Opinie o City Sport Sp. Z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy City Sport Sp. Z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w City Sport Sp. Z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Wyroby drewniane - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o City Sport Sp. Z o.o. w Warszawa

Ktochcesz

Nie rozumiem tylko po co wykupowali wyszkow i łuków. Dalej widnieja u Nas tylko maja inne inicjaly. Firma w firmie. Matka i corka tzw. Nie wiem co to ma na celu?

@Ktochcesz

Też mnie to zastanawia, ale są to sklepy troszkę inne niż w galerii. Jeden to wolno stojący lokal, chyba w Łukowie, a Wyszków, to mały kompleks sklepów, ciężko to nazwać galerią. Może właśnie to było powodem. Łatwiej sprzedać tag typu lokal niż w galerii.

@J. P.

To gdzie się mieszczą sklepy nie ma nic do rzeczy, nie myślcie że coś z tego będzie.

???
@Ktochcesz

Może syndyk powinien się zainteresować tym, że są jakieś sklepy w systemie, które nie należą już do firmy i dlaczego.

marek

Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, X Wydział Gospodarczy dla spraw Upadłościowych i Restrukturyzacyjnych, podaje do publicznej wiadomości, że postanowieniem z dnia 17 sierpnia 2018 roku, sygn. akt X GU 1151/18, zabezpieczono majątek Dłużnika - City Sport Sp. z o.o. z siedzibą w Starej Wsi - poprzez ustanowienie tymczasowego nadzorcy sądowego w osobie Rafała Fabisiaka, posiadającego licencję doradcy restrukturyzacyjnego nr 1113.

Elwira
@marek

I co to dla nas oznacza? ? ....

...
@Elwira

"Tymczasowy nadzorca sądowy powoływany jest przez Sąd w sytuacji gdy niezbędne jest zabezpieczenie majątku dłużnika w toku postępowania sądowego, to znaczy jeszcze przed ogłoszeniem upadłości a po złożeniu wniosku o ogłoszenie upadłości ..."

Kapsel
@...

Czyli dalej nic nie wiemy, bo postępowanie może jeszcze potrwać. ..

maecel

Hej. Są jakieś nowe info? Kogo zamykają teraz? Czy 1października firma ogłosi upadłość??

@maecel

Skad taki pomysł ze upadłosc 1 pazdziernika ?

geniusss

no to może od 1.10??

Bili dzins

A co mowicie klientom jak pytaja czemu nie mozna karta juz placic? ???? śmiechu warte

WieśSport
@Bili dzins

Ze komornik zabrał hahaha

Magazynier

Kierownik powiedział mi jaka stawka i spytał się czy chcę pracować.

Czy chce pracować za te śmieszne pieniądze po 12 godzin dziennie i w weekendy:)

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Smiech

Najlepsze są pytania klientów na temat promocji czy się wyprzedajemy i zamykamy sklep...

XD
@Smiech

No i co odpowiadasz, że nie? Robicie miejsce na nowy towar ? Ludzie szukajcie pracy i uciekajcie z tej firmy. Wszystkie sklepy zamkną do konca roku nie bedzie śladu po City Sport w żadnym mieście. Chyba, ze zostajecie zeby pakować ich bałagan to powodzenia :)

@Smiech

Bez kitu, a co wtedy mówicie?

Smiech
@J. P.

Ze nic nie wiemy i tyle....

@Smiech

Ja odpowiadam zgodnie z prawdą..., że się zamykamy. Nie chce mi się ściemniać bo i po co ?

@Smiech

My już normalnie mówimy, ze się zamykamy jak się ktoś pyta..

mario
@Smiech

PRZECIEŻ TO WIDAĆ ŻE SIĘ SKLEP ZAMYKA - ZERO DOSTAW , ZERO NOWEGO TOWARU! KLIENCI NIE SĄ GŁUPI I WIDZĄ CO SIĘ DZIEJE. ZASTANAWIAM SIĘ JAK ? JAK MOŻNA BYŁO POŁOŻYĆ TAK WIELKĄ FIRMĘ???!!!!

kotek / myszka

usunięty wpis o zamknięciu Białegostoku - jak zwykle PR na najwyższym poziomie zabawa w kotka i myszkę - czas start jak szybko będą znikały kolejne posty o aktualnych działaniach? pracują nad tym, żeby załogi nie poszły na grupowe L4 przed wykonaniem swojej ostatniej misji - spakowania całego sklepu i ładnego posprzątania :)

Jagoda

Kolejna osoba z centrali się zwolniła.

