logo Marcopol Sp. z o.o. Producent Śrub Biuro Handlowe

Marcopol Sp. z o.o. Producent Śrub Biuro Handlowe

Białystok

Opinie o Marcopol Sp. z o.o. Producent Śrub Biuro Handlowe

maniek 2014-08-11 19:29
Nie wiem jak działa firma od wewnątrz, ale z zewnątrz to prezentuje się całkiem spoko, fajna stronka internetowa i praktycznie wszystko mozna na niej znaleźć, mają jasno rozpisaną historię formy, ale nie nie jakieś smenty, tylko te faktycznie ważne wydarzenia, jakieś zakłady, społki i przyjęcia, więc istotne sprawy dla losów firmy plus mają rozpisaną oferte i wszystkie osiągnięcia, to co ja znalazłam to,że Marcopol to największy na polskim rynku producent elementów złącznych. Jako lider w swojej branży (tak o sobie pisze chyba każdy sklep) oferująwyłącznie wyroby odznaczające się trwałością, precyzją wykonania i wysoką jakością. To zdanie jest takie sobie, no ale zachęca. Poza tym kto z nas nie robił zakupów w Marcpolu, mają fajny wybór produktów i tanio jest przede wszystkim, więc dla kazdego coś się znajdzie, to dla nich ogromny plus i moge polecicć ich produkty z czystym sumieniem, mam nadzieje, ze praca u nich tez jest ok
Łukasz 2017-05-28 12:09
Produkty z Taiwanu bez kontroli jakości, na przestrzeni lat zmienili się z producenta w importera ze wschodu. Mogliby przynajmniej sprawdzać jakość towaru.
Po zamówieniu towaru, przy odbiorze okazało się że 30 nakrętek M30 8.8 nie miało gwintu, a na śrubach był w szczątkowej formie, bicie na łbie nie było ich.
Tandeta.
Zostaw swoją opinię o Marcopol Sp. z o.o. Producent Śrub Biuro Handlowe - Białystok
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Marcopol Sp. z o.o. Producent Śrub Biuro Handlowe