Cerrad Płytki (Cerrad Sp. Z O.O.)

Opinie o Cerrad Sp. z o.o.

Arasaka

Witam. Zastanawiam się nad złożeniem aplikacji na stanowisko obsługi maszyn ceramicznych. Czy na ww. stanowisko wymagane jest jakieś uprzednio zebrane doświadczenie czy przed podjęciem obowiązków jest się z tego zakresu przeszkolonym? I jeżeli chodzi o zarobki to jak mniej więcej klarują się na początek na rękę? Z góry dziękuję za odpowiedzi. Pozdro.

Bbb
@Arasaka

Doświadczenie jak wszędzie mile widziane a co do przeszkolenia odpowiem ci co ja słyszałem, jak się o coś pytałem jak zaczynałem ,,Ucz się sam,, czyli spierdzielisz coś parę razy to się szybko nauczysz na swoich błędach

Renata
@Arasaka

pracowalas kiedykolwiek wczesniej na takim stanowisku ? umiesz obslugiwac taka maszyne? pewnie to podstawa jest

Daro
@Arasaka

Zastanów się dwa razy..szkoda zdrowia, którego żadne pieniądze nie zastąpią a tu zdrowie stracisz w parę tygodni.. Przemyśl to dobrze

Iza
@Bbb

czyli takiego stricte szkolenia przed rozpoczęciem pracy nie ma ?

Cień

Szkoda tylko że pseudo kierownicy na 3 i 4 nie ponoszą żadnej odpowiedzialnosci za swoje błędne decyzje tylko o wszystko obwiniaja pracowników nie wiem czy zarząd tego nie widzi czy nie chcę widzieć?

Ilona
@Cień

A o jakie błędy często obwiniają pracowników??

Jastrząb
@Ilona

O wszystko że nie jesteś 3 synem albo bratem

Xyz
@Cień

To norma w tej firmie z tego co widzę od lat bez zmian. Tak jak ktoś już tutaj pisał szkoda nerwów i zdrowia na ten zakład

@Ilona

najczesciej o cos na co nie masz wpływu. cos sie zepsuje na innym dziale jest odpowiedzialność zbiorowa. lecą wtedy po premii każdemu.

Brodaty samozwańczy szef
@Xyz

Idź zarob 400 zł mniej , a miej każdą noc przespaną w domu, postarać się o dostanie 13 pensji , wczasów pod gruszą itp równa się to samo co ceerad pełen pyłu,chalasu itp

Xyz
@Brodaty samozwańczy szef

A kto powiedział że trzeba 400 zlotych mniej zarabiać :) Da się też dobrze gdzie indziej zarobić, ja po zmianie pracy te same pieniądze parę lat temu brałem w firmie obok. No chyba że jakieś podwyżki były w cerradzie

Kier okularnik
@Xyz

Podwyżki w ceradzie tylko dla nowych majstrów i biura

Gniewosz
@Cień

To nie kierownicy tylko zwykli nieudacznicy do pasania bydła się nie nadają co dopiero żeby kierować ludźmi. Kierownik powinien pomagać pracownią a nie przeszkadzać i wydzierać ryja na ludzi, pamiętaj jeden z drugim kto pracuje na wasze wypłaty

Witam. Rozpoczynając pracę w cerrad na produkcji musisz pożegnać się z wolnymi weekendami, świętami, sylwestrem itp. Będziesz pracował na zmiany także w nocy, w lato gorąco i duszno, a butelki wody nie dostaniesz(kierownik Ci powie że temperatura na zewnątrz jest jeszcze niska mimo że na hali dochodzi do 40) wszędzie wszechobecny pył. W zamian otrzymasz minimalną krajową, dodatek za pracę w nocy, plus premia którą dostaniesz albo nie bo akurat produkcja była słaba albo dyrektor miał taki kaprys. A najlepsze jest to że najbardziej to właśnie kierownicy sabotują produkcję a to doprowadzą do zawału na piecu(bo chcieli szybciej),a to zawał suszarni, wypuszczanie nowej produkcji w piątek po południu, a jeśli będą problemy to wina pracowników. Gorąco nie polecam