@Jagoda

No właśnie, to było do przewidzenia po ostatnim mailu, że będzie tylko kilka dni do końca sierpnia. Lubin się dzisiaj także pożegał. Dowiedziałam się dzisiaj, że Wyszków i Łuków ktoś wykupił, ale dalej nazywają się City Sportem. Prawdopodobnie do końca września będzie wiadomo, czy wykupi resztę sklepów.

@Twoja Stara

Tak we wrzesniu sie wszystko wyjasni juz od marca to slychac. Wszystkim umowy daja nie dluzej niz do 30wrzesnia wiec podejrzewam ze tu nadejdzie koniec wszystkiego. Zal du.pe sciska wrecz z tego wszystkiego a gora co na to ? Unikaja i boja sie wszelkich pytan. Zebyscie tlukli biede do konca zycia sknerusy !!!!

genius
@Twoja Stara

Tak ktoś wykupił- firma w firmie

@genius

Łuków i Wyszków pisali sami w mailach ze nie są już sklepami City Sport.

G*wno

Do kogo macie pretensje, do regionalnych Oni tez sa tylko pracownikami tego (usunięte przez administratora) sa w takiej samej (usunięte przez administratora) jak pracownicy nic nie wiedzą, wiec co maja wam powiedziec ? Teraz juz wszystko wiadomo, szukajcie sobie roboty, bo cala firma pada i nie ma, że któryś sklep zostanie, bo jest rentowny nie ma w tej firmie takich sklepów :) nie ma sklepu ktory bo spadał razem z prezesem w to gó*wno :) powodzenia w szukaniu pracy tym co jeszcze myślą, a tym co maja nadzieje ze beda pracowac w city serdeczne gratulacje :)

@G*wno

Nic już z tego nie będzie jedynie pracownicy którzy mają umowy na stałe lub na dłuższy okres muszą dostać odprawy, oczywiście jeżeli nie będą próbowali jakoś tego obejść. Więc czytajcie dokładnie wypowiedzenia ...

Mysza

Czy coś jeszcze może nas zaskoczyć? Białystok albo Lubin możecie coś więcej napisać jak to u Was było. Może wiecie coś jeszcze. Co będzie dalej lub kiedy.

@Mysza

Wiem,że im się nie kończyły umowy i umowa najmu też się nie kończyła...

Mysza
@Marek

No to lipa. Zostaje nam szukanie szybko innej pracy. Ale nerwy mnie ponoszą, że wszyscy pracownicy na ostatnią chwilę się dowiadują, a niektóre oddziały zupełnie nic nie wiedzą, bo regionalni mają wszystkich w głębokiej (usunięte przez administratora)

Jagoda
@Mysza

Regionalni w tej firmie hmmm szkoda komentarza.Mają się za co wstydzić, nigdy nie byli pomocni, nigdy nie byli dla nas, pracownikòw. Byłam na rozmowie kwalifikacyjnej. Na pytanie swojej nowej kierowniczki o termin zamknięcia salonu oraz firmy, odpowiedziałam, zgodnie z prawdą, że nikt nic nikomu nie mòwi. Nie uwierzyła. Powiedziała, że tak nie można traktować pracownikòw, że na pewno mijam się z prawdą.Wyszłam na kłamczuchę.

Lubin też się zamyka.

Wszystko się zamknie.

M

Białystok ???jak to?! przecież to outlet i jeden z lepszych sklepów!

Twoja Stara

No i Białystok się zamyka, dzisiaj dostali wypowiedzenia.

@Twoja Stara

Czy powie ktoś jak to wszystko wyglądało? Czy dostali wiadomość w ostatniej chwili?

Dostali 30dniowe wypowiedzenie, sklep funkcjonuje do końca września.

