Auto Brzezińska Sp. z o.o.

Opinie o Auto Brzezińska Sp. z o.o.

Aktualność
Polisa - nowa, wznowieniowa, pojazdu, majątku, na życie... nasi doradcy od ubezpieczeń zajmą się wszystkim.
Wystarczy do nich zadzwonić lub napisać, przedstawią możliwości załatwienia polisy bez konieczności wychodzenia z domu.

Roman77

Polecam pracę w tej firmie. Zakres obowiązków zależy oczywiście od stanowiska, ale wokół życzliwi współpracownicy, którzy chętnie pomogą w przypadku ewentualnych trudności w realizacji zadań. Kierownictwo konkretnie i rzeczowo określa swoje wymagania. Pensja na czas, moim zdaniem adekwatna do rodzaju wykonywanej pracy.

Ann12

Nie polecam pracy w tej firmie.

@Ann12

Dziękujemy za opinię. Jest ona zbyt ogólna, abyśmy mogli się do niej odnieść. Z chęcią dowiemy się co miało wpływ na Twoje negatywne postrzeganie naszej działalności. Zapraszamy zatem do bezpośredniego kontaktu pod adresem: biuro@ford-lodz.com.pl.

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Auto Brzezińska Sp. z o.o.?

Witam, Jesteśmy Przedstawicielem marki FORD – oferujemy wszystkie niezbędne narzędzia umożliwiające pracę według standardu Autoryzowanej Stacji Obsługi. W każdym dziale będą inne, ze względu na specyfikę działu. Zatem inne w serwisie mechanicznym, inne w blacharskim, a jeszcze inne w dziale handlowym. Dodatkowo oferujemy szereg szkoleń tematycznych związanych z pracą działów.

Jakie są Twoje wrażenia po rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Auto Brzezińska Sp. z o.o.? Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie wybierającej się na rozmowę w sprawie pracy na stanowisku Mechanik / Pracownik działu doposażeń?
dziadekdoorzechow

Lubię tą pracę za to że poniekąd sam jestem kowalem własnego losu. Podbudowuje mnie jak widzę wypłatę i wiem, że to dzięki mnie moje konto wygląda tak a nie inaczej i też jak mam gorszy czas nie mam pretensji do nikogo. Odpowiada mi taki system pracy, dzięki temu wbrew pozorom czuję się zdrowszy psychicznie

dziadekdoorzechow

Jakby było mi lepiej to bym zmienił pracę, nie pracuję tu za karę nikt mnie na siłę nie trzyma więc skoro tutaj pracuję to znaczy, że jest mi tu dobrze. Mam nadzieję, że brzmi logicznie i szczerze powiedziawszy nie rozumiem ludzi typu "dużo chcieliby a nie mogą", z jednej strony im źle poopowiadają sobie żale tu i tam i dalej siedzą gdzie siedzieli nic ze swoją sytuacją nie robiąc. Ale to takie typowe przymarudzić i zero działania

Nick nie może być pusty.
@dziadekdoorzechow

Zgadzam się w 100%. Nie marudzić, nic nie robicie, a możecie robić wszystko, jak się uprzecie to przebiegniecie 100 metrów w 6 sekund - ale trzeba chcieć. Jak się nie podoba to tam są drzwi!

Reszka
@Nick nie może być pusty.

parafrazując słowa L.Tołstoja moglibyśmy wszystko mieć gdyby chciało nam się tylko chcieć

doświadczony
@Reszka

ciekawe w jakiej szkole tego uczyli mnie uczyli inaczej.

Laamam

Czy te oferty z lipca są dalej aktualne

vito
@Laamam

dobre pytanie, ale skoro są wciąż, to chyba powinny być aktualne, tak logika podpowiada

@Laamam

Aktualne, ale może nie ma chętnych. Jak tu ktoś napisał nie jest to jedyne miejsce pracy w Łodzi.

Maja

Ja znalazłam takie aktualne oferty http://www.ford-lodz.com.pl/praca/. Ktoś z Was aplikował na stanowisko pracownika BOK z obsługą kasy w Auto Brzezińska? Od razu jest ta umowa o pracę?

Caro
@Maja

Ja myślałam nad tym, ale jeszcze się zastanawiam. Jak będę się zgłaszać, to dam ci zna  co i jak

obv

Nie jest to zbyt odkrywcze stwierdzenie :P

kruk

dołączam się do pytania

Mirosław
@kruk

Wiecie może, czy firma Auto Brzezińska wymaga od potencjalnych kandydatów doświadczenia zawodowego? Z góry dziękuję za pomoc.

