Opinie o Aquael w Czeladź

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Aquael. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Aquael o rekrutacji.

Branże: Sprzedaż artykułów ogrodniczych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Aquael w Czeladź

(usunięte przez administratora)Stosowny ubiór do zajmowanego stanowiska ( żenada). (usunięte przez administratora), gdy kierowniczka uskutecznia wielogodzinne pogaduchy z koleżankami oczywiście na terenie sklepu. (usunięte przez administratora)

Nie polecam

A Ja myślę , że trzeba PiP wysłać do tej super firmy bo to nienormalne żeby ludzie po 7 dni w tygodniu pracowali bo niema personelu .Dość mam tej firmy i gdzie ludzie którzy tu pracują przynajmniej raz z tej firmy wylecieli a teraz nawet stanowiska kierownicze zajmują .Nie polecam nikomu

slowek

No coz... w ciagu dwoch lat firma zrobila bardzo duzo aby dojsc do "poziomu" Kakadu, Zoonatury , Zoocentrum i innego marketowego chlamu. Tylko po co byly szumne hasla o "salonach akwarystycznych" , szukanie dobrego personalu i maceniu mu w glowach, jak chodzilo o zrobienie byleczego.

jar

Najlepszy interesem jest sprzedawanie warzyw albo ciupanie w garażu piaskowych zamków - z piaskowca.

Brałeś udział w rekrutacji na stanowisko Kierownik Sklepu Zoologicznego w firmie Aquael? Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej i opisz przebieg spotkania z rekruterem.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
ciekawska

Wraz z nowymi zarządcami sklepami (koordynatorami) nastała era dostaw towarów po wyższych niż dotychczasowe cenach (np. żwir) bo podobno AQUAEL stać na to żeby przepłacać (zasłyszane), rotacja personelu olbrzymia i zawsze na jeszcze bardziej uległy i wiernopoddańczy niż poprzedni (co nie znaczy wcale mający jakiekolwiek pojęcie o sprzedawanym towarze, byleby tylko właściwym osobom przytakiwał), gonienie za wynikiem wyrabianym najlepiej bez towaru na półkach. W tych realiach osiągamy podobno coraz lepsze wyniki i ogólnie jest super. Szkoda tylko że pensje lecą na łeb na szyję, premie jeśli już są to często spadają często pod stół. Czepiacie się kogoś kto odnajduje się w tym świecie zamiast czepiać się tych którzy świat ten tworzą.

Ja pindole

Nie mówcie mi że ta (usunięte przez administratora) i nieogarnięta ,niemająca swojego zdania dziewczyna jest kierowniczką całego sklepu że wygryzła już lepszą (usunięte przez administratora).Nie do Wiary !

mac

na (usunięte przez administratora) nie ma co liczyc o tym przekonalo sie juz wiele ludzi.boi sie szefostwa a w dodatku zajety jest swojmi klientami od akwariumow.pogubil sie chlopak zupelnie!

akwarium

Zenada jest ze wszystkim. Michał nie mogę już słuchać jak okłamujesz(usunięte przez administratora) ,że już będzie miał umowe a on głupi Ci wierzy. Już dawno pwinien zabrać (usunięte przez administratora) tylko wtedy lipa bo kto ogarnie ten dział ? Osoby które przychodzą na sobote i niedziele - maja to w 4 literach. Ta umowa należy się chłopakowi ,(usunięte przez administratora)a Ty jako kierownik co robisz w tym kierunku? (usunięte przez administratora)weź się w garść i olej to znajdziesz sobie ambitniejszą pracę , bądź mądrzejszy bo Cie tam szkoda i tak Cie nie docenią a (usunięte przez administratora) to kłamca

ciekawska

(usunięte przez administratora)jeśli tak to jest Was nie mało. A na zadniej części ciała nie pojedziesz za daleko. Stare sprawdzone metody od innego pracodawcy na razie się jeszcze sprawdzają, ale tak tutaj (jak i tam zresztą) ktoś otworzy oczy. Proszę pamiętać, że Nałożnice Króla na sklepie (drogi panie koordynatorze z maślanymi oczkami) to nie wszystko.

