Opinie o City Sport Sp. Z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy City Sport Sp. Z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w City Sport Sp. Z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Wyroby drewniane - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o City Sport Sp. Z o.o. w Warszawa

Mam pytanie do osób pracujących aktualnie w City Sport. Działają u was na sklepach terminale ? Jak wyglada sytuacja City? Ile już sklepów się zamknęło i jakie? (Podobno zamykają się większości sklepy jednego regionalnego). Macie jakieś dostawy? A może ktoś wie kogo maja w planach zamknąć U nas na sklepie nie mamy terminala musimy kłamać klientów ,ze zepsuty i czekamy na nowy, nie mamy żadnych nowych dostaw, zapewniamy pustki magnesami i plecakami. Pracownicy mi się zwalniają a „góra „ szczególnie pan A.K mówi ,ze wszystko jest dobrze..

U nas terminale w week nie miały działać ale teraz nikt nam nie mówi czy mamy wyłączać czy nie więc działają. Dostawy? A co to? Haha o tym nie ma co w ogóle się wypowiadać. Góra powie ci cokolwiek dopiero wtedy jak dostaniesz do ręki wypowiedzenie...

Pracownik city

U nas w weekend również nie działał terminal. Mamy go włączony parę razy w tygodniu. Szlag trafia bo przez to tracimy większą premie miesięczna. Bardzo dużo klientów wychodzi i dziękuję za zakup. czas wakacji i dużo obcokrajowcow, którym nie opłaca się wypłacać pieniędzy z bankomatu więc również dziękują za zakup, albo karzą odłożyć i już nie wracają. Z drugiej strony klient musi wyjść i wrócić z powrotem do sklepu co nabija nam podwijnie liczniki. Ale oczywiście firmę to nie interesuje , ważne że oddział nie wyrobi liczników i nie dostanie parę złoty więcej do wypłaty. Jest to znowu nie w porzadku do pracowników którzy jeszcze pracują w tej firmie. Dostaw nie mamy od dłuższego czasu, z tego co wiem to nowe sklepy są w tej samej sytuacji. A co z Samymi umowami? Do kiedy macie przedłużone umowy?

A mam takie pytanie czy ktos wie czy na tym nowym sklepie w Gdansku jest nowy towar tak jak to mowia KR ze tam maja duzo nowych fajnych rzeczy ? Czy ten sklep to zbior staroci ze wszad ?

Nie mają nowego towaru.

@.

Z informacji to nie mają dostaw od dłuższego czasu. To co dostali na początku nowego teraz cisza

Co powiecie o aktualnie dostępnych benefitach pozapłacowych w City Sport Sp? Możecie je krótko opisać na tym forum? Korzystacie z nich? A może dodatkowo pracodawca organizuje jakiegoś rodzaju spotkania integracyjne? Bardzo Was proszę o pozostawienie wypowiedzi na ten temat.

M.
@Marta

Benefity pozapłacowe... w City w kazdym miesiacu organizowane byly imprezy integracyjne. Dofinansowanie do karty multisport, dostęp do prywatnej opieki medycznej, bony podarunkowe na swieta plus wszelkiego rodzaju premie. Znizki dla pracownikow byly tak wysokie, ze co miesiac kazdy kupowal nowa pare butow. Zartowalem. Tak na powaznie to nawet buty musielismy kupowac u konkurencji, bo u wlasnego pracodawcy sie nie oplacalo.

@Marta

W tej firmie nie ma nic takiego. Jak długo tam pracuje to nic nie dostalismy. Bony na święta, jakiekolwiek dodatki czy karty Multisport bez przesady!! prezes zapomina aby podziękować swoim.pracownikom przynajmniej bonem na święta. Kasę brać to tak od siebiw to nic.

Śmiech
@.

Zgadzam się z osobą wyżej nic nie dostajemy. Ewentualnie informacje że przed świętami ma być obsada jak największa na sklepie i brak możliwości brania urlopów w tym czasie . Tak wygląda funkcjonowanie firmy City Sport.

Ktos
@Śmiech

Dokladnie, prezesi nawet zyczen od pracownikow nie czytaja na swieta ha bo byl mail ze nie zostaly odczytane. Tak sie szanuje pracownikow. Brak slow na to wszystko.

Patrycja
@.

No jak to nie macie premii? Jak pracowałam to co miesiąc miałam i wypady integracyjne były.

Eustachy
@Patrycja

Jedyny Towoj wypad integracyjny z tej firmy był z koleżanka do domu i z powrotem.

