Auto Brzezińska Sp. z o.o.

Opinie o Auto Brzezińska Sp. z o.o.

Placeboo

Dla mnie szokiem było to że pozwolili odejść pracownikowi z 7letnim stażem nie zatrzymując go. Pracownikowi który był rzetelny pracowity i oddany firmie normalnie istna encyklopedia wiedzy. Na każde pytanie znał odpowiedź zawsze umiał pomóc w każdej sytuacji, wiele razy naszemu działowi pomógł, pokazał jak można pracować efektownie jak mozna robić kilka rzeczy na raz panujac nad tym co dla Nas było szokiem. Zawsze go podziwialiśmy ze radzil sobie tskndonrze z taka iloscia pracy. Ale 2 osoby musialy go dojechac. I to.jest zdanie wiekszosci osob w firmie.(usunięte przez administratora) Szanowny kolego jeżeli kiedykolwiek przeczytasz ten post to wiedz że jesteśmy z Toba i dziękujemy za wszystko. I najważniejsze to nie pisze dział handlowy... Inne działy tez mocno odczuwają skutki zmian w salonie...

Patyk

Czy warto? Na pewno znajdą się i tacy, dla których warto. Zgadzam się z częścią rzeczy, które mówisz, ale nie ma co generalizować. Dobrze, że zmieniłeś środowisko pracy, skoro tutaj ci nie odpowiadało, to się serio mega szanuje, bo w większości są tacy, którzy narzekają gdzieś w internecie, a potem posłusznie wracają do roboty i ani mru mru o tym, że coś jest nie tak. Co do ludzi, którzy się "uparli" nie znam, naprawdę nie zaobserwowałem firmy, na którą by nie narzekano. Nie tylko w Łodzi. Bo negatywne strony łatwo dostrzec, ale tych pozytywnych już niekoniecznie. Ale no, to nie jest środowisko pracy, które każdemu będzie pasowało, co to to nie. No ale cóż, takie jest nasze społeczeństwo i raczej się tego nie zmieni, a to, że ja staram się nie narzekać i szukać pozytywnych stron, to nie znaczy, ze każdy musi.

pracownik co położył papier
@Patyk

Chodziło mi o to, że można stworzyć taką atmosferę w pracy, że ludzie nie będą szukać innych propozycji. I nawet jeśli zarobki nie są wysokie to atmosferą zatrzymamy pracownika. A w przypadku tej firmy tak nie jest. Ludzie tam pracują, do BOJĄ SIĘ ZMIAN. Pracodawcą roku pan prezes raczej nie będzie.

R.

To zabawne, że ktoś bardzo usilnie stara się zatuszować złe opinie pracowników, dobrymi opiniami rzekomych klientów :D Jest to zrozumiałe, bo rotacja pracowników jest bardzo duża, stale trzeba szukać nowych, a złe recenzje nie są w tym pomocne. Ze swojego doświadczenia powiem, że praca mocno średnia, zarobki niskie, chociaż dla kogoś (usunięte przez administratora)zł - nie tylko na początek (przy dużej liczbie obowiązków i odpowiedzialności) na rękę może być satysfakcjonujące, jak dla mnie niewspółmierne z wykonywaną pracą. Atmosfera pewnie zależna od działu i ludzi na jakich się trafi, więc akurat tutaj można mieć i dobre i złe doświadczenia. Za to szefostwa z całego serca nie polecam. Spora presja, nie ma co liczyć na to, że ktoś z góry doceni Twój wkład, co najwyżej kolega siedzący obok. Bardzo słaba organizacja w firmie. Ze swojego doświadczenia, ale także z obserwacji, jak traktuje się innych pracowników, mogę śmiało stwierdzić, że nie polecam tej pracy osobom, które oczekują od pracodawcy szacunku, a od firmy możliwości rozwoju i tego, że koś doceni ich zaangażowanie.

@R.

