Cerrad Płytki (Cerrad Sp. Z O.O.)

Opinie o Cerrad Sp. z o.o.

Aktualność
Szanowni Państwo,
Prosimy o rozważne, przemyślane i odpowiedzialne publikowanie wpisów dotyczących działalności Firmy Cerrad jako Pracodawcy.
Osoby, które zamierzają zamieszczać wpisy zniesławiające Firmę oraz jej Pracowników i Przedstawicieli lub naruszające prawnie chronione dobra osobiste Spółki Cerrad, powinny pamiętać o tym, że wpisy na forach internetowych nie pozostają anonimowe. Osoba winna zniesławienia, zniewagi lub naruszenia dobra osobistego może być (po ustaleniu i ujawnieniu jej danych osobowych w ramach, przysługujących pokrzywdzonemu, środków prawnych) pociągnięta do odpowiedzialności karnej i cywilnej.
Jeżeli, posiadają Państwo informacje, które w Waszej ocenie wymagają wyjaśnienia, zweryfikowania czy podjęcia określonych środków zaradczych uprzejmie prosimy o ich przesyłanie na adres: hr@cerrad.com
amf

no taki komunikat na dzień dobry to wizerunkowy strzał w kolano. powiem tak, firma w ostatnim czasie mocno ogranicza zatrudnianie nowych pracowników. nie radzę ryzykować zmiany pracodawcy i rozwiązywania umów aby tu się zatrudniać, bo hr dzwoni na ostatnią chwilę i zmienia wcześniej oferowane warunki zatrudnienia. możecie zostać z ręką w nocniku. W ostateczności podpisujcie umowy od razu, albo zacznijcie szukać nowych ofert pracy

Michał Nowy wpis

Często mam okazje ładować u nich towar na magazynie i muszę przyznać że obsługa profesjonalna.. Panie w biurze przemiłe i zawsze uśmiechnięte do kierowców. Magazynierzy również jak najbardziej z ludzkim podejściem i dobrymi umiejętnościami załadowczymi... ogólnie ocena jak dla mnie bardzo dobra ????

MiKi

Na jakie zarobki można liczyć na stanowisku grafika? Czy ktoś był na rozmowie i został poinformowany o widełkach finansowych?

Ozie
@MiKi

Byłeś na rozmowie? Dostałeś tę pracę? Widzę że ogłoszenie znów wisi i ciekawi mnie czy mają takie warunki/wymagania, że nikogo nie znaleźli czy dobierają?

@Ozie

jak tutaj w ogóle wygląda ten proces rekrutacji?

@igor

długo trwa, jakie etapy, z kim rozmowy są przeprowadzane?

James

jak to tutaj wygląda z feedbackiem, od razu się go dostaje po rozmowie czy jednak czeka się jakiś czas? ile to mniej więcej trwa?

Lara

A na jakie? Możliwe, że standardowo mają dwa etapy, więc może je opiszesz? Ogólnie to sam proces rekrutacji jest tutaj rozległy w czasie czy raczej krótki? Długo się czeka na odzew z ich strony po wysłaniu CV?

kask

na miejscu ta rozmowe miales czy przez internet? takie czasy ze wole zapytac

Parowar
@Lara

Ja jakoś długo czekać to nie czekałem na odpowiedź na cv, po rozmowie też miałem jakoś do tygodnia info

sziks
@Parowar

potwierdzam, rekrutacja przebiega szybko i sprawnie, atmosfera też w porządku

@Parowar

fajnie ze tak szybko daja znac i nie trzeba czekac w nieskoczonosc

@Parowar

info mieli ci podac bez wzgledu na wynik? czy tylko w przypadku zatrudnienia

chochoł
@sziks

no to nie wiecej niz 2 tygodnie wszystko trwa?

Weekend

zalezy na jakie stanowisko, ale z tego co wiem na stanowiska produkcyjne sa 2 etapy rekrutacyjne i feedback do tygodnia

odra
@Weekend

2 etapy aż? jak one wyglądają?

