Cerrad Płytki (Cerrad Sp. Z O.O.)

Opinie o Cerrad Sp. z o.o.

To kto się zwalnia z magazynu ? Cała firma huczy o waszych wypowiedzeniach a efektów żadnych. Z gęby robicie to samo co wasze kierownictwo

Standard. Każdy tylko w gębie mocny w tej firmie. Między sobą gadają a nikt się nie odważy czegoś z tym zrobić.

@Adam

Z "biura" spod bramy gadają o wypowiedzeniach. Przychodzą wózkowi i wszyscy sie nakręcają nawzajem. Przychodzi co do czego to zapier... :)

Hehe

Kwestia pojawienia się ofert pracy na okolicznym rynku i tyle. Coś jeść musza płytek wpierdzielac nie będą i tak

Es

Czy ktoś pracował w dziale sprzedaży? A konkretnie na stanowisku specjalisty ds. wsparcia sprzedaży? Jak wygląda praca i warunki? Co z wynagrodzeniem?

@Es

Wypłacalne

Olin

Widzę, że niezły (usunięte przez administratora) na tym magazynie w Cerradzie macie. A zastanawiałem się aby tam przejść. Teraz widzę iż nie warto absolutnie.

@Olin

Też składałem tam cv na magazyn. Ale mój kolega mi odradził bo tam pracuje.atmosfera nie jest mila idzie od górnie od kierownictwa. A jak nie chodzisz i nie podpierdzielasz na góre to albo premie masz mniejsza albo cie zwolnią.

Nie polecam pracy na magazynie... niech was nie kusi co mowia na rozmowie. To sie mija z prawdą.

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Regionalny Koordynator ds. Sprzedaży w firmie Cerrad Sp. z o.o.? Podziel się z nami pozytywnymi aspektami rekrutacji, jak również wszelkimi zastrzeżeniami odnośnie procesu. Jaki był rezultat Twojej rozmowy?
kobieta

Czy w cerradzie pracują kobiety na produkcji ??

@kobieta

Pracują na sortowni

Ola
@pracownik

Pracują Podobno. Ale jak chcesz pracować na 3 zmiany w systemie 4 brygadowym świątki piątki, w kurzu, hałasie i 46 stopniach to zapraszam. To nie jest praca dla kobiet.

Imprezowicz cerrad

Jak po imprezie panowie pisać czy sie podobało ? Niech wszyscy wiedza jak sie bawimy w cerradzie !!!bylo grruuuboooopotwierdzacie ?

@Imprezowicz cerrad

Noo działo sie oj działo !!!!co niektórzy pokazali jak sie bawić !!!

Xxxxx
@Imprezowicz cerrad

byles ? Ze komentujesz ? I udzielasz takich informacji na forum publicznym ?

@Xxxxx

Impra na 150 osób Oj ponoć działo się działo

cer

Słyszeliście, ma być dyskretna premia i podwyżka dla osób z działów sprzedaży krajowej i zagranicznej!!!!

@cer

Oczywiście. Dodatkowo zabawa w Europie na 150 osób, a imprezy mają często, wycieczki różne, ostatnio nad morze........... Tylko my pracujemy na efekty a nie mamy nic. Kompletnie nic

BYŁY PRACOWNIK

Zastanawia mnie jedno, dlaczego dział HR oraz Chief magazynów nie reagują na całą tą patologiczną sytuację panującą na magazynie, to co wyprawia Pan Su... Marcin... I Ku...względem swoich podwładnych

You
@BYŁY PRACOWNIK

Zareagowali ale odwrócili wszystko przeciwko pracowniką i to my jestesmy winni a oni poszkodowani.. tak wlasnie sie zalatwia sprawy. Nikt nie wyslucha pracownika tylko kierownikow jak kłamia

Łukasz

(usunięte przez administratora) Jeżeli myślicie że tak zbudujecie sobie szacunek to jesteście w błędzie , a może tak chcecie podwyższyć niskie poczucie własnej wartości ? Pamiętajcie że każda(usunięte przez administratora) znajdzie swój kosz.

Lukasz 2
@Łukasz

Najważniejsze informacjie zostaja usuniete .czy to przypadek nie sądze.. kazdy chyba chcial by znac opinie na temat firmy. A nie co troche prawdy to jest usuniete wszystko.

Trójca

I w taki sposób trójca winnych stała sie nagle poszkodowana.. sprawa zostala zamieciona pod dywan i wszystko zostalo obrócone przeciwko nam.

Haha
@Trójca

Nie ma ludzi nie zastąpionych.. no wlasnie to mówia o sobie bo na ich miejsca to sie ludzie napewno znajda . Bo na nasze fizyczne stanowiska to nie kazdy sie nadaje. Czy na skladanki czy na wózek. Nadaje sie co 10 osoba .. ale oni nie maja o tym pojecia bo ich to nie interesuje... czekamy na wrzesien az to wszystko (usunięte przez administratora)... kazdy to mowi ze ci ludzie sie nie nadaja na kierownikow.