Zabawne jest to co napisałeś, i tak wykazuję się powściągliwością używając określenia zabawne bo nieco inne przychodzą do głowy po przeczytaniu pretensji za komplement. Ja jak to przeczytałem miło mi się zrobiło ale może dlatego, że trochę poczuwam się do niego :) co to znaczy praca średnia? Jakie są jeszcze możliwości pracy niskie, wysokie, duże, małe? Jeśli chodzi o docenienie, to ciesz się że Cie chociaż kolega obok docenia. Nie wiem jak wygląda Twoje CV w części poświęconej przebiegowi kariery zawodowej ale tylko pozazdrościć jak pracowałeś w takiej, w której szef poklepuje Cię po ramieniu. Trochę jakbyś ugotował obiad, a poźniej pomył po sobie naczynia i oczekiwał pochwały, że ogarnąłeś swoją kuwete. Sry,że tak naskoczyłem, szanuje Twoje odczucia ale właśnie dałeś bana ewentualnym klientom na pisanie miłych rzeczy o mojej pracy. Ech

@poczytane

Dodam jeszcze, że każda praca na swój sposób frustruje ale wchodzę tutaj, czytam komplement dotyczący swojej pracy, wydaje mi się że kojarze kto to mógł napisać i jakoś lepiej mi się do pracy idzie

R.
@poczytane

Dodam tylko, że zupełnie nie jest to miejsce do pisania komplementów przez klientów, ku temu służą inne portale. To miejsce do oceny pracy w danym miejscu z perspektywy pracownika, nie klienta. Śledzę tę stronę od dłuższego czasu i z bardzo niskiej oceny Auto Brzezińskiej jako pracodawcy nagle ocena jest bardzo dobra, tylko i wyłącznie przez rzekome opinie klientów - zupełnie nie na temat. Praca średnia - może to faktycznie nie do końca jasne sformułowanie, rozwinę : niesatysfakcjonująca, niezadowalająca względem wynagrodzenia w stosunku do wkładanej pracy i zaangażowania. I jeśli chcesz pracować średnio, dostawać średnie pieniądze by zarobić na chleb to jest to praca ok. I nie oczekuje nigdy w pracy poklepywania po ramieniu za każdą rzecz, którą robię. Oczekuje szacunku względem siebie i swoich współpracowników. Przykro patrzeć jak Twój kolega się stara, pracuje nadgodziny, robi więcej niż jest w jego kompetencji, a i tak zamiast doceniania dostaje jeszcze większe oczekiwania względem siebie. A kiedy coś zrobisz źle to na pewno nie przedzie niezauważone :) Po przeczytaniu wszystkich wcześniejszych negatywnych komentarzy na temat tej pracy, też niestety się z tym wszystkim zgadzam - z obserwacji wiem, że takie sytuacje miały miejsce. Przykro, bo też mogę domyślać się kto je napisał.

@R.

Może i nie jest to najlepsze miejsce na pisanie opinii klientów ale nie jest to również miejsce dobre do mazania się (nie piję broń Boże tutaj do Ciebie) i też nie jest to sprzeczne z regulaminem. Pragnę również zauważyć, że dział handlowy to nie wszystko. Ktoś sprzedaje, coś się psuje, ktoś musi naprawić, przegląd zrobić itd. Przykro mi, że czujesz się niedoceniany, Ty czy Twój kolega (dobrze mieć takiego troskliwego kolegę ;) może gdyby ktoś pochwalił tutaj Ciebie nie byłoby tej dyskusji. Osobiście jestem w miarę zadowolony z pracy i nie szukam na razie niczego innego. Tobie również życzę znalezienia swojego miejsca na świecie gdzie będziesz się czuł dobrze. Powodzenia R. wszystkiego dobrego.

K

Pozdrawiam panów z serwisu, goście znają się na fachu

Jerry
@K

potwierdzam! i polecam ;D

Patyk
@K

ja z kolei nie omieszkam pozdrowić obsługę z działu handlowego, właściwe osoby na właściwym miejscu, takie wrażenie odniosłem

Karolek
@Patyk

Ja też, Pani, która mnie obsługiwała była bardzo miła i profesjonalna, więc mogę się podpisać pod tym co piszesz Patyk :)

@Karolek

Aż sie miło takie opinie czyta

Jakie są Twoje wrażenia po rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Auto Brzezińska Sp. z o.o.? Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie wybierającej się na rozmowę w sprawie pracy na stanowisku Mechanik / Pracownik działu doposażeń?
Carl

wiem, że z reguły mało kto przychodzi tu pisac pozytywne opinie, ale może się wyłamię nie pracuję tu zbyt długo, ale odpowiada mi ta praca, jest stabilnie, nie stresuje sie pracą

pytalski
@Carl

na którym dziale pracujesz?

