Opinie o Rewaco-Internacional Specjalne Pojazdy Sp. z o.o. w Koszalin

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Rewaco-Internacional Specjalne Pojazdy Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Rewaco-Internacional Specjalne Pojazdy Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja motocykli, quadów i skuterów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rewaco-Internacional Specjalne Pojazdy Sp. z o.o. w Koszalin

Nie polecam

Nie polecam firmy z całego serca. Wszyscy przedmówcy napisali prawdę. Tak złej firmy i sposobu zarządzania nie uświadczycie nigdzie indziej. Brak kultury osobistej kierownictwa poraża. Stosowanie prostackiego języka i zagrywek iście z piaskownicy to nic. Wyobraźcie sobie Państwo prawa rękę detektora. Podczas rozmowy z wami dłubie w nosie i owym urobkiem strzela w dal. Brakuje konsumpcji. Trzeba nadmienić, że to dorośli ludzie, którzy zarządzają. Bardzo nieudolnie ale jednak sprawują wyższe stanowisko. I drugi kwiatek z ferajny zarządzającej. Chodzi i smarka na podłogę. Strzela z nosa, jak menel z dworca. Brak słów. Idź i żonie, przed biurkiem tak walnij ( jeżeli to czytasz). Będzie dumna, jakiego ma samca. Można by napisać książkę i wysłać do inspekcji pracy. Mieli by co robić. Czy jest sens? Żaden. Ludzie, którzy tam piastują stanowiska kierownicze, to plebs. Bardziej inteligentne są szympansy w zoo. Nie polecam, szkoda życia i zdrowia.

@Nie polecam

A jak się pracuje ze współpracownikami, można powiedzieć o nich to samo? Ja bym chciał wiedzieć więcej o tych zagrywkach z piaskownicy, bo trochę mnie rozśmieszyło to określenie. Możesz podać chociaż jeden przykład? A czy przełożeni doceniają czasem swoich ludzi dając im jakieś bonusy do wypłaty czy podwyżki?

JAAA Nowy wpis

kierownictwo nie wykształcone, bo tak chcą właściciele firmy (Niemcy), mało pytaj i pracuj jako kierownik, a my będziemy ci dobrze płacić (jak na warunki Koszalina), a ty pilnuj, aby nam przybywało !!!

Nie polecam Nowy wpis

@Nie polecam

Byłem tam

Jeśli twierdzicie, że w firmie się poprawiło bo od dłuższego czasu nie ma negatywnych opinii to muszę Was zmartwić - wszystko co powyżej napisali jest niestety prawdą i na dzień dzisiejszy ( mamy listopad 2022 rok) jest niestety aktualne. Sam tam pracowałem i niestety mogę potwierdzić, że mają tam problem z alkoholem i z sobą też, wypłaty nie są tragiczne jak na Koszalin jeśli od samego początku się negocjuje z nimi konkretnie. A co do chaosu i braku organizacji to jest to niestety prawda. I przypomniała mi się jedna sytuacja która jest po prostu obrazem tego co tam się dzieje - kiedy właściciel ( Niemiec) przyjechał i zrobił zebranie gdzie padły z jego ust słowa : ,,jeśli będą Wam potrzebne narzędzia to mówcie a my postaramy się wyposażyć Was w te narzędzia " , kierownik to przetłumaczył i reakcja pracowników mówi sama za siebie : ,, imię kierownika dajmy na to Maciek ( zmieniłem je celowo) nie rozśmieszajmy się " .

Czesław
@Byłem tam

O co chodziło z tymi narzędziami. Firma ich nie potrzebuje od właściciela z Niemiec, bo wszystko, co potrzebne już jest? A co ze środkami ochrony, maski, rękawice etc? Pytam jako spawacz.

Byłem tam
@Czesław

Z tymi narzędziami chodzi o to,że nie ma niektórych narzędzi - na przykład ślusarze pracują na starych piłach które powinny dawno gruntowny remont przejść. Jeśli chodzi o środki ochrony to nie ma z tym problemu.

Hanna
@Byłem tam

Dużo tych ślusarzy pracuje? A te wypłaty o których pisałeś? Skoro w taki sposób o nich piszesz to ile tak na prawdę można zarobić? Pytam, bo mąż się rozgląda za taką właśnie pracą

Były Nowy wpis

To wszystko prawda

kozi

Jaka jest obecnie sytuacja w firmie? Przyjmują na praktyki?

Czy po rozmowie w Rewaco-Internacional Specjalne Pojazdy Sp. z o.o. rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.