Lilaj

Chciałam u was pracować, szkoda że mnie nie przyjęli.. :(

Wombat
@Lilaj

No cóż...nie tym razem, to następnym.

@Wombat

@Wombat A czy w takim razie możesz napisać jak wygląda rekrutacja w FordStore? Składa się ona z jednego etapu? Z góry dziękuję.

Gremli
@Lilaj

Na jakie stanowisko się starałaś?

Czy firma Auto Brzezińska Sp. z o.o. w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Juru

Co to za zmiana, jakieś pytanie? o co chodzi?

Juru
@Juru

Dobra, nieważne, teraz już zniknęło, to o czym mówiłem, ale wyświetlało się na zielono ile minut wisi pytanie? Coś takiego.

Pytanie2

Czy możesz nam napisać jakie szkolenia masz na myśli?

Czy firma oferuje szkolenia swoim nowym i obecnym pracownikom?

wirt
@Anna

Nie, jak przychodzi nowy pracownik, to od razu mówi mu się "no, to teraz rób" bez żadnego przygotowania...Oczywiście, że są szkolenia.

@wirt

Rozumiem, że jesteś pracownikiem firmy Auto Brzezińska. Napisz proszę , jaka jest możliwość rozwoju w firmie?

@wirt

No dobra, pytanie może trochę nierozsądne, to dosyć oczywiste, że pracownika należy przygotować do pracy ;) Ale to tak przez obawy pytam.

Tym, którzy chcą pracować w tej firmie, proponuję prześledzić WSZYSTKIE posty. Niestety, niektóre zostały usunięte przez zarząd (tzw. administrator). Oczywiście te niewygodne. Czyli wniosek z tego, że coś jest nie tak z tą firmą. Głównie chodzi o atmosferę w pracy. Zatrudnicie się, po trzech - czterech miesiącach zrezygnujecie i czas został stracony. Po co ??? Przecież nie jest to jedyny pracodawca w Łodzi. A DOBRA atmosfera w pracy jest bezcenna. Przecież będziecie tam spędzać 8 godzin DZIENNIE !! Więc warto się nad tym zastanowić.

Szymon

Ostatnio Ford był zaangażowany tme polówka wiadomo coś nowych projektach lub gdzie najlepiej szukać informacji, jakiś namiar na osobę odpowiedzialną za "działania społeczne" i/lub namiar na dział, z którym można się dogadywać w kwestiach organizacyjnych

Robin

Całkiem sporo ofert na stronie, ostatnio jak patrzyłem, to był tylko pracownik myjni. Dużo osób się pyta o oferty co jakiś czas, więc dzielę się info

Bello
@Robin

dobrze, że piszesz, dzięki

Lidov

Możliwe że będę mieć opcje odbyci praktyki zawodowej nie jestem zmotoryzowany czym najlepiej dojeżdżać od strony Teolina?

Najk
@Lidov

Z Teolina masz pół godzinki KASZ-BUSEM, ale najlepiej ci wyjdzie MPK w Łodzi (53B) jedzie jakieś 20 minut, może trochę ponad sprawdź sobie w necie, wszystko jest dobrze rozpisane

@Najk

Dzięki piękne Najk :)

ence
@Najk

Z ludzkiej prymitywnej ciekawości, też dojeżdżasz autobusami czy googlałeś wszystko z dobroci serca?

Najk
@ence

Opcja numer dwa ;) raz jechałem z tamtych stron, więc coś niecoś kojarzyłem, ale nie jest to moja stała trasa

@Lidov

Jak widzę, u Ciebie wchodziła w grę praktyka zawodowa w tej firmie. Czy jednak zechciałbyś napisać tu, na forum GoWork, bardziej szczegółowo, jak oceniasz warunki, z czego jesteś zadowolony i dlaczego, co Cię zaskoczyło, czy rozczarowało? Innym użytkownikom pomożesz podjąć decyzję, czy starać się tam o pracę.