X

Tak, nikt sie tego nie spodziewał. Jeszcze niedawno były duże dostawy z innych outletów. Myśleliśmy, że pewnie zamkną nas na końcu, bo będą chcieli pozbyć się towaru... Szukajcie pracy, bo wszyscy skończą tak samo :)

@X

W jaki sposob sie dowiedzieliscie ? Mail ? Ktos przyjechał ? Dostaliście list ?

X

Przyjechała kierowniczka regionalna z wypowiedzeniami

Zszywacz z City Sport
@X

To znaczy, że kierowniczka wróciła wcześniej z urlopu wypoczynkowego?

@Zszywacz z City Sport

Na to wychodzi, widocznie ją szybciej ściągnęli. Miała być przecież do 2go września. Ależ ona jest kłamczucha, obiecywała nie wiadomo co i nas tylko zwodzi.

Rusalka

Sklep jak sklep ale pracownicy pożal sie Boże zamiast zajmować się praca to Obrabiaja (usunięte przez administratora) klientom. Zalosne

Obcy
@Rusalka

A Ty przyszłaś buty kupować czy podsłuchiwać.?

Ten obcy
@Rusalka

Jak ktoś ma gów*o na głowie , to weź i nie obrób d :)

Rumpa Stara
@Rusalka

Paczta hrabianka jaka to juz slowem sie odezwac nie mozna na Waćpanny temat ? Od kiedy ? Niech Hrabianka sama postawi sie na miejscu pracownikow i zobaczymy czy taka wyrywna do pracy bedzie, niech zobaczy jak szefostwo traktuje pracownikow, niech przezyje za te pieniadze co oni i niech dopiero wypowie sie na ich temat.

Lubin do zamknięcia.

Bili dzins

Kolejne stanowiska " z wyzej" sie zwalniaja, wybierają urlopy :) także ekhm..mamy odpowiedz co.sie dzieje. Chyba że ktoś mysli inaczej ?

@Bili dzins

A ktoz to ucieka z tonącego statku ?

@Anonim

A kilka osób z biura poszło na urlopy i jeden się zwolnił, ale Rodo zabrania podawać nazwisk ????

@J. P.

Podaj stanowiska i działy ????

@Anonim

A może jeszcze nazwiska? Jak jesteś pracownikiem, to wiesz, bo było wszystko w mailach. A jak nie dostałeś maila, to zadzwoń do jakiegoś oddziału, to każdy Ci powie.

Aonim
@J. P.

Na całe szczęście już nie jestem pracownikiem , ale po tym wszystkim co mi zafundowali z wielką satysfakcją obserwuje ich upadek.

Jonny

Słyszałem, że znowu zamykaja kolejne oddziały. Czy ktoś może to potwierdzić? Jeśli to prawda to brawo! Oby tak dalej. Do końca roku nic nie zostanie.

Johny Bravo
@Jonny

A na co ty sie ludzisz jeszcze ? Skoro zglaszaja upadlosc to chyba do tego daza by zamykac oddzialy, chyba ze wierzysz w te opowiesci o rentownych i nierentownych oddzialach i myslisz ze akurat twoj jest tym rentownym i zostanie na placu boju. Bajki wciskaja by ludzie sie im nie pozwalniali. Ile ludzie maja czekac na obiecujace wyjasnienia ? Od marca sie wyjasnia wszystko nikt nic nie wie i udaje ze jest ciemny w tym temacie, a kazdy wie juz wszystko. Regionalni mydla tylko oczy i perfidnie klamia, az sie dziwie ze sami nadal jeszcze w tym tkwia chyba ze maja z tego lepsze profity w co watpie ze te sknery cos im sypna.

Sportowy sklep...
@Jonny

Czy wiecie jakie sklepy są jeszcze do zamknięcia?

@Sportowy sklep...

Podobniez obecnie non stop zamykaja jakies sklepy i dlatego ciagle sa w rozjadach i slaby jest z nimi kontakt podczas jakichs problemow

J. P.

Wszyscy piszecie podobno.... A ktoś konkretnie wie, jakie w tej chwili sklepy są zamykane? Bo gdybanie nic mi nie daje. A też bardzo bym chciała kurde wiedzieć, kiedy to się skończy i jak.

