Auto Brzezińska Sp. z o.o.

Opinie o Auto Brzezińska Sp. z o.o.

Dziki

Praca specyficzna, ale pracuję tu i sobie chwalę

patison

Pracowałem tam kiedys, pozniej sie przenioslem do innego miasta, wiec wiadomo musialem zmienic prace ale gdyby nie to, pewnie bym tam zostal. Mam z nimi dobre wspomnienia. Pozdrawiam stara ekipe

Sparrow
@patison

ja tu zaglądam z ciekawości przez sentyment; pierwsze skojarzenie jakie mam na myśl o Fordzie to duża higiena pracy

niki

Pracuje od jakiegoś czasu, początki były przyciężkawe ale teraz się odnalazłam i mogę polecić. Moim zdaniem atmosfera w pracy jest jednym z ważniejszych czynników nikt nikogo nie zaprzyjaźni na siłę. Każdy jest inny, ma inny temperament itd, osobiście dogaduję się ze wszystkimi. Bez stresu przychodzę do pracy i w związku z powyższym, osobiście mogę polecić

DonKarlos
@niki

Jak pracujesz tak zarabiasz. No i umówmy się Niki kogo tu nie lubić, sami fajni tu pracują:D

Renata

Mam pytanie odnośnie pracy w tej firmie na stanowisku recepcji? Czy warto składać cv?

abc
@Renata

Oczywiście, że składaj. Nie słuchaj bzdur, tylko idź na spokojnie na rozmowę i już. kciuki :)

Jakie są Twoje wrażenia po rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Auto Brzezińska Sp. z o.o.? Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie wybierającej się na rozmowę w sprawie pracy na stanowisku Mechanik / Pracownik działu doposażeń?

gość

Być w pracy po 10-12h a faktycznie pracować, to jest różnica. Najlepiej wymagać od razu wypłaty rzędem dyrektora, a od siebie nie dawać nic. I mieć jeszcze pretensję, że zarząd czegoś wymaga.

Obecny pracownik

Jak czytam te opinie to zastanawiam się ile można pisać bzdur i pomówień na tym portalu. Ja pracuję w Auto Brzezińskiej od kilku lat i to co piszą negatywnego pozostali internauci jest zwykłym łgarstwem. Pracodawca zatrudnia mnie i pozostałych pracowników legalnie, za urlopy płaci zgodnie z prawem wg średniej z ostatnich miesięcy, a pensje faktycznie uzależnione są od wyników pracy i spokojnie przewyższają kilkukrotność wymienianych w tych wątkach. Pensja 4-5 tyś netto nie jest czymś nadzwyczajnym w tej firmie. Są też tacy, którzy faktycznie są nastawieni na kasę i wykręcając wyniki zarabiają o wiele więcej.

Wiktor

Nie jest możliwe żeby firma zwolniła pracownika bezpodstawnie. Może ktos zapomniał o powodach?

@Wiktor

Wiktor, Nie znasz realiów tej firmy.... Nię będę się wypowiadał bo nie szkoda słów ale uważajcie ludziska na tę pracę

Zawiedziona

Ja też pracowałam w tej firmie.(usunięte przez administratora) Po miesiącu zasuwania jak dostałam kase nie wiedziałam czy płakać czy się śmiać(marne grosze) Zarobki nie są adekwatne do pracy jaką się wykonuje! Często zapitalasz za 2 osoby bo ludzi nie ma do pracy w tej firmie. Ciągły stres i presja (usunięte przez administratora) Nie dziwie się ze moi koledzy i koleżanki w ciągu ostatniego miesiąca odeszli i to w ilości 14 osób ciągu miesiąca! Kochani nie polecam jest tyle pracy za lepsze pieniądze i w systemie 8 h natomiast w tym zakładzie stracicie czas i zdrowie. Ja teraz odżyłam mam czas dla męża i dzieci. Firma której pracuje szanuje mój czas i liczy się ze zdaniem pracownika. Zarobki adekwatne tak jak kolega pisał spokojnie(usunięte przez administratora)tysiące netto zarobić Śmieszne jest to że uważają ze oni płacą najlepiej, a ja proponuje Prezesowi rozejrzeć się po ofertach pracy i zobaczyć jakie zarobki sa w innych firmach bo daleko Waszej firmie do innych firm! Pracownica po rozwodzie z firmą ! :)

Adamek

(usunięte przez administratora) Podsumowując. Jeśli nie masz co robić, chcesz zobaczyć co oznacza że zawsze jesteś wszystkiemu winny, chcesz słuchać bajek o wspaniałości firmy a w kieszeni mieć minimum - to zapraszam do FAB. Nie mówię że jest to zła praca, jest to zła praca za te pieniądze. Jak zaczniecie płacić normalne pieniądze to nie będziecie co miesiąc szukać nowych pracowników. Ocena subietywna 3= / 2+

Zostaw merytoryczną opinię o Auto Brzezińska Sp. z o.o. - Łódź

• Jak się pracuje w Auto Brzezińska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Auto Brzezińska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Auto Brzezińska Sp. z o.o.