Marcopol Sp. z o.o. Producent Śrub

opinie o firmach | GoWork.plznak

Twój głos ma znaczenie,

podziel się swoją historią!

Chcę opowiedzieć o firmie

Opinie o Marcopol Sp. z o.o. Producent Śrub

Tomal

Nie polecam pracy w tej firmie, szczególnie na stanowisku Pakowacz.

Weronika
@Tomal

Ale dlaczego, nic nie napisałeś, co nie tak? Ile wgl zarabia pakowacz teraz? Znalazłam stare ogłoszenie dla pomocnika pakowacza, gdzie 1850 zł brutto było, ale to naprawdę, już ze sześć lat temu...

@Weronika

Ta odpowiedź to chyba jakiś żart. Najniższa krajowa od 2023 wynosi 3490 brutto.

Weronika
@Agent

Twoja reakcja to chyba jakiś żart. Przeczytaj mój wpis jeszcze raz, szczególnie w tym miejscu, gdzie piszę, sprzed ilu lat jest to ogłoszenie. A teraz, jeśli nie potrafisz odpowiedzieć, ile obecnie zarabia pakowacz w firmie, nie zajmuj może miejsca tym, którzy wiedzą i mogą odpowiedzieć uprzejmie.

@Weronika

Nie widzę nic niegrzecznego w mojej odpowiedzi. Sześć lat temu 1850 brutto wynosiła najniższa krajowa.

Aleksandra
@Agent

To prawda, osobie wyżej raczej chodziło o to, żeby się dowiedzieć czy obecnie nadal jest wynagrodzenie na poziomie najniższej krajowej. No w tym przypadku tej z obecnego roku, czyli te 3490 zł brutto :) To jak, jakieś większe podwyżki są czy co roku tylko wyrównują do minimalki?

Jjj Nowy wpis

Teraz pewnie 3000 brutto

YX Nowy wpis
@Jjj

3000 złotych brutto to przecież poniżej najniższej krajowej. Nie chodziło Ci czasem o 4000 złotych brutto? Aczkolwiek to wciąż byłoby za mało, bo minimalna wynosi 4242 zł brutto. Rozjaśnij, jeśli możesz, co miałeś na myśli...

as Nowy wpis
@YX

czas na zmiany wywalic nieudaczników taki Piotrus Pan hamulcowy i wielu wielu innych szkoda fajna była firma a teraz popatrzec gdzie konkurencja ludzie jak ktos przychodzi do pracy to proponowac mu najnizśza krajową ????? cały system płac rozpad się w tym kraju

Antek

No co ty? Przecież brygadzista powinien robi wszystko żeby ludzi lepiej i wydajniej pracowali a nie takie dziwne gadki. Nie ma premii za dobrą robotę że morale tak spadły w zespole?

Dokładnie

Dlatego w ostatnim czasie odeszli od niego ustawiacze. Mieli dość pracy za dwóch

Inia
@Dokładnie

Czy chociaż ta praca za dwóch była jakoś lepiej wynagradzana? Jakaś premia? Czy pracownik robił za jedną, podstawową pensję mimo większej ilości obowiązków? Orientujesz się może, czy nadal w tej firmie takie sytuacje się zdarzają?

Tito
@Dokładnie

Bzdury piszesz. Zwolnili się bo nie chcieli im dać podwyżki, a to ze robili za dwóch to racja, ale robili za drugą zmianę bo tam większość leworęczna :)

TY Nowy wpis
@Tito

Nie rozumiem, czemu w takim razie firma pozwala na odejście takich pracowników :/ Często odmawiają podwyżek? Czy teraz taki okres jest po prostu, że trudno coś wynegocjować więcej?

Użytkownicy czekają na odpowiedź 51 dni.

Czy Marcopol Sp. z o.o. Producent Śrub zatrudnia studentów?

Hania

W sieci można znaleźć ogłoszenie o pracę na stanowisko elektryka. Widzę, że firma oferuje dodatek zmianowy. Na czym on polega? Wytłumaczysz? Dodatkowo wyczytałam, że proponują zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, 3 miesięczny okres próbny, z możliwością nawiązania długotrwałej współpracy na czas nieokreślony. Po jakim czasie można dostać taką umowę? :))

@Hania

Jeśli spełniasz oczekiwania nawet po tych 3 miesiącach - wszystko zależy od kompetencji.

