Opinie o City Sport Sp. Z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy City Sport Sp. Z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w City Sport Sp. Z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Wyroby drewniane - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o City Sport Sp. Z o.o. w Warszawa

Witam. Praca w tej firmie to pomyłka. Brak szacunku zarówno do pracownika , jak i klienta. Kilku prezesów udających wyższa klasę, a to zwykła banda ciemniakow. Warunki pracy należałoby zgłosić do stosownych instytucji. Oszczędzają na wszystkim. Praca na magazynie grozi utrata zdrowia, a nawet życia. Praca w biurze na połamanych krzesłach i zniszczonych sprzętach. Najważniejsze to wcisnąć towar słabej jakości klientowi i uciekać przed dochodzonymi prZez klientów prawami. Klika zonek i mężów. Wypłata połowa na umówię, połowa do ręki. Oszukaństwo.

Żenada
@Anonim

Zgadzam się z anonimem wyżej. Firma powinna być zgłoszona do odpowiednich instytucji. Wiemy jakich. ...... Sama treść na umowie mówi sama za siebie. Wielkie oszukanstwo. Wypłaty na konto nie są całe. Co miesiąc trzeba sprawdzać czy dokładna kwotę Tobie przelali. A jak nie to, reszta idzie pod stołem nie OPODATKOWANA. na wszystkim oszczędzają. Haha może jakieś związki zawodowe trzeba utworzyć....????????. Patrzą tylko na zbogaceniej swoich Nazwisk. (Rodzinka)

Witam chciałem odradzic wszystkim szukającym pracy firmę city sport a zwłaszcza pracę na magazynie warunki pracy okropne w lato gorąco temp dochodzaca do 30-35 na hali w zimę zimno temp max podkreślam max 15 ogrzewanie hali działa tylko że przez oszczędności prezesa rzadko jest włączane ,praca na zewnątrz przy rozladunku towaru w zimę to tragedia firma nie zapewnia ubrań roboczych( kiedyś kupili po 1 komplecie i to tyle jeżeli dostaliscie ubranie tzn że po bylym pracowniku)warunki sanitarne też złe stołówka jeżeli to można tak nazywać syf, szatnia ok przynajmniej tam ciepło, a zapomniałem o te pomieszczenia i kibel to sami musicie sprzątać bo sprzątaczek nie ma(tzn pracownicy to magazynier sprzątaczka)hal tony kurzu, brak ścieżek transportowych,gaśnice i węże zasłonięte towarem i paletami oświetlenie tragedia tyle na temat warunków.

Byly pracownik

Jedyne co jest dobre w tej firmie to ekipa i atmosfera tak poza tym nie widzę plusów wypłata tragedia placona na raty tzn na konto i 10 wiadomo jak pakiet dla pracowniku coś takiego w tej firmie nie istnieje ba na koniec roku remanent i modlić trzeba się by nie zabrali bo odpowiedzialność zbiorowa weksle podpisujesz umowa też na śmiesznych zasadach nie ma co liczyć na stałe(dlatego tam nie pracuje) mimo ze możesz pracować kilka lata a rotacja jak wcześniej napisano jak na dworu centralnym . Ps gratuluję ludziom którzy w tym roku sie zwolnili mimo ze pracowali 7-8 lat i dluzej powodzenia wszędzie będzie lepiej

@Byly pracownik

Jeżeli macie jakieś pytania na temat pracy hali czy sklepie bądź o osobach tam pracujących napewno odp

chętny do pracy

a co powiesz na temat kierowników??? wysłałem cv , ale jeszcze nikt do mnie nie dzwonił, raczej chyba nikogo nie potrzebują. mam blisko do pracy, wiec było by mi na rękę na początek gdzieś się załapać.

@Byly pracownik

Dziękuję za gratulacje jedna z najlepszych decyzji w moim życiu :)

