Marcopol Sp. z o.o. Producent Śrub

Opinie o Marcopol Sp. z o.o. Producent Śrub

Alicja

@Agent, obowiązkiem pracodawcy, ale również i pracownika jest dbać o przestrzeganie BHP w pracy. Czy w ostatnim czasie ten temat był poruszany wśród pracowników firmy Marcopol? Czy kierownik dowiedział się o całej sytuacji?

Agent
@Alicja

Alicja czytaj ze zrozumieniem.

Proszę Cię o nie obrażanie innych pracowników firmy Marcopol. Twoja wypowiedź zawiera same inwektywy. Jeżeli negatywnie oceniasz współpracę z pozostałymi pracownikami firmy, zrób to proszę w konstruktywny sposób i poparty stosownymi przykładami.

@nie polecam@
@Michał

ile Ci płacą za ten bełkot pozer ?

Franek

Witam, powiedzcie cos na temat technologow, chciałbym sie sie tam zatrudnić po szkole? Myślicie ze warto? Szczegolnie chodzi mi o atmosfere? I mozliwosc by zostac na dłużej?

Były pracownik magazynu

Praca na magazynie w tej firmie to jest dopiero dramat. 3 stopniowy nadzór. Nad tobą jest lider nad nim brygadzista a nad nim Trep kierownik. Kierownik jest nie wierzącym w ludzi zadufanym w sobie snobem. Brygadziści to są jedynymi normalnymi osobami nad tobą Oprócz Kota. Liderzy to wybrani z pośród najbardziej wchodzących w Trepa Du** lizusy. Zarobki nie są adekwatne do wysiłku fizycznego i owych 3 nadzorców nad głową. Zwłaszcza wspomnianych wcześniej liderów karramby, bębna, czy śmierdziela (tak przebywanie w jego okolicy grozi wymiotowaniem przez jego zapach) Zwolnilem się sam bo znalazłem lepiej płatną, lżejszą i w lepszym towarzystwie pracę. Jakiś rok temu. Nie polecam pracy na magazynie pod kierownictwem Trepa.

wojciech grubinski
@Były pracownik magazynu

Zatrudnij się na produkcji . U nas jest liberalizm . Będziesz siedział 8 godzin i (usunięte przez administratora);-)

Przedstawiciel Handlowy

Pierwszy etap to rozmowa telefoniczna trwająca ok. 15 minut. Pani z HR zadawała ogólne pytania na temat doświadczenia zawodowego, znajomości branży i działalności firmy oraz powodów zmiany pracy. Jednocześnie odpowiadała na wszystkie moje pytania na temat stanowiska i warunków zatrudnienia. Po kliku dniach otrzymałem maila informującego, że moja kandydatura niestety nie spełnia oczekiwań

Doświadczenie zawodowe, znajomość branży,

wojciech grubinski

Moja opinia to jest taka : Gdybym nie miał do pracy " Pare kroków " To w zyciu nie pracowałbym w Marcopolu. Tylko to mnie tam trzyma . Zarobki ? ;-0)))))))) i jeszcze raz ;-))))))))

Były pracownik pakowalni

Nie polecam pracy na pakowalni. Odbiegając już od zarobków, które stoją w miejscu od bardzo długiego czasu, to atmosfera również leży. Odszedłem jakiś czas temu i szczerze mówiąc, podjąłem najlepszą decyzję w życiu. Albo trafisz na zmianę w której jest wieczny pośpiech byle tylko, wynik kilogramów się zgadzał, albo trafisz na zmianę, gdzie nie rozumiesz jednego z pracowników (który na dodatek jest liderem zmiany!), mimo że jest Polakiem, bo mówi strasznie niewyraźnie i do tego pluje. Już nie jeden skończył z oplutą przez niego twarzą, z kolei drugi lider zmiany, czepia się o wszystko pracowników i obraża ich, mówiąc im wprost że są tępi, najlepsze że bez konkretnego powodu. Ot, ma gorszy dzień.Do tego wszystkiego, chodzi często do kierownika "informując" go o tym co się dzieje (Większość wydarzeń oczywiście tylko w jego głowie). Także, nie polecam z względu na postkomunistycznych i przygłupich liderów zmian :>

wojciech grubinski.
@Były pracownik pakowalni

Dobrze zrobiłeś.