Robot

Firma (usunięte przez administratora) na stronie Urzędu Pracy oferta 2900 brutto plus premia, to jakiś żart

@Robot

Tak jest przykre ale prawdziwe. (usunięte przez administratora) i wyzysk. Cały cerrad

@Robot

No najniższa krajowa a premia w jednym miesiącu jest wyższa a drugim niższa bo taki mają kaprys .zabierają za byle (usunięte przez administratora) premię żeby sobie chyba dołożyć...

@Rambo

a znasz zakład w którym jest stała premia, to chyba nie byłaby premią...

Ixi
@Gość

W MAN od lat mam stałą premie.

@Rambo

Rambo a jakie są premie ? Mniej więcej jaka kwota?

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Regionalny Koordynator ds. Sprzedaży w firmie Cerrad Sp. z o.o.? Podziel się z nami pozytywnymi aspektami rekrutacji, jak również wszelkimi zastrzeżeniami odnośnie procesu. Jaki był rezultat Twojej rozmowy?
bigpento25cm

poprawka jednak 15 cm

bigpento25cm

teraz już tylko 20cm. były pracownik nie polecam

Rgddt

Postaram się obiektywnie z opiniować na początek powiem , że nie pracuje na magazynie co do pracy w cerradzie a robię już kilka lat z roku na rok coraz gorzej ,wszechobecny mobbing,krzyki , wyzwiska zwlasza przez przełożonych niższego szczebla którzy codziennie starają się udowodnić że jesteś zerem a oni twoimi panami ,często problem z wzięciem urlopu bo brygadzista ma taki kaprys, obcinanie premii zwłaszcza w tym roku i już nawet za grudzień fama jest że ma być znów obcięta albo wcale ma niebyc , zarobki nie adekwatne do odpowiedzialności i poświęcenia rodziny w 4 brygadowce, jedynie plus to wypłata w terminie jedynie praca dla ludzi co mają nóż na gardle ja na szczęście spłaciłem kredyty więc już niedługo pożegnam się z tą firmą bez większego żalu bo już szukam innej.

Rgddt
@Rgddt

Dodam tylko dla tych co nie wiedzą że pensja bez premi niczym się nie różni od najniższej krajowej max plus 200zl ,więc bez premi nie jest to w żaden sposób atrakcyjne wynagrodzenie bo wszędzie tyle dostaniesz i przynajmniej noce i weekendy i święta z rodziną spedzisz

Ponieważ to prawda

@Rgddt

Dokładnie tak jest.wykorzystuja pracowników jak się tylko da.złotówy

GRZEGORZ
@Rambo

No przezcież nikt nikogo na siłe nie trzyma, jesteś fachowcem, to rynek pracy jest otwarty, po co to wypisywac farmazony w internecie, idziesz tam gdzie haj lajf, a złotówy na koncie mi pasują, i zawsze w terminie

@Rgddt

Dokładnie a zabrać pranie to już żaden problem.powod zawsze się znajdzie.albo zrypane płytki albo plecak przy maszynie leżący.

@GRZEGORZ

Krzysiek to Ty

Stryćny

Jak wyglądają zarobki na produkcji? czy idzie zarobić 3 tysiące z hakiem i nie stracić zdrowia?

@Stryćny

Nawdychasz się pyłu, zależnie od linii na wyrzucasz kilka ton gruzu. Plecy ci padną po kilku miesiącach i dostaniesz prezent w formie zje.y, albo uwalonej premii. Oczywiście wszystko to w temperaturze 10-15 stopni w zimę jak przy bramie do jakichś 50 w lato.