Szkoda mówić. Nie mydlić oczu
@Patrycja

P. Patrycjo w których latach funkcjonowania w tej firmie tak było. ? Chodzi o wypady integracyjne.? Bo jeśli chodzi o premie to tak są co miesiąc...... , ale takie niskie że szkoda na ten temat nawet pisać..ponieważ target dadzą tak wysoki że człowiek.po miesiącu pracy dostaje na jeden wypad do biedronki i jeszcze musi dopłacić do obiadu.

J. P.

Czy zamykają się jeszcze jakieś sklepy? Wiecie coś więcej? Bo u nas nadal nic nie wiadomo, regionalni zbywają a dziś botów do oddania mamy że 300 par. Chyba koniec nasz.

K
@J. P.

Sklepy ze zwrotami tych butów z wczorajszego maila raczej zamkną. Ktoś zdradzi jakie macie liczniki na ten miesiąc ? Zawyżone czy do ogarnięcia ?

@K

O dziwo mamy bardzo do ogarnięcia. Bardzo niskie.

Magazynier

Kierownik powiedział mi jaka stawka i spytał się czy chcę pracować.

Czy chce pracować za te śmieszne pieniądze po 12 godzin dziennie i w weekendy:)

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem

@Niestety, dlaczego sądzisz, że oddziały City Sport w większych miastach "mają gorzej"? Jesteś w stanie swój wpis uargumentować? Będzie on istotny dla osób zainteresowanych współpracą np. z warszawskim oddziałem tej firmy.

zenekmartyniuk
@Marta

Martuchna Moja droga raczej nikt normalny już nie będzie zainteresowany praca w tej firmie na dłuższa metę.

@Marta

Owszem moge sie ustosunkowac do tego, maja gorzej dlatego iz z uwagi ma to ze jest to duze miasto, galerie sa duze zarzad ustala liczniki z kosmosu ze sklepy nie maja mozliwosci ich wyrobic. Co za tym idzie pracownicy nie maja premii i pracują za marne grosze gdzie obowiazkow przy tym jest mnóstwo. Pracownicy sa od wszystkiego robia dostawy, zamowienia intedmetowe, dbaja o wystroj sklepu co przy terazniejszym asortymemcie jest ciezkie, mnostwo odtowarowan, zwroty towaru. Przy tym musza zostawic wszystko gdy na sklep wchodza klienci by moc ich odpowiednio dobrze obsłużyć. Jest duzo obowiazkow za ktore dostaja bardzo slabe wynagrodzenie nie adekwatne wrecz do tego nad czym pracuja przez caly miesiac.

Wolodyjowski
@Niestety

W mniejszych miastach jest to samo co napisałaś. Progów i liczników nie dali wyrobić przez ostatnie 5 - 6 lat. Pzdr.

Wolodyjowski
@Niestety

Gole 1500 zł i elo

@Wolodyjowski

Zgadzam sie ale od czasu do czasu udalo sie wyrobic liczniki bo o progach nawet nie mowie

Hmmm
@Wolodyjowski

1500 zł hm gdzie takie zarobki.? Który oddział. ?

...
@Hmmm

Każdy

Hmm
@...

Każdy oddział nie, bo ja mam na rękę parę złoty więcej. A na pewno nie 1500zl.

....

Jak już chcesz być taki dokładny/a to 1560 zł czyli najniższa krajowa

Siarra
@....

Dokładnie. Do niedawna jak się człowiek przyjmował to było 1250. Gdyby nie to ze Państwo „podnosi” o kilka groszy te płace to dalej by się zarabiało 1200 w tej śmiesznej firmie. Sami nigdy nic nie dali ani na święta ani żadnego dodatku tylko do własnej kieszeni rodzinka wszystko zawija.

Rydz
@Hmm

Jeżeli pracujesz w miarę ogarniętym mieście i ludzie maja w nim trochę więcej hasju to może zarobisz trochę więcej. W 80% oddziałów masz 1560 i nic więcej i żadnej możliwości na coś więcej i żadnej przy tym motywacji do pracy .

Hmm
@Rydz

Miasto jak każde inne. Czy jest ogarnięte hm nie wiem. Ludzie mają hajsu ile mają. Ale nie ma to wpływu na mój zarobek w końcu pracujemy w ten samej firmie i ludzie (społeczność) nie decydują o moim zarobku.. zarobki wahają się od 1700 jak nie więcej (city). Dlatego takie zdziwienie.