Carl
@pytalski

części zamienne

Yulius
@Carl

Ja też na częściach i również jestem zadowolony

mechanik
@Yulius

cyz moglby sie wypowiedziec jakies mechanik?

@mechanik

Co prawda już tu nie pracuję, ale skoro wpadłem zobaczyć co słychać, to może mogę pomóc przy okazji co potrzebujesz wiedzieć?

mechanik
@123

takie ogólne informacje raczej, jakie warunki jak wyglada praca, czy warto itp.

boni
@mechanik

Pracowales juz jako mechanik czy probujesz na poczatek?

Endy

Nie mówcie że na żadnym dziale nikogo do pracy nie potrzeba. Na stronie żadnych ofert aż mi się wierzyć nie chce

markson
@Endy

Czasami ludzie sami nie wiedzą, że kogoś chcą dopóki ten ktoś sam nie przyjdzie sie pokazać. Więc zawsze warto podejsc/napisac, a nuż sie uda, wydaje mi się, ze dodatkowa para rąk do pracy zawsze sie przyda

qwe987
@markson

Zawsze można wysłac cv ale jak nie szukają to nie szukają, chyba że tak ich zagadasz że aż stanowisko dodatkowe zrobią...

Clark
@Endy

Pracownik myjni poszukiwany

Endy
@Clark

bardziej interesowałoby mnie biuro

Arni
@Clark

ja w sumie bylbym zainteresowany na chwile sie zaczepic, mozecie cos wiecej powiedziec

On
@Arni

Spokojna robota

sitek
@On

dokładnie, jak sie nie szuka większych wrażeń w pracy, to będzie w sam raz. nie mówie, że jest jakiś luz i nie ma co robić, ale nie ma spiny

Arni
@sitek

ok to bede w takim razie ogarnial temat, dzieki

Fifior
@Arni

A tylko myjnia w grze, czy na coś innego już też szukają/będą szukać? ktoś z wewnątrz coś wie może?

gildio
@Fifior

no póki co tylko myjnia

Stanisław

Nie będę Państwa zanudzał anegdotkami, chcię tylko wyrazić uznanie dla obsługi w Państwa serwisie. Pełen profesjonalizm.

Paweł123
@Stanisław

Zgadzam się ze Stanisławem, obsługa na 5 gwiazdek

M.K.

Ostatnio odebrałem samochód z serwisu po stuczce. Lakier naprawde dobrze dobrany, wykonanie też bez zarzutu. Pozdrowienia dla pracowników blacharsko-lakierniczego

Klakier
@M.K.

Milo ze ktos docenia

Jul

mi pasuje

Leszcz
@Jul

Na jakim stanowisku pracujesz?

Jul
@Leszcz

serwis mechaniczny

Bastian

Wszystkie komentarze biore na pol serio i te negatywne i pozytywe ale piszecie ze dobra atmosfera a zarobki rzedu 2k na poczatek to nie jest zle, koniec koncow sprawa wyglada dobrze

fh
@Bastian

"zarobki rzedu 2k na poczatek to nie jest zle" Problemem jest to że początek się nie kończy, 3 miesiące, później rok, zwodzenie że coś tam, przykręcanie śruby, odchodzisz i przychodzi kolejny który mówi "zarobki rzedu 2k na poczatek to nie jest zle" i znów 3 miesiące, później rok...

Revle
@fh

Zaryzykuje stwierdzeniem, że jaka praca taka płaca. Uprzedzam komentarze, nie, nie działa to w drugą stronę

tadeo
@Revle

Ciezko sie nie zgodzic. Za lezenie nikt podwyzki jeszcze nigdy nie dostal

SSS

Szukaja kogos do pracy?

