Opinie o Wema S.A. w Rumia

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Wema S.A.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Wema S.A. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wema S.A. w Rumia

a co z pitami? dostaliście juz? dajcie znać..

! ! ! ! !

To lipa :):):) gorzej wemusia to już dno :( szkoda ale fajnie było bo zarobki na prawdę były(usunięte przez administratora) !!!!!! z ręką na sercu nikt z nas się nie martwił że nie starczy na opłaty ? a dziś nie wiemy czy możemy pożyczyć od sąsiada ? czy będziemy wstanie oddać ?

Jestem ciekawa ile to jeszcze wszytko potrwa bo mam jakieś dziwne wrażenie ze z dnia nadzień dostaniemy wypowiedzenia :( szkoda bo tyle wysłanych podań do innych firm i..... cisza- jak bym miała możliwość to z chęcią przeszłabym do inne firmy:( Nikt nic nie wie a szkoda bo należałoby przynajmniej nas powiadomić o zamierzanym zamknięciu wiedzielibyśmy ile nam jeszcze czasu zostało a tak..... lipa

....

To się brachu obudziłeś prawie po roku Jak to mówią oni to wiedzą kocie... Tak poważnie macie dowód teraz ze doprowadzenie wemy do upadłości było celowe. Mieli fundusze żeby to postawić na nogi a nie dali,od początku robili wszystko aby firma przestała przynosić zyski. Ciekawe jak długo będą jeszcze niszczyć miejsca pracy w Polsce.

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Wema S.A.? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
Rumia
logo firmy Ślusarz, spawacz stocznia za granicą
Rumia
ATN Service ApS
gall

Fundusz Enterprise Investors kupił 49 proc. udziałów w sieci marketów Dino (dla zainteresowanych artykuł): http://www.dlahandlu.pl/handel-nowoczesny/wiadomosci/fundusz-enterprise-investors-kupil-49-proc-udzialow-w-sieci-marketow-dino,6801.html

:( :( :(

:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( TO MA BYĆ WYPŁATA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Wypłaty są już na kontach.

pracowniczka

Znów nie ma wypłaty w terminie :( Jest podstawa w takim razie do zerwania umowy :) bez okresu wypowiedzenia przez pracownika.

!!!

Tak jak im płacą tak piszą ?

wema

wema jeszcze jest ale nikt z pracownikow nie wie co sie dzieje w firmie bo nikt nie chce nic powiedziec

gall

chyba niestety już nie - pewnie wszystko wyprzedane :(

:( :( :(

Jaka cisza ! Co jest grane czy już wemy nie ma ?

centrala

po 20 lutym beda dostarczone PITY

czy ktoś ma info, kiedy roześlą PITy???

cry

była.... jest i przecież bedzie bo wszystko zmierza ku temu ze przetrwamy :)

Ei

a taka fajna firma była :(

!!!

kkk - 2011-01-24 11:08:41 zyje i ma sie coraz lepiej Lepiej to znaczy co ? szybciej upada, czy zaczęła się rozwijać !

kkk

zyje i ma sie coraz lepiej

czy WEMA jeszcze istnieje ? hmm w Naszych założeniach miało już jej nie być.

Żal [usunięte przez moderatora]ściska czytając takie komentarze :):):) pracuję, mam prace ale nie mam takiego stresu jak moi koledzy którzy zostali w tej wemie i biedni niewiedzą co będzie jutro ? Moja rada szukajcie nowej pracy bo na tej upadłej wemie świat się nie kończy !!! pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Wema S.A. - Rumia

Wema S.A.