Mandalorian
@odra

podbijam pytanie zastanawiam się nad aplikacją i zbieram wszelkie informacje :P

Weekend
@Mandalorian

Rozmowa wygląda jak typowa rozmowa, pytania są o motywacje do pracy, o doświadczenie

vendeta
@Weekend

orientujesz się czy są tutaj jakieś stanowiska na które nie jest wymagane jakieś konkretne doświadczenie?

Calzone
@vendeta

Na żadne stanowisko na produkcji nie jest wymagane doświadczenie.

świeżak
@Calzone

dobrze wiedziec, czyli takiego świeżaka jak ja tez powinni przyjąć?

świeżak
@Calzone

ciekawe jak wygląda takie przyuczenie do pracy osoby ktora nigdy nie pracowala, wiesz moze cos na ten temat ?

bamos
@Calzone

dla odmiany jak się ma jakieś doświadczenie to jakiś plus dla nich przy wybieraniu pracownika? czy o przyjęciu decyduje raczej kolejność zgłoszeń?

bamos
@świeżak

jak ktoś pracował na produkcji to i tak nie jest zasada że tu się od razu odnajdzie, każda produkcja się czymś różni więc dla wszystkich zapewne to jakaś nowość będzie. ja mam jakieś tam doświadczenie a i tak się dopytuje o wszystko co moge tutaj

samoopalacz
@bamos

Dobrze jest też chyba dostać informacje bezpośrednio od osób aktualnie tutaj pracujących, zawsze to jakaś wiarygodniejsza opinia i lepszy ogląd sytuacji

samoopalacz
@bamos

podłączam się do pytania nie mam za dużo doświadczenia i zastanawiam się czy miałbym szanse w takiej rekrutacji

olimp

mozesz dac jeszcze jakies aktualne info apropo atmosfery w pracy? ludzie w porządku?

owies

ale skoro też nie wymagają dużo doświadczenia to znaczy że i tak jest jakieś odpowiednie wdrożenie do pracy

Morton
@olimp

Ja nie mam zastrzeżeń, jest okej. Wiadomo, że nie ze wszystkimi się jakoś super koleguję, ale nie zauważyłem, żeby były jakieś większe zgrzyty. Każdy robi swoje, bez dziecinady ;)

Biedron
@Morton

I bardzo dobrze, najlepiej jak współpracownicy się zachowują względem siebie jak dorośli ludzie

sur
@olimp

ja tez nie narzekam na ludzi tutaj, atmosfera raczej git jakby sie tak zastanowić

@sur

Pewnie zalezy na jaki humor u kogo trafisz? to wszedzie tak jest akurat

Lama

Hej, widziałem, że jest tutaj możliwość kursów językowych jako dodatek. Jakie języki w to wchodzą?

Lama
@Lama

Czy jest możliwość podszkolenia się w języku angielskim? Jaki poziom to obejmuje?

panik

myślicie że nic od siebie za taki kurs nie trzeba dopłacać?

@Lama

czy w pracy w ogóle jest wymagana znajomość jakiegoś języka?

Rivian
@igor

Masz zaznaczone w ofertach czy wymagają danego języka

where
@Rivian

tylko gdzie te oferty? xd

where
@igor

pewnie coś polskiego trzeba b y było hehe

Tajki
@where

no na ich stronie w zakładce oferty pracy... dosłownie pierwsze miejsce w którym sprawdzasz jak szukasz, troche myślenia by nie zaszkodziło :)

złośnik
@Tajki

Niektórym najwyraźniej szkodzi, ale spoko, przynajmniej już na wstępie jest odsiew i przynajmniej nie będziemy pracować z kimś, kto poległ na takiej podstawie jak wysłanie CV

Gorzki

Myślicie, że jest opcja zamknąć się w rekrutacji w max miesiąc?

mcdox
@Gorzki

mysle ze na spokojnie, ja krotko czekalem na odpowiedz, spotkania rekrutacyjne tez sie szybko odbywaly, wiec z tego co pamietam jakos w pierwszych dniach maja wyslalem cv, a od czerwca zacząłem prace

socces
@mcdox

czyli i tak takie kilka tygodni, dość normalny czas na szczęście

Ozi
@Gorzki

wydaje mi się na spokojnie dasz radę jak ja aplikowałem to informację że są zainteresowani dostalem jakoś po około 2-3 tygodniach nawet myślę że bliżej 2 niż 3 z tego co pamiętam

@Ozi

z kim przeprowadzany jest proces rekrutacyjny? macie jakieś oprowadzenie po firmie?