FM
@bolek

Też miałem o to pytać, a na co najbardziej zwracają uwagę? No i daj znać, jak uznają że jednak nie mam tych kompetencji, to co? Od razu zwalniają? Ciekawe, czy ciężko żeby przedłużyli taką umowę.

Przedstawiciel Handlowy

Pierwszy etap to rozmowa telefoniczna trwająca ok. 15 minut. Pani z HR zadawała ogólne pytania na temat doświadczenia zawodowego, znajomości branży i działalności firmy oraz powodów zmiany pracy. Jednocześnie odpowiadała na wszystkie moje pytania na temat stanowiska i warunków zatrudnienia. Po kliku dniach otrzymałem maila informującego, że moja kandydatura niestety nie spełnia oczekiwań

Doświadczenie zawodowe, znajomość branży,

DB

Hejka. Składam cv na magazyniera. Piszą o premii. Zastanawiam się czy zdarzają się sytuacje w których tej premii nie udaje wam się wyrobić, czy to raczej nie jest trudne?:) Widzę w ofercie ze organizują szkolenia na wózki. Mogę liczyć ze firma załatwi mi dwa szkolenia, na druga i trzecia kategorie? :D

Czy pracownicy Marcopol Sp. z o.o. Producent Śrub mają możliwość uczestnictwa w jakichś formach integracji?

Andzia

To one odbywają się w siedzibie firmy czy po prostu są organizowane dla poszczególnych działów, bo nie rozumiem? Obecność na imprezach jest obowiązkowa lub mile widziana? :D

Wiesiu z Kociołka
@Andzia

Każdy dział ma budżet na integrację jednak nic nie stoi na przeszkodzie, by działy organizowały wspólne wyprawy. i tak się dzieje :)

Bartosz

Jak wygląda płaca na stanowisko magazyniera? Opłaca się aplikować? Pozdrawiam

GX
@Bartosz

Hej, też widziałem to ogłoszenie na magazyniera - operator wózka widłowego. Ty masz uprawnienia na widłaki? Widziałem że na dwie zmiany i dodatkowo dają premie. Przynajmniej tak piszą w ogłoszeniu. Ty już wysłałeś CV czy dopiero się zastanawiasz?

Jaki jest styl zarządzania w Marcopol Sp. z o.o. Producent Śrub?

Mik

Dzień dobry Pracowałam w Makropolu 3 lata. Przez ten okres poznałam wspaniałych ludzi którzy dużo wnieśli w moje życie zawodowe :) Pozdrawiam Serdecznie najlepszego na Świecie Dyr. Dr.....iego. ♥️

Aneta
@Mik

Czyli rozumiem, że atmosfera była bardzo dobra. A jak z resztą? Możliwość rozwoju i awansu? Szkolenia? Dlaczego już tam nie pracujesz jeżeli było tak dobrze?

Natalia

Piszecie o zwolnieniach, a ja widze, że na stronie firmy pojawiło się sporo ofert pracy. Szukają Asystentki do działu rozwoju sprzedaży. Ktoś z was w nim pracował lub pracuje? Jak wygląda atmosfera w dziale? Liczy sporo pracowników? W ofercie piszą o wymaganym doświadczeniu, ale firma nie podała ile go ma być konkretnie :/ Rok pracy biurowej wystarczy?

@Natalia

Tak jak pisałem wcześniej , część ludzi zwolni inni się sami zwolnili to teraz firma szuka pracowników. Przyjdź popracuj to zobaczysz jak się pracuje.

Zwolnienia

Dlaczego od początku Marca złożyło 10 osób wypowiedzenie. Czym to jest spowodowane?

Alek
@Zwolnienia

Bo zarządzający to buce zatrudniają swoich, a resztę pracowników maja za głupków, stąd fala wypowiedzeń. Zwolnili kilku ludzi i myśleli że reszta się przestraszy, a tu efekt odwrotny do zamierzonego. Za jakiś czas pieniążki w firmie się skończą i trzeba będzie spłacać kredyty to zaczną uciekać z tonącego okrętu, do zatopienia którego sami się przyczynili.