@Stryćny

Zarobisz 3 koła ale zdrowie stracisz jeśli nie przez krzem i krystobalit występujący w powietrzu wszędzie w tej firmie to przez przełożonych którzy nie posiadają żadnej wiedzy oprócz sposobów na aktywny (usunięte przez administratora) stosowany nagminnie w Cerradzie.

Pora zadziałać

Witam,mam nadzieję że chociaż część kierowników i dyrektorów czyta te wpisy. Może powinien kto inny to wszystko zobaczyć co tam się dzieje i co robicie z pracownikami . Pastwicie się nad ludźmi ,gnoicie ich , a później wielcy zdziwieni że nikt nie chce tam pracować?! Ciekawe dlaczego skoro panuje tam wieczny MOBBING!!!! Może nie zdajecie sobie dokładnie sprawy, że za coś takiego nie dostaniecie tylko pisemnego czy slownego upomnienia . Skoro ludzie ,którzy są nad wami nie reagują może powinni zająć się inni ludzie którzy upublicznią jakie podejście macie do pracowników którzy dają z siebie tyle ile mogą jednym słowem po prostu wszystko . A wy co straszycie że jak się nie podoba to tam są drzwi . Pfff gdyby każdy był na tyle odważny i wyszedł stamtąd nie miałby kto dla Was pracować i prędzej czy później byście upadli . Nie macie za grosz szacunku . Mam nadzieję że ktoś się wami w końcu zajmie i pamiętajcie KARMA WRACA.

Niezadowolony

Szczerze nie polecam, od wielu miesięcy coraz bardziej zabierają premie, zakład się rozbudowuje, a pracowników coraz mniej. Niektórym się wydaje że za 3000 zł albo nawet nie całe , będziesz biegał z hali na hale, robił wszystko co się da, wdychał tony kurzu, najlepiej cały czas tego pilnował i nie chodził na przerwę. Osobiście nie polecam (usunięte przez administratora)

Lorek

Byłem na rozmowie o pracę na stanowisko magazyniera. Zaproponowano mi minimalną pensję krajową plus bliżej nieokreśloną premię. Nie polecam, osoba z którą rozmawiałem mężczyzna - dość prymitywny o ubogim słownictwie. Nie polecam.

Ok
@Lorek

Taka to już firma. Ja byłbym bardzo ostrożny względem tego pracodawcy.

Dziewczyna
@Lorek

Ja mam rozmowę w poniedziałek na magazyn. Teraz po tym komentarzu to już sama nie wiem ????

Eheheh

Jak wygląda praca, która jest opisana na stronie w rubryce "kontrola jakości-laboratorium" ?

@Eheheh

nie polecam

Ocochodzi
@były pracownik

Możesz powiedzieć coś więcej na ten temat ? Od dłuższego czasu , co tydzień firma wystawia nowe ogłoszenie o prace na to stanowisko, na nic składanie Cv , nie wiem kogo szukają…

@Ocochodzi

To już pytanie do działu HR

Mmm
@Ocochodzi

W skrocie sprawdzasz jakość wyrobów parametry wytrzymałość obróbkę itp

Stefan

Rozwala mnie ta auto reklama przy jednej z ofert pracy "Ponad 1250 dumnych pracowników Cerrad". Z czego niby dumnych? Że na zakładzie jest wszechobecny mobbing, szczególnie na magazynie. Paranoja do kwadratu.

xxxx

a może piszecie tak bo boicie się o własne osoby bo przyjdą naprawdę lepsi niż wy? uwierzcie są jeszcze gorsze firmy i bardziej zacofane technologiczne tak więc wnioskuję ,że chyba jeszcze nigdy w życiu ciężko nie pracowaliście

P
@xxxx

Drzwi otwarte, przekonamy się kierowniku

IzaBella

Dzień dobry! Jak wygląda rekrutacja do pracy? Dziękuję.

@IzaBella

Daj SB spokój kobieto. Chybaże chcesz być traktowana jak zero i pracować za ok 3 tys na 4 brygadówce 3 zmianach i w 50 stopniach latem.

