REWACO International Pojazdy Specjalne Sp. z o.o.

Koszalin

Opinie o REWACO International Pojazdy Specjalne Sp. z o.o.

anonim 2010-12-19 20:16:21
oszuści Uwaga namawiają ludzi na założenie swojej działalności i po pewnym czasie jak się im nie spodobasz zwalniają a to się wiąże z problemami zamknięcia firmy.po za tym nigdy nie wiadomo kiedy skończysz prace zdarzyło się ze nawet w niedziele trzeba było pracować.zarobki bardzo dobre.
działalnosc 2013-09-17 12:35:08
Otworz działalnosc, bo (usunięte przez administratora) , stawia warunek. Jak policzysz ile godzin pracujesz i soboty to 7-8 zł na godzine.Marnie i nieuczciwie
slusarz 2014-05-12 11:23:18
Harowałem codziennie,kierownictwo niedobre,prywata i [usunięte przez admina] Własna firma konieczna, bo ZUS-y tylko dla kierownictwa, Zamowien mało, coraz gorzej bo trnasport efektow do Niemcow, a tutaj kierownictwo sprzyja
blackie 2016-01-24 14:19:53
oj ludzie. małolaci zatrudniani na początku dostaja od 1800 do 2000 za miesiac na rekę.umowa zlecenie. ozusowana z pełnym ubezpieczeniem. jedna zmiana, spokojna praca tylko trzeba sie wykazywac i starać. to mało? idzcie na umowe o prace na magazyny do Biedry za 1750 brutto plus wyimaginowana premia, trzy zmiany i totalne zadupie bez dojazdy. wtedy nabierzecie szacunku. co do samozatrudnienia, co w tym złego? zakładasz działalnośc, na wszystko dostajesz kase, zus, itp. i nagle sie okazuje ze za jedna zmiane dostajesz 2200 netto na miesiąc. i dalej jedna zmiana :-) więc co jest nie tak? że nie ma umowy o prace? że nie ma jak popracowac tydzień i iść na zwolnienie lekarskie na dwa? oplacasz zus ze skladka na choroowe i możesz sobie chorować. ja polecam. Rewaco ma swoje minusy. ale płaci srednio 40 % więcej niż wszystkie inne koszalińskie firmy za określone stanowisko pracy..
marynara 2016-04-23 14:39:26
jak dla mnie to jest dobra praca zwłaszcza dla ludzie, którzy chcą sobie dorobić, czy też po prostu właśnie tak jak piszesz dla studentów itp... uważam, że firma normalnie podchodzi do pracownika a umowa zlecenie w tym przypadku to spoko opcja, pozdrawiam
Zostaw swoją opinię o REWACO International Pojazdy Specjalne Sp. z o.o. - Koszalin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie REWACO International Pojazdy Specjalne Sp. z o.o.