Tedi
@SSS

Na stronie widzialem ze do myjni masz link (usunięte przez administratora) A co wiecej by cie interesowalo? Zawsze mozna zadzwonic

SSS
@Tedi

Napisz prosze na jakiej stronie o linka wycieli

Tedi
@SSS

Strona forda http://www.ford-lodz.com.pl/praca/

od lat prowadzilem zaklad wiec klepanie lakierowanie diagnostyka jest mi znana na ktory dzial najlepiej probowac?

Tajemnicza

Witaj, Obecny pracowniku nie dawno byłam na rozmowie rekrutacyjnej w Waszej firmie i stawkę jaką zaproponowano mi to (usunięte przez administratora) brutto podstawy plus premia ,,uznaniowa''. Podczas rozmowy rekrutacyjnej dowiedziałam się ze stawkę max jaka mogę dostać to 2400netto do ręki za prace w systemie 8 godz. plus co druga sobotę w miesiącu. Na pytanie o zarobki w granicach(usunięte przez administratora)netto Pan dyrektor uśmiechnął się i powiedział że za drogo się cenię. Proponuje zerknąć na stawki wynagrodzeń... Zatem odpowiedz mi obecny pracowniku na pytanie gdzie te wspaniałe zarobki rzędu (usunięte przez administratora)tyś?? Jesteście już tak zdesperowani ze nie wymagacie CV i łapiecie kogo padnie byle ktoś pracował za marne grosze, taka prawda. To co piszesz człowieku to kłamstwo!! Nie dajcie się nabrać.... Gdyby było tak to wasze ogłoszenia nie widniały by cały czas na portalach... (usunięte przez administratora)! Do Państwa firmy na pewno nie przyjdę ale jako kolejna osoba mogę potwierdzić ze to firma ,,KRZAK'' Zdecydowanie NIE POLECAM Pozdrawiam, Tajemnicza...

gość

zwykły pracowniku łodzi. A może czas wziąć się do roboty i działać zgodnie z planem szefów? Najlepiej to siedzieć na (usunięte przez administratora) i wymagać. Niestety to jest typowa mentalność łodzian - samo przyjdzie, samo spadło, samo się zrobi. Nie ma nic za darmo. A jeżeli nie chce Ci się pracować i realizować planów, to otrzymujesz gołą pensję - proste.

obserwator
@Tajemnicza

Koleżanko Tajemnicza, z twojej wypowiedzi można wywnioskować, że przytoczona opinia wynika z odrzucenia twojej kandydatury na dane stanowisko. Dlaczego tak to odbieram. Nie podałaś na jakie stanowisko kandydowałaś. Choć nie trudno domyślić się że nie było to stanowisko managerskie (pracujące soboty). Nie podałaś swojego doświadczenia, natomiast opisałaś opisałaś kolor spodni, zarzuciłaś kłamstwa, wtrącenia odnoszące się do innego "forowicza" połączone z patetycznym hasłem do ogółu, wskazuje, że jesteś młodą osobą z małym doświadczeniem zawodowym i życiowym a wpis był emocjonalny. Niestety często początki drogi zawodowej nie są łatwe wg mnie 2400 na rękę dla osoby na stanowisku pomocniczym, w okresie próbnym jest dobrą propozycją. Uwaga nie jestem pracownikiem tej firmy lecz innego dilerstwa, opinię czytam w celach poznawczo-porównawczych. Życzę powodzenia, domyślam się że już zweryfikowałaś swoje poglądy

Ulka

Jesteście przekonani, że nic pozytywnego o firmie nie uda się napisać?

Igor
@Ulka

(usunięte przez administratora)Pracowałem w tym czymś kilka lat aż zostałem zwolniony przez ich "widzi mi się" zarządu. Firma jest bardzo nastawiona na zysk dla właściciela i każdy mechanik pracuje jak mrówka wyrabiając około 250-300godzin, jeśli tyle nie przerobisz to masz zarobek 1900zł. I to się dzieje na każdym dziale, czy to blacharnia czy handlowy... o handlowym też można się sporo rozpisywać ale to już inna historia.