ciekawska

szkoda że z mojego wpisu admin usunął inicjały imion osób które w mojej opinii z doświadczenia powinny znać przepis(usunięte przez administratora) ale zakładam, że osobom zainteresowanym są one doskonale znane. Większość z wymienionych przeze mnie trzech osób (czyli poza jedną) to ludzie, którzy rękoma wybrańców wypisują na tym forum przepisy kulinarne. Nie lękajcie się koordynatorzy - chętnie poznamy Wasze przepisy kulinarne (może znacie także przepis na ugotowanie leszcza???)

ciekawska

Chociaż uważam, że pisanie przepisów na tym forum ma je ośmieszyć i sprawić by nikomu nie chciało się sprawdzać tego co tu jest napisane to ciekawi mnie czy ktoś wreszcie się odważy i napisze(usunięte przez administratora) a może ktoś inny z doświadczeniem - do dzieła !!! UWAGA CYTAT: "nie mówcie mi tylko, że na sklepie nie ma klientów, oni są tylko Wam się nie chce ich obsługiwać". Kilka kolejnych to: "jak nie ma tego (tu nazwa towaru) to możesz sprzedać tamto", "niedługo to będzie", itd, itp. Panowie i Panie zarządzający tą podupadającą siecią załóżcie sklep internetowy - tam nie trzeba mieć towaru na półce, a często klient płaci przed wysłaniem towaru - koszty zatem ograniczycie do minimum. Uppps.... tylko po co wówczas tylu zarządzających?

narzekacie na obecnych kierowników tak samo jak narzekaliście na poprzednich, wam zawsze będzie źle, bo myślicie, że dostaniecie kasę za nieróbstwo. Piszcie ile chcecie i co chcecie... i tak wasze komentarze już nikogo nie ruszają. Mamy na was (usunięte przez administratora) ...Pozdrawiam

Mądrzy jesteście po tym jak zostaliście zwolnieni z firmy, biedni pracy nie potraficie znaleźć i pewnie z nudów na tym forum piszecie, bo nie macie co ze sobą zrobić ...

kkk

a morał tej historii taki...nie mianuj (usunięte przez administratora) kierownikiem sklepu bo i nawet (usunięte przez administratora)w Nim pracują.Pozdrowienia (usunięte przez administratora)

mon

Zostawcie (usunięte przez administratora) w spokoju!To jest najlepsza kierwoniczka na świecie jaką spotkałam w swojej karierze a Nasz sklep najlepiej prosperuje ze wszystkich a to wszystko dzięki (usunięte przez administratora) Wrocław niech lepiej siedzi cicho bo może się Wam koło(usunięte przez administratora)zakręcić

Ale Wy jesteście wszyscy beznadziejni... hahahaha

aaaaaa

I matiego z Czeladzi który , mówi o niej brzydkie rzeczy a pisze jej eski ala Romansidła nawet pokazywała nam

hahaha

(usunięte przez administratora)garnia ale imprezki z śniegiem hahaha

idze

Pomylila sie bo tak jak ty (usunięte przez administratora) sie nia ciagle wyrecza.Moze wreszcie ktos ja zauwazy i awansuje bo warto! a premie bylyby gdybysmy nie robili za sklapey w Katowicach i czestochowie!!

do Oli

(usunięte przez administratora) rzeczywiscie ogarniasz .Ogroooooooooooooomne zamówienia to Twoje dzieło Od klatek za 7 tys po inne akcesoria na ogromne sumy .Nigdy nie bylaś ogarnięta .Dwa razy z tej firmy wylecialas .Ale wchodz (usunięte przez administratora)dalej .

Zostaw merytoryczną opinię o Aquael - Czeladź

• Jak się pracuje w Aquael?

Zobacz opinie na temat firmy Aquael tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Aquael