Tutankhamunn

Pracownicy pakowalni: (usunięte przez administratora)pili piwo w czasie godzin pracy na dodatek pracownik pakowalni (usunięte przez administratora) załatwiał trawę i palili ja w trakcie pracy. (usunięte przez administratora) wiedząc o sprawie nie wyciągnął żadnych konsekwencji jakby sprawy nie było. Starzy pracownicy pracują cieżko a młodzi maja czas na picie w pracy.

Alicja

@ Były pracownik pakowalni, proszę Cię o zwracanie uwagi na język wypowiedzi. Jeżeli negatywnie oceniasz poziom organizacyjny pracy w firmie Marcopol możesz to zrobić w bardziej kulturalny sposób. Rozumiem, że nie byłeś zadowolony z atmosfery w tej firmie, ale czy próbowałeś w jakiś sposób pozytywnie na nią wpłynąć? Może warto było najpierw porozmawiać?

@Alicja

Alicjo a kto Tobie płaci ???

mike
@anonymous

Alicja właśnie dokładnie nasuwa mi się ta sama myśl - kto Ci płaci za ten korpo bełkot

Alicja

@Pan, na forum GoWork.pl każdy pracownik ma prawo wypowiedzi niezależnie czy jest to opinia pozytywna czy negatywna. Ważne, żeby opinie te były poparte argumentami. W innym przypadku pozostali użytkownicy mogą odczytać taką opinię o firmie Marcopol jako celowe pomówienie. Napisałeś, że potwierdzasz opinie, ale twój wpis nie zawiera żadnych argumentów!

Alicja

@centrala. Obrażanie innych osób na forum jest niezgodne z regulaminem. Taki obraźliwy post może zostać usunięty. Rozumiem, że negatywnie oceniasz poziom organizacyjny firmy Marcopol. Czy mógłbyś przytoczyć jakąś konkretną sytuację na poparcie swojej opinii? W ten sposób inni kandydaci uznają twoją opinię za wiarygodną.

Pan
@Alicja

W ten sposób chcesz dotrzeć kto pisze ? Pracuję e Chwaszczynie i potwierdzam opinie

Alicja

@???, Czy długo pracowałeś w tej firmie? Może warto było dać sobie trochę więcej czasu na rzetelną ocenę i poczekać na pozytywne zmiany? Czy orientujesz się jak wygląda aktualna sytuacja firmy Marcopol? Czasami firmy potrafią się zmieniać z miesiąca na miesiąc, może szukają nowych pracowników?

Czy cisza na forum oznacza zadowolenie pracowników z pracy w Marcopol sp. z o.o.? Może warto byłoby ożywić ten wątek newsami na temat sytuacji tej firmy. Będą one ważne zwłaszcza dla tych osób, które chciałyby w przyszłości zasilić jej szeregi.

???

Jestem byłym pracownikiem. Nie zawracajcie sobie głowy tą firmą. Oprawa może się zmienia ale poglądy i zachowania nie.

Gutek

Czy jakąś rekrutację prowadzi firma?

Nocka
@Gutek

Jakąś

Nii

Nie polecam, nie da sie tu pracowac . Nerwowa atmosfera, bałagan i nie mili ludzie.

Remik

Dobry pracownik nie narzeka i daje sobie spokojnie radę ze wszystkim.

Może ktoś napisze jaka jest atmosfera w pracy? Warto aplikować?

Drama
@Karolina

Atmosfera bardzo nerwowa w dziale sprzedaży, marketingu, zakupach, nie wspominając o planowaniu czy eksporcie. Stanowczo nie polecam, nie pracowałam w tak dziwnej firmie: brak przeszkolenia do pracy, lizusostwo i nie miła atmosfera.

zibi
@Karolina

Jak jest wiatr północno -wschodni , to jest zła atmosfera , bo czuć wysypisko w Łężycach , po za tym ok.

ELI

Pojawila sie oferta w HR i zastanawiam sie czy aplikowac. Jaka jest atmosfera w dziale? Warto?

Mario
@ELI

Firma ogolnie moze byc, jest multisport i opieka medyczna. Dzialem HR kieruje kobieta i jest ona niezrownowazona, nie mozna z nia normalnie rozmawiac, takze nikomu nie polecam pracy i kontaktu z ta osoba.

ART
@Mario

Ja zaaplikowałam do HR. Jak niezrównoważona? Co robi?