Takos
@Igor

co ty wogóle opowiadasz??? skąd takie liczby wziąłeś?

Byly pracownik

Jak czytam te opinie to slabo mi sie robi. Pracowałem w tej firmie okolo 4 lat i wiem ze to byl najgorszy okres pracy w mojej karierze. Dyrektor wymyśla jakies idiotyczne konkursy kto dostanie najwiecej pozytywnych opinii w googlach... to jest śmieszne bo doradcy musza sie prosic klientów o dobra ocene coś typu "prosiłbym o jakąś dobra opinie i 5 gwiazdek ocene na googlach bo dyrektor cos takiego wymysla". Ktos tu napisał ze placa zalezy od stanowiska, bzdura totalna. Myjkowy potrafil wiecej zarobic od doradcy z blacharni czy handlowca ktory sprzedaje mustangi. Wszystkie te dobre opinie na tej stronie sa pisane przez pracowników wyzszego szczebla firmy. Stanowczo nie polecam.

wit
@Byly pracownik

kto musiał prosić o dobre opinie ten musiał

Prac
@Byly pracownik

Po co czytasz jak ci sie slabo robi? :D

Lucek

Zbyszek usunęli linka więc już bez wklejania sprawdź na ich stronie w zakładce kariera

Zbyszek

orientuje sie ktos w ofertach pracy bo aktualnie szukam a znam marke

Malej
@Zbyszek

Na ich stronie widziałem oferty. Szukali na pewno blacharza, chyba mechanika i kogoś jeszcze

Lucek
@Zbyszek

jeszcze lakiernik i diagnostyk, podałem ci linka to sobie poczytaj oferty (usunięte przez administratora)

Dan

Pracuje od niedawna, bo dopiero 2 miesiące więc wolę się jeszcze powstrzymać z opiniami natomiast jak do tej pory jestem zadowolony, na pewno nie żałuję, że się tu zatrudniłem

DylanBoB
@Dan

nie wiem na jakim dziale pracujesz i jako kto, ja pracuje w salonie trochę dłużej też nie narzekam. Bardzo w porządku atmosfera.

TK

Profesjonalna i kompetentna obsługa w dziale części zamiennych

antonio
@TK

nie tylko na tym dziale

a co
@TK

Powiem w imieniu mechaników, że też jesteśmy profesjonalni i kompetentni

Radek
@a co

Macie warsztat z prawdziwego zdarzenia, jest czym pracować?

bolo
@Radek

mamy. Nie ma syfu, sprzęt jest, narzędzia są tylko trzeba umieć się obsługiwać

Joanna
@a co

Zapewne pracujesz jako mechanik w Ford Auto Brzezińska. Jako reprezentant tej grupy w firmie, czy mógłbyś napisać parę słów więcej na temat pracy w tej firmie? Czy kompetencja i profesjonalizm pracowników jest doceniany i można dobrze zarobić pracując w tej firmie?

Robcio KRK
@Joanna

Powiem tak jako na szczęście już były pracownik firmy nie jest za ciekawie. W porównaniu z innymi firmami Ford na tle płac umów wypada kiepsko. Szczególnie gdybw innych branżach motoryzacyjnych płaca duzo większa kasę.???? (usunięte przez administratora) Pozdrawiam wszystkich

kacper
@Robcio KRK

po pierwsze ktoś jednak pracuje, np ty, bo w innym przypadku bezsensu jest twój komentarz. Po drugie wynagrodzenia zależy na jakim stanowisku pracujesz, są i takie które zależą od Twojej pracy. Po trzecie nie ciśnij po Chińczykach bo oni pod wieloma względami nas przerastają

Milkosz

Na pewno można powiedzieć, że marka ford raczej jest rozpoznawalna więc nawet jako doświadczenie na jakimkolwiek stanowisku dobrze brzmi

Diso
@Milkosz

ciezko sie nie zgodzic, renoma robi swoje

Zostaw merytoryczną opinię o Auto Brzezińska Sp. z o.o. - Łódź

• Jak się pracuje w Auto Brzezińska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Auto Brzezińska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Auto Brzezińska Sp. z o.o.