@mcdox

ile było etapów?

Zgrywus
@Kindor

Ma to jakieś znaczenie z kim jest przeprowadzany? W sumie chętnie się dowiem czemu to ważne i jak to w rzeczywistości wygląda

lasso
@Kindor

z tego co sie orientuje to są minimum dwa etapy chyba na wszystkie stanowiska

@Ozi

A pracę szybko po decyzji zaczynałeś?

@Brygadzista

Jest tutaj w ogóle jakiś okres wdrożeniowy nawet jak się ma doświadczenie? albo ogólnie jakieś zapoznanie z grupą?

Płuco
@Brygadzista

No chyba jak wszędzie zostaje się najpierw wdrożonym w obowiązki i wprowadzonym normalnie w funkcjonowanie firmy

stok
@Brygadzista

ja zacząłem praktycznie odrazu, jakoś w środę dostałem decyzje i w poniedziałek już poszedłem na pierwszy dzień

stok
@Brygadzista

jest wdrożenie, musisz sie nauczyć co i jak i ogarnąć swoje obowiązki

bizon

w sumie to jest do dogadania to kiedy zaczniesz

Jubiler

Ja tam bym wolał zaczynać od poniedziałku normalnie zamiast np od środy ale może to ze mną jest coś nie tak

@Jubiler

No to się z nimi dogadasz, raczej problemu z tym nie będzie

@stok

mozna zaczynac prawie od razu jak się dogadasz

lalala
@Opoczno

czyli mówicie że w miare sie dostosowują do potrzeb pracowników?

sur
@lalala

raczej tak, ja przynajmniej nigdy nie miałem większych problemów jak musiałem cos pozałatwiać

@sur

Pewnie rzadko sie i tak zdarzaja takie sytuacje?

@Opoczno

Czy ewentualnie tez czekaja jesli komus sie wypowiedzenie konczy?

@klaudia
Użytkownicy czekają na odpowiedź 14 godzin.

Witam chciałabym zatrudnić się na stanowisko laboranta/ kontroler produkcji. Czy ktoś z Was jest w stanie przybliżyć zakres obowiązków na tym stanowisku? Będę wdzięczna też za informacje czego mogę się spodziewać jeśli chodzi o atmosferę w laboratorium.

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Regionalny Koordynator ds. Sprzedaży w firmie Cerrad Sp. z o.o.? Podziel się z nami pozytywnymi aspektami rekrutacji, jak również wszelkimi zastrzeżeniami odnośnie procesu. Jaki był rezultat Twojej rozmowy?
Krysia

witam. wczoraj pojawiła się oferta dla specjalisty ds. wsparcia sprzedaży z językiem rosyjskim. Doświadczenie w treści nie zostało wpisane jako wymagane, więc chce spróbować. rozmowa cała będzie już docelowo w języku rosyjskim? I czy polecacie aplikować?

Rocjan
@Krysia

Raczej nie cała rozmowa, ale na pewno będzie sprawdzenie języka. Muszą to jakoś zweryfikować.

