodawcę. Zobaczysz ile firm po epidemii upadnie i jak wzrośnie bezrobocie. Dużo już zrobili w Yawalu żeby było lepiej, więc pracuj na to żeby było gdzie wrócić po ewentualnym przypadku zakażenia w zakładzie

Wirus

Zawsze możesz nie pracowac nie ma przymusu. A pozatym jest zabawnie. L 4 i masz po problemie

On
@Ona

Co zrobili zeby bylo lepiej ? Bo jak narazie to jest taki sam (usunięte przez administratora) jaki był,Pozdrawiam

Ona
@On

Do On: płyny do dezynfekcji stoją przecież na każdej z hal, pozamykali wejścia dla dostawców, mierzą temperaturę na wjeździe. Możesz mieć bardziej żal do ochrony, że nie potrafi obsługiwać termometru i przepuszcza ludzi z temperaturą 33 stopnie... Oczywiście mogliby zrobić jeszcze tak, że kierownik każdego działu jest zobowiązany mierzyć pracownikom co godzinę temperaturę, żeby od razu reagować.

miech
@Ona

Czy możesz szerzej wyjaśnić kto i co dużo zrobił żeby było lepiej ? Interesuje mnie niezmiernie kto i co zrobił - proszę o konkrety.

Totak

Kpina,po prostu kpina,Ryzykować zdrowie dla paru zl.Już tyle firm wstrzymało produkcję ze względów bezpieczeństwa.Ale yawal bedzie pracował do pierwszego zakażenia,potem będzie panika,Termometry pokazuja co chca,ludzie robia co chca,szkoda gadać.Ale firma zabezpiecza pracowników,śmiech na hali...

Rudy

Już kilka okolicznych firm z uwagi na zagrożenie epidemią zatrzymuje swoją działalność. Ciekawe co zrobi Zarząd tak dużej firmy w obliczu obecnej sytuacji.

on
@Rudy

dopóki nie będzie zarażenia będziemy pracować

Mały
@Rudy

Licz się z tym, że jak przestaniesz pracować, to jest duża szansa, że nie będziesz miał do czego wracać. Nie licz, że rząd będzie ratował yawal.

Pijok
@Mały

Cały czas jest dezynfekcja zewnętrzna i wewnętrzna więc nic nam nie grozi. I w związku z tym że pracujemy cały czas zarząd zadeklarował specjalną premię dla nas po 1 tyś na głowę za epidemie.

P1
@Pijok

Dla pracowników fizycznych też czy tylko dla biura ta premia

Wacław
@Rudy

Ciesz się że firma pracuje, bo w innych zakładach już zaczęły się zwolnienia

Emilia
@Pijok

@Pijok, to prawdziwa wiadomość? W jakiej skali miałaby być przyznawana taka premia? Miesięcznej? Szukam potwierdzenia, może któryś z pracowników Yawalu mógłby się wypowiedzieć.

Pijok
@Emilia

Premia ma być wypłacana w ratach po 10 zł co miesiąc info pewne więc kasa też pewna.

Omg
@Pijok

Dodaje 3 raz bo odpowiedź jest usuwana.To sa jakieś żarty zeby ryzykować zdrowie dla paru zł.Tyle firm ze względów bezpieczeństwa wstrzymuje produkcję,ale nie yawal,yawal pracuje do pierwszego zakażenia,Potem bedzie panika jak do tego doszło skoro firma jest tak zabezpieczona(termometry pokazują np.34,2°)jak takie cos moze zabezpieczyc ludzi.Kpina

Lololo
@Pijok

Kpina żeby ryzykować zdrowie dla paru zl.Termometry pokazuja co chca,Pracujemy do pierwszego zakażenia,Potem bedzie panika jak do tego doszło,Szkoda gadać,nic tylko sie śmiać.

Omg

To sa jakieś kpiny,narażać własne zdrowie dla paru złotówek,juz tyle firm ze względów bezpieczeństwa wstrzymała sie od produkcji,Ale nie yawal,yawal będzie pracować do pierwszego zachorowania.Po prostu szkoda gadać.Brak jakiegokolwiek szacunku.

(+_+)

Obejmij stanowisko prezesa i pokaż całemu Yawalowi jaki jesteś kozak no dalej

Jak wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska w YAWAL S.A.?