Podwyżka
@...

Każdy to raczej nie . Myślisz że warszawka zarabia 1560 zł. Raczej nie. Ja o podwyzke wywalczylam/em w swoim oddziale więc 1560 na pewno nie mamy. Wszystko było we wniosku do prezesa i udało się. Z czego jestem zadowolona/zadowolony.

@Hmm

To masz fart, bo u nas nowi pracownicy mają tylko najniższą krajową a dodatkowo jak wygrają konkurs to mają stówkę lub max dwie.

Anka

Ciekawe czy wypłaty w tym miesiącu będą na czas czy znowu będzie 3 dniowy poślizg a do tego do ręki ! Pewnie po jutrze dowiem się ze wypłatę dostanę do ręki jak w tamtym miesiącu :/ żenada...

Pracownica
@Anka

Wypłaty były już dzisiaj w nie których oddziałach. Normalnie przelew na konto

@Anka

Ja juz mam wyplate, na konto tyle ze z innego nr konta wyslali niz dotychczas. Niektórzy pracownicy dostali wyplate juz w piatek. Wiec spokojnie dostaniecie hajs.

M.N

Na konto :)

??????

przecież sklep w Lublinie nie jest zamknięty ???

Do kiedy Lublin miał umowę ? Wiedzieliście o zamknięciu?

Kolejne dwa oddzialy sie zamknely Gdynia, a Gliwice sa w trakcie. Jest tu ktos z Gliwic i powie do kiedy macie umowe najmu ?

@.

Co za różnica do kiedy mają najem? To nie ma znaczenia, bo zamykają oddziały jeszcze przed końcem umów

Ten wątek poświęcony jest City Sport zlokalizowanemu w Warszawie. Czy osoby pracujące w tej firmie zlokalizowanej właśnie w tym miejscu, mogłyby się wypowiedzieć o własnym doświadczeniu z tym pracodawcą? Jaka atmosfera i stosunki występują pomiędzy współpracownikami? Jak ocenilibyście warunki zatrudnienia?

××
@Marta

Co to za różnica w jakim mieście? Pracodawca jeden i ten sam dla wszystkich oddziałów, wątpię żeby wybrał sobie 3 oddziały akurat z Warszawy i traktował je w inny sposób niż pozostałe.

@××

Otoz to, nawet powiedziala bym ze maja gorzej niz oddzialy w mniejszych miastach

Dzony

A ktos ma jakies infdprmacje na temat sklepu w Elku?!?!?!

@Dzony

A to regionalna nawet Wam nic nie mowi ?

Nieznajoma

Ktoś tu pisał że Poznań Avenida do końca sierpnia ma być. Skąd taka informacja?

Avenida

Poznan Avenida tylko do końca sierpnia otwarte

Nieznajoma
@Avenida

A skąd taka informacja??

Klient

Lublin też się zamyka ???

Wyrolowana
@Klient

Póki co nie wiadomo. Napewno Lubin w dolnośląskim... A Lublin pewnej z czasem też...

Zorientowany
@Klient

Tak są w trakcie z tego co mi wiadomo

Xxxxx
@Zorientowany

Skąd masz takie informacje ?

Zorientowany
@Xxxxx

Od pracowników

Sosna

Katowice też do zamknięcia? Ktoś wie kiedy?

:-)
@Sosna

A co to za pytanie :-)? Może będziecie funkcjonować. Jesteście sklepem.rrntownym. :-P

@:-)

Nie pracuje tam, ale jestem klientem i widzę jaki mają asortyment i pustki na regałach.

@:-)

Z tego co wiem to Katowice sa nierentowne

@Anonim

Katowice zostaną zamknięte gdy skończy się umowa z galerią.

@.

Strasznie szkoda tych dziewczyn co tam pracują. Ale co poradzić jak firmą ludzie źle zarządzają

B

Firma przechodzi restrukturyzację. Aby poprawić kondycję finansową firmy zostaną zamknięte nierentowne oddziały - w pierwszej kolejności te którym kończy się umowa. Sąd musi wyrazić zgodę na zamkniecie kolejnych nierentownych oddziałów przed terminem końca umowy z galerią handlową. Restrukturyzacja jest po to ,aby firma nie ogłosiła upadłości. Proponuję "zakasać rękawy" i do roboty :) Nadal jesteśmy i walczymy :)

@B

W takim razie czemu zamykają Gdynie, ktora byla sklepem premium? Tu juz nie ma czym handlować, bo sa takie pustki... Brak jakiejkolwiek motywacji. Inaczej by było, jakby firma byla w porzadku wobec pracownikow i podała jakiekolwiek wyjasnienie.... Brak słów.