Obserwator

Śledze to forum od jakiegoś czasu. Fascynujące jest to co się wyprawia na magazynie. Te komentarze nadają się do publikacji na spotted, niech całe stce zobaczą jaka chora to firma.

Obserwator 2
@Obserwator

Ja też śledzę to forum od pewnego czasu. Powinni zwolnić w końcu tych Kurków bo z tego co czytam to przez nich robi się na tym forum coraz większe (usunięte przez administratora)

Twarz? Oni nie mają twarzy tylko przebrzydle chamskie ryje

Były prac Mag

Kurek zwolnił również mnie bo jako jeden z pierwszych mu się sprzeciwiłem . Nie tolerowałem mobbingu i nigdy tolerować nie będę, teraz tylko czekam aż sprawa w końcu trafi do sądu(usunięte przez administratora)

Xyz
@Były prac Mag

Do sadu jak w polsce nie ma sadow, tutaj nie wiele zdziałasz, po co się męczyć zmieniać pracę jak się tylko da i trzymać się z daleka od tej instytucji

@Były prac Mag

Brawo !!!!!!

Obserwator z ramienia ONZ
@Xyz

Jak to po co się męczyć? Choćby po to by nie zezwalać na takie traktowanie. To dzięki cichemu przyzwoleniu w postaci milczenia takie (usunięte przez administratora) jak norbi łysy i wstrętny robią co robią. Bo ludzie milczą. Boicie się o pracę? To już jesteście niewolnikami. Jak pojdą chocby 3 sprawy do sądu i kilka razy wpadnie pip to Zarząd w końcu się (usunięte przez administratora). I pociągnie do odpowiedzialności tych trzech. Matka i teściowa pofrunęły? Pofrunęły. Wystarczy się nie bać.

Jarząbek 2

Mówiac krótko jesli nic sie nie zmieni na magazynie chodzi oczywiscie o kierownika magazynu Mar....a i jego podlizywacza(usunięte przez administratora)to ten magazyn padnie . Ci goście sie nie nadaja na te stanowiska ...

FAJA
@Jarząbek 2

Wyp... Cała 3 od Sucho... Marcin... po (usunięte przez administratora) i wreszcie zapanuje spokój na Magazynie innej opcji brak .

Abc

Nie polecam pracy tu. Szczególnie na magazynie..

Tomasz
@Abc

A to dlaczego? Możesz wyjaśnić dlaczego nie polecasz pracy w Cerradzie i co konkretnie sprawia że masz takie zdanie o tej firmie? Ile można tu zarobić realnie i jakie są zadania pracowników w tym miejscu?

@Tomasz

Poczytaj opinie będziesz wiedział.

Obserwator z ramienia ONZ.
@Tomasz

Dlaczego? Chłopie. Czytaj co poniżej jest napisane. Wpisy z ostatnich 6ciu miesięcy to wręcz jezioro pomyj. Poza Jarząbkiem, który operował ironią to same negatywy. Magazyn Cerradu to chlew(usunięte przez administratora)

Go
@Obserwator z ramienia ONZ.

Produkcja ze 2 lata temu wcale nie gorzej, i wątpię żeby było inaczej. Założyli tam izuloryczne kółko wspólnej adoracji :)

Ok
@Obserwator z ramienia ONZ.

Tylko ze z kolka wspólnej adoracji nikt się nie wypowie a tym bardziej z podwładnych bo strach im nie pozwala

Zzzzyygggaaa

My tylko chcemy żeby z magazynu odeszli kierownik (usunięte przez administratora)!! Bo inaczej to nigdy dobrze nie bd tylko coraz gorzej

Łał

Opinie usuwaja zeby podnieś sobie ocene, ale i tak każdy wie co tam jest.

Marko

Tych 2 gosci dawno powinni byc zwolnieni. Byly rozmowy w kadrach nic im nie zrobili, i wtedy poczuli sie nie do ruszenia. Byl spokoj na 2 tygodnie potem jak wszystko (usunięte przez administratora)to 3 razy mocniej.

Pracowity

Wreście jakaś prawda wychodzi poza mury tego magazynu.

Weź to zrozum.

Zastanawiam sie caly czas i nie moge tego zrozumiec, ze kierownik magazynu zastrasza nas (usunięte przez administratora) jest z jego strony i nikt mu nic nie powie chodz kazdy wie o wszystkim. A naszego kolege zwolnili za to ze powiedzial prawde jednej pani. Czy to nie jest kolesiostwo ????

Xyz
@Weź to zrozum.

Nie popisał się gumiś.

Go

Idźcie z tym do TVN oni zrobią z ta patologia porządek jak się patrzy.

Johny

Kierownika magazaynu . Mar.......a dawno powinni wywalic za to co robi jak ludzi wyzywa i zmusza do nadgodzin.

Zostaw merytoryczną opinię o Cerrad Sp. z o.o. - Starachowice

• Jak się pracuje w Cerrad Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Cerrad Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 191.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Cerrad Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 124, z czego 6 to opinie pozytywne, 82 to opinie negatywne, a 36 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Cerrad Sp. z o.o.