Tutu Rutu

To jest bardzo proste przychodzisz z ulicy podejmujesz pracę i już jesteś specjalistą magazynowym i nawet dostaniesz pomarańczy kubrak

Niezatrudniony
@Tutu Rutu

Czytam mimo że pracuje w innej firmie, opinie, doświadczenia i póki co widzę jak miauczycie. Ktoś jest zainteresowany tam robota pyta o możliwości polepszenia statusu życiowego a odpowiedz jaka go czeka to ,,pomarańczowy kubrak". Tutu rury, tobie się nie udało, nie masz cech, charakteru, darzysz jedynie do żabki po harnasie lub tatry, przestań tylko wpajać innym że się nie da. Pozdrawiam

radek

A konkretnie na jakie wyższe chciałeś?.

radek
@radek

gdzie jest mój post, który nie łamał regulaminu?. I ktoś tu powie, że gowork jest niezależny. Kpina.

HAHA AWANS :( :)

Awans??? W tej firmie można o tym zapomnieć zanim ktoś z Tobą zacznie rozmawiać może już go nie być. Jednak skoro firmą jest "ułomna" w zarządzaniu i zwalnia próbuje zwolnić cenne dla firmy osoby to powodzenia w temacie awansu chyba że poziomego :(

śmiechu warte

Możliwości awansu są olbrzymie. Po pierwsze żeby awansować nie musisz się na czymkolwiek znać i cokolwiek umieć, co najwyżej musisz wiedzieć komu (usunięte przez administratora). Po drugie nie powinieneś mieć problemów z awansowaniem, bo tylko w listopadzie firmę opuściło 9 osób z biura :), więc możesz śmiało się staraĆ - Wakaty wolne a chętnych brak.

@Niezatrudniony

Pomijając merytoryczność Twojej wypowiedzi, pomijając interpunkcję i stylistykę to nie mam pojęcia dlaczego wypowiadasz się nie znając sytuacji, tu tak jest! Robisz „karierę” jak dobrze(usunięte przez administratora) kolegów ze swojego działu i wtedy „awansujesz „ na inny dział gdzie jesteś fajna i dalej robisz to samo(usunięte przez administratora)

@śmiechu warte

Dokładnie tak jest, przyjmujesz się na stanowisko np. technologa, planisty uczysz się kunsztu od zwykłych pracowników, planujesz metoda prób i błędów i ....... już jesteś gościem w strukturze i możesz się panoszyć.

zapałka
@Niezatrudniony

Nie dziw się pożyteczny idi.....o, że ktoś pisze o czerwonych kubrakach bo to symbol nieudacznictwa i kołtuństwa w yawalu. Jakbyś robił w tym kołchozie to byś to wiedział i rozumiał przesłanie, a tak tylko zajmujesz miejsce na tym portalu. Odsyłasz kogoś po harnasie sugerując, że to zwykły (usunięte przez administratora) pijący tanie trunki. Coś mi się nie wydaje żebyś nie pracował w Yawalu, wydaje mi się, że ściemniasz i biorąc pod uwagę twoją pisownie pewnie jesteś oddanym parobkiem jednej pani od czerwonych kubraków. .

ha ha
@little black dress

No tak, dział już nie istnieje a obrzydliwe donoszenie nadal trwa tylko gdzie indziej.

@yolo

planujesz metodą prób i błędów - lepiej bym tego nie ujął

Strategiczna osoba
@yolo

Ważne aby obrać dobry cel strategiczny i go realizować z wielkim zaangażowaniem i oddaniem pomimo wszystkiego np. można przykleić się do kogoś kto pociągnie Cię w górę i wypłyniesz na wielkie wody... To takie zjawisko ścisłego współżycia firmowego na całym świecie, przynajmniej dwóch elementów, które przynosi korzyść każdej ze stron lub jednej, a drugiej nie szkodzi…

Alina1876
@Tutu Rutu

A czy kobiety tez przyjmują ?

Adam.
@Strategiczna osoba

Muszę ci pogratulować. Nie ma to jak przykleić się do czyjejś D....y niczym rzep psiego ogona i budować swoją karierę zawodową za pomocą wchodzenia w czyis zad. Bardzo twórcze i bardzo inteligentnie, strategii w tym tyle co w Yawalu fachowców. Aż dziw bierze że jeszcze się z tym obnosisz.

Słonina
@Alina1876

Hmmm, to zależy od tego czy masz tam kogoś lub znasz kogoś kto zna ewentualnie kogoś …

hubert zawodowiec
@Alina1876

Tak przyjmują do planowania i na magazyn bo to dwa strategiczne pkt. firmy. Za chwilę w innych działach firmy nie ujrzysz psa z kulawą nogą, ale planowanie będzie planowało jak zaliczyć kolejny dzień w stworzonym przez siebie chaosie, a magazyn będzie zachodzić w głowę jak wysłać kg śrubek i pół szczotki bez reklamacji.