@Zwolnienia

czekamy na odpowiedź, czy to prawda? i co jest przyczyną?

bolek

no ale teraz jest bardzo dużo ogłoszeń o pracę - czym to jest spowodowane? Rozwojem firmy?

@bolek

Tak ,to prawda. Wystarczy spojrzeć na ogłoszenia kogo szukają ,to z tych działów się ludzie zwalniają, a niektóre stanowiska zostaną obsadzone przez ludzi pracujących w firmie lub zlikwidowane a praca podzielona między pozostałych pracowników.

@Agent

To może z oszczędności pozwalniali jak likwidują niektóre stanowiska i zastępują ludźmi co już pracują. Z wypłatami wszystko w porządku jak takie cięcia?

Kinga
@Alek

Uff jak dobrze ze odeszłam kilka lat temu, to nie ta sama firma w której się zatrudniałam. Kółko wzajemnej adoracji, a tych którzy zrobili najwiecej dla firmy w czasach najtrudniejszych zmusili do zmian. Współczuje wszystkim obecnym i merdajacych ogonkiem na obecna władze. (usunięte przez administratora)

@Agent

czyli obecni pracownicy będą mieli więcej pracy za więcej pieniędzy?

@Alek

a wiesz coś o tym, czy dają podwyżki inflacyjne?

Maria
@Kinga

Pan prezes powinien się w końcu zainteresować zarządem .

Wiktoria

Hejo! Widzę, że poszukują Magazyniera z uprawnieniami na wózki widłowe, oferują wynagrodzenie do 5614 zł brutto. Praca jest dwuzmianowa, w jakich godzinach? W jakiej kwocie pracownik otrzymuje bony świąteczne?

Czy urlop w Marcopol Sp. z o.o. Producent Śrub jest płatny 100%?

Agent

A niby ile ma być płatny?

Katarzyna
@Agent

bo wiesz jak ktos pracuje na zleceniu to nie ma platnego urlopu bo mu nie przysluguje, domyslam sie ze tutaj pracuje sie na umowe i normalnie gdy idziesz na urlop jest platny ?

Informator

Dajcie znać czy pracowaliscie z Agnieszką Węgrzyn?

Dawid
@Informator

A skąd to pytanie? O co Ci chodzi? :)

wn
@Dawid

Jeśli pracowałeś to daj znać a nie pytasz

@wn

To co, pracował ktoś z tą Panią?

@Zainteresowany

A czemu cię to interesuje? Chcesz się tu przyjąć bo to twoja znajoma? Powiedz bo jesteś dość tajemniczy :)

Ktoś
@Dariusz

Probuje się dowiedzieć co z nia jest nie tak. W firmie w ktorej teraz oracuje, robi niewyobrażanie złe rzeczy..

Fanka
@Ktoś

W Marcopolu tez je robiła… Mega dziwna babka….

Alicja
@Fanka

No i dlaczego ją tak publicznie tutaj obgadujecie? :/ w pracy większych problemów nie było, że to tak waszą uwagę przykuło?

Alicja

no w temacie nie siedzę. Warunki pracy by mnie interesowały. jak tu święta były spędzane? paczki same czy coś jeszcze wpadło?

Co jaki czas w Marcopol Sp. z o.o. Producent Śrub można ubiegać się o podwyżkę?

wamboo

tak, można. Idziesz do przełożonego i rozmawiasz.

Irena
@wamboo

I jak się to kończy zazwyczaj? Jak się ma dobre argumenty to można liczyć na jakąś podwyżkę? Co ile mniej więcej mozna się o nią ubiegać?

Lambi

Czy Marcopol zamknie swój ruski oddział?? To powinno zostać zrobione!!!!

Marcopol
@Lambi

Od dnia rozpoczęcia działań wojennych Marcopol nie prowadzi transakcji handlowych z Rosją oraz rozpoczęte zostały działania formalno-prawne w celu wycofania udziałów w spółce w Kaliningradzie.