Młody

Gdzieś mi się obiło o uszy, że przyjmowali do was uczniów zleceniowo na wakacje - czy w tym roku też jest coś takiego planowane?

goll
@Młody

o to samo chcialem zapytac !! prosze o odp jesli ktos wie

Sortowacz
@Młody

Osoby na wakacje głównie,albo tylko i wyłącznie na sortownie.Narazie się na to nie zapowiada,przez min dwa miesiące będzie dużo osób,nie wiadomo,czy się ureguluje się na wakacje :)

Aplikowaliście może na tego specjalistę ds. planowania i analiz? Myślę, że zaraz jeszcze się zgłoszę, bo oferta w zasadzie wygasa. Chce jednak mieć już jasność co do warunków pracy. jak w tym przypadku przeprowadzana jest rozmowa? I jak można ocenić relacje w zespole? Szukam czegoś na dłużej, więc zastanawiam się czemu teraz w ogóle kogoś szukają?

bachor

ja szczerze słyszałem kilka pozytywnych opinii ale z chęcią poczytam jeszcze jakieś aktualne opinie

mag

powodow moze byc na tyle duzo ze nie warto sobie tym glowe zaprzatac. czy moze maja zapotrzebowanie wieksze czy sie ktos zwolnil, pewnie i tak sie nie dowiesz

Kfos

Gdzie wysylac te cv mozna tak zeby najszybciej dotarlo?

nene
@Kfos

odpisałem ci już w innym pytaniu ale ogólnie to też sie tak nie zastanawiaj i nie zwlekaj. jeśli faktycznie nic z tych ogłoszeń ci nie pasuje, to prędzej zobaczą jak sie na maila zgłosisz gdy mają otwarte nabory tak jak teraz

Brygadzista

Ale na stronie przecież wiszą inne ogłoszenia, sam ostatnio składałem na brygadzistę magazynu

Roel

Troche cierpliwosci, malo kto. dostaje odpowiedz zaledwie po kilku dniach

GT

ej ja jakoś po tym czasie dostałem odpowiedź xd w sensie no może nie po tygodniu, ale po tygodniu z hakiem

Fast
@GT

Moze zalezy od tego ile zgloszen mieli, bo ja np. czekalem ponad 2 tygodnie wiec juz troche dluzej.

Haha
@Fast

Tam trzeba kończyć polski Oxford na każde stanowisko; jak nie masz odpowiedniego papieru z jedynej tam akceptowalnej uczelni to nie aplikuj nawet :)

Opoczno

Po prostu przytakujesz i uśmiechasz sie do telefonu, sprawdzasz kto to mógł być już po rozmowie XD najgorzej jak nazwy przez telefon nie zrozumiesz

lalala
@Opoczno

oj taak, ale mam nadzieję że tutaj w miare szybko się odezwą bo nie ukrywam ale pokładam wielkie nadzieje co do pracy tutaj

Sławek

Sprawna ,szybka obsługa przy wydawaniu dokumentów po zaladunku, sympatyczne panie

Ja bym też poczytał coś świeżego, ale o automatyku, oferta od paru dni wisi, chce podesłać papiery. Do wyboru są Końskie i Starachowice. Ja podlegam pod jedna miejscowość ale zastanawiam się czy waszym zdaniem warunki bardzo się miedzy nimi różnią? Gdzieś jest potencjalnie lepiej?

nene

spróbuj, czemu nie. tak w sumie nie kojarze czy ktoś w taki sposób sie dostał ale też nie z każdym człowiek jest w stanie pogadać. a jakie stanowisko cie konkretnie interesuje można wiedzieć?

Roel

Polecam sie nie zastanawiac tylko po prostu sie zglosic :D

chodzi ci o produkcje tak? pracuje sie w czterobrygadowce

a godziny masz 7-15, 6-14, 14-22, 22-6

kawa
@123

a wiesz może jak wyglądają godziny pracy w biurze?

kawa
@123

jeszcze podpytam co do dodatkowego atutu w ofercie - ktoś kojarzy na jakim programie robi się wizualizację 3D? czy wymagają jakiegoś określonego? wcześniej używałem blendera jeśli o mnie chodzi, ale nie wiem jakie tu są wymagania

inside
@kawa

w biurach mozna wybrac kiedy chcesz zaczynac miedzy 6 a 10 i od tego czasu musisz przepracowac 8 godzin

inside

no wiesz praca grafika taka standardowa projektowanie grafik do jakigos marketingu, projekty reklam, przygotowywanie rzeczy do druku itd. no standard

Dezel
@123

dlaczego czterobrygadowka i macie cztery zmiany? teraz zglupialem to nie macie tak ze trzy robia jedna odpowczywa?