Amatorka
@hubert zawodowiec

A co wg Ciebie zawodowca powoduje ten chaos i reklamacje?

@hubert zawodowiec

Dokładnie tak jest! i nie ma się w sumie z czego śmiać bo po inwentaryzacji jak to wszystko wyjaśnić, jak to wszystko pier....nie. Jedyne co mi się nasuwa to "jaki Pan taki kram".

hubert zawodowiec
@Amatorka

Na twoim miejscu zadałbym inaczej pytanie, a dlaczego? bo dzisiaj jesteśmy świadkami nie przyczyny tylko wyniku = skutków!!. Przyczyny tych skutków powstawały dużo wcześniej. Innymi słowy nie doszukuj się dziś powodów chaosów i reklamacji, bo one są tylko sumą wszystkich zdarzeń, które miały miejsce w ostatnich lata. Jak chcesz poznać prawdziwe przyczyny / powody powstawania chaosu i reklamacji musisz przeanalizuj wszystkie decyzje z ostatnich lat. Jeśli nie potrafisz służę uprzejmie, ale za opłatą. Proponuje też zapoznać się z teorią związku przyczynowo-skutkowego.

Huba buba
@yolo

A w nagrodę można dostawać nowe świeżaki...

@hubert zawodowiec

Jeżeli chodzi o reklamacje to cały (usunięte przez administratora) zaczął się od zwolnienia Kierownika Kontroli Jakości (chodzi mi o tego długoletniego Kierownika, nie tego skoczka, który miał pojęcia tyle co nic i przepracował zaledwie kilka miesięcy) pracownicy z kontroli zostali sami sobie, tym samym nikt już nie naciskał na problemy, zaczęli stosować technikę; reklamacja? -wysyłamy nowy towar od ręki. Nie rozumiem jak w tak dużej firmie można pozbyć się osoby, która odpowiada za tyle ważnych aspektów w rozterkach klientów. To co napisałeś jest w 100% prawdziwe, teraz mamy wyniki tego posunięcia, klienci nie chcą już towaru z Yawalu, bo więcej jest z nim problemów niż pożytku.

F12

Ja ci powiem jak to zrobić jak już się zatrudnisz to podpierdaxxj na maxa kierownictwo i nawet samego siebie. I zostaniesz zauważony. Potem wbijasz na magazyn ACC i wyzywasz od starych pizxx i za 3 miesiące jesteś panem na włościach

@Tutu Rutu

Uważasz, że osoby bez doświadczenia w tej branży mogą starać się o zatrudnienie. Czy przechodzą jakieś szkolenia wdrażające lub mogą zrobić uprawnienia na wózki widłowe? Doprecyzuj jak to wygląda.

Szarak
@hubert zawodowiec

Podobno szukają nowych świeżaków do pomocy m.in. do sprzedaży i planowania produkcji. Firma się nieustannie rozwija :)

on

Kpina z wypłaty

qwerty
@on

W jaki sposób Yawal wynagradza swoich pracowników produkcyjnych i magazynowych ? Założenia: - Stała pensja. - Premia Miesięczna regulaminowa uzależniona od wyników sprzedaży (max 7 % Stałej pensji). - Dodatek motywacyjny za brak absencji chorobowej (300 pln Brutto). - Dodatek za dojazd do pracy (100 pln Brutto). - Za nie palenie papierosów i e-papierosów w miejscu pracy (70 pln Brutto). - Dodatek za pracę w nocy (stawka ustawowa zależna od ilości dni pracy w danym miesiącu średnio około 2,80 pln za godzinę Brutto) - Wynagrodzenie za pracę w dni wolne + 100% stawki godzinowej w te dni - Benefity pracownicze zamieszczone na stronie internetowej Yawal w zakładce Kariera (szalbierstwo i konfabulacja). Tyle teorii. Pensja pracowników produkcyjnych i magazynowych za miesiąc styczeń 2020r została wypłacona „goła”. Rzekomo przez brak wykonania założonej sprzedaży w miesiącu styczniu 2020r. Można zrozumieć brak Premii Miesięcznej regulaminowej (max 7% Stałej pensji) uzależnionej od wyników sprzedaży (kto miał sprzedawać skoro najlepsi handlowcy z długoletnim stażem odeszli do konkurencji, a stali Klienci odchodzą w związku z perturbacjami związanymi z wprowadzaniem przez Yawal nowego IFS). Tylko ja się grzecznie pytam jaki wpływ mają pracownicy produkcyjni i magazynowi na wyniki sprzedaży, może zarządzający Yawalem powinni tychże pracowników przeszkolić w sztuce sprzedaży, wyposażyć ich w niezbędne narzędzia od pracy (samochód służbowy, laptop, telefon , fundusz reprezentacyjny) i wysłać ich w świat by nadrobili braki w wyolbrzymionych planach sprzedaży (oczywiście po godzinach swojej podstawowej pracy). Jeśli nie wykonają planu sprzedaży wtedy, owszem można nie wypłacić im premii od sprzedaży w wysokości max 7% Brutto do pensji. Nie wypłacono także: - Dodatku motywacyjnego za brak absencji chorobowej (300 pln Brutto). - Dodatku za dojazd do pracy (100 pln Brutto). - Za nie palenie papierosów i e-papierosów w miejscu pracy (70 pln Brutto). - Za godziny nadliczbowe 100 % stawki godzinowej. - Za udział w inwentaryzacji (wynagrodzenie za pracę w dni wolne + 100% stawki godzinowej w te dni). Reasumując: Wszystkie DODATKI do STAŁEJ PENSJI nie zostały wypłacone ponieważ pracownicy produkcyjni i magazynowi nie stanęli na wysokości zadania i nie wykonali PLANU SPRZEDAŻY (czytaj: nie sprzedali tyle co zaplanowano) w miesiącu styczniu 2020r. Może ktoś z Szanownych forumowiczów „oświeci” i wytłumaczy mi te chore korelacje.