Ten sam
@Marcopol

Dziekuje za info

@Marcopol

Brawo!

albercik

Bardzo ciekawa rozmowa w sprawie pracy. Jasne warunki i konkretny proces rekrutacji. Jeśli mieszkacie blisko bądź macie dogodny dojazd to miejsce jest idealne dla Was.

@albercik

A ty się dostałeś? Na rozmowie powiedzieli ci jakie dają zarobki? Możesz podać widełki bo też mam zamiar aplikować i przydałoby mi się info.

Bolek
@albercik

A możesz napisać z kim tak ciekawie rozmawiałeś

Natalia
@Bolek

A czemu pytasz? :D Byłeś może tez na rozmowie i nie poszła tak dobrze jak u osoby wyżej? Pytam poważnie, tez chce podesłać swoje cv ale rozmowy rekrutacyjne wyjątkowo mnie stresują :)

Niko
@Dariusz

Ja chcesz aplikować to wszystkiego się dowiesz, co ci się tak śpieszy?

Irena
@Niko

Może kolega chce się dowiedzieć czy w ogóle warto aplikować?

Jola

Dzień dobry, Jakie są zarobki w kontroli jakości ? Mógłby ktoś podać jakie są widełki i jaka jest atmosfera w dziale ? Proszę o szczere odpowiedzi :) Pozdrawiam

Olo
@Jola

Teraz pod rządami starych rządzących w tej firmie sie już nie zarobi

Jola
@Olo

Dziękuję za odpowiedź. Szkoda że zwalniają (lub sami się zwalniają) ludzi którzy w opinii pracowników dobrze rządzą.

Daruś
@Jola

O zarobkach nie napisze bo to zależy, od czego? Od umiejętności, doświadczenia oraz od tego co wynegocjujesz. Atmosfera, hmm... dużo by pisać. Pani kierownik bardzo w porządku, reszta załogi też całkiem ok. Trzeba przywyknąć :) Przepracowałem w tym dziale jakiś czas. Było dobrze, umiarkowanie a czasem źle ale to chyba tak jak w każdej innej pracy. Dużym plusem są narzędzia których nie brakuje i są profesjonalne. Jak to mówią jak nie spróbujesz to nie dowiesz się jak to smakuje. Ja swój czas w Marcopolu wspominam dobrze i nadal czeka na mnie tam pewien pokój (wtajemniczeni wiedzą o co chodzi) i czekam na telefon kiedy mogę się tam wprowadzić.

Łucja
@Olo

ale to co, teraz ktoś starszy znów rządzi? czy o co chodzi z tym że się nie zarobi już dużo?

Olo

Pytanie za 100 punktow czy ktos zna powod odejscia tego KAMa,podobno 13 lat pracowal hmmm ?

Dawid
@Olo

A co cię tak interesuje życie innych? Po 13 latach nie można już zmienić pracy? ;p

Srubka

Jeśli chcesz pracować jako PH wvtej firmie miej świadomość że zostaniesz obciążony kosztami używania samochodu poza godzinami pracy. I kwoty są poważne. Wielu przeżywa szok bo dowiaduje się po fakcie.

Nakrętka z podkładką
@Srubka

Co za bzdury piszesz mam też auto firmowe i korzystam z jazd prywatnych. To co płacę za jazdy prywatne to lepiej jeździć firmowym jak prywatnym i nie narzekam, Nie przesadzam że po pracy robię więcej kilometrów jak w pracy. ps Proszę napisz co masz jeszcze za problemy ???

Zostaw merytoryczną opinię o Marcopol Sp. z o.o. Producent Śrub - Chwaszczyno

• Jak się pracuje w Marcopol Sp. z o.o. Producent Śrub?

Zobacz opinie na temat firmy Marcopol Sp. z o.o. Producent Śrub tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Marcopol Sp. z o.o. Producent Śrub?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 3 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Marcopol Sp. z o.o. Producent Śrub?

Kandydaci do pracy w Marcopol Sp. z o.o. Producent Śrub napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Marcopol Sp. z o.o. Producent Śrub