Totalny chaos organizacyjny, kierownicy bez wykształcenia i kompetencji, zajmujący sztucznie stworzone stanowiska, którzy nie wiadomo czym się zajmują poza spacerowaniem pomiędzy biurem a halą produkcyjną, będąc przy tym zawsze na bieżąco z tym co na FB.Nic nigdy nie ma na czas i nie wiadomo kto za to odpowiada, ale tak naprawdę nikogo to nie obchodzi , bo z produkcji i tak rozliczany będzie tylko pracownik. Brak poszanowania pracownika, większość "zatrudniona" na zasadzie prowadzenia własnej działalności gospodarczej. W umowach o pracę dla etatowców wynagrodzenie składające się z płacy minimalnej i premii uznaniowej, czyli nie wiesz ile zarobisz, zależy od humoru zarządzającego. Nadgodziny za soboty płatne z 50% dodatkiem zamiast 100%, a ich liczba nigdy się nie zgadza, bo z jednej ewidencji czasu pracy wychodzi ile faktycznie pracowałeś, drugą podkłada ci do podpisania księgowa ( przy okazji podpisywania możesz się dowiedzieć, ze korzystałeś z urlopu, na którym faktycznie nie byłeś), a płacą ci i tak " z kapelusza". Z przysługującego ci urlopu dostaniesz co najwyżej kilka dni ( przerwa produkcyjna), z pozostałych nigdy nie skorzystasz i na pewno nie zapłacą ci za to. Obowiązuje zasada, że płaci się tylko za pracę, a i to wg uznania Pracownicy są zastraszani wyrzuceniem z pracy jak tylko próbują wyjaśnić dlaczego wypłata jest zaniżona, a zaniżona jest zawsze. W firmie obowiązuje zasada" im więcej zrobisz, tym mniej zarobisz ". Stawka za godzinę zmniejsza się wprost proporcjonalnie do zwiększającej się ilości wypracowanych godzin. (usunięte przez administratora)

Mirek Kuzka

No co Ty kierownicy maja wykształcenie - wiejskie jazda na traktorze i picie wódeczki w szczególności montaż lakiernia to zwykle pijaczki ???? inteligencja bez szkoły.

Harald

Maja ci kierownicy wykształcenie rolnicze zdobyte na roli ???? moim zdaniem to zwykle pijaki z jednej wioski cała banda. Ale i tak są lepsi niż LAPEL lula który śpi przy biurku zamiast ruszyć to tluste dupsko i chociażby iść dopilnować na Vormontaz ze blant nie jest najarany bo potem części nie pasują :(

Józef Szeląg wspaniały człowiek pamiętamy????

Mirek kuzka
@anonymous

Ten pijak ?

@Mirek kuzka

Czemu tak twierdzisz...?

Nikt nie trzyma na siłę w firmie, można ja zmienić. Mam wrażenie, że pewne osoby są mocno zainspirowane do takich wpisów przez konkurencję.

Mirek kuzka
@Marek

Jaka konkurencje ? Nikt inny trajkow z chińskich części nie składa w Polsce wiec nie wiem jaka konkurencja.

Przyczepkowicz

Klika kadłubkow z biura i ogólna żenada. Odradzam!!!

Czy ktoś z pracowników chciałby wypowiedzieć się na wątku o REWACO International Pojazdy Specjalne Sp. z o.o. w sposób merytoryczny i prawdziwy? Pamiętajcie, że takie wypowiedzi pomagają dużej liczbie osób.

Merytoryczna odpowiedź. Stanowczo odradzam podejmowanie jakiejkolwiek współpracy z tą firmą. (usunięte przez administratora) , nie płacą . Tak jak ktoś wcześniej napisał OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM.

Mnie zwolniono po 12 latach pracy z dnia na dzień, nie polecam i bez podania przyczyny.

tjaaa

nie przejmuj się, zauwazyłem że ci którzy odejdą z rewaco zaczynają się rozwijać a zostają tam już raczej osoby kórym ta firma życie ratuje. dziś 3 odeszło...

Mirek Kuzka

Krisu nie przejmuj się z twoja inteligencja i wyrazem twarzy świat stoi prZed Tobą otworem. Ps gdyby ślepy nie był ślepy to byś w ogóle tam nie pracował:) wiec bądź wdzięczny Haraldowi za możliwość nauczenia się czegoś bo tak jak większość przyszedłeś z łapanki. Heheh

Hej, czy w firmie Rewaco-Internacional Specjalne Pojazdy Sp. z o.o. płacą za nadgodziny?

Nie płacą i po czasie zmuszają do przejścia na działalnosć gospodarczą, nie polecam

Olga

Jak to wygląda z tym przejściem na działalność? Rewaco-Internacional oferuje wtedy chyba większą stawkę? Można jakoś wyjść na swoje?