Babon
@Dezel

a te nocki to są spoko tutaj? da rade jakoś je ogarnąć?

kopiec
@123

takie godziny obowiazuja codziennie, w weekendy tez?

kopiec
@123

jak sie pracuje w takim systemie? idzie sie przyzwyczaic?

Minion
@kopiec

człowiek do wszystkiego ponoc idzie się przyzwyczaić i tu nie ma inaczej, praca jak praca przepracujesz kilka miesięcy zapomnisz że można inaczej :P

panik

macie za to jakis dodatek np?

panik

jak wygląda wtedy sprawa z urlopami i l4?

@panik

o co dokładnie pytasz?

@panik

bo wydaje mi się że urlopy wyglądają wszędzie tak samo jak się pracuje na umowie o pracę

@Pantera

Tu nie chodziło o dogadywanie się względem terminów? Zdarza się ze czasem nie możesz wciąż wtedy gdybyś chciał, bo nie ma zastępstwa czy coś? Jak ludzie dogadują się w tych sprawach?

olejny
@123

a mógłbyś powiedzieć czy taki system pracy jest do przyzwyczajenia? zastanawiam się nad pracą właśnie w tym systemie i no sam nie wiem czy próbować nigdy nie pracowałem i nie wiem na ile dam sobie radę

guen
@olejny

co w tym systemie jest takiego niezwyklego ze az trzeba sie przyzwyczajac?

guen
@olejny

chodzi ci o nocki? bo to jedyne co mi przychodzi do glowy, chociaz dla mnie to chyba ulubione zmiany wiec jest szansa ze jak sie przyzwyczaisz to tez tak powiesz za jakis czas :D

chochoł

tak to zazwyczaj dziala ze jak nie robiles wczesniej na nocki to i tak sie przyzwyczaisz, tylko po prostu moze dluzej to zajmuje

Sweter

To i tak myśle jest ważniejsze. A na jakim stanowisku tu robisz?

polarowe onuce

prawda we wcześniejszej pracy miałem nocki i aż byłem zdziwiony że się człowiek tak szybko może przestawić

polarowe onuce
@guen

ogólnie jeśli chodzi o warunki pracy to powiedziałbyś, że jest okej?

@polarowe onuce

Prócz przyzwyczajenia organizmu do nocek nie ma już żadnych problemów lub ogólnie różnic względem pracy? wszystko robi się identycznie jak podczas dniówki?

sped
@polarowe onuce

moim zdaniem warunki pracy na poziomie, nie mam żadnych zastrzeżeń

Gorzki
@sped

Wypłaty tutaj na czas dostajecie czy zdarzają się jakieś opóźnienia?

mcdox
@Gorzki

zdecydowanie na czas, pracuje juz ponad pol roku i ani raz zadnego zamieszania z wyplatami nie bylo

Ozi
@Gorzki

Na luzie dostajesz wszystko w terminie już tam wyżej pisałem że trochę pracuję i nie miałem nigdy żadnych poślizgów z pensją

@Ozi

powiedzcie proszę odnośnie tych wypłat itd. czy macie tutaj systemy premiowe jakieś? dodatki płacowe?

@Ozi

do którego macie tak w ogóle te wypłaty? początkiem miesiąca?

Xx

Dziękuję za aneksy, oraz uwalenie premii całkowicie dla operatorów zastępując ją premią 8% od podstawy brutto. Teraz mając dylemat czy iść na L4, czy dostać to 300-400 "premii" to wiadomo co wybiorę. Mam nadzieję, że jakość wyrobu gotowego pójdzie adekwatnie do premii.

jestjakjest
@Xx

Czyli problem jest o to, że zamiast dostać kasę, dostaniesz kasę? Nie "uwalenie całkowicie" bo kasa nadal będzie, ale wyliczana w inny sposób. Jak ktoś nie ma klapek na oczach to wie, że sytuacja rynkowa jest...no jaka jest. Wolę zmiany w systemie premiowania (gdzie kasa i tak będzie, to nie tak, że obniżają wynagrodzenie) niż zwolnienia, gdzie chodziły jakieś ploty, że się szykują, co jasno zostało zdementowane, a mimo wszystko stabilność jest mega ważna teraz, sam zasłyszałem od znajomych, że w niektórych miejscach to dopiero jest nieciekawie. Może jestem jakimś skrajnym optymistą, ale biorę co dają i grunt, że mam robotę, kasę dostaję i się nie martwię o jutro.