0-0
@qwerty

Zapytaj handlowców jakie dodatki lub premie lub nagrody im zostały wypłacone za niewykonanie planu sprzedaży ;)

Jeti
@qwerty

To co dla nowych pracowników jest nowością dla starych wyjadaczy stanowi pewien standard. Wszelkie wpadki i koszty Yawala pokrywa się środkami przeznaczonymi na premie dla ludzi. Przyjdzie nowy zarząd - niema premii, odejdzie stary zarząd - nie ma premii, zakup floty aut - nie ma premii i można tak wyliczać w nieskończoność. Od kilku lat w Yawalu mawia się, że jedyne pewne pieniądze to te co masz na umowie. Premii nie należy uwzględniać w domowym budżecie. Większości starych handlowców nie ma, bo dogadali się z kolegami z konkurencji i teraz sobie wspólnie orają kraj przejmując zdezorientowanych klientów yawala. Przyjęć handlowców brak, bo i po co skoro firma idzie siłą marki, więc handlowcy są potrzebni do odwiedzania klientów. Techniki sprzedaży jak i sama sprzedaż jest na drugim planie, na pierwszym jest wsparcie duchowe klientów, żeby nie wyrwali wszystkich włosów z głowy. Konkurencja w czasie kiedy nasi handlowcy wspierają duchowo osłabionych klientów dwoi się i troi żeby jak najlepiej ugościć klientów na kosztownych imprezach podczas których chcą z jak najlepszej strony pokazać siłę marki. A my w yawalu organizujemy imprezę (bo klienci się wprosili) żeby pokazać nowości w postaci kilku nowo dodanych stron do katalogu oraz systemu, którego większość obecnych klientów nie kupi, bo albo nie ma na niego odbiorcy lub technicznie nie podoła. Konkluzja jest taka, że nic się samo nie sprzeda. Jak się nie włoży to się nie wyjmie. Można wymagać, ale trzeba dać coś w zamian.

Pozytywny

Fala następnych odejść już wkrótce... :)

Nerwus

Co z premią kwartalną sprzedaż ponoć rekordowa a kasy dla produckji 0 zł. Biuro nas w ogóle nie szanuje a to dzięki nam to wy istniejecie i jest was coraz więcej

ONA
@Nerwus

Z kwartalną? A co z dodatkami za niechorowanie, za niepalenie i dojazd do pracy? Ma ich nie być z tą pensją! TO jest w Yawalu rarytasem, tam gdzie jest normą- czyli w innych zakładach, u nas jest marzeniem. Nie wspomnę już o premii od sprzedaży która jest kaprysem i loterią.

lakiernia
@ONA

Jeśli nie będzie dodatków to pomarańczowe kamizelki same mogą sobie pracować. Czekamy na 10

yolo

Dokładnie, coś pierdnęłą i poszła :))

Czy w tej firmie są przewidziane jakieś premie świąteczne ?

little black dress

No chyba by wypadało!! W każdej szanującej się firmie jest to normą, zarówno na Boże Narodzenie jak i na Wielkanoc. W Yawalu tylko Boże Narodzenie te drugie to nie Święta, chociaż jeszcze nic nie ma na koncie. Może po Świętach żeby tego nie rozwalić w 10 min na (usunięte przez administratora) :))

Fufu

Tak bon do biedry na 1/2 kg karpia

Magazynier

Tak ale nie w te święta. Robić a nie pytać o pieniądze.