zniesmaczona

puki nie zmieni się system wynagrodzenia to nie polecam pracy w tej Firmie, słabe zarobki, nie adekwatne do obowiązków. Firma cały czas podnosi co miesiąc liczniki i obroty do wyrobienia, nie zdając sobie sprawy, że co chwile otwierane są nowe sklepy konkurencyjne, maja lepsze promocje, udział w gazetach a my niestety nic. cały miesiąc pracujesz i do pensji dostajesz dodatkowo 90 zł a dla firmy zarobisz ponad 270 tys. jest to na prawdę śmieszne i bolesne. Jak Wy Nas traktujecie. Kto siedzi przy tych licznikach, gdzie idą te pieniądze. na pewno nie idą na poszerzenie wiedzy czy kursów dla pracowników, czy godnego wynagrodzenia dla personelu. dajcie REALNE liczniki, a nie wzięte z kosmosu tak aby oddział mógł je wyrobić. druga sprawa progi powinniśmy dostawać PIERWSZEGO dnia miesiąca a nie po tygodniu albo później. Jesteście nie uczciwi wobec Nas(ale to nic nowego). W tym czasie podnosicie progi i dajecie coraz więcej. na początku miesiąca widzicie ze jest duży utarg w oddziałach wiec automatycznie próg idzie w górę ale już nie bierzecie pod uwagę ze później może być słabiej. Myślicie ze cały czas tak pójdzie a oddziały przy tym cierpią. Małych pieniedzy dla was nie zarabiamy.

były_pracownik_bałaganu

Szczerze? to Leszek z Wiesiem i Arturem chybaby zawały dostali gdyby mieli zapłacić za prywatne ubezpieczenie medyczne pracowników:)

zniesmaczona

Pani Marto jak oceniam pozostałe warunki zatrudnienia w tej firmie, cóż mogę powiedzieć niestety słabo, ale tak to jest jak firma jest prowadzana przez rodzinę, każdy tylko [patrzy na zysk a nie na pracowników, którzy są piramida tej firmy. Podwyżki, które zostały wprowadzone hmmm bardzo słabo, co one miały za zadanie chyba nie na celu motywacje. Bo teraz co dostajemy to Biedronka traktuje lepiej swój personel co WY. ( tam również jest ciężko z pracą, dużo obowiązków), ale otrzymują większe wynagrodzenie a nie wspomnę o benefitach. Pani marto pyta Pani również o to ...... jak wiemy coraz cześciej stają się jednym z elementów systemu motywacyjnego, który sprawia, że pracownicy chętniej i efektywniej wykonują swoje zadania . Trudno sobie wyobrazić firmę, która nie oferuje pracownikom żadnych świadczeń pozapłacowych. Gdzie znowu jest inaczej ....... długo nie trzeba się zastanawiać....... oczywiście w CITY SPORT SP Zo.o. Czy nie wiecie, ż pracownik zadowolony ze swojej pracy i firmy jest bardziej wydajniejszy i przynosi większy dochód co wiąże się również z mniejszymi kosztami firmy. WARTO poznać swoich pracowników i na tej podstawie zadecydować co najlepiej się sprawdzi. Np. prywatna opieka medyczna pracownicy maja pewność, że zostaną przyjęci, wiele badań mogą wykonać taniej a nawet za darmo. bony do kary Multisport aktywność fizyczna jest niezwykle popularna. tym bardziej, że jest to firma sportowa. nie można zapomnieć, że benefity to również wszelkie szkolenia, kursy, które są bardzo istotne. informujecie Nas o kontrolach, które mają być w najbliższym czasie. ale jak mamy się wykazać swoją wiedzą i umiejętnościami sprzedaży danego asortymentu jak nie mamy wystarczającej wiedzy. zapominacie o tym. personel cały czas się zmienia, mamy rotacje pracowników, nie doświadczonych. przy takich kontrolach wypadniemy negatywnie. Kto poniesie konsekwencje kierownik i zastępca kierownika, ale to jest głównie Wasza wina i nie szukajcie kozła ofiarnego w tym przypadku. jesteście tak mało kreatywni , widzicie tylko w oczach pieniądze aaaaa można też zaoferować darmowe lub tańsze bilety do kina czy teatru( wydarzenia kulturowe). Kazdy pracownik chciałby być doceniany za zaangażowanie w pracy, to nie tylko zacheta do efektywnej pracy, ale również sposób na docenienie oraz zatrzymanie dobrego pracownika . Pomyślcie również o bonach na świta, paczki świateczne.... czy jest to takie trudne. Sprawdzcie radość swoim pracownikom. wieże, że może się to zmienic, ale ....................... waszysto zalezy od Was.

Magazynier

Kierownik powiedział mi jaka stawka i spytał się czy chcę pracować.

Czy chce pracować za te śmieszne pieniądze po 12 godzin dziennie i w weekendy:)

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem

@zniesmaczona a o jakim stanowisku piszesz? Jak wyglądają warunki zatrudnienia w City Sport Sp. Z o.o.? Wiesz coś może o aktualnych ofertach pracy? Na stronie sklepu nic nie ma...