Joi
@jestjakjest

No jak niektorym na start roznica miedzy tym co dostawali, a beda dostawac przy najwyższej premii wychodzi 300-1000 zl brutto na minus no to o czym rozmawiamy? Te 8 procent to bedzie przy dobrej produkcji, a na ten moment gatunkowosc jak i liczbę metrów mamy tragiczną wiec realnie bedzie to 4-5 procent. Sporo ludzi i tak dalo juz wypowiedzenia, a reszta czeka na pierwsze wyplaty po nowemu

Dalej wisi ta oferta dla kontrolera? Ktoś jeszcze w grudniu do niej się tu odnosił. Byliście może na rozmowie? zostały 3 dni do końca i zastanawiam się czy będą jeszcze wznawiać czy dopiero teraz rozmowy są prowadzone? jak rekrutacja wygląda? co sprawdzają?

neutro

Częściej się odzywają poprzez maila na zgłoszenie czy jednak dzwonią?

elo

ja po wyslaniu cv dostalam telefon od nich po kilku dniach, wiec dosc szybko

strzak
@elo

Myslisz ze to od stanowiska zalezy ile rekrutacja bedzie trwac?

poniedziałek

do mnie też całkiem szybko się odezwali chyba tydzień z hakiem minął jak dostałem telefon

knitter
@poniedziałek

tyle czekales po rozmowie juz, tak? a pamietasz moze jak szybko sie odezwali po wyslaniu cv przez ciebie?

Stary

Ludzie, uważajcie. Szykuja się zwolnienia grupowe po nowym roku.

Roxa
@Stary

Z jakich przyczyn maja się szykować? Uzasadnisz? Pytam w oparciu o te ofertę na marketing, o której pisali jeszcze niedawno. Jest tam umowa o zastępstwo. Gdyby chcieli redukować to po okresowo stanowiska ludziom by trzymali?

wicher

Czy będą paczki na święta?

drentf

Jak działa u was wdrożenie, czy są jakieś pod to programy przygotowane czy każdy sam jest sobie zostawiony i trzeba się zaadaptować indywidualnie?

Frappe
@drentf

Pytasz o wdrożenie na jakie stanowisko? Też szukam informacji właśnie o tym jak to tutaj wygląda

@Frappe

Mnie oferta dla speca od marketingu interesuje. Widnieje teraz na jednym z portali. Zastanawia mnie tylko to, że ma to być umowa o zastępstwo… wiecie co dalej z taka osoba? Jest sens aplikować?

Emotikon

Pewnie jak w każdej firmie, jak się sprawdzisz to znajdzie się praca

Emotikon

Gdzie w ogóle znalazłeś ofertę odnośnie marketingu? Z chęcią też zerknę co tam oferują

sziks
@Emotikon

ich strona, zakładka kariera. jak zresztą w każdej firmie praktycznie...

felkon

znaczy ze za kogos sie przychodzi? wtedy od poczatku sie bierze pod uwage ze moga pozniej nie przedluzyc, wydaje sie to logiczne wg mnie

@felkon

no ja myślę, że skoro piszą że na zastępstwo to właśnie o to w tym chodzi

ryszord
@felkon

no innej interpretacji zastepstwa chyba nie ma xd

Ze wszystkich brygadzistow na szkliwieniu ze wszystkich zakładów najlepszy Pan Marcin na starym zakładzie, młody, wszystko wytłumaczy, wszystko sie z nim zalatwi, nie jak na nowych zakładach gdzie każdy potrafi się tylko drzeć i wymagać niewiadomo czego

Ja pracowałem na nowym zakładzie i przeszlem na stary i wolę tutaj, przynajmniej gsoc jest w porzadku

@Anonim

Czyli masz doświadczenie tu i tu? Opiszesz pozostałe standardy prócz brygadzistów? Mam na myśli wyposażenie? Atmosferę? innych ludzi? Ten nowszy jest fajniejszy pod tym względem czy to bez różnicy?