Ja13
@J. P.

Czy chodzi o sklepy city sport czy prs sport?

Aonim
@Ja13

PRS splajtował już kilka miesięcy temu

@Ja13

City

Zośka

Dzisiaj się dowiedziałyśmy, że Łuków i Wyszków nie są już sklepami City Sport ale dalej widnieją w systemie i jest z nimi kontakt jednak nie realizują już zamówień. Czy ktoś wie coś więcej na ten temat? Na pewno się nie zamykają bo ostatnio było wysyłanych do nich duzo mm sugerowanych.

@Zośka

A skąd taka informacja? Może ktoś te sklepy wykupił?

@J. P.

Jak chcieliśmy coś od nich zamówić to napisali że nie realizują zamówień i że nie są już firma City Sport więc cos jest na rzeczy ????

@Grażyna

O kurde, ciekawe. Dobrze, że pracownicy zostali, może będą mieli lepiej.

@J. P.

Nie prosciej do nich zadzwonic i zapytac co sie dzieje i dlaczego ?

@.

To proszę zadzwoń i się dowiedz co i jak skoro to takie proste, my dzwoniłyśmy i usłyszałyśmy tylko „halo” w słuchawce i zbywanie ze nie ma tam żadnego sklepu sportowego już.

Janusz mąż Grażyny

Czyli widocznie mają cos do ukrycia . Moim zdaniem coś się święci ; -(

Seba
@Janusz mąż Grażyny

Szkoda tylko że wszyscy siedzą cicho a my nadal nie wiemy kto następny do zamknięcia...

Dżesika
@Seba

Ludzie nie róbcie sobie jaj..

@Grażyna

Spokojnie Grazyna czego się pienisz skoro dzwonilas to ok pewnie jak reszta dowiemy sie wszystkiego w swoim ostatnim czasie

Kiedyśpracowalam
@Zośka

A Wola Park w Warszawie????? Ktoś coś?

@Zośka

Salony w Łukowie i Wyszkowie zostały sprzedane. Wiadomość z pierwszej ręki.

Jonny
@Mariolka

Czy wiadomo jaka firma wykupiła te salony??

Niestety nie wiem.

Brajanek
@Mariolka

Jakoś trudno wierzyć w cokolwiek po tych wszystkich obietnicach i zapewnieniach jakie składali regionalni... nie wiadomo co jest prawda, w co kolejnym farmazonem

@Mariolka

z pierwszej ręki tylko po drodze coś zostało przemilczane...

@Szkoda mówić. Nie mydlić oczu, czyli City Sport zapewnia tylko jedną premię za osiągnięcie wyznaczonego celu sprzedażowego? Nie funkcjonuje coś takiego jak premia kwartalna lub okresowe podwyżki? Proszę Cię o uzupełnienie swojego wpisu o te informacje.

Grfin
@Marta

Nie instnieje. 1520zl + z łaski 30zl za utarg który człowiek zrobił. Żenada nie firma.

Szkoda mówić.
@Marta

Tak p. Marto premia jest tylko jedna, ale target przez firmę jest tak wysoki że pracownicy dostają na prawdę śmieszne pieniądze za ciężko przepracowany miesiąc. Najmniej to chyba 45 zł (żenujące prawda?). Do tego liczniki KPI ale co miesiac są prawie nieosiągalne. Więc wszystko co firma mówi o premiach na rozmowach o pracę to trzeba brać z dużym dystansem i mieć na uwadze że twoja pensja to najniższa krajowa i śmieszne drobne.. czyli Twoj dodatek. Są natomiast oddziały co.maja podstawę większa ale brak konkursów.

Ja 13
@Marta

Pani Marto chodzi o city sport czy o prs sport bo szukam informacji na temat tej firmy

@Pracownik, losy City Sport interesują mnie ze względu na osoby poszukujące informacji o tym pracodawcy przed aplikowaniem do niego. Dzieje się tak, ponieważ pełnię funkcję moderatora forum gowork.pl i do moich zadań należy pozyskiwanie wszystkich aktualności z życia tej firmy i m.in. aktywne uczestnictwo w prowadzonej przez użytkowników dyskusji w tym wątku.