ELI
@Mario

Czym sie objawia? W ogłoszeniu bylo napisane ze poprzednia osoba odeszla, stąd rekrutacja, wiesz moze dlaczego odeszla? Przez przełożona?

zibi
@ELI

Nie wiesz co znaczy "odeszła +"

Drama
@zibi

Odeszła znaczy se ja zwolnili ???????? w firmie jest bardzo duza rotacja gdyż większość ludzi nie wytrzymuje, odchodzą sami lub sa zwalaniani z dnia na dzien.

Nie powinno tak to być.

Dzień dobry Jakiś czas temu pojawiły się nowe oferty pracy. Oferty napisane były przez szefów oferujących dane stanowisko pracy. Bardzo fajny pomysł, bo oferty przynajmniej z założenia miały mieć charakter osobisty. Człowiek taki jak ja, szukający pracy pisze, odpowiada do konkretnej osoby. Czyli przykładowo, do pani Magdy, pana Heńka z brygadą lub pani Kasi z działu X. Odpowiada się wtedy, pisząc o sobie w nietypowy sposób, nie jak w zwykłym liście motywacyjnym. W takim liście jest więcej osobistych informacji. Niestety na list odpowiada nie osoba wcześniej je adresująca, pytająca w dobrej wierze, a partner biznesowy w dziale HR. Chciałbym zadać tej osobie pytanie, jaka jest różnica między stalą molibdenową a niklową, bo niby się na tym zna. Mam wrażenie, że ktoś szuka informacji do nowej książki, artykułu albo inspiracji do nowych badań. Mam nadzieję, że pisałem w miarę merytorycznie. Szkoda, bo chciałem w Waszej Firmie pracować i po pracy oglądać wasze nieprzeciętne krzewy w ogrodzie.

Partner Biznesowy z działu HR
@Nie powinno tak to być.

Dzień dobry, miło, że Pan zauważył nasze inne formy ogłoszeń i ocenił Pan to jako "fajny pomysł". Fakt, aplikacje wszystkie przechodzą przez ręce działu HR. Fakt, nie zostało to wspomniane w ogłoszeniu. Ma Pan kompletnie rację. Dziękuję, weźmiemy to pod uwagę na przyszłość i skorzystamy z Pana myśli. Dodam tylko, że poza merytoryczną wiedzą w ramach rekrutacji jest brane pod uwagę sporo innych czynników (np. budżet firmy, dostępność kandydata, trafność pozostałych aplikacji, oferowany przez firmę zakres obowiązków itd). Przykro mi, że stwierdził Pan taki proces za krzywdzący. W ramach zadośćuczynienia zapraszam Pana na kawę, herbatę do firmy, żeby porozmawiać o tej rekrutacji ewentualnie również o stali. Proszę o kontakt mailowy / telefoniczny.

Hektor
@Nie powinno tak to być.

Szkoda czego/

Deryl

Zanim przyjdziecie na rozmowę kwalifikacyjną,to zobaczcie Botoks Vegi.

@Deryl

Kto to Vega?

Kuba

Postanowiłem aplikować do firmy i czekam na informacje o rozmowie. Czy mógłby ktoś podpowiedzieć jakie warunki na początek oczekuje firma? Może coś o zarobkach?

Dolinka Krzemionkowa
@Kuba

hej Kuba, zarobki w okolicach 7000-8000 zł. Do tego szkolenia, umowa o pracę, pakiet medyczny, bony na święta i wszystkie inne możliwe okazje. Sala gier, darmowe posiłki, samochód służbowy, karta kredytowa.

Dolinka Krzemionkowa
@Kuba

Trochę słabo jak na pracownika
@Dolinka Krzemionkowa

Tylko 8000?

Azbi
@Trochę słabo jak na pracownika

Jesli netto to całkiem nieźle. Niestety atmosfera i tak tego pewnie nie wynagrodzi.

Zostaw merytoryczną opinię o Marcopol Sp. z o.o. Producent Śrub - Chwaszczyno

• Jak się pracuje w Marcopol Sp. z o.o. Producent Śrub?

Zobacz opinie na temat firmy Marcopol Sp. z o.o. Producent Śrub tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Marcopol Sp. z o.o. Producent Śrub?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 3 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Marcopol Sp. z o.o. Producent Śrub?

Kandydaci do pracy w Marcopol Sp. z o.o. Producent Śrub napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Marcopol Sp. z o.o. Producent Śrub