Marcopol Sp. z o.o. Producent Śrub

Opinie o Marcopol Sp. z o.o. Producent Śrub

Mały

Cześć, jak wyglada z warunkami pracy jako Przdstawiciel Handlowy na jaka podstawę oraz premie można liczyć w firmie, jakimi narzędziami jest zaopatrywany pracownik samochód gps? Jak z zjazda w czasie wolnym? Pozdrawiam

Mały

Cezary

Poczytałem opinie i widzę, że firma ma bardzo dobre warunki finansowe oraz socjalne. Poza tym słyszałem sporo dobrego o firmie i dlatego aplikuję . Może ktoś powiedzieć mi jaka jest atmosfera w firmie?

Daria
@Cezary

Ale Czaruś się chwalisz. Ile gr za wpisik otrzymujesz?

Józek

Widziałem, że firma jest co roku nagradzana z różnych tytułów. Podpowiedzcie coś o atmosferze w pracy, czy zarobki są w miarę godziwe?

Szeptak
@Józek

Jest nagradzana za najbardziej sztuczne, pseudo prawdziwe komentarze na gowork.

Przedstawiciel Handlowy

Pierwszy etap to rozmowa telefoniczna trwająca ok. 15 minut. Pani z HR zadawała ogólne pytania na temat doświadczenia zawodowego, znajomości branży i działalności firmy oraz powodów zmiany pracy. Jednocześnie odpowiadała na wszystkie moje pytania na temat stanowiska i warunków zatrudnienia. Po kliku dniach otrzymałem maila informującego, że moja kandydatura niestety nie spełnia oczekiwań

Doświadczenie zawodowe, znajomość branży,

Rynio

Może ktoś napisać kilka informacji czy zarobki w firmie są w miarę przyzwoite? Czy macie jakieś dodatki socjalne lub premie do podstawy? Trochę martwią niektóre wpisy.

Alvaro
@Rynio

jaki dział Ciebie interesuje ?

Chetny
@Alvaro

Przedstawiciel handlowy

Chetny

Moze ktoś napisać jakie są zarobki na PH w Krakowie? Zastanawiam sie nad praca tam, ale nie wiem ile można zarobić. Nie mam doświadczenia jako PH do tej pory. Jak wyglądają warunki w tej firmie? Dają auto, telefon?

Al
@Chetny

Do tego jak wyglada rekrutacja?

Byłem pracownikiem tej firmy 6 lat, właśnie się zwolniłem. Ciężka praca w której trzeba być odpornym psychicznie. idiotyczne stanowiska pracy takie jak Liderzy na magazynie wysokiego składowania, to raczej poganiacze i lewusy. Traktowanie ludzi bez szacunku żadnego, podejście takie jak nie Ty to znajdziemy na twoje miejsce kogoś innego za niższą stawkę.

Alicja

@Zainteresowany - nie współpracuję z Marcopol sp. z o.o., dlatego nie jestem w stanie udzielić odpowiedzi na Twoje pytanie. Myślę, że warto skontaktować się bezpośrednio z firmą w celu rozwiania wszystkich wątpliwości na temat zamieszczonej oferty pracy.

Czesiek

W ostatniej ofercie pracy nie ma specjalnie wyboru. Czy mógłby ktoś podrzucić informacje na forum o ewentualnych wakatach? Słyszałem, że w Marcopol-u można nieźle zarobić i sama praca jest fajna bo i ludzie którzy tu pracują są fajni. Jak jest dobrze to i nie ma ofert

Alicja

@Cezary w takim razie życzymy powodzenia. O jakie stanowisko będziesz się ubiegał? Pamiętaj, że ogólne warunki pracy czy atmosfera, o którą właśnie pytasz może nieco różnić się w zależności od działu, gdzie pracownik będzie zatrudniony.

@Alicja

Witam znalazlem ogloszenie do firmy marcopol na staniwisko Pracownik Ochrony ?? Zastanawiam sie czy ta firma posiada wlasna wewnetrzna ochrone ze poszukuje doswiadczonych Ochroniarzy z kwalifikacjami ?? Prosze o odpowiedz...

@Alicja

Alicja

@Cezary oferty pracy Marcopol sp. z o.o. możesz znaleźć na stronie internetowej firmy, w zakładce 'Kariera': http://www.marcopol.pl/title,Aktualne_oferty_pracy,pid,146.html

Cezary

Czy Marcopol sp. z o.o. nie zupełnie nowych ofert pracy? Z drugiej strony to znaczy, że ludziom jest dobrze i nie zmieniają firmy. Poczytałem trochę opinii na forum i widzę, że zarobki też całkiem ładne można wyciągnąć. Ale może ktoś słyszał o pracy ph?

zibi
@Cezary

PH musisz mieć 5,5.

Alicja

@Kuba, a na jakie stanowisko aplikowałeś? Pamiętajmy, że ogólne warunki pracy czy atmosfera różnią się od siebie w zależności od docelowego stanowiska.

Luidzi

Czy przedstawiciel handlowy w Marcopol-u może liczy na dobre zarobki? Czy jakieś dodatki są jeszcze?

Mimi
@Luidzi

Podobno szukają na Lublin, czy wie ktoś co się stało z przedstawicielem z Lublina? Jaka monetę można zarobić na start w tej firmie?

Toobii

Pracowałęm do dnia 14.04.2017r. Fatalne warunki pracy, liderzy umieją tylko krytykować że się nie potrafi miotły trzymać i nie mam żadnych ruchów. Nie polecam

Alicja

@Kierownik, proszę o zamieszczanie komentarzy na temat pracy w firmie Marcopol sp. z o.o.

Alicja

@Byly z produkcji, dzięki za komentarz. Mówisz, że teraz jest zupełnie inaczej?

Alicja

Więcej informacji o firmie możecie znaleźć w zakładce 'O nas' znajdującej się przy wątku http://www.gowork.pl/opinie_czytaj2,3588,0,0,o_nas

Byly z produkcji

Kierownik zachęć ile płacisz,pracowałem jak Lechu z Jurkiem prowadził produkcję były premie kwartalne,roczne,nagrody, podwyżki dla tych co się starali. Do domu się nie chciało wychodzić. Jak jest dzisiaj.

były z produkcji
@Byly z produkcji

Rozmawiałem i dają 3 tys na rękę

jarecki
@były z produkcji

to też tam idę, łężyce wcale nie są dużo dalej a tu mam ledwo 2. Więcej ludzi odejdzie to się obudzą.

jarecki
@były z produkcji

Alicja

Widzieliście już nowe oferty pracy do Marcopol sp. z o.o.? Znajdziecie je na portalach ogłoszeniowych! Zgłaszacie się? :)

Zostaw merytoryczną opinię o Marcopol Sp. z o.o. Producent Śrub - Chwaszczyno

• Jak się pracuje w Marcopol Sp. z o.o. Producent Śrub?

Zobacz opinie na temat firmy Marcopol Sp. z o.o. Producent Śrub tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Marcopol Sp. z o.o. Producent Śrub?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 3 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Marcopol Sp. z o.o. Producent Śrub?

Kandydaci do pracy w Marcopol Sp. z o.o. Producent Śrub napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Marcopol Sp. z o.o. Producent Śrub