Opinie o A.h.u. Omega Bis Adam Malinowski w Siemianowice Śląskie

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie A.h.u. Omega Bis Adam Malinowski. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w A.h.u. Omega Bis Adam Malinowski o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Wyposażenie domu - pozostała działalnoość

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o A.h.u. Omega Bis Adam Malinowski w Siemianowice Śląskie

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w A.h.u. Omega Bis Adam Malinowski?

Basia

W tej firmie nigdy nie było dobrej atmosfery.

Jerry

O czym tu mówić o tym czymś zwanym sklepem. Coraz krótsze godziny otwarcia. Towar taki byle jaki. To już nie wygląda jak firma. Raczej pozostałości po jakieś paści. I pracownicy zatrudniani na czarno

Gloria alleluja

W tak świątecznym czasie, pięknym i wspaniałym chciałabym ci życzyć żeby ludzie zaczęli cię tak traktować jak ty ich, aby pandemia zbankrutowała twoją firmę i zobaczyłeś jak to jest. Nie życzę Ci szczęścia bo wierzę że karma wróci do ciebie z zdwojoną siłą

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie A.h.u. Omega Bis Adam Malinowski? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

Betina

(usunięte przez administratora) i jeszcze wypłata na raty bo wiecznie kasy nie ma

Jak pracowałeś to podziel się spostrzeżeniami

Drukarz

Czy chce drukować. Nic wielkiego siedzisz i nakładasz balony. I siedziałem trzy godziny po czym poszedłem do domu. Podobno cały nadruk do (usunięte przez administratora) bo sitodruk się przesunęło i ucięło nadruk

Czy mam czas? Czy umiem drukować?

logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.

Zbyszek

Ta firma to przekleństwo, zawsze Szef kroił na wypłacie. Nie wspomnę o nadgodzinach wypłacanych według uznania. Premii brak. Za urlop trzeba było się prosić. Byle by jemu się zgadzało.

Karol

Firma ma duża konkurencje ?

Wojtek
@Karol

Luxpol Belbal Perfect Event i wiele innych które można nazwać firmami a nie dwa kontenery i pseudo chałupnictwo

@Wojtek

I jeszcze ten DJ co też sporo dekoracji robi na otwarcieach

@Karol

Jak się jest dobrym w tym co się robi to żadna konkurencja nie jest straszna

Zbyszek

Na wstępie chciałbym zaznaczyć że moja opinia będzie raczej konstruktywna. Z powyższą firmą współpracowałem w latach 2005 do 2014 jako samorządowiec organizowałem wiele EVENT ów a co za tym idzie nie mogło zabraknąć balonów. Zawsze nadruki szły w tysiące nie zawsze i nie wszystkie były Ok ale radość dzieciaków była dla mnie wszystkoim. Bardzo ceniłem współpracę z Panem Lechem, Panem Robertem i Panią Moniką, którzy byli profesjonalistami w tej dziedzinie. Firma wykonywała zlecenie zawsze na czas niezależnie od miejsca. Zgrana ekipa zawsze ogarniała temat zgodnie z założonym harmonogramem. Późniejsze czasy Pana Mariusza skłoniły do rezygnacji z usług, ale w całokształcie mogę polecić tą firmę

Zainteresowana pracą

Nie polecam firmy Słabe zarobki Sklep z małym asortymentem Kombinowane umowy Szefowa bez doświadczenia Szef nie zadbany Lokalizacja sklepu patoligiczna Zła opinia o sklepie Warunki pracy niezgodne z Kodeksem pracy

Niezadowolony klient
@Zainteresowana pracą

Bardzo trafne spostrzeżenia, widać że ten sklep nie powinien w ogóle istnieć a sama omega to już nie jest to co kiedyś ludzie na branży weselnej zarabiają do dziś. Zmiana sklep na spożywczy to jakąś kpina. Raczej chyba bardziej sprawdził by się tam bar bo poza alkoholem to się tam nic nie sprzedaje. Myślę że ruchy wykonywane przez obecnego właściciela są nieprzemyślane!!!! Zamiast inwestować w to co było i rozszerzać asortyment budując dużą firmę przynoszącą zyski spartaczył cały biznes doprowadzając do ruiny. Ciekawi mnie tylko w co zostały zainwestowane pieniądze, które płynęły jak rzeka kiedy omega była jedną z najbardziej rozchwytywanych firm w Polsce i mogła dalej być na szczycie. Cóż to pytanie będzie nurtować wiele osób.

@Niezadowolony klient

Tak było i szkoda że nie idzie znaleźć tej firmy. Wielokrotnie szukałem na spółdzielni w Siemianowicach ale tam mi gadali że firma chyba się zamknęła. Szkoda bo robiłem często zakupy a wiele artykułów by mi się przydało co tam były.

Omega
@Tomek

Na Google jest nowy adres. Komuny paryskiej 19a.

@Omega

Super dziękuję czyli dostanę tam wszystkie artykuły weselne??

Omega
@Tomek

Zapraszamy na stronę na Facebooku tam jest nr kontaktowy. Najlepiej zadzwonić.