Prexi

Patrzyłem na ich stronę, który to jest ten nowy?

Prexi

bo widziałem tam na stronie trzy lokalizacje

Prexi

Ale chyba właśnie tam nie ma żadnych ogłoszeń na te trzy pokazane, to może gdzieś indziej je znajdę?

Warun
@Prexi

Nie myślałeś o tym, żeby wygooglać? Jeżeli są wakaty, to oferty będą w necie, przecież nie ukrywają je w jakichś ciemnych zakamarkach deep webu, żeby nikt nie mógł znaleźć...

BrakSlow

Przyjmują ludzi, człowiek się stara próbując udoskonalić produkcję, przyspieszyć naprawy a w rezultacie umowy nie przedłużają. Obiecują stałe zatrudnienie i po 3 mies mają cię w (usunięte przez administratora) Pracujesz a reszta leży oni zostają a ciebie wyp. Czasami szkoda zachodu lepiej nie kombinować nie zmieniać firm czy pracodawców. Jednym plusem są ludzie dokładnie kierownictwo jeszcze z takimi się nie spotkałem ,wytłumaczy, pomoże albo zrobi za ciebie żebyś wiedział na następny raz co jest pięć Poz Kamila

Done

Czy Cerrad jest stabilnym pracodawcą?

Miły
@Done

Myślę, że tak, pracuję już tutaj trochę i nie narzekam :)

Done

Czy nie trzeba obawiać się zwolnień? Czy po okresie próbnym przedłużają umowy?

Emillll
@Done

Nie jest. Obecnie ma problem z płynnością finansowa, i redukują etaty.

Gabriela
@Emillll

Jesteś w stanie wyjaśnić z czego wynikają te problemy z płynnością? I co teraz? w planie jest jedynie redukcja kilku miejsc? Co to zmieni? Są jeszcze jakieś inne decyzje, o których na zaś warto wiedzieć?

Nie
@Gabriela

Nie kilku,tylko dużo osób dostało wypowiedzenia .Były to osoby z kilku letnim doświadczeniem i nie tylko.

cześć

Cześć, mam znajomego który pracował u was na umowe zlecenie w trakcie wakacji. Pytanie, czy poza okresem wakacyjnym przyjmujecie studentów do pracy np. w ramach stażów?

info

no moim zdaniem to takie kwestie do działu HR

info

na ich stronie jest chyba nr tel do nich, to możesz przedzwonić

Hikan
@cześć

z tego co mi wiadomo firma żadnych staży nie organizuje, jak ktoś jest na stażu to albo z uczelni albo z agencji podesłany

Ralex
@Hikan

Na stronie coś o tym mają napisane, więc napewno nie ma??

Nakielny

Jak wygląda u was wdrożenie do pracy z ciekawości?

Nakielny
@Nakielny

macie teraz jakies przyjęcia?

maron
@Nakielny

nie widzialem zadnych ogloszen teraz, moze lepiej byloby sie skontakowac z biurem i spytac?

maron
@Nakielny

szkolenie pewnie jakies z poczatku jest

Pola
@maron

Jakieś? Był ktoś i by się odniósł? Zastanawiam się czy po prostu jest tak, że idzie się do starszego stażem pracownika i na szybko pokazuje co i jak czy jednak przygotowanie do pracy nieco dłużej trwa? Do kogo można swobodnie się zglaszczac w razie ewentualnych problemów?

Zostaw merytoryczną opinię o Cerrad Sp. z o.o. - Starachowice

• Jak się pracuje w Cerrad Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Cerrad Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 191.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Cerrad Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 124, z czego 6 to opinie pozytywne, 82 to opinie negatywne, a 36 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Cerrad Sp. z o.o.