Wyrolowana
@Marta

To ktoś jeszcze szuka pracy w City Sporcie? Serio? W tej chwili zatrudniają tylko na zlecenie z tego co mi wiadomo, a i umowa o pracę i najniższa krajowa nikogo nie zadowalają. wiadomo premia jest zawsze, nawet jak progu nie wyrobisz, ale te 40 zł raczej nikogo nie zachęci. Przepracowane 3 lata... Stracone... Ale ze względu na ekipę na salonie nie chciało się zmieniać... w tej chwili na pewno nie polecam. Jedyny pozytywny aspekt to ekipa- choć wiadomo zależy od miejsca i to że udało się dostać odprawę na koniec... Choć. 2/3 ekipy niestety zostało z niczym :(

@Wyrolowana

2/3 ekipy zostalo z niczym czyli zwykli pracownicy tak ? Odprawa tylko dla kierownika i zastepcy ?

Wytolowana
@.

Nie, odprawa dla tych u których się pomylili z umową i dali ją na dłuższy okres niż do okresu umowy najmu sklepu z galerią. Czyli dla starszych stażem pracowników.

@Wytolowana

Chodzi tylko o umowe na czas nieokreslony ? Czy np jesli ktos ma umowe do stycznia a sklep zamkna w sierpniu tez taka odprawa się nalezy ?

Wyrolowana
@.

Należy się zawsze jeśli zamykają zakład pracy wcześniej niż okres trwania umowy, nieważne czy umowa na czas nieokreślony czy określony. Jeśli przepracowałeś 1-2 lata to odprawa powinna wynieść 1miesieczna pensje, jeśli 2-8 lat dwumiesięczna i jeśli powyżej 8 lat 3 miesięczną

@Pracownik city, dlaczego City Sport odłączył w niektórych sklepach terminale płatnicze? Czy zostało to szczegółowo pracownikom wyjaśnione? Czy w swoim wpisie zamieściłeś tylko swoje przypuszczenia? Proszę Cię o pozostawienie kilku słów na ten temat.

@Marta

Dlaczego odłączyli tego nikt nie wie. Najpierw mówiono nam ze ma być „wymiana na nowy’’ i bezczelnie jeszcze było nam tłumaczone jak mam pospisywac jego obsługę. Potem temat ucichł a tabliczka „Awaria Terminala’’ nie zniknęła do dziś. Na moim oddziale po prostu go nie mamy, jest odłączony i schowany na zapleczu. Przypuszczamy ,ze firma może ma długi i nie chcą wpłat na konto. Ale to co napisałem niżej nie są przypuszczeniami a faktami. Złożyłem wypowiedzenie i żegnam się z ta firma i ze swoim oddziałem bo czeka nas zapewne taki sam los jak oddziału w Jaworznie. Jeśli ktoś z tamtego oddziału to czyta to serdecznie pozdrawiam wspaniali z was byli ludzie serdeczni i zawsze pomocni tak samo jak oddział z Kedzierzyna tzw. „ Kentaki”. A wam panie prezesie i inni z zarządu ,żeby karma do was wróciła za to jak traktujecie ludzi. Pozdrawiam

@Marta

Droga Marto, czytając Twoje pytania odnośnie sytuacji panującej w firmie mam wrażenie, że jej losy bardzo Cię interesują. Odwiedź którykolwiek jeszcze działający oddział i sama się przekonaj. Zobaczysz tylko pustki, tabliczkę awaria terminala, brak rozmiarówki z większości towaru. Z tego powodu zamknęło się już kilka oddziałów, które przynosiły coraz mniejsze zyski aż zapewne stały się nie rentowne. Klienci mają pretensje, że nie mamy wyboru i rozmiarów jakby to od nas zależało. Pytają kiedy będzie dostawa i nowe kolekcje? A my ciągle nic nie wiemy. Pozdrawiam.

Zostaw merytoryczną opinię o City Sport Sp. Z o.o. - Warszawa

• Jak wygląda rekrutacja do firmy City Sport Sp. Z o.o.?

Kandydaci do pracy w City Sport Sp. Z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

City Sport Sp. Z o.o.