Logowanie dla kandydatów/kursantów

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie
Praca opiekunka
Kursy / Szkolenia - zobacz wszystkie 199!
Praca w Niemczech dla opiekunek - płacimy o 1000 zł więcej niż konkurencja
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o pkp cargo poludniowy zaklad spolki nowy sacz

Pracowałeś w firmie pkp cargo poludniowy zaklad spolki nowy sacz i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
wd40 - 2010-12-26 17:57:24 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
pytam czy jest taki zaklad w polsce zeby prezes zwiazkow NSZZzawodowych dostal samochod sluzbowy i jezdzi gdzie chce gdyz na koleji brakuje pieniedzy na wszystko i dlaczego zalozono gps na wszystkie samochody procz prezesa i dyrektora a moze by tak jakies podwyszki dla pracownikow fizycznych i premie
zdjecie uzytkownika
wd40 - 2010-12-26 18:15:32 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
jak to jest mozliwe zeby prezes zwiazku rzadzil zakladem i on przydzielal premie kto ma dostac w danym miesiacu maszynista mechanik czy kierowca a dostaja przewaznie jedni i ci sami a sam prezes jezdzi samochodem wart ponad 100 tys zl skad on ma na to pieniadze jak zwykly pracownik zarabia 1200 zl moral z tego taki WILK SYTY OWCA CALA
Zostaw swoją opinię
Powiadomienia
o nowych wpisach
Obserwuj ten wątek!
Akceptuję Regulamin
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie pkp cargo poludniowy zaklad spolki nowy sacz

Twoj email:
Wiadomość: