Marcopol Sp. z o.o. Producent Śrub

Opinie o Marcopol Sp. z o.o. Producent Śrub

tomek

Od maja ,od razu po targach wchodzą w meblówkę .

expert

Produkcja jest ale made in china albo dla III Rzeszy bo maszyny z tamtego okresu do produkcji Tygrysa :)

Alonso

Ty Rudy wiem że wredny jesteś, ale w tym muzeum to za wiele nie zrobisz chyba co?

Alonso

Do chin wyślij bo tu już produkcji nie ma ;-)

Rudy
@Alonso

Nie przesadzaj Alfnoso jeszcze takiego statku nie wyprodukowali żeby towar z chin zrealizowany był w parę dni.

mike
@Rudy

Rudy a co wy tam w parę dni robicie ??? Bo po swoich zapytaniach to nie widzę towaru w parę dni

Przedstawiciel Handlowy

Pierwszy etap to rozmowa telefoniczna trwająca ok. 15 minut. Pani z HR zadawała ogólne pytania na temat doświadczenia zawodowego, znajomości branży i działalności firmy oraz powodów zmiany pracy. Jednocześnie odpowiadała na wszystkie moje pytania na temat stanowiska i warunków zatrudnienia. Po kliku dniach otrzymałem maila informującego, że moja kandydatura niestety nie spełnia oczekiwań

Doświadczenie zawodowe, znajomość branży,

HHmmm

Biurowi i umysłowi w centrali i w regionach co nie,ilu ich jest jakby policzył.

EX

Firma się stacza, to jest równia pochyła, MASAKRA. Przewidziałem to 7 lat temu, ale nie spodziewałem się aż takiego zjazdu. No cóż, na szczęście w pamięci pozostały dobre wspomnienia. Jedyna czystka to powinna być na górze.

stary

Ponoć czystki jakieś się szykują, prawda to?

tomek

Większość z was to na tym portalu tylko narzeka i jęczy , ale pracuje dalej. Ja tam pracowałem przez 10 lat ,nawet nie otrzymałem gratulacji z okazji 10 rocznicy i było dobrze , a wy ciągle stękacie i stękacie. Jak się nie podoba ,to są inne firmy , gdzie też będziecie stękali - DO ROBOTY !!!

N666

czytam czytam i powiem tak : dajcie już spokój z M2, z P, z B, z innymi literkami-osobami, po co te gadki? skąd tyle emocji? czkawki dostaną te wszystkie inicjały, a najlepsze, że oni sami maja to gdzieś, rację mają ci co piszą "wszędzie dobrze gdzie nas nie ma", "życie toczy się dalej", "karawana jedzie dalej", kto chce i mu pasuje to niech pracuje w firmie, kto nie chce to nich zmieni pracę :) proste? to takie proste i to tylko praca, pozdrawiam.

jacek

ludzie zajmijcie się pracą nie żyjcie przeszłością! życie jest piękne !

Były KBH

Witajcie. Od pewnego czasu czytam Wasze wypowiedzi i .............. dość. Byłem w czasach bez M2 i w czasach z M2. Co udało się M2? hmm..... pomyślmy: 1. System naliczania pensji 2. szkolenia 3. marketing 4. motywacja 5. imprezy integracyjne 6. sprzęt do pracy I jeśli ktoś to kwestionuje to ................. olewam jego zdanie. To,że Prezes nie ma pomysłu na Firmę, nikt nie chce jej przejąć to jasne. M2 dał przykład , że można, że się da coś zmienić na lepsze i tu chwała Mu za to. Nie wszystkie pomysły moim zdaniem były super. np. Dyrektorzy Regionalni - po co? Koszty i nic więcej. Nie myli się tylko ten kto nic nie robi. M2 sam nie zrobił NIC. To ludzie wierząc w Jego słowa zrobili dużo i tutaj trzeba szukać podpory Tej Firmy. Info dla "jęczących" - zmieńcie pracę , załóżcie swoje , doprowadźcie swoją Firmę do potęgi Marcopolu i dopiero wtedy "jęczcie". Kończąc Swoją wypowiedz napiszę " Wszędzie dobrze gdzie Nas nie ma " Nie rozumiem czemu nie szukacie + tylko ciągle same -. Uważam, że Marcopol to stabilna Firma w której spokojnie, stabilnie można pracować. Zawsze znajdziemy jakieś "minusy" nawet w najlepszych Firmach na rynku. Pozdrawiam.

@Były KBH

Co tam w Lublinie ciekawego?

Były KBH
@stary

W Lublinie ciepło jak na luty :)

xero

nie kierowcy tylko kierownikowi!! Cieszcie się ze macie prace .Ci którzy chcą -pracują, zarabiają i są zadowoleni.A wg mnie firma nabrała wiatru w żżagle głównie dzięki P.M2 szalał, szalał aż się. .skończył.

xero

Jak się sami do roboty i edukacji nie weźmiecie to wiecznie będziecie jeczeć.Firme tworzą ludzie, jeśli jest stado malkontentow, narzekaczy-nigdy niczego nie osiągną. .i zostaje im tylko narzekanie i robienie w swoje gniazdo.Zapytaj się jeden z drugim:co Ty zrobiłeś żeby w firmie było lepiej, fajniej, sprawniej.Jak Ty pomogłem swojemu kierowcy? ??

stary

Ja tam wiem jedno od pojawienia się M2 nastał inny czas: mam motywację i daje z siebie maksa, jak daje maksa to w końcu dobrze zarabiam, są gazetki handlowe, marketing sie zmienił o 100%, mam profesjonalne ciuchy i wyglądam jak człowiek u klienta, były super szkolenia, były konkursy,uwierzylem w siebie, poprawiłem wyniki dwukrotnie, zaczęto doceniać moja prace i mnie, a nie tylko (usunięte przez administratora) i krytykować, przestali ściemniac z wypłatą i premiami, była super konferencja, integracja ludzi, materiały reklamowe pojawiły się profesjonalne, prezentacja firmy, strona się maks poprawiła, jest portal dla pracowników, były newslettery dla klientów, były mailingu do klientów i dużo wyższe wymagania. Regionalny dyro to był ktoś co wynosił coś do pracy, ciekawe rzeczy podpowiadal i też pomagał, o atmosferze pracy to już nie wspomnę bo nagle zaczęło się chcieć do pracy przychodzić i nawet w soboty pracowałem bo było warto. I tyle mam do powiedzenia. W życiu nie spotkałem lepszego szefa niż M2. I jak ktoś ma coś przeciwko to niech się wypcha i nie ośmiesza albo ma mega krótka pamięć. I jak M2 będzie kiedyś miał propozycje to poważnie rozważe i pewnie nie ja jedna/jeden. Buźka dla slabiakow i zawistnikow :*

@stary

Dla mnie najlepszym kierownikiem był , jest i będzie Pan "P".

bb
@stary

Dobrze Maciuś. Ładnie to napisałeś. Autoprezentacja była zawsze twoją mocną stroną :))))

lechu
@stary

A ktory dyrektor regionalny to taki fajny bo jak czytam to raczej opinie negatywne na ich temat

śrubka i podkładka

O co chodzi z tym seatem? Będa flotę wymieniać? Ktoś coś wie?