Czy urlop w A.h.u. Omega Bis Adam Malinowski jest płatny 100%?

Była pracownica

Hahaha wystarczy zapytać Pani w sklepie ile czeka na wypłatę kasy. Adaś żenada ta twoja firemka w pseudo szopie. (usunięte przez administratora) totalne. Wypłać Pani Betince kasę za urlop bo tylko wstyd na Komunce robisz. Widać że przeż baby wyglądasz siwy jak baran

Klient

Nie polecam balonów na hel miały być uszczelnienia a okazało się że wszystkie balony na ziemi po paru godzinach i część balonów pękła szczególnie te na których były przebarwienia

Karma

Karma wróciła Malin kobiety cię wykonczyły finansowo

Klient

Nie polecam firmy. Brak zadowolenia z wykonywanych zleceń polecam inne firmy w około a ich nie brakuje. Od kilku lat równia pochyła. Pamiętam czasy współpracy z P. Moniką czy P. Robertem. Profesjonaliści!!!! Współpraca z następcami to już nie była tak owocna. Kilka zleceń w miesiącu to był standard teraz korzystam głownie z firm, w których mogę uzyskać dobry rabat lub gratisy. Przykre to ale cóż jak się nie dba o swój biznes.

Klient

Brak współpracy raczej ciężka współpraca, osoba odbierająca telefony głos choćby po przepiciu, odbiór balonów od osoby od której czuć woń alkoholu. Nie polecam

Klient

Barbara czy Barabara jak to jest, że ktoś przy zdrowych zmysłach trzyma sklep bo ktoś nie umie znaleźć pracy. Przy czym sklep przynosi co miesiąc straty. (usunięte przez administratora)

Klient

Mieszkam na komunce tyla lot. Ale takij porażki jeszcze zech nie wiedziała. Ludzie złoci dyć tam nie ma po co właźić. Tego niy ma tego. John rozumia że dziyń bez sznapsa to dziyń stracony ale tak bez zagrychy. I ta kierowniczka zmierzło jak muj stary tydzień bez cygarety. John tam wola iść koncek dalyj abo lidla. Ludzie złoci co tym chop tego nie widzi co tym dobytkiem zarządzo. Tam takie fajne frelki robiły a łon Tako ślamazara zmierzło czymie. Dyć to jakie nieporozumienie. Szkoda godać.

Klient

Wchodząc do sklepu i widząc minę tej całej szefowej , i to odechciewa robić zakupy.. w sklepie nie ma wielkości produktów... ludzie niechętnie chodza do sklepu gdy jest ta szefowa na zmianie... xdd

Klient

Kierowniczka czy szefowa ???? nie wiem jak nazwać Panią która nie potrafi się uśmiechać. Panią która w sklepie nie robi nic a od innych wymaga. Panią która na sam widok jej miną mówi wyjdź z tad. W sobie widzi perfekcje a w innych wszystkie negatywy które ma w sobie :) jak mi by przyszlo pracować taka osoba, po 5 min rozmowy z nia jestem zwolniona ????

Zapytanie

To ta firma jeszcze istnieje jakiś czas temu szukałem w Siemianowicach tej firmy ale usłyszałem że raczej już nie istnieje. Ani na Alei młodych ani na Wróblewskiego jej nie ma tel. i mail też nie odpowiada na fb niby są ale od kilku miesięcy brak odpowiedzi

Nicky

Firma porażka. Chyba z balonami nic wspólnego już nie mają. Sklep na Komuny paryskiej hahaha i szefowa nieporozumienie. Bieda w sklepie, niesympatyczna i wredna Basia nie lubiana i niekompetentna. Wiele osób omija go szerokim łukiem. Nie polecam ani sklepu ani tym bardziej pracy tam. Wykańczalnia

Niezadowolony klient
@Nicky

Parę lat współpracy dobrej współpracy aż do tego roku. Nie wiem co w tej firmie się zmieniło, ale nie odpisywanie na maile lub z dużym opóźnieniem. Nadruki wykonane niechlujnie. Balony też jakby przeleżałe i kolor nadruku znacząco różniący się od zamawianego. Kiedyś za czasów Pani Katarzyny nie dochodziło do takich sytuacji obecnie osoba w biurze i zarządzająca drukarnią to jedna wielka pomyłka.

Była pracownica
@Niezadowolony klient

Gburowaty szef, Niesympatyczna pani w sklepie Firma porażka Nie polecam Mam nadzieję że kiedyś karma wróci

Zostaw merytoryczną opinię o A.h.u. Omega Bis Adam Malinowski - Siemianowice Śląskie

• Jak się pracuje w A.h.u. Omega Bis Adam Malinowski?

Zobacz opinie na temat firmy A.h.u. Omega Bis Adam Malinowski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w A.h.u. Omega Bis Adam Malinowski?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy A.h.u. Omega Bis Adam Malinowski?

Kandydaci do pracy w A.h.u. Omega Bis Adam Malinowski napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

A.h.u. Omega Bis Adam Malinowski