Fu fu

Był jeden (usunięte przez administratora) kierownika ale to zamało będzie trzeci . Ale beka co za ślimoki!! A to z policjantów się śmieją że jeden czyta a drugi piszę!! ???? ???? ????

Lolo

Pracuję w tej formie od 3mcy i jestem zadowolony, więc nie wiem czemu tak źle piszecie.

Alojzy
@Lolo

Właśnie dlatego dobrze ci się pracuje. Nie zdążyłeś poznać tutejszych zasad oraz złudnych nadziei wiążących się z twoja przyszłością w tym „pięknym” zakładzie.

nawal
@Lolo

Nie wiem czy zdajesz sobie sobie sprawę z tego, że stanowisz wyjątek :)

Ala
@Lolo

I zadawala Cię pensja 2000 netto?? bo jesteś chyba na okresie próbnym i dodatki Ci nie wchodzą? Czy się mylę i masz dodatkowe 320 i to jest dla Ciebie extra pensja. No chyba, że.... jesteś stanu wolnego i masz to na waciki, a to sorry :) Niebawem wigilia i będzie jeszcze +200 na karpia z Biedronki!

qwerty
@Lolo

Na jaki czas podpisałeś umowę i na jaką kwotę brutto ?

Stary
@Lolo

Zakładam że to Twoja pierwsza praca w życiu i nic lepszego Cię nie spotkało, więc zrozumiałe że cieszysz się, że masz za co zrobić zakupy w żabce.

College Boy
@Lolo

Lolo, ja jakbym wcześniej pracował na cegielni w Gnaszynie, a teraz za niezłą kaskę uczył się malowania oraz podstaw elektrostatyki na lakierni też pewnie byłbym zadowolony. Niestety, w Yawalu każde zadowolenie nie trwa zbyt długo, więc puki co ciesz się ile możesz.

@Lolo

Mogę wydawać swoje pieniądze na co chcę np na swoją czarną gablotę

Twardy

Ważne z wczoraj. Podobno trwają rozmowy z Piotrem Dziadkiem, by wrócił i ratował grupę.

@Twardy

Życzę Yawalowi aby Piotr wrócił. Niekiedy mieliśmy różnice zdań jak to w pracy, ale zawsze rozmowa z nim była na poziomie i na argumenty. Ogólnie facet, konkretny, zainteresowany robotą i chętny do nauki, z którym dobrze się pracowało. Pytanie czy chciałby wrócić do tak zdewastowanej firmy, w której niema już prawie nikogo z kim współpracował ?. Swoją drogą jeśli to prawda, to znaczy, że rodzina M poszła po rozum do głowy - szkoda że musiało minąć pięć lat. Pięć lat straconych i bardzo smutnych dla firmy, dla której wielu poświęciło spory kawałek życia. Mimo, że już nie pracuje w Yawalu, życzę tej firmie jak najlepiej.

Aaa

Nie pracujesz w Yawalu a dalej śledzisz forum i jej losy? Tęsknota? A może cie wywalili i siedzisz na bezrobociu bezczynnie czytając forum?

zuch
@Twardy

Ale by były jaja. Co niektórzy musieliby poszukać nowej pracy, bo raczej ekipa MJ nie miała by dobrych notowań u P>D.

@Aaa

Tak się składa, ze zaglądam tu od czasu do czasu bo Yawal był firmą do której coś włożyłem, czego ty nie zrobiłaś. I co najważniejsze, mnie nie wywalili tylko odszedłem widząc skundlenie i małostkowość takich jak ty. Taka subtelna różnica między mną a tobą.

ssa
@Twardy

Podobno był to niezły (usunięte przez administratora) dlatego go spuścili...

Montezuma
@ssa

A konkretnie jakie przekręty robił?. Nie myl cwanego handlowca z przekręciarzem. Ja tam znam inną prawdę tzn, że pewna mała dama tak długo kopał dołki że rękoma EM go wykopała - z resztą nie jego pierwszego i nie jedynego. A życie i tak zweryfikowało jej "umiejętności" :).

Furman z Yawalu
@Aaa

A ty dlaczego śledzisz to forum? co cie takiego wyróżnia i upoważnia do tego, że ty możesz śledzić, a byli pracownicy już nie ?.(usunięte przez administratora) czy może jakaś inna cnota ?.

Zostaw merytoryczną opinię o YAWAL S.A. - Herby

• Jak się pracuje w YAWAL S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy YAWAL S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 38.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w YAWAL S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 27, z czego 1 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 20 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

YAWAL S.A.