xero

Tak tu wszystkim zrozpaczonym, w 'żałobie ppogrążonym źle. ..biedulki-taki cudowny M2 Was opuścił. ..tylko dlaczego Was do siebie nie zabiera?? Co Wy tu jeszcze robicie jak Wam tak źle? Idzie tam gdzie lepiej-tam gdzie Was nie ma...To takie POLSKIE, typowe...samemu nic nie robić, ale komentować, kopać i dowalac!! Wiadra pomyj wylewacie, a może warto czasem zadać pytanie temu w lustrze:co ja zrobiłem żeby było lepiej??? Wpadl ktos na to??zeby do was dotarło -to jest SŁOWO NA PONIEDZIAŁEK od tej co lubi miejsce, w którym spędza 40 godz. w tygodniu(co najmniej)

rocky
@xero

xero co się pieklisz? co się ludziom dziwisz? M2 nie opuścił tylko jego i ekipę inną niż dotychczas rozgonili. Każdy robi swoje jak najlepiej. Tak jak umie i jak warunki pozwalają. M2 nie zabiera nikogo i pewnie nie zabierze i nikt na to nie liczy. Bo niby gdzie ma zabrać. Ja na śrubach się znam. A że dobrze wspominają ludzie to jak nie rozumiesz dlaczego to szkoda czasu żeby tłumaczyć. I nie myśl, że tylko ty 40 godzin tygodniowo pracujesz. A słowo na poniedziałek jakieś takie mało przyjazne ! :(

the the

Psy szczekają, a karawana jedzie dalej...polecam ostatni wpis byłego PH z WM: "...Jeśli chodzi o zatrudnienie jest to umowa o prace na 3/10 etatu(podstawa). Kolejna częścią jest umowa o akwizycje i tutaj dostajemy prowizje:),premie itp. Prowizje i premie dostaje sie po uzyskaniu 90% planu sprzedażowego mi w 1,5rocznej karierze udało sie 2razy, śmiech na sali. Jedyna pewna płaca to podstawa i niewielka cześć prowizji za płatności w terminie reszta jest trudna do osiągnięcia nawet dla starych pracownikow, choć ich coraz mniej:). Jeśli chodzi o samochód to jest własnością firmy i można nim jeździć tylko w godzinach pracy. Kolejnymi minusami jest brak jakichkolwiek szkoleń i premi świątecznych. Reasumując jeśli nie ma sie innej opcji to na chwile można sie zaczepić."

alibaba
@the the

the the i oby tak jak najdłużej było w konkurencji a u nas żeby nam nic nie zmieniali to będziemy dawać radę...nasz system jest bardzo ok i nie będę już tutaj pisał dzięki komu bo widzę, że to nie popularne ale to nie zasługa panów P, B, S, C ...karawana zawsze jedzie dalej i będzie jechać !

zefirowy żel

Zuza nie spinaj się tak.I tak już bardziej uroda twa nie ucierpi bardziej ani nikt ci nie wyliże.PP przynajmniej dalej pracuje,a ty jesteś czasem przeszłym wraz ze swoim mikrobusem. By żyło się lepiej. @ojciec noś ten krzyż

zuza
@zefirowy żel

Zegarku nie wiem jak ty ale ja dalej tu jestem i daje rade całkiem dobrze :)) i będę tak długo jak uznam za stosowne przy okazji utrzymuje ciebie Mongole :) i dzięki mnie i mojej sprzedaży ( i całej drużynie sprzedaży) ty masz na papu.

Ułan

HHmmm Kto decydował i rekrutował,jaki dział ???

Ułan

Koleżanko i kolego co za bzdury pisane przez m-2 młodego małego huragana tomka romka atomka i innych można tu przeczytać, myśleliście że pana boga złapaliście za nogi a rzeczywistość jest inna trzeba sprzedawać te pełne magazyny !!!

kat
@Ułan

Niech sprzedaje je ten co je tak zapełnił !!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Marcopol Sp. z o.o. Producent Śrub - Chwaszczyno

• Jak się pracuje w Marcopol Sp. z o.o. Producent Śrub?

Zobacz opinie na temat firmy Marcopol Sp. z o.o. Producent Śrub tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Marcopol Sp. z o.o. Producent Śrub?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 3 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Marcopol Sp. z o.o. Producent Śrub?

Kandydaci do pracy w Marcopol Sp. z o.o. Producent Śrub napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Marcopol Sp. z o.o. Producent Śrub