POLSKA GODNOŚĆ I CHARAKTER

firma ktora w dzisiejszych czasach szuka oszczedności!starzy pracownicy na działalności dostaja 5tys zł a nowy dostaje 3.2tys brutto!niby szef obiecuje złote góry a pożniej szybciutko spadasz na ziemie po dostaniu gratyfikacji!magazynierzy sa tak wybitni ze w 3osoby nie potrafia zamówić czesci na czas!kilku moze kiulkunastu kierowników którzy kompletnie nic nie robia oprócz wchodzenia pod stół!pozostaje tylko kilku pracowników którzy musza zrobić cała reszte i zatrudniajac sie tam bedziesz jednym z nich!Praca dla osób z orzeczeniem i ukraińców wiec zycze powodzenia nakrecając niemieckim biznesmenom kieszeń.NIBY NIEMIECKA JAKOŚĆ A CZESCI CHINSKIE ODRADZAM KUPOWANIE TYCH MOTORKÓW ! ! ! ! ! !

Firma która śmierdzi (usunięte przez administratora) siusiaka, omijać szerokim łukiem. Nie wierzyć w ich zapewnienia jaka to wspaniała firma i jakie wspaniałe zarobki. Firma ma nawet problem zamawiać części czy ogarnąc narzędzia dla pracownika.

Olga

@anonim czy podczas Twojej długoletniej współpracy z REWACO International Pojazdy Specjalne mogłeś liczyć na pomoc pracodawcy i współpracowników? Nie poznałeś do tej pory powodu zwolnienia? Może była to konkretna sytuacja, którą mógłbyś opisać? @darasek jesteś zainteresowany pracą w REWACO International Pojazdy Specjalne? Aplikowałeś już może?

darasek

Dla mnie, osoby, która nie jedno w życiu widziała... Firma spoko????

@darasek

Omijać szerokim łukiem

marynara

jak dla mnie to jest dobra praca zwłaszcza dla ludzie, którzy chcą sobie dorobić, czy też po prostu właśnie tak jak piszesz dla studentów itp... uważam, że firma normalnie podchodzi do pracownika a umowa zlecenie w tym przypadku to spoko opcja, pozdrawiam

blackie

oj ludzie. małolaci zatrudniani na początku dostaja od 1800 do 2000 za miesiac na rekę.umowa zlecenie. ozusowana z pełnym ubezpieczeniem. jedna zmiana, spokojna praca tylko trzeba sie wykazywac i starać. to mało? idzcie na umowe o prace na magazyny do Biedry za 1750 brutto plus wyimaginowana premia, trzy zmiany i totalne zadupie bez dojazdy. wtedy nabierzecie szacunku. co do samozatrudnienia, co w tym złego? zakładasz działalnośc, na wszystko dostajesz kase, zus, itp. i nagle sie okazuje ze za jedna zmiane dostajesz 2200 netto na miesiąc. i dalej jedna zmiana :-) więc co jest nie tak? że nie ma umowy o prace? że nie ma jak popracowac tydzień i iść na zwolnienie lekarskie na dwa? oplacasz zus ze skladka na choroowe i możesz sobie chorować. ja polecam. Rewaco ma swoje minusy. ale płaci srednio 40 % więcej niż wszystkie inne koszalińskie firmy za określone stanowisko pracy..

slusarz

Harowałem codziennie,kierownictwo niedobre,prywata i [usunięte przez admina] Własna firma konieczna, bo ZUS-y tylko dla kierownictwa, Zamowien mało, coraz gorzej bo trnasport efektow do Niemcow, a tutaj kierownictwo sprzyja

działalnosc

Otworz działalnosc, bo (usunięte przez administratora) , stawia warunek. Jak policzysz ile godzin pracujesz i soboty to 7-8 zł na godzine.Marnie i nieuczciwie

oszuści Uwaga namawiają ludzi na założenie swojej działalności i po pewnym czasie jak się im nie spodobasz zwalniają a to się wiąże z problemami zamknięcia firmy.po za tym nigdy nie wiadomo kiedy skończysz prace zdarzyło się ze nawet w niedziele trzeba było pracować.zarobki bardzo dobre.

Zostaw merytoryczną opinię o Rewaco-Internacional Specjalne Pojazdy Sp. z o.o. - Koszalin

• Jak się pracuje w Rewaco-Internacional Specjalne Pojazdy Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Rewaco-Internacional Specjalne Pojazdy Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Rewaco-Internacional Specjalne Pojazdy Sp. z o.o.?

Rewaco-Internacional Specjalne Pojazdy Sp. z o.o.
1.4/5 Na podstawie 17 ocen.
  • Słowiańska 5"D"
    75-950 Koszalin

Rewaco-Internacional Specjalne Pojazdy Sp. z o.o.