A.B

A może ona pyta o pracę w biurze? Tam raczej nie ma 4 brygadówki i 3 zmian...

Tomasz

Czemu nie polecasz, bo nic nie napisałeś konkretnego. Chodzi o pensje? Co ci nie odpowiadało, bo chciałbym poznać szczegóły.

Tomasz

Czemu w lecie jest tak gorąco? Nie można zamontować klimatyzacji? Ktoś w ogóle był z tym u kierownictwa, żeby poprawić warunki??

Hdk

Też nie polecam. Szkoda czasu na ten bajzel. Kasa mała kierownictwo hamskie .

@Hdk

Potwierdzam. Czasem ludzie mówią ze to tylko jeden dział, chociaż to nie prawda bo z tego co czytam to magazyn tez a sam osobiście miałem pecha pracować na produkcji gdzie sytuacja wiele się nie różni od opisywanych tutaj

@Hdk

Już nawet prawdy do siebie nie dopuszczają. Blokują prawdziwe komentarze

@Hdk

I co, nie ma szans żeby np od nowego roku wleciały jakieś podwyżki?

@Tomasz

wleci bo od nowego roku najnizsza wzrasta. ale to ci zabiorą z premii i wyjdziesz tak samo albo gorzej. nie warto sb (usunięte przez administratora) zawracac cerradem. (usunięte przez administratora) i wyzysk

Włodek
@Tomasz

Wypłaty są niskie więc nie ma co polecać

Włodek

Nie ma kasy na klime.

Cerradek
@Tomasz

W lecie jest tak gorąco ponieważ piece oddają ciepło, kolejną rzeczą jest to ,że od zewnątrz też nagrzewa się od słońca. Oczywiście że kierownictwo o tym wie ale przecież oni siedzą w klimatyzowanym biurze więc im to nie przeszkadza. Nikt już nie chodzi o poradę do kierownika bo odpowiedź jest zawsze taka sama. Co ja ci poradzę, musisz radzić sobie sam, jak ci się nie podoba to się zwolnij.

@Tomasz

Jest gorąco bo płytki wyjeżdżają gorące i jak się uzbiera naście platform to na hali jest jak w piekle.do tego dodać piece które też dają ciepło.a klimatyzacji nie zamontują bo za duże są hale ...

Misiek

Dobrze to już było

Witam, chciałem zapytać czy ktoś wie o co chodzi z kadrami w cerradzie? Ciągle wystawiają ogłoszenia, od miesiąca wysyłam CV i nawet nikt nie raczy zadzwonić dodam, że wykształcenie mam kierunkowe i doświadczenie w innych zakładach. Trzeba mieć tam jakieś plecy czy o co chodzi?

Edyta

To co trzeba zrobić żeby się dostać do firmy? Może udać się tam bezpośrednio ?

AS
@Edyta

no ale po co chcesz iść tam gdzie ktoś Cię zwyczajnie nie chce???

@Edyta

Poprostu cię nie chcą skoro nie zadzwonili. Albo nie masz tam pleców. . tak to działa

Abc
@Edyta

W tej firmie to trzeba mieć znajomości, to wystarczy.

Z tym imieniem i nazwiskiem to standard w każdym liczącym się zakładzie, tego jak raz rodo nie obejmuje, wygląda na to że wstydzisz się swojego nazwiska.

Balbina

a do mnie zadzownil

@Balbina

To ci współczuję

Edzio

Tobie żal ? Za Twoje się nie bawią ! Jeżeli uważasz że masz tak mało zawsze możesz się zwolnić i iść do pracy która będzie przynosiła Ci większą satysfakcję finansową.

Zostaw merytoryczną opinię o Cerrad Sp. z o.o. - Starachowice

• Jak się pracuje w Cerrad Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Cerrad Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 191.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Cerrad Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 124, z czego 6 to opinie pozytywne, 82 to opinie negatywne, a 36 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Cerrad Sp. z o.o.