Zniesmaczona
@Marta

PANI Marto tak jak zostalo ujete w poscie Stanowiska funkcyjne zastepca badz kierownik zarabiaja smieszne pieniadze. Podosza odpowiedzialnosc za funkcjoniwanie calego sklepu a otrzymuja wynagrodzenie na poziomie sprzedawcow w innych firmach. Sprawa podobie ma sie do szeregowych pracownikow. Zarabiaja nieadekwatnie do wymagan jakie im firma stawia.

zniesmaczona

Prezes powinien się w końcu zastanowić dlaczego tak często odchodzą kierownicy i zastępcy w oddziałach. Ludzie, którzy dbaja o oddział, aby wszystko działało w porządku według ich oczekiwań otrzymują 2 tys złoty. Stanowiska funkcyjne śmiech na sali. szkoda, że tak mało osob wypowiada sie na tym forum. Piszcie co myślicie niech wszyscy wiedzą co to za firma. osoby przychodzące na rozmowe o prace po wysłuchaniu wynagrodzenia jakie daje firma odwracają się na piecie bo wiedzą ze można otrzymać wiecej. wynagrodzenie za 1280 zł się skonczyło, tak mamy rok 2017. Panie Przesie otwórz w końcu szeroko oczy, zainwestuj w pracowników, którzy robią brudą robote dla tej firmy a nie tylko korzyści własne i całej rodziny powiązanej z tą firmą.

Mająca nadzieję na lepsze jutro

Traktują ludzi jak tanie siły robocze za małe pieniądze. oczekują wiele od nas a nic od siebie nie dadzą. nie wspomnę o podwyzkach dla wydajnych sprzedawców, którzy pracują dla tej firmy przez wiele lat. Nawet imion nie pamiętaja, ale gdyby zapytać ich ile zarobił dany odział miesięcznie/rocznie na pewno bez zastanowienia odpowiedzieliby na to pytanie. dla nich najważniejsze są tylko pieniądze, a nie pracownik, człowiek. nie ma czasu na obsługę klienta bo trzeba szykować zamówienia internetowe, których jest sporo do tego dochodzą zamówienia Hurt oni również zaczynają sie rozkręcać tak jak internet. ciągłe ponaglenia o realizację zamówien, telefony a ja się pytam gdzie tu obsługa klienta. Instalacja kamer hmm, ale one nie są na złodziei tylko na NAS. MM-ki sugerowane, szykujemy towary a za parę dni one do nas wracają. robią z pracowników głupków. na umowach inna kwota najniższej krajowej do tego stażówka która idzie na poczet wyrównania najniżej krajowej. zamiast 300 zł dostajesz 50zł. a firma sobie myśli jacy oni są hojni . wiele firm oferuje na świta jakieś bony, upominki, prezenty dla pracowników a City sport oczywiście duże zero. rynek się rozwija, oferowane są wyższe wynagrodzenia przez pracodawców ale oczywsicie znowu nie przez City sport. Gdyby co roku nie było wzrostu najniższej krajowej City sport nie zrobiłby z tym nic. SZANUJCIE NAS a nie traktujcie nas jak ..... .

REKRUTACJA

CO MOŻECIE POWIEDZIEC O PRACY NA MAGAZYNIE BO WIDZIALEM ZE POSZUKUJĄ PRACOWNIKOW

janek z filipek

Nie polecam, dla sprzedawców minimalna krajowa; towaru na sklepach brak; ruchu w interesie brak - generalnie firma się powoli zwija więc prawie każdy pracownik szuka sobie innej praco wobec czego właściciele mają w (usunięte przez administratora) pracowników - kilka nietrafionych decyzji i Lesio z Wiesiem rozłożyli całkiem fajny interes. Niestety firma za bardzo się rozrosła a to są proste chłopaki i myśleli, że będą zarządzali tym tak samo jak sklepem w Łukowie. Pozdrawiamq

MM
@janek z filipek

możesz rozwinąć temat?

V.