@Maja

Maja, napisałem przecież, że "będę mieć opcję praktyki zawodowej", dopiero wchodzi ona w grę, jeszcze nie rozpocząłem, więc nie mam możliwości wypowiedzenia się w tym temacie

pacht

Narazie jedyne co mogę powiedzieć o pracy to że spokojna okolica i dojazd spoko ;p

voodoo
@pacht

no to o samej pracy niezbyt wiele

quebec
@voodoo

Skoro nie pracuje długo, to nie ma co się jakoś znacznie wypowiadać, tylko po przepracowaniu jakiegoś czasu na chłodno powie. Albo i nie :)

voodoo
@quebec

to po co dodawać takie opinie w takim razie?

quebec
@voodoo

Bo ma do tego prawo i temu służy ta strona? ale mogę się mylić ;)

Informacja dla zainteresowanych na stronie są jakieś oferty

kikin
@ja

i to chyba do kazdego dzialu kogos potrzebuja

LuxDux
@ja

Ooo, faktycznie. Dzięki, że wrzuciłeś info

Pringels
@ja

Good to know, długo coś trwało zanim wrzucili coś innego niż myjnia.

Cezary

Dobra firma to i o pracę tu trudno? Jaką macie atmosferę?

Nvm
@Cezary

No źle nie ma w mojej opinii, ale nie będę się wypowiadał za wszystkich, bo nie wszyscy myślą tak samo

jenek
@Cezary

Raz lepiej raz gorzej, ale krzywda się nikomu nie dzieje.

Phil

oferty pojawiają się tylko na stronie, czy gdzieś jeszcze można szukać?

Zefir
@Phil

Szukać można zawsze, ale w obecnej chwili raczej na nic nie trafisz. Głównie strona.

Phil
@Zefir

hm. okej, dzięki w takim razie, myślałem, że gdzies jeszcze są

Montesanti
@Phil

na pracuj.pl się jeszcze pojawiają, ale nie ma w tej chwili, tak jak mówił Zefir

Maco

Cześć, to ogłoszenie ze strony na myjnie jest nadal aktualne? Bo już jakis czas temu je widziałem i chyba wisi dosyć długo

P3l3
@Maco

faktycznie już długo jest, więc chyba nie, ale zawsze możesz się dopytać u źródła

Bitek

Wysłać cv nie zaszkodzi

?
@Maco

naprawdę poza prac myjni nikogo nie szukają?

ready

to sie zwolnij i zrob mi miejsce

Dajcie się gościowi przekonać. Nie trzeba "uszczęśliwiać" i "ratować" na siłę. Niech sam rozważy za i przeciw i zdecyduje, takie ostrzeganie jest bezcelowe moim zdaniem.

paul
@.

w sumie to myślę, że masz rację, ale rozumiem trochę obie strony.

Pasjonista Motoryzacji

Ja tez coś napisze od siebie od (usunięte przez administratora). Pomimo ze nie pracuje już w Fordzie paręnaście miesięcy to współpracę z chlopakiem wspominam jako czysta przyjemność. Powiem tak odpowiednia osobą na odpowiednim stanowisku. Swoją ogromną wiedzą jaką miał zawsze się dzielił. Potrafił przekazać ją w taki sposób że osoba ucząca się bardzo szybko złapała co ma na myśli. Dla mnie trudne były do ogarniecia te wszystkie załączniki itp Ale (usunięte przez administratora) wytłumaczył mi to po ludzku i w taki sposób bym zawsze pamiętał. I faktycznie potrafił przekazać i nauczyć. Chłopak odwalal kawal roboty, ale widocznie nadszedł mozment podjecia decyzji o odejściu . Kiedy ja odchodzilem zyczylem mu dużo siły i cierpliwości szczególnie do (tutaj nie będę wymieniał o kogo chodzi, bo wszyscy wiedzą) niestety mnie nie udało im się zatrzymać gdyż bajek nie będę słuchał o tym jak jest super A wcale nie jest. (usunięte przez administratora)

Witajcie ponownie Lubię tu zaglądać i patrzeć na opinie które w 100% są prawdziwe. Czytam opinie o pracowniku O którym ktoś napisał niżej i przychodzi mi ma myśl jeden chłopak(usunięte przez administratora) jeżeli ten chłopak odszedł to jednocześnie umarło serce salonu. Pamiętam tylko tyle że zawsze rzetelnie umiał odpowiedzieć na pytanie ,pracę umiał sobie zorganizować tak że niektóre osoby w tej firmie powinny były brać przykład z tego chłopaka. Jak to mówili na niego koledzy i koleżanki CHŁOPAK MÓZG. Szkoda tylko bo pracę i energię jaka włożył na ten salon i dział w jakim pracował na pewno były zauważalne przez pracowników i klientów, ale niestety nie przez górę co jest przykre.... niestety

Zostaw merytoryczną opinię o Auto Brzezińska Sp. z o.o. - Łódź

• Jak się pracuje w Auto Brzezińska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Auto Brzezińska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Auto Brzezińska Sp. z o.o.