B

Niestety nie wszystkie sklepy są rentowne.

Wyrolowana
@B

Nie są rentowne bo nie dostają towaru i nie mają czym handlować.

@B

O proszę jaka elokwentna i wyjasniajaca wszystko informacja dla zmartwionych pracowników . Jeśli pisze to ktoś z zarządu to niech się podpisze i nie stawia durnych emotikon. Ta wypowiedź tylko świadczy o tym że w zarządzie siedzą nie poważni ludzie albo napisał ja ktoś kto tak naprawdę nie ma zielonego pojęcia o planach firmy i sobie gdyba.

Podejrzenia
@Byly pracownik

Styl wypowiedzi i to B. pasuje do jednego z KR...

@B

Kim Ty k...a jestes??? Zakasac rekawy? Do czego? Pomoc sie spakować?

Niki
@B

A kiedy ktos powalczy o pracownikow ? To my mamy walczyc ? Z czym ? Z wiatrakami chyba bo nie z asortymentem ktory mamy na sklepie ! Nie badz smieszna/ny. Niech sie ciesza ze do tej pory jeszcze ludzie u nich pracuja bo nie maja gdzie odejsc i sie tak trzymaja by miec za co zyc. A Gora co ? Ma to gleboko gdzies byle jak najwiecej hajsu wrzucic sobie do kieszeni a ludzi odprawic z kwitkiem. Wezcie sie ogarnijcie wreszcie i badzcie w tych ostatnich chwilach chociaz lojalni wobec tych ktorzy jeszcze sa i robia, chca robic a nie caly czas jakies wymysly, o terminalach, restrukturyzacjach itd. Zeby was ten brak sumienia kiedys zerzarl na tyle mocno ze bedziecie w takiej samej (usunięte przez administratora) jak wasi pracownicy. Nie pozdrawiam. Żegnam

Ktos

Nie mozna placic karta bo komornik pewnie siedzi na koncie firmy. Wstyd i zenada! Obysmy wszyscy znalezli jak najszybciej nowe stanowiska pracy..

Q
@Ktos

A KR klamia ze jest wymiana terminali ???? śmiechu warte

Oświecona
@Q

Dokładnie śmiechu warte. Wymiana terminala odbywa sie na miejscu.. w ciągu 15 minut pracownik wymienia urzadzenie, konfiguruje, zostawia protokół zdawczo-odbiorczy i można pracować na nowym sprzęcie.

@Ktos

Zebyscie wiedzieli ile maja na miunusie. Adi i nike nie daja im juz towaru ,bo kto da towar komus kto nie placi:)

z daleka od tej firmy, obuwie użytkowane 3 miesiące, reklamacja odrzucona-->ZŁODZIEJE

@anonymous

Odrzucone dlatego , bo zona jednego z prezesów jest rzeczoznawca w City:) widac dalej kręcą walki na ludziach:)

@anonymous

Szkoda że na forum takiego typu nie piszą osoby których reklamacja została uznana a jest ich dużo. Sama spisuje reklamacje i czasami jestem.pelna podziwu że niektore reklamacje są uznawane przez dział reklamacji. Klienci nie mają wstydu i przynoszą buty w takim stanie, że sama wstydzilabym się położyć je na ladzie i dać sprzedającemu do dotykania.( Podeszwa ubrudzona nie powiem czym, śmierdzące AA fuuuu a jak się zwróci uwagę to wielkie oburzenie.) Zawsze łatwiej napisać krytykę niż postawić pozytyw za uznana reklamacje.

Bartek

Właśnie niedawno dowiedziałem się od pracownic Odrzańskich Ogrodów w Kedzierzynie ze tez się zamykają , często robiłem tam zakupy ale jeszcze kojarzę stara ekipę. Szkoda ludzi...fajni pozytywni ludzie , niestety towar z roku na rok coraz gorszy ! Jeszcze jak pracowałem za granica obowiązkowo w Polsce były odwiedziny w City Sport ! Teraz omijam sklep...

Zostaw merytoryczną opinię o City Sport Sp. Z o.o. - Warszawa

• Jak wygląda rekrutacja do firmy City Sport Sp. Z o.o.?

Kandydaci do pracy w City Sport Sp. Z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

City Sport Sp. Z o.o.