Witam. Pracowałem tam blisko rok. Z plusów wymienię: + fajna ekipa którą zastałem na miejscu, + progi progami ale jeżeli się człowiek postara to jest w stanie go zrobić ( 3 razy udało nam się przekroczyć progi) + pani A. z Warszawy z którą można było się dogadać w niektórych sprawach Niestety minusów jest więcej, dużo więcej: - premie które średnio co miesiąc były obcinane za braki czy inne wymysły, - myster shoper którego firma zatrudniła (teoretycznie) i nigdy Nas nie odwiedził, chociaż firma napisała nam wiadomość iż był i nikt go nie obsłużył, - hajs przychodził czasami zamiast 1 czy 2 dnia miesiąca, przychodził czasami nawet 7/8 - blond regionalna i cała reszta osób którzy są służbistami i nie potrafią w człowieku dostrzec drugiego człowieka - system szkoleń którego wcale nie ma, najlepiej abyśmy wiedzieli wszystko o butach lecz informacje mamy wyszukać sobie na internecie bo firma nie posiada (sick!) Nie wiem jak było kiedyś, wiem jak było blisko rok temu. Nie pracuje tam i nie żałuję. Wiem jak wygląda system reklamacji, wiem jacy ludzie przychodzą do sklepu, chodzi mi o klientów. Firma jest żartem, tak jak pisali powyżej, wykorzystuje bezrobocie które mamy. Oby to odbiło się na nich z podwójną siłą bo szacunku do pracowników nie ma wcale a to jednak dzięki Nam były zyski. Nie pozdrawiam.

ja1

@anonim tam tzn, gdzie? Sklepów jest sporo ;) Ja się mam zamiar rekrutować na sprzedawce do Sochaczewa, jeśli faktycznie nadal poszukiwany jest pracownik?

nie polecam, 5 lat tam robilem

bogdan

ok 8 zl / godz

lesio i wiesio

nawet nie mysl o pracy jako magazynier w centrali - tam panuje wieksza rotacja niz na dworcu centralnym, nikt nie moze wytrzymac warunkow pracy, placy i podejrzewam, ze glupich pomyslow "wlascicieli" teraz dodatkowo w sklepach sa rekordowo niskie wyplaty wiec nie ma sie po co pchac:)

MACIEJ

Najlepsi są regionalni. Kazdy gada, ze szuka pracy, ale przy zarzadzie swiecą oczkami. Zero pomocy z ich strony. Jedyne osoby które tam rzeczywiscie wykonuja porzadnie prace to Panie ksiegowe. Totalny burdel na sklepach, pensje smieszne. JAK NISKO TRZEBA UPASC ZEBY PRACOWAC ZA 2 TYS JAKO KIEROWNIK ? HAHAHA pozdro!

Gościu

tak to juz niestety jest w dobie dzisiejszych czasów, kapitalizm. Nie liczy sie pracownik jako człowiek tylko jak robot bądź maszynka która ma generować zyski. Niestety tak tez jest i w tej firmie, zamiast postawić na pracownika dobrze go opłacić by zmotywować do jak najbardziej efektywnej pracy to liczone sa tu tylko korzyści własne i całej rodziny. Czy pracujesz na 150% swoich możliwości czy przeciętnie, i tak to nie zostaje zauważone. Moja opinia na temat tej firmy - ponizej miernej. Pozdrawiam

bogdan

Firma kiepska, wymagania zalezne od kierownikow, wyplaty niskie ale wlasciciele za bardzo nie pokazuja sie na sklepach wiec luz, kierownicy regionalni tez nie za bardzo moga cos zrobic wiec tylko przytakuja i sami szukaja roboty, jezeli nie masz innej pracy to zapraszam - tylko takich ludzi w tym momencie City Sport przyjmuje ( i to jeszcze trzeba czekac czy ktos "jednak zechce pracowac" a mowimy tutaj o ludziach, ktorzy maja skonczone liceum i brak doswiadczenia wiec wyobrazcie sobie jakie sa zarobki:) )

Rudy

zarobki sięgają zędu 1400 pln, Odlicz dojazd do pracy, wyżywienie na miesiąc. W pracy gonia normy. Jeżeli nie ma nic lepszego na oku to praca jest ok, na początek jeżeli ktoś wchodzi w rynek pracy. Przyszłości tam nie ma dla ludzi którzy co miesiąc musza opłacić mieszkanie itp.

help

A JAK JEST W KATOWICACH???

@help

Przeczytaj sobie wszystko od pierwszej strony a dowiesz się jak jest też w Katowicach. Dno i pomyje. Chciałam tam pracować, ale po informacjach, co tam się dzieje to spasowałam.

Rudy

o jakich etapach mówisz dengo?

Zostaw merytoryczną opinię o City Sport Sp. Z o.o. - Warszawa

• Jak wygląda rekrutacja do firmy City Sport Sp. Z o.o.?

Kandydaci do pracy w City Sport Sp. Z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

City Sport Sp. Z o.o.